جدول بتنی

جدول بتنی

جدول بتنی

دسته بندی
فرآورده های بتنی
تعداد ارائه دهنده ها
۱۰ ارائه دهنده

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


جدول بتنی

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۷۷۸۹۶۶۲۵

۲

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۲

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۶

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۶۶

۳

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۵

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

۳

location

تهران

phone

******۰۹۲۱۳

۴

location

کرج

phone

******۰۲۶۳۳

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۶

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۶۶

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

جدول بتنی  

امروزه جداول بتنی نقش بسیار مهمی در زیبا سازی فضاهای شهری دارد . از این جدول های بتنی برای زیبا سازی فضای شهری ، هدایت آبهای سطحی و محدود کردن فضاها استفاده می شود .

خرابی و فرسودگی این جدول ها نتیجه معکوس در ظاهر شهر خواهد داشت و همچنین تعمیر و مرمت آنها نیز هزینه های زیادی را در پی خواهد داشت ، از این رو باید در ساخت و تولید این محصول اصول فنی رعایت شود تا از هزینه های اضافی مرمت و تعمیرات جلوگیری شود .

استفاده از این قطعات بتنی از پرکاربرد ترین محصولات است .

عوامل موثر برای داشتن محصولی با کیفیت بالا و مقاوم در تولید این نوع محصول شامل ، سنگ دانه ها ، سیمان، نسبت آب به سیمان ، روش ساخت ، رعایت اصول فنی حین ساخت ، عمل آوری و شرایط محیطی باید به صورت جدی مورد بررسی و تحقیق قرار گیرند .

جدول بتنی چیست؟

جدول بتنی از پراستفاده ترین محصولات بتنی در زمینه  زیبا سازی و شهر سازی می باشد. از جدول بتنی اکثرا به عنوان مرزبندی بین دو محیط مختلف استفاده میشود و اکثر کاربرد آن ها در زمینه محوطه سازی می باشد. در ادامه با انواع جدول های موجود در بازار آشنا می شوید.

جدول بتنی سنتی

در این روش بتن در قالب ریخته شده وبعد از گذشت مدتی قالب ها بازشده و پس از عمل آوری مناسب قطعه بتنی حاضر برای نصب میباشد. در روش سنتی برای بیشتر شدن دوام قطعه میبایست نسبت آب به سیمان کمتر شود که به کمک مواد افزودنی روان کننده قابل دسترسی می باشد. در این روش به منظور بیشتر شدن دوام در برابر دوره های یخبندان و آب شدگی استفاده از مواد حبا بزا هم پیشنهاد می شود.

جدول بتنی پرسی

در این روش بتن به همان طریق سنتی آماده شده و پس از ریختن در قالب توسط دستگاه پرس زیر فشار میرود و آب از پوسته و هسته مرکزی آن به بیرون  میرود. این جداول در مناطق سرد همراه با یخبندان به علت خالی بودن پوسته و هسته آن از آب استفاده شده و در مقابل یخ زدگی مقاوم میشوند.

جدول بتنی فروهر

این محصول به دلیل داشتن طرح و نقش زیبایی که دارد مورد علاقه بسیاری از مشتریان قرار میگیرد

و به علت عیار بالای سیمان مصرفی و همچنین رعایت استاندارد های مربوطه این محصول دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر سرما و یخ زدگی و همچنین رطوبت میباشد

این نوع جدول بتنی در هر موقعیتی که قرار بگیرد زیبایی خیره کننده ای به آن محیط میدهد

قطعا شما هم با بکار بردن این محصول در فضای مورد نظر خود راضی خواهید این نوع جدول بتنی به مرور زمان پس از قرارگیری در محل مورد نظر به مرور زمان دل نشین تر میشود انتخاب با شماست اگر این محصول برای محیطی که میخواهید نصب کنید مناسب نیست میتوانید مورد بعدی رو ببینید.

جدول بتنی نرده ای

این نوع جدول طرح نرده ای و زیبایی داشته و مناسب برای استفاده در انواع محیط ها میباشد و همچنین سیمان مصرفی در پروسه تولیدتمامی جداول از نوع پرتلند تیپ۲ و با عیار ۴۰۰ کیلوگرم بر مترمکعب می باشد. سنگدانه مورد استفاده در تولید این محصول از منابع آبرفتی رودخانه کردان و منطبق با استاندارد ملی ایران به شماره ۳۰۲ می باشد. به علت عیار بالای سیمان مصرفی و همچنین رعایت استاندارد های مربوطه این محصول دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر سرما و یخ زدگی و همچنین رطوبت میباشد. این نوع جدول مانند پرچین فضای مد نظر شمارو جدا میکند و نمای زیبایی به محل نصب میدهد از موارد کاربرد این جدول میتوان به:

§         جدا کننده ی مسیر پیاده رو

§         جداکننده ی فضای سبز از خیابان

§         کانال سازی حاشیه ای

§         جداسازی محوطه پارک و باغ

§         سکوهای تفرج گاهی ، آلاچیق وکانکس و.. اشاره کرد

§         جدول هلالی رنگ خاکستری

این نوع جدول نما و طرح بسیار زیبایی دارند و مطمئنا در هر محیطی که استفاده شود زیبایی آن محیط را دو چندان میکند از ویژگی های این محصول میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

§         رده مقاومت خمشی بتن در جدول بتنی ۳.۵  (Mpa)

§         عیار سیمان در جدول بتنی : ۴۰۰ (kg/m3‌)

§         نسبت آب به سیمان : ۰.۳ سیمان

تفاوت جدول بتنی خیس و خشک

روش پرس خیس از پرس 400 تن استفاده می شود اما در روش خشک از پرس 300 تن استفاده می شود  همچنین در روش پرس خیس به دلیل خیس بودن و ایجاد دوغاب در حین پرس سطح کار بسیار صاف و صیقلی و ظاهری زیباتر نسبت به روش خشک خواهد داشت.

تفاوت بعدی این دو روش در مقاومت و طول عمر آن می باشد. خیلی به زبان راحت و مشخص میتوان گفت جداول پرس خیس دارای مقاومت و طول عمر بالاتری نسبت به پرس خشک می باشند. اما این تفاومت صرفا بخاطر استفاده از متریال اضافه تر و بهتر نیست زیرا متریال استفاده شده در هردو روش یکی است اما روش تولید مقداری متفاوت می باشد.

از آنجایی که در جداول پرس خیس بدلیل ایجاد دوغاب در حین پرس، تمامی خلل و فرج ها داخل بتن از بین رفته و نفوذ آب را تا حد بسیار بالای کاهش داده و باعث طول عمر بیشتری خواهد شد. اما در روش پرس خشک، خلل و فرج هایی روی آن ایجاد می شود که برای تولید بهتر باید سعی شود خلل و فرج ها به حداقل رسیده زیرا هرچه این خلل و فرج ها بیشتر، عمر محصول کوتاه تر خواهد شد زیرا با نفوذ آب در داخل بتن باعث ترکیدن آن و در نتیجه شکل ظاهری نچندان جالب و عمر کوتاه آن خواهد شد. بطور کلی ملات خیس دارای انسجام بهتر ملات، در نتیجه تمامی خلل و فرج ها از بین می رود.

ارتفاع جدول خیابان - اندازه جدول خیابان

جدول بتنی پرسی 15*30*50 خیس متراکم

جدول بتنی پرسی 15*40*50 خیس متراکم

جدول بتنی پرسی 15*50*50 خیس متراکم

جدول بتنی پرسی 15*60*50 خیس متراکم

جدول بتنی پرسی 15*80*40 خیس متراکم

جدول بتنی پرسی تیپ یک 15*30*50

جدول بتنی پرسی تیپ یک 15*40*50

جدول بتنی پرسی تیپ یک 15*50*50

جدول بتنی پرسی تیپ یک 15*60*50

کاربرد جدول بتنی پرسی

جدول بتنی پرسی از پرکاربردترین فرآورده های بتنی در محوطه سازی و زیبا سازی شهرها می باشد. از جدول بتنی به عنوان مرزبندی بین دو محیط گوناگون استفاده می شود. * کاربرد جدول بتنی پرسی خیابان شامل:

§         جدا کننده خیابان از پیاده رو

§         جداکننده فضای سبز از خیابان

§         جداسازی محوطه پارک و باغ

§         کانال سازی حاشیه ای

§         آبرو کانیو ( کتابی و یکطرفه )

§         سکو سازی پمپ بنزین

§         سکوهای تفرجگاهی، آلاچیق و کانکس

§         سنگفرش بتنی، جدول خیابانی، بلوک سبک

انواع جدول بتنی

برای ساخت جداول بتنی پیش ساخته روش های ساخت مختلفی استفاده می شود. از جمله:

         روش معمولی

         روش فشاری خشک

         روش فشاری خیس (وت پرس)

جدول بتنی پرسی خشک

پس از ساخت بتن با طرح اختلاط مناسب و بسیار کم آب (اسلامپ صفر) وارد قالب میز پرس شده و تحت فشار و ویبره قرار می گیرد. پس از این مرحله قالب ها برداشته می شود و سینی حاوی محصول از دستگاه خارج می گردد. سپس جداول بتنی پرسی فوق به اتاق عمل آوری منتقل شده و پس از طی مدت زمان عمل آوری از پیش تعیین شده به صورت مکانیزه بسته بندی، پالت گذاری و دپو می شوند.

مزایای جدول پرسی خشک

از ویژگی های مثبت تولید جدول به روش پرسی خشک می توان به امکان استفاده بالقوه از دو نوع بتن در قسمت رویه (Face) و اصلی (Main) نام برد. این امر امکان تولید جداول بتنی با رویه های رنگی را فراهم می آورد. همچنین با استفاده از روش پرسی خشک امکان دستیابی به نسبت آب به سیمان کم وجود دارد که این امر در به حداقل رساندن آب مصرفی ( و پساب تولیدی کارخانه) نقش به سزایی دارد. در روش پرسی خشک به دلیل عدم نیاز به تعداد زیاد قالب جدول، سرعت تولید نسبت به روش وت پرس بالاتر می باشد.

عیار بتن این جدول بتنی پرسی که از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده برابر ۴۰۰ کیلوگرم بر مترمکعب می باشد. این محصول در برابر عوامل فرسایشی طبیعی نظیر گرما، سرما، رطوبت و سایش از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین این جدول دارای تاییدیه شهرداری تهران می باشد.

موارد استفاده از جدول بتنی

§         جداسازی مسیر های تردد

§         جداکردن مسیر به صورت فیزیکی یا ظاهری

§         تعبیه زهکش یا ایجاد جوی آب

§         جداسازی فضای سبز از مسیر تردد

§         طراحی فضای باز با جدول بتنی

محصولات بتنی همواره به دلیل مقاومت و ماندگاری‌شان مورد توجه معماران و مهندسین ساختمان قرار گرفته‌اند. امروزه نیز استفاده از محصولات بتنی بیش از پیش مورد توجه می‌باشد. چرا که هم از نظر تکنولوژی ساخت و هم از نظر تنوع طراحی پیشرفت چشمگیری داشته است. مهم‌ترین محصولات بتنی را به ویژه در محوطه‌سازی و طراحی فضاهای بیرونی می‌توان انواع کفپوش‌های بتنی طرح‌دار و هچنین انواع جدول ها و نرده های بتنی طرح دار دانست.

استاندارد جدول بتنی

§         جدول های بتنی از مهمترین عناصر مبلمان شهری می باشند که بیشتر نقش جداکننده در فضاهای مختلف شهر را به عهده دارد.هم چنین در دیوار کانال های انتقال آب و فاضلاب به عنوان قطعات پیش ساخته کاربرد دارند.

§         تنوع در ابعاد جداول و قابل استفاده بودن آن در پروژه های ساختمانی

§         پوسته نشدن رنگ و چسبندگی خوب

§         ظرفیت تولید انبوه و عمل آوری در تمامی فصل های سال

§         دوام بالا در برابر عوامل مخرب

§         بتن این جداول دارای دو لایه بوده که لایه پشتی آن زبر بوده که باعث درگیری جداول در هنگام اجرای ماهیچه پشتی می شود.

راهنمای انتخاب جدول بتنی

§         ابعاد 35*50*8/5 و 27/5*50*10 برای استفده در خیابان های اصلی و اتوبان ها

§         ابعاد 8/5*50*5/27 جهت استفاده در معابر و خیابانهای فرعی

§         ابعاد 4*50*5/27 جهت استفاده روتوش نصب برای جداول آسیب دیده

کاربرد جدول بتنی

§         جدا کننده فضای سبز و خیابان از یکدیگر

§         جدا کننده پیاده رو و خیابان

§         سکوسازی پمپ بنزین

§         سکوهای آلاچیق,کانکس و تفرجگاه ها

§         جداسازی محوطه های باغ و پارک

قیمت جدول بتنی رنگی

در جدول های معمولی برای ایجاد ویژگی هشدار یا زیباسازی، جدول نصب شده را رنگ آمیزی می کنند که این امر موجب تحمیل هزینه های سنگین و عموما کیفیت نهایی پایین می گردد. همچنین رنگ اعمال شده بر روی سطح جداول به مرور زمان از آنها جدا شده و با ایجاد کوچکترین شکستگی یا ترک، رنگ زیرین آن نمایان می گردد.  استفاده از جداول رنگی عرضه شده در سایت یک دو سه سازه راهکاری مناسب برای مقابله با این چالش است. در جداول رنگی فوق، رنگ در هنگام ساخت به مواد اولیه اضافه می شود. تنوع در رنگ این جداول بتنی خودرنگ گزینه های طراحی متنوعی را در اختیار معماران و طراحان محوطه قرار داده به گونه ای که  قادر خواهند بود هر آنچه را تصور می کنند اجرا نمایند.

قیمت جدول بتنی 40*50

کاربرد این جدول جدول بتنی 40*50 شامل موارد زیر است:

§         جدا کننده فضای سبز و خیابان از یکدیگر

§         جدا کننده پیاده رو و خیابان

§         سکوسازی پمپ بنزین

§         سکوهای آلاچیق,کانکس و تفرجگاه ها

§         جداسازی محوطه های باغ و پارک

§         روش تولید : خیس متراکم  (wet press)

§         دانسیته : 2200 الی 2300 کیلوگرم بر متر مکعب

§         گرید سیمان :380 الی 400

§         مقاومت فشاری : 400 الی 460 کیلوگرم بر سانتی متر مکعب ، مقاومت خمشی : 4 الی 5 مگا پاسکال ، مقاومت سایشی : 14 الی 16 میلی متر

§         جذب آب : 4 ال 6 درصد

قیمت جدول بتنی شیاردار

جدول بتنی شیاردار به منظور تفکیک فضای محوطه از محیط پیرامونی آن به کار می رود. جدول شیاردار از محصولات بتنی پرطرفدار محوطه به حساب می آید. جدول بتنی شیاردار در سایزهای مختلف مناسب برای اجرا در انواع پروژه های محوطه سازی می باشد. این جدول به علت جذب آب پایین از مقاومت بسیار بالایی در شرایط یخبندان برخوردار می باشد

جدول دور باغچه

برای جداسازی فضای بین باغچه‌ها از جدوال متنوعی استفاده می‌کنند. در ادامه با انواع جدول دور باغچه آشنا می‌شوید:

جدول دورباغچه ای بتنی  شیاردار

این   جداول بتنی در ضخامت 7 سانتی متر تولید میگردد و ابعاد آن  50*12  -  50*20  -  50*25  و 50*30 میباشد و در رنگ های  طوسی -  قرمز  و  زرد تولید میگردد.

جداول دورباغچه ای بتنی هخامنشی فروهر

این نوع  جدول بتنی در ضخامت 7سانتی متر و در ابعاد  50*35 تولید میگردد وانواع رنگ بندی آن طوسی  و  قرمز میباشد .

جدول بتنی هخامنشی سرباز

این محصول  در ضخامت 7سانتی متر تولید میگردد و  ابعاد آن 50*35 میباشد  و در دو رنگ  طوسی  و قرمز تولید میگردد.

جدول بتونی هلالی

این نوع  جدول در ضخامت 7سانتی متر و در ابعاد  45*30  تولید میگردد و انواع رنگ بندی آن  طوسی و  قرمز میباشد .

جداول بتونی گنبدی

این نوع  جداول در ضخامت 7سانتی متر تولید میگردد و  ابعاد آن 50*35 میباشد  ودر دو رنگ طوسی و قرمز تولید میگردد.

جدول بتنی طرح تندیس

جدول بتنی تندیس در ابعاد 40*40 سانتیمتر  تولید میگردد و ضخامت این محصول 7 سانتیمتر میباشد .

قیمت جدول دور باغچه

جدول بتنی دور باغچه ای همان طور که از نامش بر می آید به منظور تفکیک فضای باغچه ( فضای سبز ) از محیط اطراف به کار می رود . جدول دور باغچه ای از محصولات بتنی پرکاربرد و پیش ساخته به حساب می آید . جدول باغچه ای با رنگ های مختلف و متنوعی از جمله طوسی ، قرمز و زرد ، موجود و دارای ابعاد ۴۰×۴۵ سانتی متر ، ضخامت ۷ سانتی متر و وزن ۲۱ کیلوگرم می باشد . این جدول به علت جذب آب پایین از مقاومت بسیار بالایی در شرایط یخبندان برخوردار می باشد . برای خرید و اطلاع از قیمت ها با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

نصب جدول بتنی

یکی از عوامل مهم برای نصب این جدول بتنی ، زیر سازی آن می باشد . این امر باید به گونه ای انجام گیرد که پی سازی نصب جدول از استحکام کافی برخوردار باشد . مطابق الزامات نظام فنی و اجرایی شهرداری تهران حداقل تراکم خاک بستر زیر جداول نباید کمتر از %٩٠ باشد .

قیمت جدول بتنی تهران

قیمت جدول بتنی بر اساس عوامل متعددی تعیین می‌شود. یکی از عوامل تعیین کننده شیوه ساخت جدول است. متریال ساخت و شکل آن بر قیمت موثر است. بعلاوه برندهای برتر موجود در بازار تعیین کننده قیمت جدول بتنی خواهند بود. برای استعلام قیمت جدول بتنی در تهران و سایر شهرهای ایران با شماره کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید. 

مواد تشکیل دهنده جدول بتنی

§         سیمان پرتلند

§         شن

§         ماسه

§         آب

برای تولید این نوع بلوکه از روش ریخته گری استفاده می شود .

تنوع جداول بتنی

§         جدول بتنی شیاردار

§         جدول بتنی هلالی

§         جدول هخامنشی

§         جدول تندیس

§         جدول فروهر

§         جدول واش بتن

§         پله واش بتن

§         جوب آبرو

§         دور درختی واش بتن

رنگ جدول بتنی

§         طوسی

§         قرمز

§         زرد

جدول بتنی سبک

بلوک سبک بتنی (مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 7782) به بلوک هایی گفته می شود که چگالی آنها حداکثر 1700 کیلوگرم برمتر مکعب باشد. بلوک سبک از سیمان، ماسه، آب و سبک دانه های طبیعی یا صنعتی  ساخته می شود. سبک دانه های طبیعی به عنوان پوکه معدنی نظیر پوکه بستان آباد (Pomis) و پوکه قروه (Scoria)  و سبک دانه های صنعتی به صورت رس منبسط شده (لیکا) و سبک دانه ها که الزامات استاندارد ملی ایران را برآورده می سازد قابل استفاده می باشد.

جدول خیابانی بتنی

جداول بتنی خیابانی یکی از پر کاربرد ترین قطعات مصرفی برای ایمن سازی و جداسازی خیابان ها و کوچه ها از مسیر آبروها هستند که به صورت پیش ساخته و از جنس بتن می باشند. بتن نیز یک ماده ترکیبی ساخته شده از سنگدانه‌ های سیلیس دانه مرغوب تهیه شده و همراه با چسب سیمانی که ماده پایه آن اغلب آهک است.

بتن انواع مختلف دارد مانند بتن معمولی، بتن سبک، بتن با مقاومت بالا، بتن با عملکرد بالا، بتن شاتکریت، بتن های هوادار و خود متراکم که هر کدام کاربرد مخصوصی دارند. جدول خیابانی به صورت تک لایه و خود رنگ در دو رنگ سیمانی و قرمز می باشند.

مشخصات فنی جدول خیابان

§         محصولات این شرکت مطابق با استاندارد ملی تولید میشوند.

§         کلیه تولیدات مطابق با الزامات مبحث ۱۸و ۱۹ مقررات ملی ساختمان عرضه میشوند.

موارد کاربرد جداول بتنی

§         جدا کننده ی خیابان و پیاده رو

§         جداکننده ی فضای سبز از خیابان

§         کانال سازی کناره ای

§         آبرو کانیو (یک طرفه و کتابی)

§         جداسازی محیط پارک و محیط باغ

§         سکو سازی پمپ بنزین ها

§         سکوهای تفریحگاهی ، آلاچیق و کانکس

ویژگی‌ها و قابلیت‌های جداول بتنی

تنوع در ابعاد و مشخصات جداول تولیدی و قابل استفاده بودن آنها در تمامی پروژه های مختلف عمرانی.

سیمان مصرفی در تولید جداول از نوع پرتلند تیپ2 و با عیار 400 کیلوگرم بر مترمکعب می باشد.

سنگدانه مصرفی در تولید این محصول از منابع آبرفتی رودخانه کردان و منطبق با استاندارد ملی ایران به شماره 302 می باشد.

سختی سایشی سنگدانه های مصرفی با روش لوس آنجلس در حدود 10 درصد بوده که جزء سنگ های مقاوم در برابر سایش به شمار می آیند.

نسبت آب به سیمان در تولید جداول کمتر از 3/0 درصد است.

جداول تولیدی دارای پشتوانه کیفی 25 سال سابقه عملکرد مطلوب در شرایط مختلف اقلیمی در ایران می باشد.

جداول تولیدی دارای دوام زیاد در برابر عوامل مخرب از جمله سیکل های یخ زدن و آب شدن می باشد.

پوسته نشدن رنگ و چسبندگی خوب به جداول به علت داشتن سطوح متخلخل.

جداول تولیدی دارای تاب خمشی و سایشی بالا نسبت به جداول معمولی می باشند.

ظرفیت تولید انبوه و عمل آوری جداول در تمام فصول سال وجود دارد.

 

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما