ایرانیت شانی

ایرانیت شانی

دسته بندی
ایرانیت
تعداد ارائه دهنده ها
۲ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
مهم ترین عامل تاثیرگذار بر قیمت ایرانیت شانی کیفیت مواد به کار رفته در آن است. از مشخصات ایرانیت شانی می توان به ماندگاری بالای آن اشاره نمود که هزینه های ترمیم و تعویض آن را کاهش می دهد. عمران مدرن ارائه دهنده خدمات خرید و فروش ایرانیت شانی با بهترین لیست قیمت ایرانیت شانی می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
شهر را مشخص کنید

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

ایرانیت شانی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

تهران

بورس ورق

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۷

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

ایرانیت شانی

ایرانیت نوعی صفحه است که هم به صورت موجدار و هم صاف تولید می شود. یکی از انواع رایج ایرانیت ، ایرانیت شانی است. ورق های ایرانیت شانی با استفاده از مواد بازیافتی، پلاستیک و فویل آلومینیوم تولید می شوند. انواع ورق ایرانیت شانی در دو نوع صاف و موجدار قابل عرضه است. معمولا ایرانیت شانی با ایرانیت سیمانی مقایسه می شود. نکته ای که وجود دارد، برتری مشخصات ایرانیت شانی نسبت به ایرانیت سیمانی است. در ادامه به معرفی ویژگی های ایرانیت شانی پرداخته می شود.

 

ایرانیت شانی
انواع ورق های ایرانیت شانی

 

قیمت ایرانیت شانی

قیمت ایرانیت شانی به کیفیت مواد به کار رفته داخل آن بستگی دارد. کیفیت پلاستیک در مرحله تولید ایرانیت شانی و هم چنین جنس فویل همگی بر قیمت ایرانیت شانی تاثیر می گذارند. از آن جایی که یکی از متریال های اصلی ایرانیت شانی ، مواد بازیافتی است، قیمت ایرانیت شانی نیز پایین تر و خرید آن به صرفه خواهد بود. با نگاهی به لیست قیمت ایرانیت شانی در می یابیم، استفاده از این ایرانیت نه تنها کاملا به صرفه و اقتصادی است، بلکه هزینه های ما را برای تعویض یا ترمیم ایرانیت ، کاهش می دهد. زیرا از مشخصات ایرانیت شانی عدم فرسایش در طول زمان است.

 

ایرانیت شانی
ایرانیت شانی در رنگ های مختلف

 

مشخصات ایرانیت شانی

از مشخصات ایرانیت شانی می توان به نشکن بودن آن اشاره کرد. مقایسه ایرانیت شانی با ایرانیت سیمانی ، ویژگی نشکن بودن را بسیار منحصر به فرد می کند. 

 

مزایای ایرانیت شانی

مشخصات ایرانیت شانی تنها به نشکن بودن خلاصه نمی شود. بلکه دلایل زیادی وجود دارد تا از این جنس ایرانیت در ساختمان های خود بهره مند شوید. یکی دیگر از مزایا و مشخصات ایرانیت شانی کیفیت بالای آن است که دوام و عمر بالای ایرانیت شانی را تضمین می کند. لیست قیمت ایرانیت شانی در مقایسه با انواع دیگر ایرانیت با همین ویژگی ها پایین تر است. اگر به دنبال کیفیتی خوب، ظاهری مناسب و قیمتی به صرفه هستید، بهتر است از ایرانیت شانی استفاده کنید.

 

ایرانیت شانی
ورق های ایرانیت شانی سقف

 

از دیگر مشخصات ایرانیت شانی ضد ضربه بودن است. برخورد های ناگهانی و ضربه های سنگین به ایرانیت شانی آسیبی نمی رساند. از آن جایی که از ایرانیت شانی بیشتر در محیط های صنعتی، کارگاه ها و ... استفاده می شود، ضد ضربه بودن جزو مزایای بسیار مهم آن به حساب می آید. ورق ایرانیت شانی سبک و کم وزن است و قابل اشتعال نیست. قابلیت تولید در رنگ های متنوع را دارد. قیمت ایرانیت شانی با تنوع رنگ تغییر می کند.

 

ایرانیت شانی
ایرانیت شانی سقف

 

معایب ایرانیت شانی

معایب ایرانیت شانی نسبت به مزایای آن قابل چشم پوشی است. ورق ایرانیت شانی نیاز به عایق کاری ندارد و با محیط زیست نیز سازگار است. به دلیل مزایای زیاد و مشخصات ایرانیت شانی ، نمی توان معایب ایرانیت شانی را چندان بر شمرد. شاید بتوان یکی از معایب ایرانیت شانی را عدم امکان استفاده از آن در نماهای در معرض دید آپارتمان های مسکونی اشاره کرد. در کل استفاده از ایرانیت در هر جنسی برای نماهای زیبا و لاکچری آپارتمان های مسکونی توصیه نمی شود. زیرا هماهنگی این عضو با دیگر اعضای نما کار ساده ای نیست.

 

کاربرد ایرانیت شانی

ایرانیت شانی به دلیل ظاهر خوب و مزایای زیادی که دارد، در پوشش سقف آپارتمان های مسکونی نیز کاربرد دارد. اما از ایرانیت شانی بیشتر در سقف کارخانه ها، انبارها، ساختمان های صنعتی یا اداری و ... استفاده می شود. ورق صاف ایرانیت شانی در مواردی همچون اجرای سقف کاذب، نماهای داخلی، نمای بیرونی، قالب بندی یا نماهای خارجی کاربرد دارد. نوع موجدار آن برای سقف شیروانی، سقف آپارتمان ها یا کارخانه ها استفاه می شود.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۳ از ۵ - از مجموع ۷ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما