بلوک کیبکس

بلوک کیبکس

دسته بندی

بلوک دیواری

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۸۵۰۰۰۰ تومان تا ۱۱۵۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت بلوک کیبکس با توجه به کیفیت اجرای مراحل تولید و همچنین متریال اولیه و مرغوبیت کالا متغیر است. بلوک کیبکس با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد در میان مهندسین و ساختمان سازان از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد. عمران مدرن بهترین خدمات فروش بلوک کیبکس با مناسب ترین قیمت ها را ارائه می کند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهر را مشخص کنید

برند

کیبکس قم x

ضخامت

ضخامت را مشخص کنید

نوع بسته بندی

نوع بسته بندی را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/PMUG58bNfmF93hb2gEaPbDqA0T6Za7E0.jpg

بلوک هبلکس - کیبکس قم ۶۰x۲۵

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۱,۰۶۰,۰۰۰ تومان

توضیحات:

قیمت کیبکس اعلام شده برای هر مترمکعب می باشد، برای استعلام قیمت خرید بلوک کیبکس قم با حجم بالا تماس بگیرید.

ضخامت:

نوع بسته بندی:

ظرفیت هر پالت (مترمکعب):

۲.۱۶

قیمت هر عدد بلوک هبلکس (براساس ضخامت):

۱۳۰۰۰ - ۲۸۰۰۰
ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

بلوک کیبکس

بلوک کیبکس اتوکلاو شده جایگزین مناسبی برای انواع بلوک های سفال، سیمانی و ... می باشد. این نوع بلوک های به صورت اتوکلاو تولید شده و به علت تخلخل و سبکی که دارند بسیار مناسب ساختمان سازی می باشند. استفاده از مواد اولیه باکیفیت، بهترین و به روز ترین خط تولید، ابعاد متنوع بلوک کیبکس ، همگی کیفیت این کالا را ضمانت می کنند. قیمت بلوک کیبکس با توجه به عواملی همچون ابعاد و اندازه، ضخامت، نوع، تعداد جداره ها و ... مشخص می شود.

 

بلوک کیبکس
بلوک کیبکس

 

برای دیوارچینی با بلوک کیبکس نیز می توان از چسب مخصوص هبلکس استفاده کرد. استفاده از چسب به عنوان ملات اتصال بلوک ها به یکدیگر را بسیار مطمئن تر کرده و اجرای آن ها را نیز ساده تر می کند.

 

قیمت بلوک کیبکس

بلوک کیبکس محصول مقاوم در برابر ضربه فشار و سایش می باشد. ساختار متخلخل یا سلولی بلوک کیبکس برای مدتی طولانی نیازی به تعمیر و تعویض نداشته و از این رو محصول مانا و با عمری طولانی می باشد. قیمت بلوک کیبکس نیز با توجه به کیفیت اجرای مراحل تولید و همچنین متریال اولیه و مرغوبیت کالا متغیر است. برای مشاوره خرید و یا استعلام قیمت بلوک کیبکس می توانید با عمران مدرن تماس بگیرید.

 

بلوک کیبکس
انعطاف پذیری بلوک کیبکس

 

انواع بلوک کیبکس

برای اتصالات انواع بلوک کیبکس به سازه می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. یکی از این روش ها استفاده از بست های فلزی آماده ای می باشد که توسط خود کارخانه کیبکس در اختیار مشتری قرار می گیرد. این بست ها برای اتصال به سازه های بتنی و فلزی مناسب بوده و از استحکام و مقاومت خوبی برخوردار هستند. برای درگیر کردن بلوک کیبکس و با بست ها باید از میخ های فولادی بلند استفاده نمود. این روش بیشتر برای سازه های بتنی مورد استفاده قرار می گیرد؛ اما برای سازه های فلزی نیز می توان از روش جوش استفاده کرد.

 

بلوک کیبکس
استفاده از چسب بلوک هبلکس در دیوارچینی کیبکس

 

کاربرد بلوک کیبکس

از بلوک کیبکس می توان برای کاربری های مختلف و متنوعی استفاده نمود. به عنوان مثال خاصیت عایق صوتی بودن این محصول استفاده از آن را برای اتاق های ضبط صدا، استودیو ها موسیقی، سالن های کنسرت، کلاس های درس، اتاق های بستری بیمارستان ها و حتی کاربری های مسکونی بسیار مناسب می سازد.

 

بلوک کیبکس
دیوارچینی با بلوک های کیبکس

 

این محصول در هنگام زلزله کمترین میزان خسارات جانی را تحمیل می کند بنابراین می توان از آن در مناطق زلزله خیز و برای ساخت منازل و آپارتمان ها استفاده کرد. هم چنین استفاده از بلوک کیبکس در آب و هوای گرم  و مناطقی که در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار دارند، مناسب است؛ زیرا مقاومت حرارتی این محصول بالا بوده و در برابر آتش سوزی و حریق مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. مقاومت رطوبتی بالا و مقاومت در برابر حمله حشرات موذی از دیگر ویژگی هایی می باشد که استفاده از بلوک کیبکس را در مناطق مرطوب و شرجی محبوب کرده است.

 

بلوک کیبکس
بسته بندی بلوک کیبکس به روی پالت

 

تولید بلوک کیبکس به گونه ای است که این محصول را در برابر یخبندان ها و سرمای شدید محافظت می کند. بنابراین استفاده از بلوک کیبکس در مناطق سردسیر نیز بسیار رایج است. این محصول امتحان خود را در مناطق سردسیری همچون سوئد پس داده است، پس با خیال راحت می توانید آن را خریداری و استفاده کنید.

 

تولید بلوک کیبکس

بلوک کیبکس از سیلیس، آهک و گچ  که به مقدار زیادی به صورت مواد معدنی در طبیعت یافت می شوند، تولید می شود. انرژی که برای تولید محصولات بلوک کیبکس مصرف می شود، در مقایسه با سایر بلوک ها، بسیار ناچیز بوده و از همین رو این محصول را به کالایی دوستدار محیط زیست تبدیل می کند. تولید بلوک کیبکس هیچ گونه آلاینده ای برای طبیعت ایجاد نمی کند.

 

بلوک کیبکس
دیوارچینی کیبکس

 

در ادامه مراحل تولید بلوک کیبکس به ترتیب بررسی شده است.

 • در مرحله اول دوغابی از سیلیس و آب به دست می آید.
 • در مرحله دوم سیمان و آهک به طور دقیق به ترکیب اضافه شده و در نهایت ملات به دست آمده در قالب های مورد نظر ریخته می شود.
 • ارسال به کوره جهت پخت نهایی محصول مرحله سوم است که خروج هوا نیز به وسیله پودر آلومینیوم در دمایی مشخص صورت می گیرد.
 • محصول بعد از خروج از قالب بر اساس ابعاد و سایز مورد نظر برش داده می شود.
 • عمل آوری نهایی بلوک کیبکس در اتاق های اتوکلاو صورت می گیرد.
 • بسته بندی و انبار کردن و در نهایت ارسال برای مشتری آخرین مرحله در کارخانه بلوک کیبکس می باشد.

 

ابعاد بلوک کیبکس

کارخانه تولید بلوک کیبکس محصولات خود را در پنج سایز عمده و استاندارد تولید می کند؛ اما در صورت سفارش هر نوع ابعادی می توانید محصول مورد نظر خود را در ابعاد مدنظر تحویل بگیرید. ابعاد استاندارد شامل موارد زیر می باشد.

 • ۶۰*۲۵*۸
 • ۶۰*۲۵*۱۰
 • ۶۰*۲۵*۱۲
 • ۶۰*۲۵*۱۵
 • ۶۰*۲۵*۲۰

 

بلوک کیبکس
انواع ابعاد بلوک کیبکس

 

مزایای بلوک کیبکس

بلوک کیبکس با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد در میان مهندسین و ساختمان سازان از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد. در ادامه به معرفی تعدادی از مزایای بلوک کیبکس پرداخته می شود.

 • مقاومت در برابر آتش: بلوک کیبکس مقاومت حرارتی بالایی داشته و در برابر آتش سوزی یا حریق بسیار دیرتر از سایر انواع بلوک ها آسیب می بیند.
 • وزن کم: سبک بودن از جمله ویژگی های بلوک کیبکس بوده که باعث سهولت در جابجایی و کاهش هزینه ها می گردد. هم چنین سرعت ساخت و ساز نیز با کمک بلوک کیبکس افزایش می یابد.
 • انعطاف پذیری بالا: یکی از مزایای مهم بلوک کیبکس انعطاف پذیری بالای آن در هنگام اجرا می باشد. این بلوک خاصیت برش پذیری بالایی دارد و از همین رو حتی پس از اجرا نیز می توان جای سیم کشی های برق را با کمک دستگاه برش به روی بلوک ها ایجاد نمود.
 • عایق صوتی: آکوستیک بودن بلوک کیبکس از دیگر ویژگی هایی می باشد که استفاده از این محصول را برای فضاهایی که نیاز به سکوت بیشتری دارند، مانند اتاق های ضبط، استودیو ها، سالن های کنسرت و ... مناسب می سازد.
 • مقاوم در برابر آفات: متریال بلوک کیبکس به صورتی است که در برابر عوامل خارجی مانند آفات، مواد اسیدی و ... مقاوم می باشد.
 • کاهش وزن ساختمان: بلوک کیبکس به علت وزن پایین، در کاهش وزن کلی ساختمان تاثیر به سزایی دارد. استفاده از این محصول در کاهش خطرات جانی هنگام زلزله بسیار موثر است.
 • کاهش هزینه های انرژی ساختمان: از آنجایی که بلوک کیبکس عایق مناسبی برای صوت و حرارت است، در کاهش هزینه های انرژی و صرفه جویی در آن موثر است.

اگر هنوز در مورد هبلکس چیست سوالی دارید، این متن را مطالعه نمایید.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۴ از ۵ - از مجموع ۴۱ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما