فلاورباکس بتنی در ساری

فلاورباکس بتنی در ساری

تعداد ارائه دهنده ها

۱۰ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت فلاور باکس بتنی به کیفیت متریال بتن در مرحله تولید، نوع قالب ها و به روز بودن روش های قالب گیری گلدان شیب بندی ، وابسته است. هم چنین انواع فلاورباکس بتنی در ساری مانند زمینی، شیب بندی و ... رنج قیمت مختلفی دارند. قیمت فلاور باکس بتنی برای نیمه اول سال ۱۴۰۳ از بازه ۲۵۰,۰۰۰ تومان به ازای هر عدد شروع می شود. عمران مدرن ارائه دهنده خدمات خرید و فروش انواع فلاور باکس بتنی با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت فلاور باکس سیمانی می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

ساری x

نوع

نوع را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/NbcUglBbNO4IKzFGztO3eqkEHbHkdCQu.jpg

فلاورباکس بتنی -cp11109

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰x۴۵x۵۵

رنگ:

طوسی

وزن:

۵۵
https://omranmodern.com/files/products/qmF1pFypri8g1CeXbtdiM4ZYyaMsMdHR.jpg

گلدان بتنی -cp11101

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۳۵x۶۵x۱۳۵

رنگ:

طوسی

وزن:

۱۸۰
https://omranmodern.com/files/products/6fpGTJ1qPRdAOn0xAjtS8mPPsovV0d8Z.jpg

گلدان بتنی -cp11102

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۵۷x۶۰x۱۲۰

رنگ:

طوسی

وزن:

۲۴۰
https://omranmodern.com/files/products/T3pRtlDQtTV0OeyegG55yHuyewSRraJA.jpg

گلدان بتنی -cp11103

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۳x۴۳x۱۸۰

رنگ:

طوسی

وزن:

۳۲۰
https://omranmodern.com/files/products/yWeRZ1YMyOLxPda5DHle2sHsVgsLDWsP.jpg

گلدان بتنی -cp11104

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰x۵۰x۱۵۰

رنگ:

طوسی

وزن:

۳۰۰
https://omranmodern.com/files/products/xVWMrKdtgEudJXL02k3WQZdcAmfSMhEV.jpg

گلدان بتنی -cp11105

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۵۰x۵۰x۷۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/MxY14n4MDgXCZ8twN8ew1Foju69gXDpZ.jpg

گلدان بتنی -cp11106

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۷۰x۷۰x۷۰

رنگ:

طوسی

وزن:

۲۷۰
https://omranmodern.com/files/products/xHcI698M1jW8vV1954j9FUg6bSVJqFTZ.jpg

گلدان بتنی -cp11107

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۹x۴۰x۵۰

رنگ:

قرمز
https://omranmodern.com/files/products/4oaN5FBHyODHOECcEpXG7aabWdmfP4dm.jpg

گلدان بتنی -cp11108

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۹x۴۰x۵۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/vQte8tee7Y5sWAuwY8GuT0k2Tk9GXl3u.jpg

گلدان بتنی -cp11100

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰x۴۰x۱۲۰

رنگ:

طوسی

وزن:

۱۶۰
ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

فلاور باکس بتنی در ساری

فلاو رباکس بتنی یا گلدان شیب بندی نسل جدیدی از گلدان های به روز و توسعه یافته است که بیشتر در محیط های شهری مانند پارک ها مورد استفاده قرار می گیرند. فلاور باکس بتنی یا گلدان شیب بندی به نوعی پیوندی میان طبیعت و صنعت ساخت و ساز شهری است. این گلدان ها هم می توانند به صورت استاده و حائل برای دیوار و هم به صورت مستقل و تزئینی مورد استفاده قرار بگیرند. قیمت فلاور باکس بتنی با توجه به نوع، جنس و مدل گلدان تغییر می کند. فلاورباکس بتنی امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است و با توجه به هر نوع بودجه ای قابل تهیه و خریداری می باشد. پوشش داخلی فلاور باکس سیمانی یا گلدان بتنی پیش ساخته از ورق گالوانیزه بوده و محلی برای خروج آب اضافی تعبیه شده است. هم چنین مراحل زهکشی و عایق بندی مناسب داخل انواع فلاور باکس سیمانی به طور کامل رعایت می شود.

 

فلاور باکس بتنی
فلاور باکس بتنی شیب بندی در خیابان های شهری

 

قیمت فلاور باکس بتنی در ساری

قیمت فلاور باکس بتنی در مقایسه با دیگر انواع فلاورباکس با متریال های مختلف در رنج متوسط قرار دارد. استفاده از یک قالب ثابت برای تولید انواع فلاور باکس بتنی ، قیمت آن ها را بسیار مقرون به صرفه می سازد. دو عامل تعیین کننده و مهم در قیمت فلاور باکس سیمانی ، اول کیفیت متریال به کار رفته در تولید آن و دوم قالب پایه فلاورباکس بتنی است. برای نیمه اول سال ۱۴۰۳ قیمت فلاور باکس بتنی از بازه ۲۵۰,۰۰۰ تومان به ازای هر عدد شروع می شود.

 

فلاورباکس بتنی
طرح های مختلف فلاور باکس های بتنی

 

هم چنین برای تولید رنگ های مختلف فلاورباکس بتنی می توان از پودر رنگ استفاده کرده و آن را با بتن ترکیب کرد. قیمت فلاور باکس سیمانی در رنگ های مختلف تفاوت چندانی با نوع ساده و بدون رنگ گلدان شیب بندی ندارد. فلاور باکس بتنی شسته نوعی دیگری از انواع گلدان های بتنی زمینی می باشد که در تولید آن از بتن شسته استفاده می شود. قیمت فلاور باکس بتنی شسته به علت شیوه تولید خاصی که دارد ممکن است کمی از مدل های ساده آن بیشتر باشد.

 

فلاورباکس بتنی
فلاورباکس های بتنی کنار بزرگراه ها و خیابان ها

 

گلدان شیب بندی در ساری

فلاور باکس بتنی به عنوان گلدان شیب بندی یا گلدان بتنی پیش ساخته نیز شناخته می شود. قیمت ارزان گلدان شیب بندی باعث خواهد شد تا در هزینه های بهسازی و راه سازی صرفه جویی شود. بتن استفاده شده برای این کار هیچ ماده سمی ندارد که مانع از رشد گیاه شود. امکان آبیاری و زهکشی را خواهد داشت. گلدان بتنی پیش ساخته در اثر آبیاری مداوم و بارندگی دچار تخریب نمی شود. گلدان شیب بندی تخلخل لازم برای تنفس گیاه را ایجاد می کند و تنوع طراحی بالایی دارد.

 

گلدان بتنی خیابانی
گلدان بتنی

 

انواع گلدان بتنی پیش ساخته از لحاظ فرم در ساری

فلاورباکس های بتنی در انواع و مدل های مختلفی تولید می شوند. یکی از مزایای این گلدان شیب بندی ، تنوعی است که در مدل ها و طرح هایشان وجود دارد. تولید انواع مدل های فلاورباکس بتنی این امکان را به مشتری می دهد تا با توجه به محوطه و نوع مبلمان، بهترین انتخاب گلدان بتنی پیش ساخته را برای هماهنگی با محیط داشته باشد. فلاورباکس بتنی می تواند در انواع فلاور باکس سیمانی زمینی و … تولید و عرضه شود. قیمت فلاور باکس سیمانی نیز بر اساس فرم و عملکرد آن تعیین می شود.

 

فلاور باکس بتنی مکعب مستطیل در ساری

فلاورباکس بتنی مکعب مستطیل بیشترین استفاده را برای فضاهای شهری و اداری دارد و هم چنین می تواند به عنوان یکی از لوازم تزئینی پارک ها، ویلا ها و باغ های خصوصی استفاده شود. فلاور باکس بتنی مکعب مستطیلی را می توان به عنوان مانع یا راهبند نیز مورد استفاده قرار داد. از فلاور باکس سیمانی برای طراحی انواع فلاور باکس دیواری نیز استفاده می شود.

 

فلاورباکس بتنی
امکان کاشت گیاهان رونده در فلاورباکس های بتنی

 

فلاور باکس بتنی استوانه ای در ساری

فلاورباکس بتنی استوانه ای ظاهر خاص تری داشته و برای تزئین مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین استفاده از فلاور باکس بتنی استوانه ای به عنوان دیوار حائل نیز رایج است. بیشترین استفاده از فلاورباکس بتنی استوانه ای برای پارک های بزرگ شهری و هم چنین برای تزئین روف گاردن ها، حیاط های مجتمع های مسکونی و ... می باشد. فلاور باکس های بتنی کرو و منحنی، مانند دایره و بیضی نیز در دسته بندی فلاورباکس استوانه ای قرار می گیرند.

 

فلاورباکس بتنی
جذابیت بصری فلاورباکس های بتنی

 

انواع فلاورباکس بتنی از لحاظ کاربرد در ساری

فلاور باکس بتنی در دو نوع دیواری و حائل و هم چنین به عنوان گلدان مستقل و تزئینی روی زمین مورد استفاده قرار می گیرد. برای پاسخ به پرسش فلاور باکس چیست بهتر است ابتدا با کاربرد انواع فلاورباکس بتنی آشنا شوید.

 

گلدان شیب بندی

فلاورباکس های شیب بندی یا گلدان شیب بندی برای استفاده در فضاهای شیب دار کنار خیابان و گذرگاه ها طراحی می شوند و بهترین جایگزین برای دیوار پیش ساخته و سنگی هستند که علاوه بر ثبات شیب و دیوار، باعث زیبایی محل اجرا نیز خواهد شد. گلدان شیب بندی خود در سه دسته بندی جای می گیرند. 

 

فلاورباکس بتنی
فلاورباکس شیب بندی

 

 • دسته اول زاویه های ۴۵ تا ۷۰ درجه را پوشش می دهند. این بدان معنی است که زاویه ای که زمین با سطح شیب دار ایجاد می کند باید در این محدوده قرار بگیرد. قیمت فلاور باکس بتنی شیب بندی با توجه به مقدار شیب، فرم گلدان شیب بندی و سختی اجرای آن ها متغیر است. برای فلاورباکس بتنی دسته اول از گونه های گیاهی که همیشه سبز هستند و گیاهانی که ریشه حساسی ندارند، استفاده می شود.

 

فلاور باکس بتنی
فلاورباکس های بتنی ۹۰ درجه

 

 • دسته دوم گلدان شیب بندی برای دیوار هایی با زاویه ۶۰ تا ۹۰ درجه طراحی می شوند. در این نوع فلاورباکس های بتنی شیب بندی از گونه های گیاهی مختلف می توان استفاده نمود.
 • دسته سوم فلاورباکس بتنی برای زاویه های ۳۰ تا ۴۰ درجه مورد استفاده قرار می گیرند. وزن حدودی این نوع فلاور باکس بتنی ، ۱۸ کیلوگرم است. هر ۱۶ عدد این فلاورباکس های بتنی حدودا ۱ متر مربع را پوشش می دهند. فلاورباکس بتنی زاویه های ۳۰ تا ۴۰ درجه بیشتر در باغ ها و ویلاها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

فلاور باکس بتنی
فلاور باکس بتنی به عنوان دیوار حائل

 

فلاورباکس بتنی زمینی

نوع دوم فلاورباکس بتنی ، نوع مستقل یا زمینی آن است که بیشتر رایج بوده و نیاز به اجرا و نصب متخصص ندارد. برای تولید این نوع فلاورباکس از انواع رنگ ها و طرح ها می توان بهره برد و هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. برای ساخت این نوع فلاورباکس ها از قالب های پیش ساخته استفاده می شود. ( برای تولید گلدان شیب بندی نیز از همین روش استفاده می کنند و بعد قالب ها را در کنار هم به صورت یکپارچه در می آوردند.) اگر فلاورباکس بتنی از ابعاد مشخصی بزرگتر باشد، در تولید آن علاوه بر بتن از میلگرد نیز برای مقاوم سازی استفاده می کنند. به این روش که میلگرد ها به صورت استراکچر درون قالب جای گرفته و بعد با بتن قالب گیری می شوند. 

 

فلاورباکس بتنی
فلاورباکس های بتنی دیوار حائل

 

معمولا از فلاورباکس بتنی مقاوم سازی شده برای کاشت درختان و بوته ها استفاده می کنند، زیرا در برابر فشار و وزن بالا مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد. قیمت فلاور باکس بتنی مسلح یا دارای میلگرد نسبت به نوع عادی آن بیشتر است.

 

کاربرد فلاورباکس بتنی در ساری

فلاورباکس های بتنی در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

فلاور باکس بتنی
نحوه قالب گیری فلاورباکس بتنی

 

 • اتوبان ها: برای اتوبان ها و راه های شهری هم به جهت زیباسازی و هم به جهت تعیین مسیر و بستن راه می توان از فلاور باکس بتنی استفاده نمود. بهترین نوع فلاور باکس های بتنی برای اتوبان ها و راه ها می توانند فلاورباکس بتنی مستقل مکعب مستطیلی و یا دیوار های حائلی باشند که در زیر پل ها یا کناره های فضاهای سبز شهری، با کمک فلاورباکس بتنی طراحی می شوند.

 

فلاور باکس بتنی
انواع مدل بتنی فلاورباکس بتن شسته

 

 • محوطه سازی: منظور از محوطه سازی، هم محوطه سازی های شهری مانند پارک ها و فضاهای سبز بزرگراه ها و ...، و هم محوطه سازی فضاهای مسکونی مانند برج ها، باغ ویلاها، روف گاردن ها و مواردی از این دست است. برای طراحی فلاورباکس های محوطه سازی بیشتر از مدل های خاص و طرح هایی که بیشتر روی زیباسازی تمرکز دارند، استفاده می کنند.

 

مزایای فلاورباکس بتنی در ساری

 • پوشش ضد لکه
 • مقاوم در برابر ضربه و فشار
 • قابل شستشو

 

فلاورباکس بتنی
قابلیت شستشوی فلاورباکس های بتنی

 

 • موجود در فرم ها و رنگ های مختلف
 • قیمت مناسب فلاور باکس بتنی
 • ایجاد فضای مناسب برای رشد گیاه
 • زیباسازی مناظر شهری با گلدان بتنی پیش ساخته
 • قابلیت نصب سیستم آبیاری قطره ای
 • قابلیت نصب تسمه جهت اتصال به خاک مسلح
 • قابل استفاده بودن گلدان شیب بندی در سیستم دیوار حائل سبز بتنی با بلوک مجزا
 • کامل بودن سطح زیرین به همراه سیستم زهکش از کف
 • هزینه کم تعمیر و نگهداری گلدان بتنی پیش ساخته نسبت به سرمایه اولیه در طول بهره برداری

 

معایب فلاور باکس بتنی در ساری

 • وزن زیاد و عدم امکان جابه جایی آسان

فلاورباکس بتنی در ساری در ساری، فلاورباکس بتنی در ساری در چهاردانگه، فلاورباکس بتنی در ساری در دودانگه، فلاورباکس بتنی در ساری در رودپی، فلاورباکس بتنی در ساری در کلیجان رستاق، فلاورباکس بتنی در ساری در میان دورود، فلاورباکس بتنی در ساری در آمل، فلاورباکس بتنی در ساری در امامزاده عبدالله، فلاورباکس بتنی در ساری در دابودشت، فلاورباکس بتنی در ساری در لاریجان، فلاورباکس بتنی در ساری در بابل، فلاورباکس بتنی در ساری در بابل کنار، فلاورباکس بتنی در ساری در بندپی شرقی، فلاورباکس بتنی در ساری در بندپی غربی، فلاورباکس بتنی در ساری در گتاب، فلاورباکس بتنی در ساری در لاله آباد، فلاورباکس بتنی در ساری در بابلسر، فلاورباکس بتنی در ساری در بابلسر بخش رودبست، فلاورباکس بتنی در ساری در بهنمیر، فلاورباکس بتنی در ساری در بهشهر، فلاورباکس بتنی در ساری در یانه سر، فلاورباکس بتنی در ساری در تنکابن، فلاورباکس بتنی در ساری در تنکابن بخش خرم آباد، فلاورباکس بتنی در ساری در نشتا، فلاورباکس بتنی در ساری در جویبار، فلاورباکس بتنی در ساری در گیل خوران، فلاورباکس بتنی در ساری در چالوس، فلاورباکس بتنی در ساری در کلاردشت، فلاورباکس بتنی در ساری در مرزن آباد، فلاورباکس بتنی در ساری در رامسر، فلاورباکس بتنی در ساری در سوادکوه، فلاورباکس بتنی در ساری در شیرگاه، فلاورباکس بتنی در ساری در عباس آباد، فلاورباکس بتنی در ساری در کلارآباد، فلاورباکس بتنی در ساری در فریدونکنار، فلاورباکس بتنی در ساری در فريدونکنار بخش دهفري، فلاورباکس بتنی در ساری در قائم شهر، فلاورباکس بتنی در ساری در کیاکلا، فلاورباکس بتنی در ساری در گلوگاه، فلاورباکس بتنی در ساری در کلباد، فلاورباکس بتنی در ساری در محمودآباد، فلاورباکس بتنی در ساری در سرخ رود، فلاورباکس بتنی در ساری در نکا، فلاورباکس بتنی در ساری در هزار جریب، فلاورباکس بتنی در ساری در نور، فلاورباکس بتنی در ساری در بلده، فلاورباکس بتنی در ساری در چمستان، فلاورباکس بتنی در ساری در نوشهر، فلاورباکس بتنی در ساری در کجور.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۲ از ۵ - از مجموع ۵ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما