بالابر ساختمانی 500 کیلویی

بالابر ساختمانی 500 کیلویی

دسته بندی
بالابر ساختمانی
شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۶۲۹۹۹۶۷۵

بازه قیمت
از ۱۴۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۱۶۰۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز و سه فاز بر اساس برند و توان موتور آن تعیین می شود. بالابرهای 500 کیلویی موتوژن و الکو آسیا و بالابرهای وارداتی چینی در ایران موجود است. بالابرهای 500 کیلویی یوگوسلاوی و اسلوونی نو در ایران به ندرت پیدا می شود و از همه گران تر است. عمران مدرن ارائه دهنده انواع بالابر با بالاترین کیفیت و بهینه ترین قیمت بالابر ۵۰۰ کیلویی می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
شهر را مشخص کنید

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

related-0دستگاه های ساخت بتن

بالابر ساختمانی سه فاز ۵۰۰

۱ / ۱
image0

عمران مدرن

قیمت :

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

بالابر ساختمانی چینی ۵۰۰ سه فاز

۱ / ۱
image0

عمران مدرن

قیمت :

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

بالابر ساختمانی موتوژن ۵۰۰ تک فاز

۱ / ۱
image0

عمران مدرن

قیمت :

تومان

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

بالابر ساختمانی 500 کیلویی

بالابر ساختمانی 500 کیلویی جهت حمل بار در ساختمان هایی با ارتفاع بیشتر از ۲۰ متر استفاده می شود. همچنین زمانی که نیاز است بارهایی بیشتر از ۲۵۰ کیلوگرم در ساختمان حمل شود، از بالابر ساختمانی 500 کیلویی استفاده می شود. این دستگاه را می توان پراستفاده ترین نوع بالابر در ساختمان های دارای برق سه فاز دانست. بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی دارای ظرفیت و قدرت بیشتری نسبت به نوع ۳۵۰ کیلویی بوده، اسکلت آن محکم تر و جوش های آن مستحکم تر است. همچنین گیربکس بالابر با ظرفیت بیشتر قدرتمندتر است. قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی نیز از نوع ۳۵۰ کیلویی بیشتر است.

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی
بالابر ساختمانی 500 کیلویی

 

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی به عوامل متعددی وابسته است. یکی از این عوامل تک فاز یا سه فاز بودن بالابر است. همچنین قیمت بالابر بستگی به ظرفیت و برند بالابر دارد. قیمت بالابر 500 کیلویی به طور قابل توجهی بیشتر از قیمت بالابر ۲۵۰ کیلویی است. قیمت بالابر تک فاز ۲۵۰ کیلویی با توجه به وزن کمتری که تحمل خواهد کرد پایین تر از انواع بالابر ساختمان تک فاز و سه فاز است.

 

خرید بالابر ساختمانی 500 کیلویی

در خرید بالابر ساختمانی 500 کیلویی در نظر داشته باشید که ظرفیت اسمی و واقعی بالابر ساختمانی متفاوت است. بنابراین با توجه به نیاز خود و ظرفیت واقعی بالابر اقدام به خرید بالابر ساختمانی نمایید. بالابر ساختمانی 500 کیلویی در برندهای گوناگون در ایران موجود است. برندهای یوگوسلاوی و اسلوونی و ایتالیایی از بهترین برندهای وارداتی در ایران است که کیفیت و قیمت نسبتا بالایی دارند. بالابرهای ایرانی برند موتوژن و مهرژن و الکو آسیا از بهترین برندهای ایرانی بالابر هستند. بالابرهای چینی نیز در بازار ایران موجود است که قیمت پایین تری از سایر برندها دارند.

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی
خرید بالابر ساختمانی 500 کیلویی

 

قیمت بالابر ۵۰۰ کیلویی

استعلام قیمت بالابر ۵۰۰ کیلویی برای خرید آن بسیار مهم و حائز اهمیت است. در واقع از اصلی ترین موضوعات در خرید، قیمت آن می باشد. اما باید توجه داشت که قیمت بالابر ۵۰۰ کیلویی در کنار کیفیت آن باید مدنظر قرار گیرد. به عبارتی نباید کیفیت را فدای قیمت بالابر ۵۰۰ کیلویی کرد. به هنگام خرید هم باید به کیفیت محصول و هم قیمت آن توجه نمود.

 

ابعاد بالابر ساختمانی 500 کیلویی

ابعاد بالابر ساختمانی 500 کیلویی بر اساس پایه آن تعیین می شود. ابعاد پایه بزرگ دارای عرض پایین ۱۴۰ سانت و عرض بالای ۶۵ سانت است. ارتفاع ۲۲۰ سانت نیز برای بالابر در نظر گرفته می شود. برای پایه های کوچکتر عرض پایین ۱۰۰ سانت و عرض بالا ۶۰ سانت است. ارتفاع نیز ۱۱۰ سانتی متر در نظر گرفته می شود. ابعاد پایه بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی و ریل آن با بالابر 250 کیلویی یکسان است. تفاوت بالابر های ساختمانی ۲۵۰ و ۵۰۰ در گیربکس و الکتروموتور است و جعبه بالابر مصالح که باید بتواند وزن بیشتری را در خود جای دهد.

 

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی
پایه بالابر ساختمانی 500 کیلویی

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز

بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز نیاز به برق فشار قوی یا سه فاز دارد. این نوع از بالابر نسبت به نوع تک فاز قدرت بیشتری داشته و می توان مصالح سنگین تری را با آن جابجا نمود. این نوع بالابر باید از گیربکس قوی برخوردار باشد. بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز از موتور سه فاز با حداقل توان ۵/۵ اسب بخار ساخته می شود. سایز گیربکس آن حداقل ۱۱۰ است. نمره سیم بکسل مورد استفاده برای جابجایی بار نیم تنی نیز حداقل ۱۰ است. شرایط لازم برای استفاده از بالابر ساختمانی 500 کیلویی فراهم بودن برق سه فاز در کارگاه است. موتور سه فاز توان بیشتری دارد، برق کمتری مصرف می کند و بار بیشتری نیز در یک نوبت حمل می کند. بنابراین در صورتی که برق سه فاز در کارگاه فراهم شود، بهترین گزینه استفاده از بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی سه فاز است.

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز
بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز

بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز در شرایط خاصی استفاده می شود که امکان تامین برق سه فاز در کارگاه ممکن نباشد. در این صورت از موتور تک فاز 3 اسب با گیربکس قوی تر استفاده می شود و بالابر با ظرفیت حداکثر 400 کیلو حاصل می شود. موتور بالابر با ظرفیت 500 کیلویی باید با برق سه فاز راه اندازی شود اما در صورتی که به هیچ عنوان امکان تامین برق سه فاز نباشد، چاره ای جز استفاده از موتور بالابر تک فاز با ظرفیت کمتر از 500 کیلوگرم نیست.

 

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز
بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز

 

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز

یکی از مهم ترین عوامل در خرید این بالابرها، قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز است. به طور کلی بودجه و قیمت تعیین کننده نوع کالای قابل خرید می باشد. قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز در درجه اول به برند موتور آن وابسته است. برندهای چینی و ایرانی از پراستفاده ترین انواع بالابر در بازار ایران می باشند. در عمران مدرن می توانید لیست قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز و سه فاز برندهای مختلف را به صورت بروز و آنلاین استعلام نمایید. به طور معمول قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز از شانزده میلیون تومان شروع می شود. این بالابرها نسبت به بالابرهای با ظرفیت کمتر، اسکلت و جوشکاری و گیربکس قوی تری دارند، از این رو قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز از سایر انواع کوچکتر،‌ بیشتر می باشد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۴ از ۵ - از مجموع ۵ رای

سوالات متداول:

نظرات کاربران

ایمان الهی

بهترین برند بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی کدومه و حدود قیمتش چیه؟

عمران مدرن

بهترین برندهای موجود در ایران در بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز برند الکو آسیا و بهترین بالابر 500 کیلویی سه فاز موتوژن ایرانی است. استفاده از بالابرهای سه فاز چینی نیز به دلیل کیفیت پایین توصیه نمی شود.

پارسا بخشی

بهترین بالابر ساختمانی 500 کیلویی تو بازار چیه؟ و اینکه بالابر تک فاز 500 کیلویی موجود دارید؟

عمران مدرن

بالابرهای الکو آسیا و موتوژن بهترین برندهای بالابر ساختمانی 500 کیلویی موجود در ایران هستند. برند الکو آسیا فقط بالابر 500 کیلویی تک فاز موجود دارد.

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما