فلاورباکس بتنی

فلاورباکس بتنی

دسته بندی
فرآورده های بتنی
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
عوامل گوناگونی همچون کیفیت متریال بتن در مرحله تولید، نوع قالب ها و به روز بودن روش های قالب گیری فلاورباکس بتنی ، بر قیمت فلاور باکس بتنی یا قیمت فلاور باکس سیمانی تاثیرگذار هستند. هم چنین انواع فلاورباکس بتنی مانند زمینی، شیب بندی و ... رنج قیمت مختلفی دارند. عمران مدرن ارائه دهنده خدمات خرید و فروش انواع فلاور باکس بتنی با بهترین کیفیت می باشد.
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

فلاورباکس بتنی

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

فلاورباکس بتنی

فلاورباکس بتنی نسل جدیدی از گلدان های به روز و توسعه یافته است که بیشتر در محیط های شهری مانند پارک ها مورد استفاده قرار می گیرند. فلاور باکس بتنی به نوعی پیوندی میان طبیعت و صنعت ساخت و ساز شهری است. این گلدان ها هم می توانند به صورت استاده و حائل برای دیوار و هم به صورت مستقل و تزئینی مورد استفاده قرار بگیرند. قیمت فلاور باکس بتنی با توجه به نوع، جنس و مدل گلدان تغییر می کند. فلاورباکس بتنی امروزه محبوبیت زیادی کرده است و با توجه به هر نوع بودجه ای قابل تهیه و خریداری می باشد. پوشش داخلی فلاور باکس بتنی از ورق گالوانیزه بوده و محلی برای خروج آب اضافی تعبیه شده است. هم چنین مراحل زهکشی و عایق بندی مناسب داخل فلاورباکس بتنی به طور کامل رعایت می شود.

 

فلاورباکس بتنی
فلاور باکس بتنی شیب بندی در خیابان های شهری

 

قیمت فلاور باکس بتنی

قیمت فلاور باکس بتنی در مقایسه با دیگر انواع فلاورباکس با متریال های مختلف در رنج متوسط قرار دارد. استفاده از یک قالب ثابت برای تولید انواع فلاور باکس بتنی ، قیمت آن ها را بسیار مقرون به صرفه می سازد. دو عامل تعیین کننده و مهم در قیمت فلاور باکس سیمانی ، اول کیفیت متریال به کار رفته در تولید آن و دوم قالب پایه فلاورباکس بتنی است. 

 

فلاورباکس بتنی
طرح های مختلف فلاور باکس های بتنی

 

هم چنین برای تولید رنگ های مختلف فلاورباکس بتنی می توان از پودر رنگ استفاده کرده و آن را با بتن ترکیب کرد. قیمت فلاور باکس سیمانی در رنگ های مختلف تفاوت چندانی با نوع ساده و بدون رنگ آن ندارد. فلاور باکس بتنی شسته نوعی دیگری از انواع گلدان های بتنی زمینی می باشد که در تولید آن از بتن شسته استفاده می شود. قیمت فلاور باکس بتنی شسته به علت شیوه تولید خاصی که دارد ممکن است کمی از مدل های ساده آن بیشتر باشد.

 

فلاورباکس بتنی
فلاورباکس های بتنی کنار بزرگراه ها و خیابان ها

 

انواع فلاورباکس بتنی از لحاظ فرم

فلاورباکس های بتنی در انواع و مدل های مختلفی تولید می شوند. یکی از مزایای این گلدان های بتنی ، تنوعی است که در مدل ها و طرح هایشان وجود دارد. تولید انواع مدل های فلاورباکس بتنی این امکان را به مشتری می دهد تا با توجه به محوطه و نوع مبلمان، بهترین انتخاب را برای هماهنگی با محیط داشته باشد. فلاورباکس بتنی می تواند در انواع فلاور باکس دیواری زمینی و … تولید و عرضه شود. قیمت فلاور باکس دیواری نیز بر اساس فرم و عملکرد آن تعیین می شود.

 

فلاورباکس بتنی مکعب مستطیل

فلاورباکس بتنی مکعب مستطیل بیشترین استفاده را برای فضاهای شهری و اداری دارد و هم چنین می تواند به عنوان یکی از لوازم تزئینی پارک ها، ویلا ها و باغ های خصوصی استفاده شود. فلاور باکس های بتنی مکعب مستطیلی را می توان به عنوان مانع یا راهبند نیز مورد استفاده قرار داد. از فلاور باکس بتنی برای طراحی انواع فلاور باکس دیواری نیز استفاده می شود.

 

فلاورباکس بتنی
امکان کاشت گیاهان رونده در فلاورباکس های بتنی

 

فلاور باکس بتنی استوانه ای

فلاورباکس بتنی استوانه ای ظاهر خاص تری داشته و برای تزئین مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین استفاده از فلاور باکس بتنی استوانه ای به عنوان دیوار حائل نیز رایج است. بیشترین استفاده از فلاورباکس بتنی استوانه ای برای پارک های بزرگ شهری و هم چنین برای تزئین روف گاردن ها، حیاط های مجتمع های مسکونی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. فلاور باکس های بتنی کرو و منحنی، مانند دایره و بیضی نیز در دسته بندی فلاورباکس استوانه ای قرار می گیرند.

 

فلاورباکس بتنی
جذابیت بصری فلاورباکس های بتنی

 

انواع فلاورباکس بتنی از لحاظ کاربرد

فلاورباکس های بتنی در دو نوع دیواری و حائل و هم چنین به عنوان گلدان مستقل و تزئینی روی زمین مورد استفاده قرار می گیرد. برای پاسخ به پرسش فلاور باکس چیست بهتر است ابتدا با کاربرد انواع فلاورباکس بتنی آشنا شوید.

 

فلاورباکس بتنی شیب بندی

فلاورباکس های شیب بندی برای استفاده در فضاهای شیب دار کنار خیابان و گذرگاه ها طراحی می شوند و بهترین جایگزین برای دیوار پیش ساخته و سنگی هستند که علاوه بر ثبات شیب و دیوار، باعث زیبایی محل اجرا نیز خواهد شد. فلاور باکس بتنی شیب بندی خود در سه دسته بندی جای می گیرند. 

 

فلاورباکس بتنی
فلاورباکس شیب بندی

 

 • دسته اول زاویه های ۴۵ تا ۷۰ درجه را پوشش می دهند. این بدان معنی است که زاویه ای که زمین با سطح شیب دار ایجاد می کند باید در این محدوده قرار بگیرد. قیمت فلاور باکس بتنی شیب بندی با توجه به مقدار شیب، فرم گلدان ها و سختی اجرای آن ها متغیر است. برای فلاورباکس بتنی دسته اول از گونه های گیاهی که همیشه سبز هستند و گیاهانی که ریشه حساسی ندارند، استفاده می شود.

 

فلاور باکس بتنی
فلاورباکس های بتنی ۹۰ درجه

 

 • دسته دوم برای دیوار هایی با زاویه ۶۰ تا ۹۰ درجه طراحی می شوند. در این نوع فلاورباکس های بتنی شیب بندی از گونه های گیاهی مختلف می توان استفاده نمود.
 • دسته سوم فلاورباکس بتنی برای زاویه های ۳۰ تا ۴۰ درجه مورد استفاده قرار می گیرند. وزن حدودی این نوع فلاور باکس بتنی ، ۱۸ کیلوگرم است. هر ۱۶ عدد این فلاورباکس های بتنی حدودا ۱ متر مربع را پوشش می دهند. از فلاورباکس بتنی زاویه های ۳۰ تا ۴۰ درجه بیشتر در باغ ها و ویلاها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

فلاور باکس بتنی
فلاور باکس بتنی به عنوان دیوار حائل

 

فلاورباکس بتنی زمینی

نوع دوم فلاورباکس بتنی ، نوع مستقل یا زمینی آن است که بیشتر رایج بوده و نیاز به اجرا و نصب متخصص ندارد. برای تولید این نوع فلاورباکس از انواع رنگ ها و طرح ها می توان بهره برد و هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. برای ساخت این نوع فلاورباکس ها از قالب های پیش ساخته استفاده می شود. ( برای تولید مدل شیب بندی نیز از همین روش استفاده می کنند و بعد قالب ها را در کنار هم به صورت یکپارچه در می آوردند.) اگر فلاورباکس بتنی از ابعاد مشخصی بزرگتر باشد، در تولید آن علاوه بر بتن از میلگرد نیز برای مقاوم سازی استفاده می کنند. به این صورت که میلگرد ها به صورت استراکچر درون قالب جای گرفته و بعد با بتن قالب گیری می شوند. 

 

فلاورباکس بتنی
فلاورباکس های بتنی دیوار حائل

 

معمولا از فلاورباکس بتنی مقاوم سازی شده برای کاشت درختان و بوته ها استفاده می کنند، زیرا در برابر فشار و وزن بالا مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد. قیمت فلاور باکس بتنی مسلح یا دارای میلگرد نسبت به نوع عادی آن بیشتر است.

 

کاربرد فلاورباکس بتنی

از فلاورباکس های بتنی در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

فلاور باکس بتنی
نحوه قالب گیری فلاورباکس بتنی

 

 • اتوبان ها: برای اتوبان ها و راه های شهری هم به جهت زیباسازی و هم به جهت تعیین مسیر و بستن راه می توان از فلاور باکس بتنی استفاده نمود. بهترین نوع فلاور باکس های بتنی برای اتوبان ها و راه ها می توانند فلاورباکس بتنی مستقل مکعب مستطیلی و یا دیوار های حائلی باشند که در زیر پل ها یا کناره های فضاهای سبز شهری، با کمک فلاورباکس بتنی طراحی می شوند.

 

فلاور باکس بتنی
انواع مدل بتنی فلاورباکس بتن شسته

 

 • محوطه سازی: منظور از محوطه سازی، هم محوطه سازی های شهری مانند پارک ها و فضاهای سبز بزرگراه ها و ...، و هم محوطه سازی فضاهای مسکونی مانند برج ها، باغ ویلاها، روف گاردن ها و مواردی از این دست است. برای طراحی فلاورباکس های محوطه سازی بیشتر از مدل های خاص و طرح هایی که بیشتر روی زیباسازی تمرکز دارند، استفاده می کنند.

 

مزایای فلاورباکس بتنی

 • پوشش ضد لکه
 • مقاوم در برابر ضربه و فشار
 • قابل شستشو

 

فلاورباکس بتنی
قابلیت شستشوی فلاورباکس های بتنی

 

 • موجود در فرم ها و رنگ های مختلف
 • قیمت مناسب
 • ایجاد فضای مناسب برای رشد گیاه
 • زیباسازی مناظر شهری
 • قابلیت نصب سیستم آبیاری قطره ای
 • قابلیت نصب تسمه جهت اتصال به خاک مسلح
 • قابل استفاده در سیستم دیوار حائل سبز بتنی با بلوک مجزا
 • کامل بودن سطح زیرین به همراه سیستم زهکش از کف
 • هزینه کم تعمیر و نگهداری نسبت به سرمایه اولیه در طول بهره برداری

 

معایب فلاورباکس بتنی

 • وزن زیاد و عدم امکان جابه جایی آسان

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما