میلگرد ۴۰ ساده شمس گل آذین

میلگرد ۴۰ ساده شمس گل آذین

تعداد ارایه دهنده : 4

میلگرد ۴۰ ساده شمس گل آذین

فروشندهشماره تماستحویلواحدقیمت(تومان)بروزرسانی

۵

phonelocation

کارخانه

کیلوگرم

۲۵,۱۰۰

امروز

۳

phone

******۰۹۹۸۱

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

۳

phone

******۰۳۱۳۴

location

تهران

کیلوگرم

۲۳,۸۵۳

۱۸ آذر ۱۴۰۲

۵

phone

******۰۳۱۳۶

location

کارخانه

کیلوگرم

۲۶,۶۰۶

۲ روز پیش

قیمت میلگرد ۴۰ گل آذین

جدول قیمت میلگرد ساده ۴۰ گل آذین امروز از تمامی فروشگاه‌های آنلاین سراسر کشور در اختیار خریداران قرار گرفته است. این میلگرد را با نام میلگرد ۴۰ شمس گل آذین نیز می‌شناسند. به دلیل نوسانات شدید نرخ میلگرد و تلاطم بازار پیش از خرید میلگرد 40 گل آذین لازم است تا آنالیز قیمت لحظه ای میلگرد ۴۰ گل آذین به همراه اطلاعات دقیق از محل کارخانه ، محل بارگیری و وزن و مشخصات میلگرد در اختیار خریدار قرار گیرد . در لیست پیش رو اطلاعات دقیق آخرین قیمت میلگرد 40 گل آذین از تمامی بنگاه های فروش میلگرد به همراه تاریخ به روزرسانی و محل بارگیری ارائه شده است. در ادامه، علاوه بر وزن میلگرد ۴۰ گل آذین ، تمامی مشخصات فیزیکی، شیمیایی و فنی بررسی شده و با توجه به اعلام وزن هر شاخه، قیمت هر شاخه میلگرد ۴۰ گل آذین و قیمت هر بندیل و هر تریلی نیز به صورت مجزا اعلام شده است. با دریافت اطلاعات دقیق در مورد کیفیت و مقایسه قیمت های میلگرد در بازار ، می‌توان خریدی هوشمندانه و به صرفه را تجربه کرد.

قیمت میلگرد ساده ۴۰ گل آذین امروز

با توجه به رقابت میان فروشندگان ، معمولا قیمت میلگرد ساده ۴۰ گل آذین به روز رسانی می‌شود تا خریداران از آخرین قیمت‌ها آگاه شوند. با توجه به عدم یکپارچگی در اعلام نرخ واحد، خریداران بازار آهن به دنبال راهی برای دریافت کمترین قيمت ميلگرد ۴۰ گل آذين زمان زیادی را بین وب سایت‌های فروش آنلاین آهن‌الات صرف می‌کنند. آنچه پیش روی خریداران قرار گرفته، جزئیات فروش به همراه آخرین قیمت اعلامی بنگاه‌هاست تا بدون هدر دادن وقت و انرژی، ارزان‎‌ ترین میلگرد مورد نیاز خود را خریداری کنند.  

قیمت میلگرد 40 شمس گل آذین

قیمت میلگرد ساده 40 گل آذین امروز از برند شمس گل آذین و بر اساس قیمت مصوب بازار بورس تهران و شرایط بازار تعیین می‌شود. قیمت میلگرد ۴۰ گل آذین برای هر شاخه نیز به استاندارد وزن تولیدی کارخانه بستگی دارد. وزن میلگرد 40 گل آذین برابر است با 118. کیلوگرم که بر اساس قیمت روز هر کیلو ، قیمت هر شاخه محاسبه خواهد شد.

قیمت لحظه ای میلگرد ۴۰ گل آذین

در اختیار داشتن قیمت میلگرد ساده 40 گل آذین امروز و به صورت لحظه ای ، الگوی مناسبی برای انتخاب زمان و فروشگاه مناسب را پیش روی خریداران قرار خواهد داد. از این میلگرد در صنایع و ساختمان سازی استفاده‌های گسترده‌ای می‌کنند. برخی کاربردهای این میلگرد در ادامه بررسی شده است:

کاربرد میلگرد 40 گل آذین ساده بدون آج

کاربرد میلگرد۴۰ شمس گل آذین آج۲۴۰ در ساختمان سازی محدود است و بیشتر در صنایع کاربرد دارد. آیین نامه ساختمان اجازه استفاده از میلگرد ساده را در بسیاری از موارد نمی‌دهد. میلگرد۴۰ شمس گل آذین آج۲۴۰ را میتوان به عنوان دورپیچ ستون مورد استفاده قرار داد. نکته‌ی مهم در مورد میلگرد۴۰  انعطاف پذیری بالا و قابلیت جوش پذیری است. در صورتی که نیاز به جوشکاری میلگرد وجود داشته باشد، میلگرد ساده گزینه مناسب‌تری است.

کمترین قطر میلگرد طولی در کلاف های افقی بتن آرمه در مورد میلگردهای ساده ۱۲ میلیمتر است. در صورتی میلگردهای ساده برای این منظور استفاده شود باید انتهای میلگردها را در محل وصلهها و در محل انتخای میلگردها به قاب ۱۸۰ درجه‌ای انتهایی متصل کند

از میلگرد ساده 40 در رابیتس کاری نیز استفاده می‎شود. علاوه بر این، در موارد بسیاری در صنایع و ساخت و ساز، این میلگردها به دلیل انعطاف پذیری بالاتر و قابلیت جوش‌پذیری و وزن سبک‌تر و قیمت مناسب‌تر از نمونه مشابه سایر استانداردها، انتخاب اول مهندسان است.

آخرین قیمت میلگرد ساده ۴۰ گل آذین

آخرین قیمت میلگرد 40 فولاد شمس گل آذین توسط فروشندگان کلان بازار تعیین می‌شود. بسیاری از نرخ‌هایی که برای قیمت روز میلگرد 40 شمس گل آذین اعلام می‌شود به روزرسانی نشده است و خریداران را گمراه می‌کند. لیستی که در اختیار خریداران قرار گرفته، جزئیات به روزرسانی قیمت‌ها را برای هر محصول در نظر گرفته است. استفاده گسترده از میلگرد۴۰ باعث شده تا نوسان در عرضه و تقاضا، نرخ بازار را به صورت روزانه تغییر دهد.

قیمت هر شاخه میلگرد ۴۰ گل آذین

ماه تیر  سال ۱۴۰۳ قیمت لحظه ای میلگرد ۴۰ گل آذین برای هر کیلو بعد از نوسانات بازار روی قیمت با 19500 تومان ایستاد. اگر برای محاسبه قیمت میلگرد ۴۰ گل آذین برای هر شاخه و هر بندیل و قیمت یک تریلی میلگرد نمره ۴۰ شمس گل آذین ، مبنا را قیمت تیرماه ۱۴۰۳ در نظر بگیریم ، برای محاسبه قیمت به روز میلگرد ۴۰ گل آذین در بازار نیاز به وزن‌ هر شاخه خواهیم داشت. در بسیاری از موارد تفاوت وزن کارخانه‌ها تاثیر قابل توجهی در حجم بالا خواهد داشت.

قیمت میلگرد ساده ۴۰ گل آذین شاخه ای

برای محاسبه قیمت هر شاخه میلگرد 40 گل آذین نیاز به دانستن وزن میلگرد ۴۰ گل آذین خواهید داشت. وزن میلگرد بر اساس شاخه‌های 12 متری اعلام می‌شود و وزن استاندارد اشتال میلگرد 4.74 کیلوگرم است.

·         وزن میلگرد 40 گل آذین در هر شاخه ۱۲ متری  کیلوگرم اندازه گیری شده

·         قیمت میلگرد ۴۰ گل آذین شاخه ای در بازار بر اساس قیمت اعلامی تیر ۱۴۰۳: 2301000 تومان خواهد بود

قیمت روز میلگرد ۴۰ گل آذین هر بندیل

برای محاسبه قیمت میلگرد ۴۰ گل آذین در هر برندیل نیاز است جزئیات وزن هر کارخانه بررسی شود. هر بندیل میلگرد در اغلب کارخانه‌ها ۲ تن در نظر گرفته شده است. البته در دو کارخانه کاشان و اصفهان این مقدار بالاتر است. در واقع داخل هر بندیل میلگرد40گل آذین ،16.9492 عدد میلگرد 40 وجود خواهد داشت.

بر اساس نرخ اعلام شده در تیر ماه 1402 قیمت هر بندیل میلگرد۴۰ شمس گل آذین آج۲۴۰ برابر با 39000000 تومان خواهد بود.

قیمت میلگرد ۴۰ شمس گل آذین هر تریلی

کامیون و کامیونت توانایی انتقال شاخه‌های ۱۲ متری میلگرد را ندارد و برای انتقال بار میلگرد از تریلی ۱۸ چرخ استفاده می‌کنند. تریلی ۱۸ چرخ توانایی حمل ۲۰ تن بار را خواهد داشت. در واقع ۱۰ بندیل استاندارد توسط تریلی جابجا می‎شود. قیمت میلگرد ۴۰ گل آذین و وزن بار هر تریلی به شرح زیر است:

·         تعداد میلگرد ساده 40 فولاد شمس گل آذین در هر تریلی :186 عدد

·         قیمت میلگرد ساده گل آذین 40 مربوط به هر بار تریلی ۱۸ چرخ : 429000000 تومان خواهد بود.

قیمت آنلاین میلگرد ۴۰ گل آذین

تفاوت قيمت ميلگرد ۴۰ گل آذين که توسط فروشندگان آنلاین اعلام می‌شود نشان می‌دهد که پیش از خرید اینترنتی نیاز به بررسی لیست کامل قیمت میلگرد ساده گل آذین ۴۰ بنگاه‎‌های فروش آنلاین خواهد بود تا ارزان ترین نرخ و نزدیک‌ترین محل تحویل انتخاب شود. جزئیات فنی میلگرد به همراه اطلاعات کارخانه در ادامه مرور شده است.

میلگرد 40 گل آذین

میلگرد۴۰ شمس گل آذین آج۲۴۰ با علامت اختصاری ( CT ) شناخته می‌شود. برای نام گذاری میلگرد 8 ابهر آج جناقی به نوع آج، میزان تنش تسلیم هر استاندارد و شیوه تولید نیاز خواهید داشت. قیمت میلگرد ۴۰ گل آذین بر اساس نوع آج و استاندارد متفاوت است. جداول زیر راهنمایی در زمینه نامگذاری ارائه می‌کند:

نام گذاری بر اساس شیوه‌ی تولید

علامت اختصاری

فرآیند تولید میلگرد

T

میلگرد تولید شده به روش ترمکس یا خنک کاری شده

U

میلگرد تولید شده به روش آلیاژ سازی

A

میلگرد تولید شده به روش استاندارد موجود در شناسنامه محصول

 

پیش از خرید و استعلام قیمت لحظه ای میلگرد ۴۰ شمس گل آذین باید بر اساس نوع آج و شیوه تولید با نام گذاری آشنا شوید. برای مثال میلگرد آج ۴۰۰ که به روش ترمکس نامگذاری شده باشد با علامت CT و نام کارخانه مشخص خواهد شد.

نام میلگرد۴۰ شمس گل آذین آج۲۴۰ که روی میلگرد حکاکی می‌شود:

CT

 

مشخصات فنی قیمت میلگرد ۴۰ گل آذین

مشخصات فنی میلگرد ۴۰گل آذین س ۲۴۰ و ۲۶۰ میلگرد بدون آج را از اطلاعات جداول زیر به دست می آید. پیش از خرید و مقایسه قیمت میلگرد ۴۰ گل آذین لازم است جزئیات تنش تسلیم و تنش نهایی و ازدیاد طول میلگردها مورد بررسی قرار گیرد.

ویژگی کششی میلگرد های ساده

ازدیاد طول٪

استحکام کششی

تنش تسلیم  N/mm2

نوع میلگرد

Agt

A10

A5

N/mm2

حداکثر

حداقل

علامت مشخصه

نام میلگرد

18

25

360

240

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

·         مقاومت تسلیم (Fy) میلگرد 40گل آذین :  تنش تسلیم 240 - 260 (تنش جاری شدن مگا پاسکال)

·         تنش نهایی فولاد (Fu) استحکام نهایی (گسیختگی) قیمت میلگرد ۴۰ گل آذین مقاومت کششی میلگرد s240 بر حسب مگا پاسکال  برابر با : 360

·         استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۱۰ برابر قطر اسمی) میلگرد ساده 40  برابر با: 18%

·         استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۵ برابر قطر اسمی) میلگرد نمره ۴۰ برابر با: 25%

 

مشخصات شیمیایی میلگرد 40 ساده شمس گل آذین ساده بدون آج

ترکیبات شیمیایی میلگردها نقش تعیین کننده‌ای در استحکام و میزان جوش پذیری خواهد داشت و قیمت میلگرد ۴۰ گل آذین بر اساس ترکیبات به کار رفته در شمش مورد استفاده برای تولید آن تعیین می‌شود. به طور کلی قیمت لحظه ای میلگرد ۴۰ شمس گل آذین نسبت به میلگردهایی با قطر بالاتر بر اساس هر کیلو گران‌تر خواهد بود و این تفاوت قیمت به دلیل شمش مورد استفاده در تولید است. 

 

نیتروژن

گوگرد

فسفر

منگنز

سیلسیم

کربن

علامت مشخصه

طبقه بندی

0.05

0.05

0.75

0.55

0.22

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

مشخصات هندسی میلگرد ۴۰فولاد شمس گل آذین

وزن هر شاخه بر اساس طول ۱۲ متری محاسبه می شود. در صورتی که شاخه میلگرد کوتاه تر باشد پیش از محاسبه ی قیمت لحظه ای میلگرد ۴۰ شمس گل آذین به مشخصات هندسی میلگرد ساده 40 شمس گل آذین در جدول زیر نیاز خواهید داشت :

مشخصات هندسی میلگرد آجدار

قطر اسمی

سطح مقطع اسمی (mm2)

وزن واحد طول (kg/m)

میزان رواداری میلگرد آجدار

6

28.3

0.222

8

8

50.3

0.395

8

10

7835

0.616

6

12

111

0.888

6

14

154

1.21

5

16

201

1.58

5

18

254

2

5

20

314

2.47

5

22

380

2.98

4

25

491

3.85

4

28

616

4.83

4

32

804

6.31

4

36

1018

7.99

4

40

1257

9.87

4

50

1964

15.43

4

 

وزن میلگرد 40 گل آذین

وزن میلگرد کارخانه‌های مختلف با هم تفاوت دارد. طول هر شاخه میلگرد ۱۲ متر است و قیمت میلگرد 40 شمس گل آذین همانند سایر کارخانه‌ها به صورت کیلویی اعلام می‌شود اما فروش به صورت شاخه‌ای انجام خواهد شد. مشخصات میلگرد نمره ۴۰ کارخانه فولاد شمس گل آذین به شرح زیر است:

مشخصات ظاهری میلگرد 40گل آذین

وزن میلگرد ۴۰ گل آذین

 

سطح مقطع میلگرد 40 گل آذین

0.5 (سانتی متر مربع)

قطر خارجی میلگرد40 گل آذین

9 (میلیمتر)

قطر زمینه میلگرد۴۰ شمس گل آذین

7.5 (میلیمتر)

قطر اسمی میلگرد۴۰ شمس گل آذین

8 (میلیمتر)

 

اطلاعات فنی میلگرد نمره ۴۰ گل آذین

اطلاعات فنی زیر بر اساس آخرین تغییرات آیین‌نامه‌های ملی ساختمان در زمینه آرماتور بندی، طول مهاری میلگرد قلابدار ، طول مهاری میلگرد مستقیم و طول همپوشانی و کمترین بعد ستون را بررسی کرده است.

میلگرد ۴۰ کارخانه شمس گل آذین

کارخانه میلگرد گل آذین که با نام کارخانه میلگرد شمس گل آذین و کارخانه میلگرد فولاد شمس گل آذین نیز شناخته می‌شود و علاوه بر میلگرد۴۰ A1 ، محصولات خود را شامل میلگرد ساده / میلگرد آلیاژی روانه بازار کرده است. این کارخانه میلگرد در منطقه تهران / جاده قم واقع شده است. قیمت میلگرد ۴۰ گل آذین بر اساس نوسانات بازار بورس و میزان عرضه و تقاضای بازار و شرایط کلان اقتصادی تعیین می‌شود.

آدرس کارخانه میلگرد نمره ۴۰ گل آذین

تهران ، کیلومتر ۳۵ بزرگراه تهران – قم ، شهرک صنعتی شمس آباد خیابان گل آذین ، خیابان گل آذین ۲ ، پلاک ۱۷ و ۱۹

آدرس وب سایت کارخانه میلگرد ساده 40 شمس گل آذین

https://fooladshams.com/

قیمت میلگرد