سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز

سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز

تعداد ارائه دهنده ها

۲۳ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۴۵۰,۰۰۰ تومان تا ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت سنگدال بتنی (اسلب بتنی، دال بتنی) به ابعاد، سایز و تعداد میلگردهای مورد استفاده در ساخت، عیار بتن، ضخامت قطعه و ... وابسته می باشد. با افزایش ابعاد دال بتنی پیش ساخته ، وزن قطعه بیشتر شده و به میلگردهای بیشتر و با سایز بزرگتری نیاز است. به طور کلی قیمت دال بتنی پیش ساخته با ابعاد بزرگتر، بیشتر می باشد. قیمت دال بتنی پیش ساخته برای نیمه اول سال ۱۴۰۳ بین بازه ۴۵۰,۰۰۰ تا ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان متغیر است. از این فرآورده به عنوان دال بتنی پل ، دال بتنی روی کانال ، دال بتنی ترافیکی و ... استفاده می شود. عمران مدرن ارائه دهنده انواع سنگ دال با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

تبریز x

طول

طول را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/FO0LX69LALSo0f05bQchAJS3W0qGrqz6.jpg

اسلب بتنی -cp16100

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۱۷x۱۲۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/dzx7Hl2jUScICxfOzK3NvRtEBG98lIWn.jpg

اسلب بتنی -cp16101

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۱۷x۱۰۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/GXOB3nWD6KMX29mQABP8AWSvuV2bFkMC.jpg

اسلب بتنی -cp16102

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۱۷x۸۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/SVVikSs4VDJl0cyixcYokgDH21QhT5uD.jpg

اسلب بتنی -cp16103

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۲۰x۲۵۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/6q2wI7doLiUnEHfeD4A3fGVkj2fnkyV6.jpg

اسلب بتنی -cp16104

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۱۵x۱۲۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/iBSpyUtcScZE7k5ZFHc0jLcHVJklCifn.jpg

اسلب بتنی -cp16105

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۱۵x۱۰۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/5fShHsXTIUTHwXtljI0V75GGqcLwNMdG.jpg

اسلب بتنی -cp16106

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۱۵x۸۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/MdqWDUczdVAJ3BElYLb9h4J6vC8C3mr8.jpg

اسلب بتنی -cp16107

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۱۰x۱۲۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/WF6ETRdXsPwvNdWaNKTaEGCTvqYYaiP4.jpg

اسلب بتنی -cp16108

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۱۰x۱۰۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/SXvJU5p7fXxIFFuLbUQ8dRTw0hpUld8n.jpg

اسلب بتنی -cp16109

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۱۰x۸۰

رنگ:

طوسی
ابتدا
۱
۲
۳
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

سنگدال بتنی در تبریز

سنگدال بتنی یا اسلب بتنی نوعی قطعه بتنی است که از بتن و فولاد به صورت یکپارچه ساخته می شود. از سنگدال بتني یا همان دال بتنی آماده در ساخت سقف، درپوش جوی و به عنوان دال بتنی پل و دال بتنی روی کانال استفاده می گردد. از جمله ویژگی های سنگ دال کمتر بودن ضخامت آن نسبت به طول و عرض دال پیش ساخته می باشد. دال بتنی پیش ساخته در کارخانه و تحت نظارت ساخته شده و سپس به محل پروژه انتقال داده می شود.

 

سنگدال بتنی
سنگدال بتنی

 

قیمت سنگدال بتنی در تبریز

قیمت سنگدال بتنی به نوع آن وابسته است. ضخامت، ابعاد و مصالح مصرفی انواع مختلف سنگ دال با یکدیگر متفاوت بوده و در نتیجه قیمت سنگدال بتنی متفاوت خواهد بود. سایز و وزن میلگرد و نوع سیمان و عیار بتن تعیین کننده قيمت دال بتنی پیش ساخته می باشد. با افزایش ابعاد دال بتنی پیش ساخته ، میلگردهای بیشتر و با سایز بزرگتری برای ساخت قطعه نیاز بوده و قیمت اسلب بتنی پیش ساخته افزایش می یابد. ابعاد دال بتنی پیش ساخته به صورت پیش فرض یا به صورت سفارشی می باشد. قیمت اسلب بتنی با ابعاد پیش فرض با توجه به مشخصات کالا، از قبل مشخص می باشد. اما قیمت دال بتنی پیش ساخته با ابعاد سفارشی پس از تعیین پارامترهای مدنظر تعیین می گردد. قیمت دال بتنی پیش ساخته برای نیمه اول سال ۱۴۰۳ بین بازه ۴۵۰,۰۰۰ تا ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان متغیر است. قیمت ۴۵۰,۰۰۰ تومان برای ابعاد ۱۵*۶۰*۵۰ و قیمت ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان برای ابعاد ۱۵*۶۰*۱۵۰ می باشد.

 

قیمت دال بتنی پیش ساخته در تبریز

قیمت دال بتنی پیش ساخته رابطه مستقیمی با قیمت روز متریال اولیه مصرفی در ساخت دارد. در حال حاضر با توجه به نوسانات بازار و تغییر روزانه قیمت ها، قیمت دال بتنی پیش ساخته نیز دائما در حال تغییر است. در برآورد قیمت سنگدال بتنی باید هزینه های مربوط به حمل و نقل را مدنظر قرار داد. هزینه جابجایی با توجه به دو پارامتر مسافت و نوع ماشین حمل و نقل، تعیین می گردد. بیشتر بودن مسافت موجب افزایش هزینه جابجایی و در نهایت قیمت اسلب بتنی می گردد.

 

خرید سنگ دال بتنی در تبریز

از اولین پارامترهای موثر بر خرید دال بتنی آماده ، محل کاربری و استفاده آن است. این موضوع تعیین کننده نوع دال پیش ساخته مورد نیاز می باشد. میزان خرید دال بتنی پیش ساخته باید با توجه به متراژ کار تعیین گردد. باید ابعاد دال بتنی پیش ساخته را نیز مدنظر قرار داد. در خرید سنگدال بتنی ، کیفیت و مقاومت محصول از اهمیت بالایی برخوردار بوده و باید مورد توجه قرار گیرد. قیمت دیگر عامل مهم در خرید سنگدال بتني می باشد. خرید سنگ دال هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری امکان پذیر است. خرید آنلاین سنگ دال بتنی علاوه بر صرفه جویی در زمان، امکان مشاهده و مقایسه انواع سنگدال و قیمت آنها را فراهم می نماید.

 

سنگ دال
کاربرد سنگ دال

 

دال پیش ساخته در تبریز

دال ها به دو دسته کلی درجا و پیش ساخته تقسیم بندی می شوند. اسلب بتنی پیش ساخته در فضای کارگاهی ساخته می شود و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. دال بتنی پیش ساخته با ضخامت های مختلفی تولید می گردد. بر این اساس قیمت دال بتنی پیش ساخته متفاوت می باشد. از انواع دال پیش ساخته با ضخامت های بیشتر برای ساخت و اجرای سقف و از ضخامت های کمتر برای مواردی همچون اجرای سنگ فرش استفاده می شود.

 

اسلب بتنی پیش ساخته در تبریز

همان طور که از نام آن بر می آید، این قطعات در ابعاد مشخص و یا سفارشی، از قبل ساخته شده و به محل پروژه انتقال داده می شوند. سنگدال بتني پیش ساخته به صورت پیش تنیده، دال بتنی ترافیکی و ... تولید می گردد. پیش تنیدگی موجب به حداقل رسیدن ترک های بتن می شود. در ادامه بیشتر توضیح داده خواهد شد که انواع پیش تنیده اسلب بتنی چیست .

 

دال بتنی پیش تنیده در تبریز

انواع دال بتنی پیش تنیده خود به دو دسته پیش تنیده پیش کشیده و پیش تنیده پس کشیده دسته بندی می شود. برای ساخت سنگ دال بتنی پیش تنیده پس کشیده، ابتدا تاندون ها را درون قالب گذاشته و سپس بتن ریزی انجام می شود. بعد از اینکه بتن کمی سفت شد، تاندون ها را می کشند. در ساخت سنگ دال بتنی پیش تنیده پیش کشیده ابتدا تاندون ها توسط جک هیدرولیکی کشیده شده و سپس بتن ریزی انجام می شود. پس از سفت شدن بتن، اتصال بین تاندون ها و جک هیدرولیکی را قطع کرده و نیروی پیش تنیدگی به بتن انتقال می یابد.

 

دال بتنی آماده
دال بتنی پیش ساخته

 

انواع سنگدال بتنی در تبریز

سنگدال بتنی را می توان به دو نوع ترافیکی و غیر ترافیکی تقسیم بندی کرد. دال بتنی ترافیکی باید به نحوی طراحی و ساخته شود که توان تحمل بارهای ناشی از عبور وسایل نقلیه را دارا باشد. دال بتنی ترافیکی در ابعاد مختلفی تولید می شود. در ادامه به معرفی هر یک از انواع سنگدال بتنی ترافیکی پرداخته شده است. 

 

دال بتنی ترافیکی

دال بتنی ترافیکی به سه دسته سنگدال ترافیکی سبک، سنگین و فوق سنگین تقسیم بندی می شود. از سنگدال ترافیکی سبک معمولا به عنوان درپوش و محل تردد انسان ها و یا وسایل نقلیه سبک همچون موتور و دوچرخه استفاده می گردد. سایز میلگردهای مورد استفاده در ساخت این نوع از سنگ دال بتنی ترافیکی کمتر از دو نوع دیگر است.

سنگ دال ترافیک سنگین در معابر شهری، جایگاه های سوخت و ... مورد استفاده قرار می گیرد. نوع شبکه و ضخامت این دال بتنی پیش ساخته به مواردی همچون میزان ترافیک محل اجرای پروژه وابسته است. همان طور که از نام دال بتنی ترافیکی فوق سنگین مشخص است، از آن در پروژه هایی که وسایل نقلیه سنگین عبور می کنند، استفاده می گردد. در این نوع می توان با اجرای شبکه دوبل، به تقویت شبکه پرداخت. به این معنا که دو ردیف شبکه آرماتور در اسلب بتنی استفاده شود. غالبا ضخامت دال و سایز آرماتورهای مصرفی در ساخت این نوع از اسلب بتنی پیش ساخته بیشتر از نوع سبک است.

 

سنگدال بتني
سنگ دال ترافیکی

 

دال بتنی آماده در تبریز

برای ساخت سنگدال بتنی در ابتدا بتن را درون قالب می ریزند. سپس شبکه میلگرد بافته شده را درون قالب قرار می دهند. در ادامه لایه دوم بتن ریخته شده و عملیات ویبره کردن انجام می شود. به صورتی که سطح قالب به طور کامل با بتن یکنواخت پر شود. پس از آن قلاب گذاری کرده و سطح بتن را ماله کشی می نمایند. لازم به ذکر است که قلاب گذاری به منظور افزایش سهولت در حمل و نقل و نصب اسلب بتنی پیش ساخته انجام می شود. انواع دال بتنی آماده با ابعاد پیش فرض و یا به سفارش مشتری تولید می شوند.

 

دال بتنی روی کانال در تبریز

دال بتنی روی کانال یکی از انواع مختلف سنگدال به شمار می آید که برای زیباسازی فضا و مرتب کردن محیط استفاده می شود. این فرآورده به عنوان درپوش روی کانال و پوشاندن نهرها و جوی ها و همین طور به منظور جلوگیری از انتشار آلودگی و رشد حیوانات موذی قابل استفاده است. پوشش دادن به محیط هایی که دسترسی عموم دارند همچنین جلوگیری از صدمات و حوادث ناگوار از کاربرد های دال بتنی روی کانال به شمار می آید. دال بتنی روی کانال غالبا به صورت یک طرفه می باشد، زیرا تنها دو وجه از آن بر روی تکیه گاه قرار می گیرد. برخی از انواع دال بتنی روی کانال دارای یک دریچه دسترسی نیز می باشند که باعث سهولت بیشتر دسترسی به داخل کانال می گردد. دال بتنی روی کانال با توجه به اندازه دهانه کانال تولید و ساخته می شود. برای نصب دال بتنی روی کانال ، با توجه به مشخصات آن و شرایط پروژه می توان از نیروی انسانی یا جرثقیل کمک گرفت.

 

دال بتنی روی کانال
دال بتنی روی کانال

 

مزایای دال بتنی روی کانال در تبریز

دال بتنی روی کانال به صورت پیش ساخته خریداری می گردد. مشخصات دال بتنی روی کانال بر اساس میزان ترافیک عبوری از آن تعیین می شود. چنانچه از محل مورد نظر وسیله نقلیه ای رد نشود، می توان از نوع غیر ترافیکی برای دال بتنی روی کانال استفاده کرده و به این ترتیب در هزینه ها صرفه جویی نمود. از جمله مزایای دال بتنی روی کانال پیش ساخته می توان به امکان تعویض آسان آن در صورت آسیب در طول بهره برداری اشاره کرد. علاوه بر این امکان برداشتن آن برای دسترسی به کانال وجود دارد.

 

دال بتنی پل در تبریز

از دال بتنی پل در ساخت عرشه پل استفاده می شود. استفاده از دال بتنی پل موجب افزایش سرعت اجرای پروژه می گردد. نصب آن آسان و سریع بوده و طول عمر بالایی دارد. در طراحی دال بتنی پل باید توزیع پیوسته و یکنواخت انتقال بار ناشی از حرکت ماشین ها اعم از سبک و سنگین بر روی عرشه پل در نظر گرفته شود. در دال بتنی پل یک طرفه نیرو و بار در یک امتداد و در دال دو طرفه در دو امتداد به تکیه گاه انتقال داده می شود.

 

ابعاد دال بتنی پیش ساخته در تبریز

از متداول ترین ابعاد دال بتنی پیش ساخته می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سنگدال بتنی ترافیکی ۱۵×۵۰×۸۰
 • سنگدال بتني ترافیکی ۱۵×۵۰×۹۰
 • سنگدال بتنی ترافیکی ۱۰×۵۰×۱۰۰
 • سنگدال بتني ترافیکی ۱۵×۵۰×۱۲۰
 • دال بتنی ترافیکی ۱۵×۵۰×۱۰۰
 • سنگدال بتني ترافیکی ۱۵×۵۰×۱۵۰
 • سنگدال بتنی ترافیکی ۱۰×۵۰×۸۰
 • سنگدال بتني ترافیکی ۱۵×۶۰×۱۵۰
 • سنگدال بتنی ترافیکی ۱۵×۶۰×۱۳۰
 • سنگدال بتني پیش تنیده ۱۵×۶۰×۸۰
 • سنگ دال بتنی پیش تنیده ۱۵×۶۰×۱۰۰
 • سنگدال بتني پیش تنیده ۱۵×۶۰×۱۳۰
 • سنگ دال بتنی پیش تنیده ۱۵×۶۰×۱۲۰
 • سنگدال بتني پیش تنیده ۱۵×۶۰×۱۵۰

سنگ دال بتنی پیش تنیده در ضخامت های بیشتر نیز تولید می گردد. با افزایش ابعاد دال بتنی پیش ساخته ، تعداد میلگردهای طولی و عرضی مورد استفاده در ساخت و همین طور وزن قطعه افزایش می یابد. علاوه بر ابعاد ذکر شده، تولید سنگدال بتنی در ابعاد سفارشی نیز قابل انجام است.

 

دال پیش ساخته
استفاده از دال پیش ساخته در ساختمان سازی

 

مزایای سنگدال بتني در تبریز

در این بخش توضیح داده خواهد شد که مزایای اسلب بتنی چیست . سنگدال بتنی موجب افزایش سرعت اجرای پروژه می گردد. نصب آن آسان و سریع بوده و طول عمر بالایی دارد. استفاده از سنگدال بتني موجب صرفه جویی در مصالح می شود. مقاومت در برابر آتش از دیگر مزایای آن می باشد. همچنین کنترل کیفیت سنگدال بتني پیش ساخته راحت تر بوده و از کیفیت بالاتری هم برخوردار است.

سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در تبریز، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در خسروشهر، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در اسکو، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در ایلخچی، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در سهند، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در اهر، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در هوراند، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در بستان آباد، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در تیکمه داش، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در بناب، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در جلفا، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در سیه رود، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در چاراویماق، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در شادیان، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در سراب، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در مهربان، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در شبستر، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در تسوج، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در صوفیان، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در عجب شیر، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در قلعه چای، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در کلیبر، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در آبش احمد، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در خدا آفرین، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در مراغه، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در سراجو، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در مرند، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در یامچی، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در ملکان، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در لیلان، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در ممقان، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در حومه، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در گوگان، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در میانه، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در ترکمانچای، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در کاغذکنان، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در کندوان، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در ورزقان، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در خاروانا، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در هریس، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در خواجه، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در هشترود، سنگدال بتنی (دال بتنی آماده، اسلب بتنی) در تبریز در نظر کهریزی.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۳.۵ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما