بلوک هبلکس قشم

بلوک هبلکس قشم

دسته بندی
بلوک دیواری
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
قیمت بلوک هبلکس در قشم ۱۴۰۱ به مواد اولیه آن و کیفیت کلی کالا، همچنین ابعاد بلوک هبلکس در قشم بستگی دارد. خرید بلوک هبلکس در قشم یا آجر هبلکس به دلیل سرعت بالای اجرای آن از لحاظ هزینه ها، بسیار مقرون به صرفه است. خدمات فروش بلوک هبلکس در قشم با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هبلکس در عمران مدرن ارائه می شود. برای اطلاع از قیمت هر عدد بلوک هبلکس در قشم با عمران مدرن تماس بگیرید.
intro
comment
bookmark
share
شهر
قشم x

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

قیمت بلوک هبلکس در قشم

جنس بلوک هبلکس یا آجر هبلکس ساختمانی از بتن ساده می باشد که طی فرآیند خاصی متخلخل می­شود. این تخلخل مزایایی همچون سبکی را به همراه دارد. بلوک هبلکس در برابر فشار و دمای متغیر مقاوم است. این مزایا، فروش بلوک های هبلکس را به تجارتی رو به رشد برای ساختمان سازی تبدیل کرده است. نام دیگر بلوک هبلكس بلوک AAC یا آجر سبک هبلکس است. این نام گذاری مختصر شده Autoclaved Aerated Concrete است. قیمت روز بلوک هبلکس به مواد تشکیل دهنده آن مانند پودر آلومینیوم، پور منیزیم، آهک میکرونیزه، سیلیس و سیمان سفید بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت بلوک هبلکس ۱۴۰۱ و خرید بلوك هبلكس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

قیمت بلوک هبلکس
حمل و نقل بلوک هبلکس

 

نکته دیگری که در هنگام خرید بلوک هبلکس یا آجر هبلکس باید توجه داشت قابلیت برش خوری خوب این محصول است. این قابلیت کاربری این محصول را بسیار بالا می برد، زیرا به سادگی می توان درون آن سیم کشی یا لوله کشی کارگذاری کرد. وجود آهک میکرونیزه در بافت بلوك هبلكس ، مقاومت آن در مقابل صوت و حرارت را تضمین می کند. آلومینیوم نیز باعث ایجاد تخلخل در بلوک AAC یا آجر سبک هبلکس می شود. سیلیس نیز خاصیت ضد حریق به این متریال می دهد. 

تولید بلوک هبلکس در دمای ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد و فشار ۱۲ بار در دستگاه اتوکلاو صورت می گیرد. این نوع آجر هبلکس قیمت مناسبی داشته و حاوی ۶۰ تا ۸۰ درصد هوا است. کیفیت مراحل تولید تا حد زیادی به تعیین قیمت بلوک هبلکس 1401 تاثیر می گذارد.

 

بلوک هبلکس در قشم

خرید هبلکس مزایایی چون قابل استفاده مجدد بودن، غیر سمی بودن، تجدید پذیری و همچنین قابل بازیافتی را به همراه دارد، هم چنین بلوک هبلکس قیمت مناسبی داشته و با استفاده از آن می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد. جدول قیمت هبلکس به صورت حجمی و متر مکعبی تعیین می شود. با توجه به استفاده در دیوار خارجی یا داخلی ضخامت بلوك هبلكس مشخص می شود. بلوک ها برای دیوارهای خارجی ۲۰ و برای دیوار های داخلی حداکثر تا ۱۵ سانتی متر برش داده می شوند.

 فروش بلوک هبلکس که با نام های هپلکس یا سیپورکس نیز شناخته می شود، جزو پرفروش ترین مصالح نوین ساختمانی بوده و امروزه استفاده از آن ها در صنعت ساختمان سازی بسیار رایج شده است.

بلوک هبلکس
دیوارچینی با بلوک های هبلکس

 

قیمت بلوک هبلکس ۱۴۰۱ در قشم

قیمت هر عدد بلوک هبلکس در ساختمان­ سازی بسیار مقرون به صرفه است. یکی از دلایل آن سرعت بالای اجرای بلوک گازی هبلکس است. خرید بلوک هبلکس به علت وزن کمی که دارد، هزینه حمل و نقل و جا به جایی آن نیز بسیار کمتر است. این مقرون به صرفه بودن شرایط خاصی نیز دارد. برای مثال باید بر اساس نوع ساخت و ساز بررسی کرد که حتما استفاده از آجر هبلکس در مقابل با حذف برخی از هزینه ‌ها مانند عایق‌ کاری، کارگر و ... صرفه اقتصادی داشته باشد؛ زیرا قیمت بلوک‌ هبلکس ۱۴۰۱ ، نسبت به سایر بلوک ‌ها گران ‌تر است. برای محاسبه قیمت بلوک هبلکس ۱۴۰۱ باید به استاندارد ها و معیار های به روز، برای برآورد قیمت توجه نمود. پیش از خرید هبلكس حتما ابتدا به برآورد قیمت انواع هبلکس توجه داشت.

 

بلوک هبلکس
دیوار های ساخته شده با بلوک هبلکس

 

علت سرعت بالای اجرای انواع هبلکس یا آجر هبلکس ، سبک بودن وزن بلوک ها است. زمانی که یک پروژه ساخت و ساز با سرعت بالا به اتمام می­رسد، نیروی اجرایی، ساعات کاری و ملات کمتری نیاز است و در نتیجه مقدار قابل توجهی از هزینه­ ها کاهش می­ یابد. قیمت انواع هبلکس ۱۴۰۱ با توجه به ابعاد و تعداد آن ها تعیین می شود. در ادامه به ابعاد بلوک هبلکس اشاره می شود اما باید توجه داشت این بلوک در ابعاد و اندازه های متفاوتی تولید می شود و هرچه ابعاد بزرگ تر باشد، قیمت هر عدد بلوک هبلکس بیشتر خواهد بود. به علت سبک بودن، سفارش بلوک هبلکس نیز از لحاظ هزینه های حمل و نقل بسیار اقتصادی است.

 

بلوک هبلکس
ابعاد استاندارد بلوک هبلکس برای دیوارچینی

 

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلوک هبلکس ساختمانی، میزان چسب مصرفی و نوع چسب آن است. متریال استفاده شده در تولید آجر هبلکس و همچنین چسب آن همگی باعث تغییر قیمت بلوک هبلکس ۱۴۰۱ می شوند. در تولید بلوک هبلکس از آهک نیز استفاده می شود؛ اما باید توجه داشت که مقدار زیاد آهک باعث ترک خوردگی هبلكس به مرور زمان شده و كيفيت آن را تحت تاثیر قرار می دهد. 

قيمت بلوك هبلكس یا قیمت بلوک سبک هبلکس استاندارد از بلوک آهک دار بیشتر است اما در صورت ساختمان سازی استاندارد توصیه می شود از هبلكس استاندارد بدون آهک استفاده شود. برای اطلاع از قیمت روز بلوک هبلکس ساختمانی و خرید آن از کارخانه بلوک هبلکس با همکاران ما در عمران مدرن تماس بگیرید.

 

ابعاد بلوک هبلکس
ابعاد سفارشی بلوک هبلکس

 

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

قیمت هر عدد بلوک هبلکس نسبت به مزایای آن مقرون به صرفه است. یکی از مزایای این بلوک سرعت بالای اجرا می باشد. در هنگام خرید بلوک هبلکس به علت وزن کمی که دارد، هزینه حمل و نقل و جابجایی آن نیز بسیار کمتر است. این مقرون به صرفگی شرایط خاصی نیز دارد. برای مثال باید براساس نوع ساخت و ساز بررسی کرد که حتما استفاده از هبلكس در مقابل با حذف برخی از هزینه ‌ها مانند عایق‌ کاری، کارگر و ... صرفه اقتصادی داشته باشد.

 

بلوک سبک هبلکس
بلوک دیواری هبلکس

 

در یک بررسی کلی می توان نتیجه گیری کرد، قیمت آجر هبلکس با توجه به ابعاد آن متغیر است. قیمت آجر هبلکس به مواد اولیه آن و کیفیت کلی کالا، همچنین ابعاد هبلکس بستگی دارد. خرید بلوک هبلکس به دلیل سرعت بالای اجرای آن از لحاظ هزینه ها، بسیار مقرون به صرفه است. در کل آجر هبلس قیمت متفاوتی داشته و با توجه به فاکتور های مختلفی برآورد می شود. از هزینه های بالاسری می توان به حمل بلوک هبلکس اشاره کرد که از دو روش دستی و پالتی صورت می گیرد و در برآورد قیمت بلوک هبلکس 1401 تاثیرگذار است. استفاده از روش پالتی بهتر و مطمئن تر بوده و از آسیب دیدن هبلكس جلوگیری می کند.

بلوک دیواری هبلکس
دیوارچینی هبلکس

 

خرید بلوک هبلکس در قشم

در هنگام خرید بلوک هبلکس باید به موارد خاصی توجه داشت زیرا استحکام و مقاومت سازه به کیفیت مصالح به کار رفته در آن بستگی دارد. یکی از این موارد کارخانه و شرکت فروش بلوک هبلکس است. بررسی اعتبار و کیفیت بلوک های ارائه شده توسط برند ها از نکات مهم است. هنگام فروش بلوک هبلکس باید به ترک و پراکندگی رنگ بلوک، دقت شود. هم چنین این بلوک ها وزن استاندارد و ابعاد استانداری نیز دارند که هنگام خرید هبلکس باید به آن ها توجه نمود با مناسب ترین قیمت بلوک سبک هبلکس را خریداری کنید.

 

ابعاد بلوک هبلکس
بلوک های هبلکس سبک یا AAC

 

خرید اینترنتی بلوک هبلکس

با توجه به افزایش تقاضای خرید بلوک هبلکس ، شرکت های مختلفی در زمینه خرید اینترنتی بلوک هبلکس فعالت می کنند. خرید هبلکس به صورت اینترنتی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه مشتریان می شود. خصوصا در شهرهای پر جمعیت مثل تهران که ترافیک شهری باعث اتلاف زیادی از وقت می شود خرید اینترنتی بلوک هبلکس بیش از پیش رایج گردیده است. برای خرید اینترنتی بلوک هبلکس باید از تعداد و ابعاد بلوک مورد نظر اطلاع داشت. 

شرکت عمران مدرن یکی از شرکت های فعال در زمینه خرید اینترنتی بلوک هبلکس می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بلوك هبلكس با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

خرید بلوک هبلکس
اجرای چسب بلوک هبلکس

 

در حال حاضر شرکت های زیادی در زمینه خرید اینترنتی بلوک سبک هبلکس فعالت می کنند. لازم به ذکر است که هنگام خرید اینترنتی بلوک سبک هبلکس به صورت پالتی، هر پالت از بلوک هبلكس ۱۵ سانتی شامل ۸۰ عدد بلوک است از این رو با هر پالت میتوان ۱۲ متر مربع دیوار را پوشش داد. قیمت بلوک هبلکس 1401 بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. خرید بلوک هبلکس ، به صورت حجمی و با واحد متر مکعبی است. بعد از استعلام قيمت بلوك هبلكس ، لازم است که حجم دیوار کشی پروژه با بلوک هبلكس بر اساس متر مکعب برآورد شود.

 

خرید اینترنتی بلوک هبلکس
ابعاد بلوک هبلکس

 

تولید بلوک هبلکس در قشم

برای تولید بلوك هبلكس باکیفیت مراحل مختلفی طی می گردد که در ادامه به ترتیب به توضیح آن ها پرداخته می شود.

 

ترکیب مواد اولیه

اولین مرحله تولید و ساخت بلوك هبلكس ، تهيه دوغاب سیلیس و آب می باشد. وزن سیمان و آهک باید به اندازه ای باشد که دوغاب را به غلظت مناسبی برساند. میکسرهای مخصوصی مخلوط سه ماده اصلی تولید هبلکس را دریافت می‌کنند و وزن مواد را به دقت بررسی می کنند. 

 

قالب ریزی

قالب هایی که تهیه شده اند هر کدام باید به میزان ۱/۲ ارتفاع، از مواد پر شوند. بعد از این مرحله یعنی قالب ریزی مواد هبلكس ، نوبت به هوادار کردن می رسد. فعل و انفعالات شیمیایی باعث ایجاد حباب های ریزی در محصول می شود که این حباب ها باعث می شود مخلوط به اندازه کل قالب رشد کند. قبل از مرحله قالب ریزی باید قالب‌ های بلوک هبلکس را با مازوت اندود کرد تا حالت چسبندگی نداشته باشند.

 

بلوک دیواری هبلکس
ابعاد دیوار داخلی هبلکس

 

کنترل کیفی

محصول نهایی بلوک هبلکس که به اندازه کافی هوا دار شده است وارد خط کنترل کیفی می شود. در این بخش، یک لایه از سطح خارجی بلوک دیواری هبلکس برداشته می شود تا سطوح خارجی هموار و صاف باشند. اندازه های برش با توجه به سفارشات مشتری تنظیم شده و قيمت هبلكس نیز بر همین اساس تغییر می کند.

 

پخت هبلکس

در مرحله نهایی تولید هبلکس ، بلوک ها وارد هبلکس‌ ها وارد اتوکلاوها در دمای حرارت حدود ۲۰۰ درجه سانتی گراد و فشار  ۱۲ اتمسفر می شوند. سپس بلوک دیواری هبلکس به بخش بار انداز و عرضه مننتقل شده تا وارد بازار مصرف گردند.

 

بلوک سبک هبلکس
نصب آسان هبلکس

 

فروش بلوک هبلکس در قشم

فروش هبلکس در ابعاد و اندازه های مختلفی صورت می گیرد. قالب ها اکثرا ابعاد یکسانی داشته و سفارش بلوک هبلکس طبق درخواست مشتری در ابعاد مختلفی داده می شود. از مهم ترین معضلاتی که امروزه در شهر های شلوغ و پر جمعیت با آن رو به رو هستیم، آلودگی صوتی است. فروش هبلکس علاوه بر قیمت مناسب و وزن کمی که دارد، به عنوان یک عایق صوتی خوب در ساختمان ها شناخته شده و استفاده از برای دیوار های غیر باربر توصیه می شود.

 

بلوک دیواری هبلکس
ابعاد مناسب دیوارهای داخلی

 

دیوارچینی بلوک دیواری هبلکس در قشم

همان طور که پیش تر نیز گفتیم، قیمت بلوک هبلکس بر اساس متر مکعب و ابعاد دیوارچینی تعیین می گردد. طرز استفاده از بلوک دیواری هبلکس با سایر بلوک ها کمی متفاوت است. انواع بلوک هبلکس قبل از استفاده باید خیس شده و آب کافی جذب کرده باشد. جذب آب توسط بلوک هبلکس باعث می شود این بلوک ها در برابر رطوبت عایق خوبی باشند. هم چنین قدرت چسبندگی ملات را نیز هنگام دیوارچینی افزایش می دهند. قیمت دیوار چینی هبلکس نیز با توجه به قیمت بلوک ها، نوع چسب هبلکس، هزینه حمل و نقل و دستمزد کارگران برآورد می شود. در ادامه به بررسی نکات دیوارچینی با بلوک دیواری هبلکس پرداخته ایم. 

 

بلوک دیواری هبلکس
بلوک دیواری هبلکس

 

قیمت بلوک دیواری هبلکس

یکی دیگر از نکاتی که در دیوارچینی با انواع هبلکس باید در نظر داشت، قیمت بلوک دیواری هبلکس است. قیمت بلوک دیواری هبلکس به عواملی همچون ابعاد دیوار و ضخامت آن، نوع بلوک هبلکس یا آجر هبلکس ، نحوه ی تولید آن و … وابسته است. از همین رو لازم است پیش از آغاز دیوارچینی به محاسبه برآورد قیمت بلوک دیواری هبلکس پرداخته شود. قیمت دیوار هبلکس نیز بر همین اساس محاسبه می گردد. متراژ دیوار، تعداد و نوع بلوک ها، ضخامت و اتصالات همگی در تعیین قیمت دیوار هبلکس موثر هستند.

 

اجرای ردیف اول هبلکس دیوار

برای اجرای بلوک دیواری هبلکس اولین گام اجرای رج اول است که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا پایه و اساس اجرای کل دیوار است. برای اجرای رج اول بهتر است از ملات های سنتی مانند ماسه سیمان استفاده شود. بعد از اجرای ردیف اول با بلوک دیواری هبلکس بهتر است تا 48 ساعت از اجرای ردیف های بعدی خودداری کرد تا بلوک ها کاملا خشک شوند.

 

عدم نیاز به نیروی متخصص

برای دیوارچینی با بلوک دیواری هبلکس به کارگیری نیروی متخصص الزامی نبوده و اجرای آن ها نسبتا ساده است. تنها اصول کلی دیوارچینی نظیر هشتی گیر کردن دیوارها به هم، عدم امتداد درز عمومی بلوک ها در دو ردیف متوالی بر روی هم و شاقولی اجرا کردن دیوار باید برای اجرای بلوک هبلکس دیواری در نظر گرفته شود. 

 

استفاده از چسب هبلکس دیوار

برای اجرای بلوک هبلکس می توان از ملات آماده بلوک هبلکس یا همان چسب هبلکس استفاده نمود. بهتر است بعد از اجرای بلوک دیواری هبلکس با همان ملات چسب ، کلیه ی درزهای افقی و عمودی بندکشی شود.

 

استفاده از ملات هبلکس

 

اجرای تاسیسات برقی

یکی دیگر از ویژگی های بلوک هبلکس امکان اجرا تاسیسات داخل بلوک ها می باشد. می توان برای این کار از شیارزن های برقی کمک گرفت. امکان اجرای تاسیسات درون بلوک های هبلکس ویژگی بسیار کاربردی بوده و مراحل اجرا را بسیار ساده و آسان می کند.

 

اندود کاری بلوک هبلکس

بلوک هبلکس دیوار خاصیت جذب آب بالایی دارد و به همین جهت چسبندگی مناسب با هر نوع اندودی را دارد. اندود گچ خاک به راحتی روی بلوک هبلکس اجرا شده و در صورت رعایت اصول فنی دیوار چینی نیازی به آستر گچ و خاک نمی باشد.

 

اتصال به دیوار باربر

در دیوار چینی بلوک سبک هبلکس اتصال دیوار های باربر به غیر باربر با دو صورت t شكل یا l شكل صورت می گیرد. در اتصالات l شكل دو دیوار همزمان اجرا می شوند و نیازی به تمهیدات بیشتری نیست. در اتصال t شكل اگر دیوار ها ضخامت ها و کاربرد های مختلفی داشته باشند، باید اتصال بلوک سبک هبلکس با فاصله و جزئیات اجرایی مخصوص به خود صورت گیرد. بین دیوار ها درزی با ضخامت ۶ میلی متر در نظر گرفته می شود و با متریال مناسب پر می شود.

 

بلوک دیواری هبلکس
استفاده از  چسب در دیوارچینی بلوک هبلکس

مزایای بلوک هبلکس در قشم

خرید بلوک هبلکس یکی از ساده ترین راه ها برای طراحی و اجرای یک ساختمان است. زیرا این متریال بسیار کاربردی بوده و استفاده از آن دست طراحان را تا حدی باز می گذارد. در ادامه به معرفی چند نمونه از مزایای بلوک AAC یا بلوک هبلکس پرداخته می شود.

 • بلوک‌ AAC چند برابر سبک‌ تر از آجر های سنتی است که حمل و نقل آن ها را ساده تر می کند.
 • این کم وزنی بار مرده ساختمان را نیز کاهش می دهد.
 • نصب سریع بلوک هبلکس یا اتوکلاو از دیگر مزایای آن است که باعث صرفه جویی در زمان و انرژی می شود.
 • ضایعات و نخاله های ساختمانی ناشی از اجرای هبلكس بسیار کم بوده و چیزی حدود ۵ درصد است.
 • قیمت بلوک هبلکس 1401 به صرفه بوده و تهیه آن برای ساختمان سازی اقتصادی می باشد.

 

ابعاد بلوک هبلکس
برش آسان بلوک هبلکس

 

 • بلوک‌ AAC عایق حرارتی و صوتی بسیار مناسبی است و باعث کاهش هزینه‌ های گرمایش و تهویه مطبوع ساختمان می‌شود.
 • بلوک هبلکس با محیط زیست سازگار است. 
 • بلوک‌ AAC تا ۱۶۰۰ درجه سانتی‌گراد در برابر آتش مقاومت می کند. این بلوک ‌ها بین ۲ تا ۶ ساعت بسته به ضخامت دیوار در برابر آتش‌ سوزی استحکام دارند.
 • بلوک AAC یا بلوک های هبلكس با مواد غیر آلی ساخته می شود به همین دلیل در برابر پوسیدگی، کپک زدن، حمله حشرات و موریانه‌ها مقاوم است.
 • بافت متخلخل بلوک هبلکس باعث استحکام و مقاومت آن در برابر زلزله می شود. 

 

ابعاد بلوک هبلکس
خرید و فروش بلوک هبلکس

 

معایب بلوک هبلکس در قشم

در کنار تمام این مزایا، معایب بلوک هبلکس نیز قابل ذکر است تا در هنگام خرید بلوک هبلکس تمامی جوانب به طور کامل در نظر گرفته شود. در پاسخ به این پرسش که معایب بلوک هبلکس چیست باید به بررسی موارد زیر پرداخته شود. 

 • از جمله معایب بلوک هبلکس عدم دسترسی گسترده آن است. این متریال فراوانی زیادی ندارد و در برخی مناطق در دسترس نیست.
 • از بلوک AAC نمی توان به عنوان عضو باربر بهره مند شد، زیرا برای تبدیل دیواره های بلوک هبلکس به دیوار های باربر باید ضخامت آن ها تا حد زیادی افزایش یابد که این امر از لحاظ توجه به قیمت هر عدد بلوک هبلکس ، مقرون به صرفه نیست.
 • از دیگر معایب بلوک هبلکس مصرف آب برای تضمین استحکام سازه است به این ترتیب که بلوک‌های هبلكس در لایه اولیه خود آب را به میزان بالا جذب می‌کنند، به همین دلیل قبل از اجرای هر نوع عملیاتی، نیاز است تا دیوارها به‌طور کامل خیس گردند.

 

استفاده از ملات و چسب مخصوص بلوک های هبلکس

 

مقایسه بلوک سیمانی هبلکس با دیگر بلوک ها در قشم

در صنعت ساختمان سازی بسته به نیاز سازه و سفارش کارفرکا می توان از انواع بلوک های ساختمانی مانند بلوک سفالی، بلوک آجری، سیمانی و … استفاده نمود. اما نکته ای که در این میان اهمیت دارد، انتخاب درست است. با انتخاب درست و مناسب بلوک نه تنها در هزینه ها صرفه جویی می کنید بلکه مقاومت و استحکام ساختمان نیز تضمین می شود. در میان بلوک ها ، بلوک سیمانی هبلکس از مزایای بیشتری برخوردار است و استفاده از آن برای دیوارهای داخلی و هم دیوارهای خارجی امکان پذیر است. از جمله مزایای بلوک سیمانی هبلکس می توان به وزن پایین، استحکام بالا، قیمت مناسب و تنوع در ابعاد و برش خوری آسان اشاره نمود.

 

بلوک های هبلکس
انواع بلوک های ساختمانی

 

ابعاد بلوک هبلکس در قشم

شاید این پرسش پیش بیاید که ابعاد بلوک هبلکس چیست ، در پاسخ به این پرسش باید گفت ابعاد بلوک هبلکس نسبت به سایر مصالح ساختمانی بزرگ تر است و همین امر باعث افزایش سرعت اجرا و صرفه جویی در هزینه های تمام شده و همچنین زمان پروژه می گردد. هم چنین وزن یک متر مربع از بلوک هبلکس ۵۵۰ الی ۶۰۰ کیلوگرم است که این مقدار یک سوم وزن یک متر مربع آجر فشاری می باشد. ابعاد بلوک هبلکس در مرحله اول طبق استاندارد تعریف شده کارخانه است که اغلب یکی می باشد و فروش بلوک هبلکس در ابعاد مشخصی صورت می گیرد. جدول قیمت هبلکس نیز با توجه به ابعاد و محاسبه حجم آن تعیین می شود. اما می توان ابعاد بلوک هبلکس مورد نظر را سفارش داده و طبق نیاز خود بلوک را خریداری کنید.

 

حمل هبلکس به روی پالت 

 

نگهداری بلوک هبلکس در قشم

نگهداری هبلکس ها در کارخانه بلوک هبلکس یکی از مهم ترین مراحل تولید آن ها به شمار می آید. شاید به نظر بیاید که بعد از خروج بلوک ها از خط تولید، دیگر نگهداری آن ها کاری نداشته و کافی است به انبار منتقل شوند اما نکاتی وجود دارد که باید حتما در هنگام انبار کردن بلوک سبک هبلکس در نظر داشت. بلوک ها باید حتما به روی پالت حمل شوند و حمل آن ها به صورت دستی، به بلوک ها آسیب می رساند. قیمت هر پالت هبلکس نیز بر اساس تعداد بلوک ها و ابعاد آن ها برآورد می شود. 

 

پالت های بلوک هبلکس

 

آجر سبک هبلکس داخل کیسه های هوابندی شده نگهداری شده و تا کارگاه ها حمل می شوند. در صورت استفاده از بلوک گازی هبلکس باید حداقل تا یک روز قبل از مصرف از کیسه های خود خارج شوند تا به تعادلی نسبی از لحاظ رطوبت و دما با محیط اطراف خود برسند. هم چنین قبل از دیوارچینی لازم است بلوک ها خیس شده و هر گاه سطح رویی آن ها خشک شد ولی هنوز از داخل رطوبت داشت، از آن ها استفاده شود.

 

بلوک هبلکس
ساخت دیوار با چسب مخصوص بلوک هبلکس

 

کاربرد بلوک هبلکس در قشم

فروش بلوک هبلکس ساختمانی برای دیوار های خارجی تا ضخامت نهایت ۱۵ سانتی متر و برای دیوار های داخلی تا ضخامت ۱۰ سانتی متر است. انواع بلوک هبلکس به دو نوع اتوکلاوی و غیر اتوکلاوی تقسیم بندی می شود. در هنگام سفارش بلوک هبلکس نوع آن باید مشخص باشد. قیمت هر عدد بلوک هبلکس غیر اتوکلاوی ارزان تر است و در نتیجه کیفیت پایین تر دارد. استفاده از بلوک AAC برای موارد زیر توصیه می شود.

 • خرید هبلکس برای مدارس، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، شرکت‌ها، مسکن‌ها و ... مناسب است زیرا از خاصیت عایق صوتی برخوردار می باشد.
 • قیمت هبلکس برای دیوار های خارجی و داخلی به صرفه بوده و سرعت اجرای پایین و کیفیت اجرای بالایی دارد.
 • برای ساختمان هایی که در مناطق زلزله خیز واقع شده اند، خرید هبلکس از بهترین گزینه ها می باشد.
 • از بلوک هبلكس برای ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی به علت ظاهر مناسبی که دارد، استفاده می شود. 

 

بلوک هبلکس
ساخت خانه ویلایی با بلوک های هبلکس

 

چسب بلوک هبلکس در قشم

برای اجرای دیوار با بلوک های هبلکس به ملات مخصوص خود AAC نیاز است. این ملات همان چسب مخصوص اتوکلاو است. این چسب در بسته بندی های مختلف تولید می شود. نکته ای که وجود دارد این است که به هیچ عنوان نباید ماده ای خارجی را با چسب بلوک هبلكس ترکیب کرد زیرا خاصیت و کیفیت خود را از دست می دهد و چسب باز شده نهایتا تا ۴ الی ۵ ساعت قابل استفاده است. برای استفاده از چسب باید ابتدا بلوک های هبلکس به طور کامل خیس شوند و بعد از چسب به عنوان ملات استفاده شود. دقت کنید مرطوب کردن بلوک های هبلکس پیش از چیدن دیوار از مراحل مهمی است که در استحکام نهایی سازه بسیار موثر است و بر قیمت دیوار چینی هبلکس تاثیر می گذارد.

در این مطلب به پرسش بلوک هبلکس چیست و همین طور ویژگی ها، کاربرد، مزایا و قیمت روز بلوک هبلکس پرداخته شد، امیدواریم از مطالعه آن لذت برده باشید.

بلوک هبلکس در بندرعباس، بلوک هبلکس در بندرعباس - تخت، بلوک هبلکس در بندرعباس - فین، بلوک هبلکس در بندرعباس - قلعه قاضی، بلوک هبلکس در ابوموسی، بلوک هبلکس در ابوموسی - تنب، بلوک هبلکس در بستک، بلوک هبلکس در بستک - جناح، بلوک هبلکس در بستک - کوخرد، بلوک هبلکس در بشاگرد، بلوک هبلکس در بشاگرد - گافروپارمون، بلوک هبلکس در بشاگرد - گوهران، بلوک هبلکس در بندرلنگه، بلوک هبلکس در بندرلنگه - شیبکوه، بلوک هبلکس در بندرلنگه - کیش، بلوک هبلکس در پارسیان، بلوک هبلکس در پارسیان - کوشکنار، بلوک هبلکس در جاسک، بلوک هبلکس در جاسک - لیردف، بلوک هبلکس در حاجی آباد، بلوک هبلکس در حاجی آباد - احمدی، بلوک هبلکس در حاجی آباد - فارغان، بلوک هبلکس در خمیر، بلوک هبلکس در خمیر - رویدر، بلوک هبلکس در رودان، بلوک هبلکس در رودان - بیکاه، بلوک هبلکس در رودان - جغین، بلوک هبلکس در رودان - رودخانه، بلوک هبلکس در سیریک، بلوک هبلکس در سیریک - بمانی، بلوک هبلکس در قشم، بلوک هبلکس در قشم - شهاب، بلوک هبلکس در قشم - هرمز، بلوک هبلکس در میناب، بلوک هبلکس در میناب - بندزرک، بلوک هبلکس در میناب - توکهور، بلوک هبلکس در میناب - سندرک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

کبیر

ابعاد آجر هبلکس به صورت سفارشی هم می تونه باشه؟ در این صورت آجر هبلکس قیمتش تغییر می کنه ؟

حسن معین

ممنون از مطالب مفیدتون. میشه کمی بیشتر در رابطه با قیمت انواع هبلکس توضیح بدین؟

فاطمی

از بلوک هبلكس برای دیوارهای حمال هم میشه استفاده کرد؟

جواد مشیری

بلوک هبلکس قیمت مناسب تری نسبت به دیگر انواع بلوک ها داره؟ یا تفاوتی نمی کنه؟

فاطمی

از بلوک هبلكس برای دیوارهای حمال هم میشه استفاده کرد؟

لیلا محمدی

قیمت هبلکس با محاسبه هزینه های حمل تا محل متر مکعبی چقدر میشه؟

رضوی

قیمت هر عدد بلوک هبلکس برای دیوارداخلی با ضخامت 15 سانت تقریبا چقدر در میاد؟

محمد بصیری

قیمت روز بلوک هبلکس بر چه اساسی تعیین میشه؟

فرشچی

کمی بیشتر درباره روش های خرید هبلکس توضیح می دین، اگه بخوام اینترنتی خرید کنم باید از کجا سفارش بدم؟؟

میترا ربیعی

قيمت هبلكس دیواری با سقفی متر مکعبی فرق می کنه؟

فاضل

قيمت بلوك هبلس برای دیوارچینی یک فضای 200 مترمربعی تقریبا چقدر میشه

محمد رسولی

بیشترین کاربرد بلوک هبلکس چیست؟

عمران مدرن

سلام برای ساختمان هایی که در مناطق زلزله خیز واقع شده اند، خرید هبلکس از بهترین گزینه ها می باشد. همچنین از بلوک هبلكس برای ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی به علت ظاهر مناسبی که دارد، استفاده می شود.

رجبی

از بلوک هبلس در بیمارستان هم میشه استفاده کرد؟

عمران مدرن

سلام بله یکی از کاربرد های آجر هبلکس در بیمارستان ها است.

مهسا

میشه توضیح کوتاهی در مورد دیوار هبلکس بدهید؟ ممنونم

عمران مدرن

جنس بلوک هبلکس یا آجر هبلکس ساختمانی از بتن ساده می باشد که طی فرآیند خاصی متخلخل می­شود. این تخلخل مزایایی همچون سبکی را به همراه دارد. بلوک هبلکس در برابر فشار و دمای متغیر مقاوم است. این مزایا، فروش بلوک های هبلکس را به تجارتی رو به رشد برای ساختمان سازی تبدیل کرده است. نام دیگر بلوک هبلكس بلوک AAC یا آجر سبک هبلکس است.

زهره رحیمی

قیمت بلوک هبلکس چیست، هبلکس قیمت مناسبی دارد؟همچنین قیمت هبلکس چیست؟

عمران مدرن

قیمت روز بلوک هبلکس به مواد تشکیل دهنده آن مانند پودر آلومینیوم، پور منیزیم، آهک میکرونیزه، سیلیس و سیمان سفید بستگی دارد.

محمد جواد

لطفا کمی در مورد قیمت کارخانه هبلکس توضیح دهید.

عمران مدرن

امروزه کارخانه های زیادی در زمینه تولید بلوک هبلکس فعالیت میکنند یکی از کارخانه های معتبر کارخانه بلوک هبلکس اردکان است که امروزه نمایندگی های زیادی در سراسر ایران دارد.

sara zand

برای خرید اینترنتی بلوک سیمانی هبلکس چه اطلاعاتی باید داشته باشیم؟

عمران مدرن

سلام برای خرید اینترنتی بلوک هبلکس اطلاع دقیق از سایز و ابعاد دیوار مورد نظر باید داشته باشید.

کاظم رشیدی

ممنون از مطالب خوبتون. توضیحاتتون راجه به هبلکس دیوار و دیوار هبلکس قیمت واقعا عالی و کاربردی بود.

عمران مدرن

سلام سپاس از توجه شما

هارونی

قیمت آجر هبلکس بر چه اساسی تعیین میشه؟ به طور کلی بلوک هبلکس قیمت مناسبی دارد یا نسبتا گران است؟

عمران مدرن

قیمت هر عدد بلوک هبلکس در ساختمان­ سازی بسیار مقرون به صرفه است. یکی از دلایل آن سرعت بالای اجرای بلوک گازی هبلکس است. خرید بلوک هبلکس به علت وزن کمی که دارد، هزینه حمل و نقل و جا به جایی آن نیز بسیار کمتر است

صادقی

آجر سبک هبلکس واقعا کاربردی است من برای ساختمان خودم استفاده کردم و واقعا از انتخابم راضی هستم. بلوکهبلکس وزن کمی دارد و اجرا آن خیلی راحت است.

عمران مدرن

سلام ممنون از نظر جنابعالی.

صادقی

بلوک سبک هبلکس قیمت مناسبی دارد یا نسبت به بفیه مصالح ساختمانی گرانتر است؟

عمران مدرن

قیمت هر عدد بلوک هبلکس در ساختمان­ سازی بسیار مقرون به صرفه است. یکی از دلایل آن سرعت بالای اجرای بلوک گازی هبلکس است. با توجه به نکات ذکر شده قیمت بلوک هبلکس مناسب است.

رویا راد

تفاوت دیوار هبلکسی با دیوار های معموی چیه؟

سحر

قیمت دیوار هبلکس حدودا چقدر در میاد؟

عمران مدرن

سلام قیمت دیوار هبلکس بستگی به ابعاد و متراژ دیوار دارد.

صفارزاده

میشه کارخانه بلوک هبلکس که معتبر هستند و قیمت مناسبی دارند معرفی کنید؟

عمران مدرن

سلام برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کارخانه بلوک هبلکس با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

مرتضی محمودی

قیمت هر عدد بلوک هبلکس و قیمت روز بلوک هبلکس را چطوری میتونم بدونم؟

عمران مدرن

سلام برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت هر عدد بلوک هبلکس با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما