داکت

داکت

داکت

دسته بندی
داکت و ترانکینگ
تعداد ارائه دهنده ها
۸ ارائه دهنده

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
شهر
شهر را مشخص کنید

داکت

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۳۶

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۳

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۶

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۳۳

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۳۳

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۳

۳

location

تهران

phone

******۶۶۳۴۱

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

داکت

به طور کلی در ساختمان سازی یکی از کارهای مهمی که انجام می شود سیم کشی برق ساختمان است که از تعداد زیادی سیم و کابل با ابعاد و اندازه های مختلف برای این منظور استفاده می گردد. داکت برق ، محفظه ای از جنس پلاستیک است که استحکام بالایی دارد. بیشتر داکت  های شبکه در کابل کشی روکار استفاده می شوند.

 در جایی که تعداد کابل های شبکه، برق، تلفن و سیم های موجود زیاد باشه، از داکت برق استفاده شده و کابل ها از داخل آن رد می شوند. این تجهیزات که در دسته ی تجهیزات پسیو شبکه قرار می گیرن، بیشتر در محیط های مسقف مثل ساختمان ها کاربرد دارند.

 

داکت برق

دکت برق و تجهیزات آن

 

هم چنین برای حفظ نظم و زیبایی محیط، جلوگیری از خطر آتش سوزی و حتی برق گرفتگی، کاهش تاثیر نویز کابل ها بر هم و حفاظت از کابل ها در برابر آسیب های فیزیکی از داکت برق استفاده می شود.

انواع داکت برق

به طور کلی داکت انواع مختلفی دارد و برای کاربردهای متفاوتی مورد استفاده قرار می گیر.د به عنوان مثال در بسترسازی دوربین مداربسته داکت برق کارآیی ویژه ای دارند و معمولا از جنس پی وی سی مرغوب می باشند . داکت های استاندارد موجود در بازار به صورت داکت 1 ، 1.5 ، 2 ، 2.5 ، 3 معمولی ، 3 با ارتفاع کوتاه ، 3.5 ، 4 ، 5 ، 6 معمولی ، 6 پایه بلند ، 9 معمولی و 9 پایه بلند تولید می شوند که هرکدام ابعاد متفاوتی دارند و می توانند برای قرارگیری تعداد مشخصی کابل یا سیم مورد استفاده قرار می گیرند.

 

انواع داکت برق

انواع داکت برق

 

داکت ساده

داکت برق جهت استفاده در ساختمان های اداری ، مسکونی ، تجاری تولید شده می شود و می تواند به صورت پشت ساده و یا پشت چسب دار باشد که نصب آنها راحت تر انجام می شود و سیم و کابل ها در داخل آن قرار می گیرد.

 

داکت کف خواب ( زمینی )

این محصول کاملا روی زمین قرار می گیرد و با داشتن پارتیشن های داخلی برای عبور سیم ها و کابل های مختلف استفاده می شود. در واقع برای مدیریت کابل ها به راحتی می توان از داکت کف خواب  ( زمینی ) استفاده کرد.

 

داکت کف خواب

داکت زمینی کف خواب

 

داکت شیار دار

این مدل داکت به لحاظ شکل ظاهری با نوع ساده متفاوت است و روی بدنه آن ها شیارهایی وجود دارد. از این محصول در تابلوهای برق فشار قوی و فشار ضعیف برای قرار گیری سیم و کابل ها استفاده می شود و درب آن ها کاملا قابلیت قفل شدگی دارد تا از باز شدن درب ها هنگام استفاده جلوگیری شود.

داکت پارتیشن دار

داکت پارتیشن دار از محصولات پرکاربرد هستند که در ساختمان سازی مدرن مورد استفاده قرار می گیرند. نوع ساده این تولیدات انواع داکت پارتیشن بندی شده است که در واقع به صورت یک کانال درب دار می باشد و بخش داخلی آن به وسیله یک صفحه یا دیواره جدا و پارتیشن بندی شده است. به همین دلیل برای قرار گیری دو نوع سیم یا کابل مختلف بدون ایجاد نویز قابل استفاده است. به طور مثال در این داکت می توان سیم برق و سیم تلفن به صورت هم زمان و بدون ایجاد مشکل قرار می گیرند.

داکت قرنیزی

این محصول به جای قرنیز در قسمت های مختلف دیوار نصب می گردد و هم زمان سیم ها و کابل های مورد نظر می توانند از آن عبور نمایند. در واقع مسیر حرکت سیم ها از کناره دیوار در داخل داکت قرنیزی به راحتی فراهم می گردد.

 

 خرید داکت

داکت قرنیزی در کناره دیوار

 

داکت لوله

امروزه با توجه به گسترش سیستم گرمایشی در کف ساختمان ها از داکت لوله برای عبور لوله های گرمایشی از کف فضاهای داخلی استفاده می شود.

داکت دیواری

داکت دیواری اغلب به شکل ظاهری مربعی مستطیلی و زاویه دار تولید می شود که برای عبور سیم ها و کابل ها از روی دیوار کاربرد دارد. داکت دیواری در چندین سایز مختلف موجود دارد که معمولا تمام سایزها در شاخه های دو متری و بسته به اینکه چه میزان سیم و کابل را در خود جای خواهد داد، انتخاب می شود. این تجهیز در جنس های مختلفی تولید می شود که هرکدام متناسب با شرایط ویژه ای هستند. به عنوان مثال داکت دیواری فلزی و داکت دیواری پلاستیکی هرکدام برای محیط های متفاوتی استفاده می شوند. قیمت داکت دیواری تحت تاثیر نوع برند، کیفیت ساخت و همینطور سایز آن می تواند متفاوت باشد.

 

 قیمت داکت برق

داکت برق دیواری سقفی

قیمت داکت برق

داکت برق ، کانالی است که برای عبور سیم ها وکابل های مختلف استفاده می شود و وظیفه دارد از تجهیزات برقی در مقابل آسیب ها و صدمات مکانیکی محافظت نماید. برای خرید هر محصولی علاوه بر کیفیت، قیمت خرید نیز یکی از فاکتورهای مهم برای تصمیم گیری خرید است. قیمت داکت برق و همچنین کیفیت آن نقش به سزایی در انتخاب آن دارد.


داکت در تهران

داکت در تهران، داکت در تهران - آفتاب، داکت در تهران - بومهن، داکت در تهران - پردیس، داکت در تهران - کن، داکت در اسلام شهر، داکت در اسلام شهر - چهاردانگه، داکت در پاکدشت، داکت در پاکدشت - شریف آباد، داکت در دماوند، داکت در دماوند - رودهن، داکت در رباط کریم، داکت در رباط کریم - بوستان، داکت در رباط کریم - پرند، داکت در رباط کریم - صالح آباد، داکت در رباط کریم - گلستان، داکت در رباط کریم - نصیرآباد، داکت در ری، داکت در ری - حسن آباد، داکت در ری - خاوران، داکت در ری - کهریزک، داکت در شهریار، داکت در شهریار - اندیشه، داکت در فيروزکوه، داکت در فيروزکوه - ارجمند، داکت در قدس، داکت در لواسان، داکت در لواسان - فشم، داکت در ملارد، داکت در ملارد - صفا دشت، داکت در ورامین، داکت در ورامین - پیشوا، داکت در ورامین - جوادآباد، داکت در ورامین - قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما