دیزل ژنراتور برق اضطراری ساری

دیزل ژنراتور برق اضطراری ساری

دسته بندی

برق اضطراری

بازه قیمت

از ۱۰۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۹۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

از آن جا که خرید و فروش دیزل ژنراتور برق اضطراری در ساری متناسب با مقدار بار مورد نیاز ساختمان ها و سایت ها صورت می گیرد، تعیین قیمت آن نیز به عوامل متعددی چون مشخصات فنی و وزن آن بستگی دارد. قیمت بالای ژنراتور برق اضطراری ساختمان با توجه به کاربرد مخصوص آن کاملا توجیه شده است.

دیزل ژنراتور برق اضطراری ساری

دسته بندی
برق اضطراری
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۱۰۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۹۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
از آن جا که خرید و فروش دیزل ژنراتور برق اضطراری در ساری متناسب با مقدار بار مورد نیاز ساختمان ها و سایت ها صورت می گیرد، تعیین قیمت آن نیز به عوامل متعددی چون مشخصات فنی و وزن آن بستگی دارد. قیمت بالای ژنراتور برق اضطراری ساختمان با توجه به کاربرد مخصوص آن کاملا توجیه شده است.

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
شهر
ساری x

دیزل ژنراتور برق اضطراری

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

ساری

phone۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲
ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

دیزل ژنراتور برق اضطراری در ساری

دیزل ژنراتور برق اضطراری ترکیبی از مولدهای الکتریکی بوده که برای تولید انرژی الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. خرید و فروش انواع دیزل ژنراتور های برق اضطراری برای کاربردهای متنوع در قیمت های مختلف برای ساختمان های اداری ، صنعتی و مسکونی صورت می گیرد. به طور معمول از سیستم برق اضطراری ژنراتور دیزلی در مکان هایی که برق رسانی با مشکل مواجه بوده و یا برای تداوم برقرسانی به سیستم پشتیبان نیاز است، استفاده می شود. قیمت دیزل ژنراتور جدا از هزینه سوخت دیزلی ، با توجه به افزایش قیمت ارز و همچنین رشد تکنولوژی ساخت آن در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است. با این حال به دلیل اهمیت برق رسانی به مناطق مختلف و همچنین لزوم تداوم آن، خرید و فروش ژنراتور برق اضطراری دیزلی راهکاری مطمئن خواهد بود. چرا که در بسیاری از موارد خسارات ناشی از بی برقی در مکان هایی چون بیمارستان ها و بانک ها جبران ناپذیر خواهد بود. در ادامه انواع ژنراتورهای دیزلی و عوامل مؤثر بر قیمت آن ها مورد بررسی قرار می گیرد.

خرید دیزل ژنراتور
دیزل ژنراتور برق اضطراری

 

قیمت دیزل ژنراتور برق اضطراری ساختمان در ساری

خرید و فروش دیزل ژنراتور برق اضطراری در قیمت های متنوع همانطور که از نام آن مشخص است برای موارد ویژه ای صورت می گیرد. بنابراین در چنین حالتی قیمت بالای ژنراتور برق اضطراری ساختمان با توجه به کاربرد مخصوص آن کاملا توجیه شده است. وجود برند های متنوع در کنار ظرفیت ها و مدل های مختلف ژنراتور برق دیزلی را به یکی از کاربردی ترین کالاهای گران قیمت در صنعت تبدیل کرده است. در حال حاضر امکان خرید انواع دیزل ژنراتور در برند های ایرانی و چینی در ظرفیت ها و توان های مختلف وجود دارد. با این حال از آن جا که خرید و فروش دیزل ژنراتور برق اضطراری متناسب با مقدار بار مورد نیاز ساختمان ها و سایت ها صورت می گیرد، تعیین قیمت آن نیز به عوامل متعددی چون مشخصات فنی و وزن آن بستگی دارد.

قیمت ژنراتور برق اضطراری ساختمان
خرید دیزل ژنراتور

سیستم برق اضطراری دیزل ژنراتور در ساری

عملکرد سیستم برق اضطراری دیزل ژنراتور در دو قسمت موتور و ژنراتور صورت می گیرد. به این صورت که موتور با مصرف دیزل موجب تولید انرژی مکانیکی می شود. سپس ژنراتور این انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. ظرفیت و مشخصات هر دیزل ژنراتور متناسب با ویژگی های پروژه و کاربرد آن مشخص می شود. لازم به ذکر است که سیستم دیزل ژنراتور برق اضطراری در زمان قطعی برق به عنوان منبع تغذیه پشتیبان کاربرد دارد.

مشخصات فنی دیزل ژنراتور برق اضطراری

در زمان خرید دیزل ژنراتور برق اضطراری ساختمان توجه به مشخصات فنی پایه از قبیل ظرفیت و توان در کنار حجم مخزن دیزلی و روغن از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که هر یک از این موراد نقش تعیین کننده ای در نحوه عملکرد ژنراتور برق اضطراری دیزلی دارند.

قیمت انواع ژنراتور برق
ژنراتور برق دائم کار

قدرت دیزل ژنراتور (توان)

قدرت دیزل ژنراتور (توان) برق اضطراری مهم ترین ویژگی آن در زمان خرید است که در تعیین قیمت آن نیز نقش مهمی دارد. متناسب با قدرت سیستم دیزل ژنراتور برق اضطراری ساختمان متشکل از موتور از ژنراتور ، قدرت و توان آن مشخص می شود. چرا که مقدار انرژی مکانیکی تولیدی توسط موتور دیزلی برای تبدیل به انرژی الکتریکی به ژنراتور منتقل می شود. بنابراین مشخصات فنی موتور و ژنراتور در تعیین ظرفیت دیزل ژنراتورها نقش اساسی دارند. خرید و فروش انواع دیزل ژنراتور برق اضطراری در توان های مختلف (۵ ، ۷.۵ ، ۱۰ ، ۲۰ ، ۵۰ ، ۱۰۰ ، ۵۰۰ کیلووات و 1 مگاوات) طبق نیاز مصرف کننده صورت می گیرد.ظرفیت دیزل ژنراتور متناسب با استاندارد در سه ردیف بهره برداری تعریف می شود:

  • ظرفیت اضطراری دیزل ژنراتور برقی

طراحی این نوع ژنراتورهای برق دیزلی به گونه ای است که تغذیه دائمی برق وجود داشته باشد. در چنین حالتی حداکثر ظرفیت دیزل ژنراتور برق اضطراری بدون اضافه بار و برای ساعت کاری پایین در نظر گرفته می شود.

  • ظرفیت قدرت اولیه دیزل ژنراتور

ظرفیت قدرت اولیه ژنراتور دیزلی بدون محدوديت در تعداد ساعت بهره برداری، با ميانگين كاركرد ۶۰ الی ۸۰۰ درصد ظرفيت نامی و با امكان اضافه بار ۱۰٪ به مدت يك ساعت، در هر ۱۲ ساعت كارکرد می باشد. این نوع ژنراتور به عنوان مولد برق در مناطق دوردست مورد استفاده قرار می گیرد.

  • ظرفیت دائم کار دیزل ژنراتور برقی

در چنین حالتی عملکرد دیزل ژنراتور برقی به صورت دائمی و بدون وقفه است. ظرفیت دیزل ژنراتور بدون محدودیت بهره برداری، بارگذاری و اضافه بار ۱۰٪ به مدت یک ساعت در هر ۱۲ ساعت کارکرد می باشد.

استعلام قیمت دیزل ژنراتور
انواع دیزل ژنراتور

مصرف ژنراتور دیزلی

میزان مصرف سوخت دیزل ژنراتور برق اضطراری از مشخصاتی فنی است که بر اساس ظرفیت مخزن موتور، نوع دیزل و شرایط محیطی مشخص می شود. به طور معمول در ازای هر کیلووات ساعت میزان مصرف سوخت دیزلی ژنراتور برابر با ۲۱۰ گرم در نظر گرفته می شود. مخزن سوخت موتور دیزل ژنراتور بر اساس قدرت آن سایزهای مختلفی دارد که این خود موجب تفاوت ظرفیت انواع ژنراتورهای دیزلی می شود. 

 

حجم روغن دیزل ژنراتور

حجم روغن دیزل ژنراتور برق اضطرای تعیین کننده زمان دقیق تعویض روغن موتور آن است. عدم توجه به زمان تعویض روغن دیزل ژنراتور مشکلات فراوانی در عملکرد آن از قبیل ساییدگی تجهیزات موتور، تولید صدای ناهنجار توسط موتور دیزلی و همچنین کاهش بازدهی آن می شود. به طور معمول اولین زمان تعویض روغن موتور دیزل ژنراتور دائم کار بایستی بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ ساعت کارکرد باشد. این در حالی است که زمان تعویض روغن دیزل ژنراتور برق اضطراری نباید بیشتر از ۲۰ ماه باشد.

خرید و فروش دیزل ژنراتور
خرید دیزل زنراتور برق اضطراری در ظرفیت های مختلف

وزن دیزل ژنراتور

وزن سیستم دیزل ژنراتور برق اضطراری ساختمان از سری مواردی است که نقش به سزایی در تعیین قیمت آن دارد. چرا که در مواردی که لازم است ژنراتور دیزلی سیار و قابل حمل باشد، وزن کم تر آن یک مزیت به حساب می آید. این در حالی است که افزایش ظرفیت و توان دیزل ژنراتور رابطه مستقیمی با افزایش وزن آن دارد.

دیزل ژنراتور برق دائم کار در ساری

دیزل ژنراتور دائم کار در زمان نبود برق به صورت دائمی و بدون وقفه در مناطق دور و یا حساس کار می کنند. این نوع دیزل ژنراتورها دارای موتورهایی با قدرت بالا بوده و عمدتا در مکان هایی چون دیتاسنتر بانک ها، ادارات و بیمارستان ها کاربرد دارند.

دیزل ژنراتور برق اضطراری در ساری، دیزل ژنراتور برق اضطراری در ساری - چهاردانگه، دیزل ژنراتور برق اضطراری در ساری - دودانگه، دیزل ژنراتور برق اضطراری در ساری - رودپی، دیزل ژنراتور برق اضطراری در ساری - کلیجان رستاق، دیزل ژنراتور برق اضطراری در ساری - میان دورود، دیزل ژنراتور برق اضطراری در آمل، دیزل ژنراتور برق اضطراری در آمل - امامزاده عبدالله، دیزل ژنراتور برق اضطراری در آمل - دابودشت، دیزل ژنراتور برق اضطراری در آمل - لاریجان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در بابل، دیزل ژنراتور برق اضطراری در بابل - بابل کنار، دیزل ژنراتور برق اضطراری در بابل - بندپی شرقی، دیزل ژنراتور برق اضطراری در بابل - بندپی غربی، دیزل ژنراتور برق اضطراری در بابل - گتاب، دیزل ژنراتور برق اضطراری در بابل - لاله آباد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در بابلسر، دیزل ژنراتور برق اضطراری در بابلسر - بابلسر بخش رودبست، دیزل ژنراتور برق اضطراری در بابلسر - بهنمیر، دیزل ژنراتور برق اضطراری در بهشهر، دیزل ژنراتور برق اضطراری در بهشهر - یانه سر، دیزل ژنراتور برق اضطراری در تنکابن، دیزل ژنراتور برق اضطراری در تنکابن - تنکابن بخش خرم آباد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در تنکابن - نشتا، دیزل ژنراتور برق اضطراری در جویبار، دیزل ژنراتور برق اضطراری در جویبار - گیل خوران، دیزل ژنراتور برق اضطراری در چالوس، دیزل ژنراتور برق اضطراری در چالوس - کلاردشت، دیزل ژنراتور برق اضطراری در چالوس - مرزن آباد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در رامسر، دیزل ژنراتور برق اضطراری در سوادکوه، دیزل ژنراتور برق اضطراری در سوادکوه - شیرگاه، دیزل ژنراتور برق اضطراری در عباس آباد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در عباس آباد - کلارآباد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در فریدونکنار، دیزل ژنراتور برق اضطراری در فریدونکنار - فريدونکنار بخش دهفري، دیزل ژنراتور برق اضطراری در قائم شهر، دیزل ژنراتور برق اضطراری در قائم شهر - کیاکلا، دیزل ژنراتور برق اضطراری در گلوگاه، دیزل ژنراتور برق اضطراری در گلوگاه - کلباد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در محمودآباد، دیزل ژنراتور برق اضطراری در محمودآباد - سرخ رود، دیزل ژنراتور برق اضطراری در نکا، دیزل ژنراتور برق اضطراری در نکا - هزار جریب، دیزل ژنراتور برق اضطراری در نور، دیزل ژنراتور برق اضطراری در نور - بلده، دیزل ژنراتور برق اضطراری در نور - چمستان، دیزل ژنراتور برق اضطراری در نوشهر، دیزل ژنراتور برق اضطراری در نوشهر - کجور.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

عباس مرادی

استعلام قیمت دیزل ژنراتور لطفا؟

عمران مدرن

سلام برای استعلام قیمت دیزل ژنراتور با شماره 77896625 تماس بگیرید.

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما