ایرانیت فلزی (گالوانیزه)

ایرانیت فلزی (گالوانیزه)

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت ورق ایرانیت فلزی ( ایرانیت گالوانیزه ) با توجه به ضخامت ورق، کیفیت متریال آن و نوسانات بازار مشخص می شود. عمران مدرن آماده ارائه انواع ایرانیت فلزی شامل ایرانیت طرح سفال ، ایرانیت فلزی رنگی و ... با بهترین قیمت ها می باشد. ایرانیت گالوانیزه قیمت بسیار مناسبی داشته و ماندگاری آن نیز در طول زمان بالا می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهر را مشخص کنید

cctv_banner

ایرانیت گالوانیزه

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

تهران

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

ایرانیت فلزی (گالوانیزه)

ایرانیت فلزی یا ایرانیت گالوانیزه از مصالحی است که امروزه در صنعت ساختمان‌سازی بسیار پرکاربرد است. ایرانیت گالوانیزه برای پوشش سقف و دیوار مورد استفاده قرار می گیرد. متریال ایرانیت فلزی دارای طیف متنوعی است که در این میان ایرانیت گالوانیزه از با دوام ترین آن ها است. انواع ایرانیت فلزی پوشش ضد رنگ و با دوامی دارد که در مقابل فرسایش و زنگ زدگی از ایرانیت محافظت می کند. دوام بالا، نصب راحت و سازگاری با شرایط جوی از ویژگی های ایرانیت فلزی یا ایرانیت گالوانیزه است. متریال مورد استفاده در تولید ورق ایرانیت فلزی می تواند فولاد یا فلزات دیگر باشد. قابل ذکر است که رویه سقف ایرانیت فلزی از جنس فلزات ضد زنگ است تا دوام و مقاومت آن بالاتر برود.

 

ورق ایرانیت گالوانیزه
ایرانیت گالوانیزه موجدار یا سینوسی

قیمت بالابر ساختمانی                                                                                                                      بلوک هبلکس                                                                                        قیمت هر شاخه میلگرد ۱۶ اهواز

قیمت ایرانیت فلزی

استفاده از ورق ایرانیت فلزی در پوشش ایرانیت ها در جلوگیری از خوردگی، بسیار موثر بوده و در مقایسه با سایر روش ها هزینه کمتری دارد. بنابراین قیمت ایرانیت فلزی در کل بسیار به صرفه بوده و دوام بالایی را تضمین می کند. قیمت ایرانیت گالوانیزه به خودی خود به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت ایرانیت فلزي به کیفیت و قیمت ورق ایرانیت فلزی یا ورق ایرانیت گالوانیزه مورد استفاده در آن بستگی دارد. عوامل دیگری همچون کیفیت فولاد مورد استفاده در تولید ایرانیت گالوانیزه ، ضخامت ورق ها، جنس رویه ها و ضخامت آن ها در برآورد قیمت ایرانیت گالوانیزه موثر است. از طرفی نوسانات بازار آهن، نرخ ارز، ابعاد و ضخامت، برند آهن مورد استفاده، دستگاه های به روز تولید ورق ایرانیت فلزی و ... باعث تغییر قیمت ایرانیت فلزي می شود.

 

ایرانیت گالوانیره
ایرانیت گالوانیزه برای پوشاندن دیوار

 

در کل خرید ایرانیت فلزی در صرفه جویی هزینه های نگهداری ایرانیت موثر است. در کل ایرانیت فلزی قیمت مناسبی دارد. قیمت ورق ایرانیت گالوانیزه در مقایسه با انواع ایرانیت ها شاید کمی بالاتر باشد اما کیفیتی عالی را تضمین می کند و نیازی به تعویض ندارد. شیوه تولید ورق ایرانیت فلزی نیز در تعیین قیمت هر متر ایرانیت فلزی موثر است. مراحل گالوانیزاسیون باید با نظارت تخصصی و دستگاه های به روز صورت بگیرد تا بهترین نتیجه را در پی داشته باشد. قیمت ایرانیت فلزی رنگی بر اساس نوع کیفیت رنگ متفاوت خواهد بود. پوشش رنگی روی ورق حداقل 20 میکرون و دو برابر پشت ورق ضخامت دارد و در دو مرحله ایجاد خواهد شد. قیمت ایرانیت فلزی رنگی علاوه بر ابعاد و ضخامت به قیمت فلزاتی مانند آهن و فولاد و قیمت رنگ کوره ای بستگی دارد و با توجه به نوسان قیمت ها و دلار، قیمت ایرانیت فلزی رنگی متغیر بوده و رو به افزایش است.

 

ورق ایرانیت فلزی
انواع مدل ها و رنگ های ایرانیت فلزی

 

ورق ایرانیت گالوانیزه 

حال به معرفی جزئی تر ورق ایرانیت گالوانیزه پرداخته می شود. ایرانیت گالوانیزه با فرایند گالوانیزاسیون تولید می شود. به این صورت که فولاد و یا آهن را داخل مواد مذاب روی انداخته و طی فرایندی آماده می شود. این کار مقاومت فلز ایرانیت فلزی از نوع گالوانیزه را بالا می برد. فرایند گالوانیزاسیون خاصیت ضد زنگی خوبی به ورق ایرانیت فلزی می دهد. ورق ایرانیت گالوانیزه در طرح‌های مختلف کرکره ای، ذوزنقه، سفال، شادولاین و ... تولید می شود. ضخامت ورق ایرانیت فلزی متفاوت است و طول و عرض و وزن آن ها بر اساس خواسته مشتری انتخاب می شود. قیمت هر ورق ایرانیت فلزی با توجه به جنس فلز به کار رفته در تولید آن، تعیین می شود.

 

سقف ایرانیت فلزی
ایرانیت مورد استفاده در سقف

 

برای آشنایی بیشتر با جنس ورق ایرانیت گالوانیزه باید دانست که گالوانیزه یک فرآیند است که در طی آن، یک ورق فولادی با استفاده از یک لایه قلع و روی پوشانده می شود. جنس لایه نهایی معمولا از روی است اما امکان استفاده از فلزات دیگر نیز وجود دارد. انتخاب ایرانیت فلزی (گالوانیزه) یکی از بهترین انتخاب ها برای ایرانیت است. ایرانیت گالوانیزه در رنگ ‌های مختلف آبی، قهوه ‌ای، قرمز، نارنجی و… عرضه می شود. ایرانیت گالوانیزه قیمت مناسبی داشته و استفاده از آن به عنوان پوشش دیوار و سقف کاملا اقتصادی است.

 

انواع ایرانیت فلزی از لحاظ کاربرد

انواع ایرانیت فلزی در مدل های مختلفی تولید و عرضه می شود. از ورق ایرانیت فولادی می توان برای پوشش دیوار ها و سقف نیز استفاده کرد. پوشش دیوار ها معمولا با ورق های ایرانیت صاف و پوشش سقف با ورق های موجدار انجام می شود. قیمت هر متر مربع ایرانیت فلزی با توجه به کاربرد آن و ورق های استفاده شده در نصب ایرانیت ، تغییر می کند.

 

سقف ایرانیت فلزی
طراحی سایبان با کمک ایرانیت فلزي

 

ایرانیت فلزی برای پوشش دیوار

پوشش دیوار ورق ایرانیت فلزی در رنگ های مختلف و متنوعی تولید می شود. کاربرد ورق ایرانیت گالوانیزه برای دیوار های داخلی نیز هست. ابتدا باید زیرسازی های مناسب انجام شده و سپس به روی آن ورق ایرانیت فلزی نصب شود. پوشش نمای ساختمان ها نیز با ورق ایرانیت فلزی قابل صورت می گیرد.

 

ورق ایرانیت گالوانیزه
ایرانیت گالوانیزه برای پوشش دیوار

 

ایرانیت فلزی برای پوشش سقف

به عنوان یکی پوشش مناسب برای سقف باید تعدادی از ویژگی ها را در نظر داشت. سازگاری با آب و هوا در اقلیم های مختلف، زیبایی ظاهری، سبک بودن، نصب آسان و ... همگی از ویژگی های سقف ایرانیت فلزی است. سقف ایرانیت فلزی معمولا موجدار است و در رنگ های مختلفی نیز تولید می شود. قیمت ایرانیت فلزی رنگی به علت فرایند تولید طولانی تر، بیشتر از نوع معمولی آن است. قیمت سقف ایرانیت فلزی به عواملی هم چون متراژ، شرایط اجرا و مواج یا صاف بودن ورق ایرانیت گالوانیزه سقف بستی دارد.

 

سقف ایرانیت فلزی
پوشش سقف ایرانیت گالوانیزه

 

سقف ایرانیت فلزی در صورت استفاده در محیط ساختمان های مسکونی، عضو مهمی از ساختمان به حساب می آید. از این رو باید در انتخاب رنگ و مدل آن نهایت دقت را داشت. سقف ایرانیت فلزی ملاحظاتی نیز دارد. برای پوشش سقف ایرانیت فلزی از ورق های سینوسی یا موجدار استفاده می شود. ورق های موجدار آب حاصل از بارندگی را هدایت می کنند و در این زمینه بسیار کار آمد هستند. مقاومت ورق ایرانیت فلزی در مقابل باد و باران و رطوبت برای پوشش سقف فاکتور بسیار مهمی است.

 

سقف ایرانیت فلزی
پوشش سقف با ورق های گالوانیزه

 

انواع ایرانیت فلزی از لحاظ شکل 

ورق ایرانیت فلزی شکل های متنوعی دارد و برای هر نوع کاربری طرح های گوناگونی استفاده می شود. در ادامه به معرفی انواع ایرانیت گالوانیزه و کاربرد های آن ها پرداخته شده است. ایرانیت فلزی رنگی نیز  با اضافه شدن پوشش رنگ به ورق فولادی در پایان کار به وجود می آید. قیمت ایرانیت فلزی رنگی بالاتر است زیرا پوشش رنگ خود نیز به عنوان یک ضد زنگ و لایه ای برای محافظت از آسیب های خارجی در نظر گرفته می شود.

 

انواع ایرانیت فلزی
انواع ایرانیت گالوانیزه

 

ایرانیت طرح سفال گالوانیزه

ایرانیت سفالی گالوانیزه در سه طرح پالرمو، ژنوا و تایل وجود دارد. طرح های خام شطرنجی از ویژگی های ایرانیت طرح سفال پالرمو است. زیبایی ظاهری از ویژگی های مهم ایرانیت سفالی می باشد. ایرانیت طرح سفال گالوانیزه رنگ های متنوعی دارد. به دلیل ظاهر زیبایی که ایرانیت سفال فلزی دارد، استفاده از آن به عنوان سقف ایرانیت فلزی برای پوشش سقف خانه، آلاچیق، پارکینگ، انباری و ... توصیه می شود. قیمت ایرانیت سفالی نسبت به سایر ایرانیت های فلزی پایین تر است. در شهرهایی که بارندگی زیاد و رطوبت بالایی دارند، سقف شیروانی خانه های مسکونی ایرانیت سفالی گالوانیزه سپوشانده می شود.

 

ایرانیت طرح سفال
ورق گالوانیزه سقف با طرح سفال

 

قیمت ایرانیت سفالی به عواملی مانند ابعاد و اندازه، کیفیت ورق، کارخانه سازنده، جنس ورق بستگی دارد. علاوه بر آن شرایطی مانند ضخامت ورق بر قیمت ایرانیت سفالی تاثیرگذار خواهد بود. از مزایای ایرانیت طرح سفال گالوانیزه برای پوشش سقف می توان به نصب راحت، سریع، امنیت بالا، سبکی، مقاومت در برابر باران و برف و عمر بالا اشاره نمود.

 

ایرانیت طرح سفال
ایرانیت طرح سفال

 

ایرانیت گالوانیزه ذوزنقه ای

ایرانیت گالوانیزه ذوزنقه ای حالت شکستگی در خودش داشته و مقاومت بالایی دارد. بهترین گزینه برای سقف ایرانیت فلزی ، نوع ذوزنقه ای آن است. در ایرانیت فلزی ذوزنقه آب جمع نمی شود و هم چنین به دلیل وجود زخم های مربعی مقاومت این نوع از ایرانیت بسیار بالاتر از طرح های دیگر است. ایرانیت گالوانیزه ذوزنقه ای در ضخامت های بالا هم قابل تولید است و تنوع رنگی بالایی دارد. بنابراین استفاده از آن به عنوان سقف ایرانیت فلزی توصیه می شود.

 

ایرانیت گالوانیزه
ایرانیت ذوزنقه

 

ایرانیت گالوانیزه شادولاین

ایرانیت گالوانیزه شادولاین از انواع پر فروش ایرانیت فلزي می باشد. موارد مصرف این نوع ایرانیت برای ساختمان های بزرگ است مانند سقف سوله ها یا برای ایجاد خرپا نیز کاربرد دارد. قیمت هر متر ایرانیت فلزی شاولاین با توجه به استحکام و مقاومت بالایی که دارد، تغییر می کند. در کل تمامی ورق های ایرانیت شادولاین در برابر ضربه و فشار مقاوم هستند و مقرون به صرفه اند. ورق سقف ایرانیت فلزی شادولاین در برابر آتش سوزی مقاوم است و پوشانندگی بالایی دارد.

 

ورق ایرانیت فلزی
ایرانیت شادولاین

 

ایرانیت گالوانیزه کرکره ای

ایرانیت فلزي کرکره ای یکی از انواع رایج ایرانیت مورد استفاده در پوشش سقف می باشد. این محصول را به نام ایرانیت فلزی سینوسی یا موجدار نیز می شناسند و بیشتر برای پوشش های شیروانی، سقف باشگاه ‌ها و پارکینگ ها کاربرد دارد. ایرانیت کرکره ای نه تنها با جنس گالوانیزه و فلز بلکه ب اانواع جنس ها تولید می شود. بیشتر در مکان های صنعتی و اداری این نوع ایرانیت مشاهده می شود.

 

ورق ایرانیت گالوانیزه
ورق های ایرانیت کرکره ای فلزی

 

سقف ایرانیت فلزی کرکره ای یا همان ورق سینوسی انواع مختلف دنده ریز، دنده درشت و ... را دارد. هستند. این تنوع با کمک ماشین های مختلف فرم دهی فولاد به وجود می آیند. این فرآیند محدودیتی در طول ورق کرکره ای ایجاد نکرده و فقط به عرض ورق ختم می شود. همان طور که گفته شد ایرانیت کرکره ای یکی از انواع پر کاربرد و همچنین قدیمی، ساده و مقرون به صرفه در پوشش انواع ساختمان ها می باشد.

 

ایرانیت گالوانیزه صاف

این ورق‌های فولادی برخلاف مدل‌ های دیگر ایرانیت فلزی مواج، دارای سطح صاف و یکنواختی هستند. از لحاظ مقاومت بسیار باکیفیت می باشند. از ورق ایرانیت صاف علاوه ‌بر سقف کاذب می‌ توان برای قالب ‌بندی و نمای داخلی و خارجی دکوراسیون ساختمان‌ ها نیز استفاده کرد.

 

سقف ایرانیت فلزی
ایرانیت ورق صاف سقف فلزی

 

ابعاد ایرانیت فلزی

ورق ایرانیت گالوانیزه در ابعاد و ضخامت ‌‌های مختلف تولید می ‌شود. همچنین امکان ساخت ورق گالوانیزه سفارشی در عرض و ضخامت دلخواه وجود دارد. ضخامت معمول ایرانیت گالوانیزه بیشتر بین 0.18 تا 0.7 میلی ‌متر است. در حالی که عرض آن بین 100 تا 125 سانتی‌ متر تغییر می کند. جا به‌ جایی ورق ها به دلیل جلوگیری از خراش و آسیب به صورت رول عرضه می شوند. بنابراین ابعاد ایرانیت فلزی عدد ثابت و مشخصی ندارد و در صورت نیاز می تواند ابعاد ایرانیت فلزی را طبق نیاز سفارش داد. هم چنین قیمت ایرانیت فلزی برای سقف به ابعاد و متراژ ورق ایرانیت گالوانیزه وابسته است.

 

ورق ایرانیت گالوانیزه
ایرانیت پوشش دیوار

 

کاربرد ورق ایرانیت فلزی

بیش‌ترین کاربرد ورق ایرانیت فلزی در ساخت سقف کاذب است. ورق ایرانیت گالوانیزه در ابعاد و ضخامت‌های مختلف و ظاهر رنگی و زیبا تولید می شود بنابراین برای پوشش شیروانی و سقف ساختمان‌ها، ویلاها، سرویس‌های بهداشتی، کانکس‌ها، انبارها، ساختمان‌های تجاری و صنعتی قابل استفاده هستند. همچنین برای ساخت بدنه سوله‌ ها، لوله ‌های بخاری، کانال کولر ها، سینی کابل و نردبان ‌ها کاربرد دارد. هم چنین ورق های ایرانیت فلزی در رنگ های مختلفی تولید می شوند. پوشش رنگی ورق ها از جنس نانو بوده و خاصیت عایق رطوبتی و حرارتی نیز به ایرانیت گالوانیزه می دهد. می توان انواع رنگ های ورق ایرانیت گالوانیزه را با محیط هماهنگ کرده و نمای زیباتری ایجاد کرد.

 

ایرانیت گالوانیزه
ایرانیت طرح سفال روی سقف

 

مزایای سقف ایرانیت فلزی

 نصب راحت و سریع از ویژگی های مهم سقف ایرانیت فلزی است. ممکن است در طول یک سال ورق ایرانیت فلزي نیاز به ترمیم داشته باشد اما ترمیم آن ساده و سریع است. قیمت ایرانیت فلزي برای سقف در مقایسه با سایر متریال ها مقرون به صرفه است و وزن سبکی هم دارد. دوام و کیفیت در سقف ایرانیت فلزی حرف اول را می زند. از ورق ایرانیت فلزي در شرایط جوی مختلف می توان استفاده کرد. قیمت ورق ایرانیت گالوانیزه برای سقف با توجه به مقاومتی که در برابر زنگ زدگی دارد، بسیار منطقی و اقتصادی است. قیمت هر متر مربع ایرانیت فلزی به کارگاه تولید کننده ورق ایرانیت فلزی ، متریال به کار رفته در تولید آن، هم چنین به انواع مواج و صاف آن بستگی دارد.

    

معایب سقف ایرانیت فلزی

سقف ایرانیت فلزی از مزایای زیادی برخوردار است اما هر محصولی در کنار مزایا ملاحظاتی نیز دارد. قدرت مقاومت ایرانیت سقف نسبت به ایزوگام و قیر بسیار کمتر است. ایرانیت فلزي که در فضاهای باز  نصب می شوند، معمولا سالانه نیاز به تعویض و ترمیم دارند. سقف ایرانیت فلزی عایق صوتی مناسبی نیست. ایرانیت گالوانیزه در کل دوست دار محیط زیست نیست زیرا قابل بازیافت نیستند. استفاده از ورق های ایرانیت فلزي در بسیاری از کشورهای توسعه یافته با محدودیت اجرا رو به رو است.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

آصف خدمتی

قیمت ایرانیت فلزی طرح سفال متری چنده؟

آرمان سیدی نیا

سلام میخوام بدونم برای ضد زنگ و مقاوم کردن ایرانیت فلزی از چه فلزی اسفاده می شود؟

آرمان سیدی نیا

سلام میخوام بدونم برای ضد زنگ و مقاوم کردن ایرانیت فلزی از چه فلزی اسفاده می شود؟

علی خرمی

قیمت ایرانیت فلزی با قیمت ایرانیت پلاستیکی فرق داره؟

حاجی پور

ایرانیت فلزی کدوم شرکت کیفیت بهتری داره؟

رضا رحمانیان

قیمت ایرانیت فلزی ورق صاف با طرح سفالی چقدر فرق دارن؟

احمدرضا زارعی

قیمت ایرانیت فلزی ۳ متری با طرح ذوزنقه رو لطف می فرمایید؟

علی همدانی

سلام برای استان مازندران میخوایم پروژه انجام بدیم و برای سقف ایرانیت فلزی میخوایم کار کنیم.مشا مجری انجام طرح میشید؟

سعید خدادادی

ایرانیت فلزی بهتره یا پلاستیکی؟

سعید

تعمیرات ایرانیت فلزی هم انجام میدید؟

فرهاد نایب

سلام قیمت ایرانیت فلزی ۶ متری رو میخواستم بپرسم

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما