دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان

دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان

دسته بندی

برق اضطراری

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

از آن جا که خرید و فروش دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان متناسب با مقدار بار مورد نیاز ساختمان ها و سایت ها صورت می گیرد، تعیین قیمت آن نیز به عوامل متعددی چون مشخصات فنی و وزن آن بستگی دارد. قیمت بالای ژنراتور برق اضطراری ساختمان با توجه به کاربرد مخصوص آن کاملا توجیه شده است.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

کرمان x

renov_banner

دیزل ژنراتور برق اضطراری

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

کرمان

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان

دیزل ژنراتور برق اضطراری ترکیبی از مولدهای الکتریکی بوده که برای تولید انرژی الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. خرید و فروش انواع دیزل ژنراتور های برق اضطراری برای کاربردهای متنوع در قیمت های مختلف برای ساختمان های اداری ، صنعتی و مسکونی صورت می گیرد. به طور معمول از سیستم برق اضطراری ژنراتور دیزلی در مکان هایی که برق رسانی با مشکل مواجه بوده و یا برای تداوم برقرسانی به سیستم پشتیبان نیاز است، استفاده می شود. قیمت دیزل ژنراتور جدا از هزینه سوخت دیزلی ، با توجه به افزایش قیمت ارز و همچنین رشد تکنولوژی ساخت آن در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است. با این حال به دلیل اهمیت برق رسانی به مناطق مختلف و همچنین لزوم تداوم آن، خرید و فروش ژنراتور برق اضطراری دیزلی راهکاری مطمئن خواهد بود. چرا که در بسیاری از موارد خسارات ناشی از بی برقی در مکان هایی چون بیمارستان ها و بانک ها جبران ناپذیر خواهد بود. در ادامه انواع ژنراتورهای دیزلی و عوامل مؤثر بر قیمت آن ها مورد بررسی قرار می گیرد.

خرید دیزل ژنراتور
دیزل ژنراتور برق اضطراری

 

قیمت دیزل ژنراتور برق اضطراری ساختمان در کرمان

خرید و فروش دیزل ژنراتور برق اضطراری در قیمت های متنوع همانطور که از نام آن مشخص است برای موارد ویژه ای صورت می گیرد. بنابراین در چنین حالتی قیمت بالای ژنراتور برق اضطراری ساختمان با توجه به کاربرد مخصوص آن کاملا توجیه شده است. وجود برند های متنوع در کنار ظرفیت ها و مدل های مختلف ژنراتور برق دیزلی را به یکی از کاربردی ترین کالاهای گران قیمت در صنعت تبدیل کرده است. در حال حاضر امکان خرید انواع دیزل ژنراتور در برند های ایرانی و چینی در ظرفیت ها و توان های مختلف وجود دارد. با این حال از آن جا که خرید و فروش دیزل ژنراتور برق اضطراری متناسب با مقدار بار مورد نیاز ساختمان ها و سایت ها صورت می گیرد، تعیین قیمت آن نیز به عوامل متعددی چون مشخصات فنی و وزن آن بستگی دارد.

قیمت ژنراتور برق اضطراری ساختمان
خرید دیزل ژنراتور

سیستم برق اضطراری دیزل ژنراتور در کرمان

عملکرد سیستم برق اضطراری دیزل ژنراتور در دو قسمت موتور و ژنراتور صورت می گیرد. به این صورت که موتور با مصرف دیزل موجب تولید انرژی مکانیکی می شود. سپس ژنراتور این انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. ظرفیت و مشخصات هر دیزل ژنراتور متناسب با ویژگی های پروژه و کاربرد آن مشخص می شود. لازم به ذکر است که سیستم دیزل ژنراتور برق اضطراری در زمان قطعی برق به عنوان منبع تغذیه پشتیبان کاربرد دارد.

مشخصات فنی دیزل ژنراتور برق اضطراری

در زمان خرید دیزل ژنراتور برق اضطراری ساختمان توجه به مشخصات فنی پایه از قبیل ظرفیت و توان در کنار حجم مخزن دیزلی و روغن از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که هر یک از این موراد نقش تعیین کننده ای در نحوه عملکرد ژنراتور برق اضطراری دیزلی دارند.

قیمت انواع ژنراتور برق
ژنراتور برق دائم کار

قدرت دیزل ژنراتور (توان)

قدرت دیزل ژنراتور (توان) برق اضطراری مهم ترین ویژگی آن در زمان خرید است که در تعیین قیمت آن نیز نقش مهمی دارد. متناسب با قدرت سیستم دیزل ژنراتور برق اضطراری ساختمان متشکل از موتور از ژنراتور ، قدرت و توان آن مشخص می شود. چرا که مقدار انرژی مکانیکی تولیدی توسط موتور دیزلی برای تبدیل به انرژی الکتریکی به ژنراتور منتقل می شود. بنابراین مشخصات فنی موتور و ژنراتور در تعیین ظرفیت دیزل ژنراتورها نقش اساسی دارند. خرید و فروش انواع دیزل ژنراتور برق اضطراری در توان های مختلف (۵ ، ۷.۵ ، ۱۰ ، ۲۰ ، ۵۰ ، ۱۰۰ ، ۵۰۰ کیلووات و 1 مگاوات) طبق نیاز مصرف کننده صورت می گیرد.ظرفیت دیزل ژنراتور متناسب با استاندارد در سه ردیف بهره برداری تعریف می شود:

  • ظرفیت اضطراری دیزل ژنراتور برقی

طراحی این نوع ژنراتورهای برق دیزلی به گونه ای است که تغذیه دائمی برق وجود داشته باشد. در چنین حالتی حداکثر ظرفیت دیزل ژنراتور برق اضطراری بدون اضافه بار و برای ساعت کاری پایین در نظر گرفته می شود.

  • ظرفیت قدرت اولیه دیزل ژنراتور

ظرفیت قدرت اولیه ژنراتور دیزلی بدون محدوديت در تعداد ساعت بهره برداری، با ميانگين كاركرد ۶۰ الی ۸۰۰ درصد ظرفيت نامی و با امكان اضافه بار ۱۰٪ به مدت يك ساعت، در هر ۱۲ ساعت كارکرد می باشد. این نوع ژنراتور به عنوان مولد برق در مناطق دوردست مورد استفاده قرار می گیرد.

  • ظرفیت دائم کار دیزل ژنراتور برقی

در چنین حالتی عملکرد دیزل ژنراتور برقی به صورت دائمی و بدون وقفه است. ظرفیت دیزل ژنراتور بدون محدودیت بهره برداری، بارگذاری و اضافه بار ۱۰٪ به مدت یک ساعت در هر ۱۲ ساعت کارکرد می باشد.

استعلام قیمت دیزل ژنراتور
انواع دیزل ژنراتور

مصرف ژنراتور دیزلی

میزان مصرف سوخت دیزل ژنراتور برق اضطراری از مشخصاتی فنی است که بر اساس ظرفیت مخزن موتور، نوع دیزل و شرایط محیطی مشخص می شود. به طور معمول در ازای هر کیلووات ساعت میزان مصرف سوخت دیزلی ژنراتور برابر با ۲۱۰ گرم در نظر گرفته می شود. مخزن سوخت موتور دیزل ژنراتور بر اساس قدرت آن سایزهای مختلفی دارد که این خود موجب تفاوت ظرفیت انواع ژنراتورهای دیزلی می شود. 

 

حجم روغن دیزل ژنراتور

حجم روغن دیزل ژنراتور برق اضطرای تعیین کننده زمان دقیق تعویض روغن موتور آن است. عدم توجه به زمان تعویض روغن دیزل ژنراتور مشکلات فراوانی در عملکرد آن از قبیل ساییدگی تجهیزات موتور، تولید صدای ناهنجار توسط موتور دیزلی و همچنین کاهش بازدهی آن می شود. به طور معمول اولین زمان تعویض روغن موتور دیزل ژنراتور دائم کار بایستی بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ ساعت کارکرد باشد. این در حالی است که زمان تعویض روغن دیزل ژنراتور برق اضطراری نباید بیشتر از ۲۰ ماه باشد.

خرید و فروش دیزل ژنراتور
خرید دیزل زنراتور برق اضطراری در ظرفیت های مختلف

وزن دیزل ژنراتور

وزن سیستم دیزل ژنراتور برق اضطراری ساختمان از سری مواردی است که نقش به سزایی در تعیین قیمت آن دارد. چرا که در مواردی که لازم است ژنراتور دیزلی سیار و قابل حمل باشد، وزن کم تر آن یک مزیت به حساب می آید. این در حالی است که افزایش ظرفیت و توان دیزل ژنراتور رابطه مستقیمی با افزایش وزن آن دارد.

دیزل ژنراتور برق دائم کار در کرمان

دیزل ژنراتور دائم کار در زمان نبود برق به صورت دائمی و بدون وقفه در مناطق دور و یا حساس کار می کنند. این نوع دیزل ژنراتورها دارای موتورهایی با قدرت بالا بوده و عمدتا در مکان هایی چون دیتاسنتر بانک ها، ادارات و بیمارستان ها کاربرد دارند.

دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در کرمان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در چترود، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در راین، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در شهداد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در گلباف، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در ماهان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در انار، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در بافت، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در ارزوئیه، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در بردسیر، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در گلزار، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در لاله زار، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در نگار، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در بم، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در روداب، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در نرماشیر، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در جیرفت، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در جبالبارز، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در ساردوئیه، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در رابر، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در هنزا، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در راور، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در کوهساران، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در رفسنجان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در فردوس، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در کشکوئیه، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در نوق، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در رودبار جنوب، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در جازموریان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در ریگان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در گنبکی، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در زرند، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در یزدان آباد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در سیرجان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در پاریز، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در زیدآباد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در گلستان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در شهر بابک، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در دهج، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در عنبرآباد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در اسماعیلی، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در جبالبارز جنوبی، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در فهرج، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در نگین کویر، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در قلعه گنج، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در چاه خداداد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در کوهبنان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در طغرالجرد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در کهنوج، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در فاریاب، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در منوجان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در کرمان در آسمینون.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما