میلگرد ۳۶ ساده نورد فولاد آیین صنعت

میلگرد ۳۶ ساده نورد فولاد آیین صنعت

تعداد ارایه دهنده : 4

میلگرد ۳۶ ساده نورد فولاد آیین صنعت

فروشندهشماره تماستحویلواحدقیمت(تومان)بروزرسانی

۵

phonelocation

کارخانه

کیلوگرم

۲۸,۳۰۰

امروز

۳

phone

******۰۹۹۸۱

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

۵

phone

******۰۳۱۳۶

location

کارخانه

کیلوگرم

۲۸,۴۴۰

۲ روز پیش

۳

phone

******۰۳۱۳۴

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

قیمت میلگرد ۳۶ آیین صنعت

جدول قیمت میلگرد ساده ۳۶ آیین صنعت امروز از تمامی فروشگاه‌های آنلاین سراسر کشور در اختیار خریداران قرار گرفته است. این میلگرد را با نام میلگرد ۳۶ نورد فولاد آیین صنعت نیز می‌شناسند. به دلیل نوسانات شدید نرخ میلگرد و تلاطم بازار پیش از خرید میلگرد 36 آیین صنعت لازم است تا آنالیز قیمت لحظه ای میلگرد ۳۶ آیین صنعت به همراه اطلاعات دقیق از محل کارخانه ، محل بارگیری و وزن و مشخصات میلگرد در اختیار خریدار قرار گیرد . در لیست پیش رو اطلاعات دقیق آخرین قیمت میلگرد 36 آیین صنعت از تمامی بنگاه های فروش میلگرد به همراه تاریخ به روزرسانی و محل بارگیری ارائه شده است. در ادامه، علاوه بر وزن میلگرد ۳۶ آیین صنعت ، تمامی مشخصات فیزیکی، شیمیایی و فنی بررسی شده و با توجه به اعلام وزن هر شاخه، قیمت هر شاخه میلگرد ۳۶ آیین صنعت و قیمت هر بندیل و هر تریلی نیز به صورت مجزا اعلام شده است. با دریافت اطلاعات دقیق در مورد کیفیت و مقایسه قیمت های میلگرد در بازار ، می‌توان خریدی هوشمندانه و به صرفه را تجربه کرد.

قیمت میلگرد ساده ۳۶ آیین صنعت امروز

با توجه به رقابت میان فروشندگان ، معمولا قیمت میلگرد ساده ۳۶ آیین صنعت به روز رسانی می‌شود تا خریداران از آخرین قیمت‌ها آگاه شوند. با توجه به عدم یکپارچگی در اعلام نرخ واحد، خریداران بازار آهن به دنبال راهی برای دریافت کمترین قيمت ميلگرد ۳۶ آيين صنعت زمان زیادی را بین وب سایت‌های فروش آنلاین آهن‌الات صرف می‌کنند. آنچه پیش روی خریداران قرار گرفته، جزئیات فروش به همراه آخرین قیمت اعلامی بنگاه‌هاست تا بدون هدر دادن وقت و انرژی، ارزان‎‌ ترین میلگرد مورد نیاز خود را خریداری کنند.  

قیمت میلگرد 36 نورد فولاد آیین صنعت

قیمت میلگرد ساده 36 آیین صنعت امروز از برند نورد فولاد آیین صنعت و بر اساس قیمت مصوب بازار بورس تهران و شرایط بازار تعیین می‌شود. قیمت میلگرد ۳۶ آیین صنعت برای هر شاخه نیز به استاندارد وزن تولیدی کارخانه بستگی دارد. وزن میلگرد 36 آیین صنعت برابر است با 10.2 کیلوگرم که بر اساس قیمت روز هر کیلو ، قیمت هر شاخه محاسبه خواهد شد.

قیمت لحظه ای میلگرد ۳۶ آیین صنعت

در اختیار داشتن قیمت میلگرد ساده 36 آیین صنعت امروز و به صورت لحظه ای ، الگوی مناسبی برای انتخاب زمان و فروشگاه مناسب را پیش روی خریداران قرار خواهد داد. از این میلگرد در صنایع و ساختمان سازی استفاده‌های گسترده‌ای می‌کنند. برخی کاربردهای این میلگرد در ادامه بررسی شده است:

کاربرد میلگرد 36 آیین صنعت ساده بدون آج

کاربرد میلگرد۳۶ نورد فولاد آیین صنعت آج۲۴۰ در ساختمان سازی محدود است و بیشتر در صنایع کاربرد دارد. آیین نامه ساختمان اجازه استفاده از میلگرد ساده را در بسیاری از موارد نمی‌دهد. میلگرد۳۶ نورد فولاد آیین صنعت آج۲۴۰ را میتوان به عنوان دورپیچ ستون مورد استفاده قرار داد. نکته‌ی مهم در مورد میلگرد۳۶  انعطاف پذیری بالا و قابلیت جوش پذیری است. در صورتی که نیاز به جوشکاری میلگرد وجود داشته باشد، میلگرد ساده گزینه مناسب‌تری است.

کمترین قطر میلگرد طولی در کلاف های افقی بتن آرمه در مورد میلگردهای ساده ۱۲ میلیمتر است. در صورتی میلگردهای ساده برای این منظور استفاده شود باید انتهای میلگردها را در محل وصلهها و در محل انتخای میلگردها به قاب ۱۸۰ درجه‌ای انتهایی متصل کند

از میلگرد ساده 36 در رابیتس کاری نیز استفاده می‎شود. علاوه بر این، در موارد بسیاری در صنایع و ساخت و ساز، این میلگردها به دلیل انعطاف پذیری بالاتر و قابلیت جوش‌پذیری و وزن سبک‌تر و قیمت مناسب‌تر از نمونه مشابه سایر استانداردها، انتخاب اول مهندسان است.

آخرین قیمت میلگرد ساده ۳۶ آیین صنعت

آخرین قیمت میلگرد 36 آیین صنعت قم توسط فروشندگان کلان بازار تعیین می‌شود. بسیاری از نرخ‌هایی که برای قیمت روز میلگرد 36 نورد فولاد آیین صنعت اعلام می‌شود به روزرسانی نشده است و خریداران را گمراه می‌کند. لیستی که در اختیار خریداران قرار گرفته، جزئیات به روزرسانی قیمت‌ها را برای هر محصول در نظر گرفته است. استفاده گسترده از میلگرد۳۶ باعث شده تا نوسان در عرضه و تقاضا، نرخ بازار را به صورت روزانه تغییر دهد.

قیمت هر شاخه میلگرد ۳۶ آیین صنعت

ماه تیر  سال ۱۴۰۳ قیمت لحظه ای میلگرد ۳۶ آیین صنعت برای هر کیلو بعد از نوسانات بازار روی قیمت با 19500 تومان ایستاد. اگر برای محاسبه قیمت میلگرد ۳۶ آیین صنعت برای هر شاخه و هر بندیل و قیمت یک تریلی میلگرد نمره ۳۶ نورد فولاد آیین صنعت ، مبنا را قیمت تیرماه ۱۴۰۳ در نظر بگیریم ، برای محاسبه قیمت به روز میلگرد ۳۶ آیین صنعت در بازار نیاز به وزن‌ هر شاخه خواهیم داشت. در بسیاری از موارد تفاوت وزن کارخانه‌ها تاثیر قابل توجهی در حجم بالا خواهد داشت.

قیمت میلگرد ساده ۳۶ آیین صنعت شاخه ای

برای محاسبه قیمت هر شاخه میلگرد 36 آیین صنعت نیاز به دانستن وزن میلگرد ۳۶ آیین صنعت خواهید داشت. وزن میلگرد بر اساس شاخه‌های 12 متری اعلام می‌شود و وزن استاندارد اشتال میلگرد 4.74 کیلوگرم است.

·         وزن میلگرد 36 آیین صنعت در هر شاخه ۱۲ متری  کیلوگرم اندازه گیری شده

·         قیمت میلگرد ۳۶ آیین صنعت شاخه ای در بازار بر اساس قیمت اعلامی تیر ۱۴۰۳: 195000 تومان خواهد بود

قیمت روز میلگرد ۳۶ آیین صنعت هر بندیل

برای محاسبه قیمت میلگرد ۳۶ آیین صنعت در هر برندیل نیاز است جزئیات وزن هر کارخانه بررسی شود. هر بندیل میلگرد در اغلب کارخانه‌ها ۲ تن در نظر گرفته شده است. البته در دو کارخانه کاشان و اصفهان این مقدار بالاتر است. در واقع داخل هر بندیل میلگرد36آیین صنعت ،196 عدد میلگرد 36 وجود خواهد داشت.

بر اساس نرخ اعلام شده در تیر ماه 1402 قیمت هر بندیل میلگرد۳۶ نورد فولاد آیین صنعت آج۲۴۰ برابر با 39000000 تومان خواهد بود.

قیمت میلگرد ۳۶ نورد فولاد آیین صنعت هر تریلی

کامیون و کامیونت توانایی انتقال شاخه‌های ۱۲ متری میلگرد را ندارد و برای انتقال بار میلگرد از تریلی ۱۸ چرخ استفاده می‌کنند. تریلی ۱۸ چرخ توانایی حمل ۲۰ تن بار را خواهد داشت. در واقع ۱۰ بندیل استاندارد توسط تریلی جابجا می‎شود. قیمت میلگرد ۳۶ آیین صنعت و وزن بار هر تریلی به شرح زیر است:

·         تعداد میلگرد ساده 36 آیین صنعت قم در هر تریلی :2156 عدد

·         قیمت میلگرد ساده آیین صنعت 36 مربوط به هر بار تریلی ۱۸ چرخ : 429000000 تومان خواهد بود.

قیمت آنلاین میلگرد ۳۶ آیین صنعت

تفاوت قيمت ميلگرد ۳۶ آيين صنعت که توسط فروشندگان آنلاین اعلام می‌شود نشان می‌دهد که پیش از خرید اینترنتی نیاز به بررسی لیست کامل قیمت میلگرد ساده آیین صنعت ۳۶ بنگاه‎‌های فروش آنلاین خواهد بود تا ارزان ترین نرخ و نزدیک‌ترین محل تحویل انتخاب شود. جزئیات فنی میلگرد به همراه اطلاعات کارخانه در ادامه مرور شده است.

میلگرد 36 آیین صنعت

میلگرد۳۶ نورد فولاد آیین صنعت آج۲۴۰ با علامت اختصاری ( AS ) شناخته می‌شود. برای نام گذاری میلگرد 8 ابهر آج جناقی به نوع آج، میزان تنش تسلیم هر استاندارد و شیوه تولید نیاز خواهید داشت. قیمت میلگرد ۳۶ آیین صنعت بر اساس نوع آج و استاندارد متفاوت است. جداول زیر راهنمایی در زمینه نامگذاری ارائه می‌کند:

نام گذاری بر اساس شیوه‌ی تولید

علامت اختصاری

فرآیند تولید میلگرد

T

میلگرد تولید شده به روش ترمکس یا خنک کاری شده

U

میلگرد تولید شده به روش آلیاژ سازی

A

میلگرد تولید شده به روش استاندارد موجود در شناسنامه محصول

 

پیش از خرید و استعلام قیمت لحظه ای میلگرد ۳۶ نورد فولاد آیین صنعت باید بر اساس نوع آج و شیوه تولید با نام گذاری آشنا شوید. برای مثال میلگرد آج ۴۰۰ که به روش ترمکس نامگذاری شده باشد با علامت CT و نام کارخانه مشخص خواهد شد.

نام میلگرد۳۶ نورد فولاد آیین صنعت آج۲۴۰ که روی میلگرد حکاکی می‌شود:

AS

 

مشخصات فنی قیمت میلگرد ۳۶ آیین صنعت

مشخصات فنی میلگرد ۳۶آیین صنعت س ۲۴۰ و ۲۶۰ میلگرد بدون آج را از اطلاعات جداول زیر به دست می آید. پیش از خرید و مقایسه قیمت میلگرد ۳۶ آیین صنعت لازم است جزئیات تنش تسلیم و تنش نهایی و ازدیاد طول میلگردها مورد بررسی قرار گیرد.

ویژگی کششی میلگرد های ساده

ازدیاد طول٪

استحکام کششی

تنش تسلیم  N/mm2

نوع میلگرد

Agt

A10

A5

N/mm2

حداکثر

حداقل

علامت مشخصه

نام میلگرد

18

25

360

240

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

·         مقاومت تسلیم (Fy) میلگرد 36آیین صنعت :  تنش تسلیم 240 - 260 (تنش جاری شدن مگا پاسکال)

·         تنش نهایی فولاد (Fu) استحکام نهایی (گسیختگی) قیمت میلگرد ۳۶ آیین صنعت مقاومت کششی میلگرد s240 بر حسب مگا پاسکال  برابر با : 360

·         استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۱۰ برابر قطر اسمی) میلگرد ساده 36  برابر با: 18%

·         استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۵ برابر قطر اسمی) میلگرد نمره ۳۶ برابر با: 25%

 

مشخصات شیمیایی میلگرد 36 ساده نورد فولاد آیین صنعت ساده بدون آج

ترکیبات شیمیایی میلگردها نقش تعیین کننده‌ای در استحکام و میزان جوش پذیری خواهد داشت و قیمت میلگرد ۳۶ آیین صنعت بر اساس ترکیبات به کار رفته در شمش مورد استفاده برای تولید آن تعیین می‌شود. به طور کلی قیمت لحظه ای میلگرد ۳۶ نورد فولاد آیین صنعت نسبت به میلگردهایی با قطر بالاتر بر اساس هر کیلو گران‌تر خواهد بود و این تفاوت قیمت به دلیل شمش مورد استفاده در تولید است. 

 

نیتروژن

گوگرد

فسفر

منگنز

سیلسیم

کربن

علامت مشخصه

طبقه بندی

0.05

0.05

0.75

0.55

0.22

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

مشخصات هندسی میلگرد ۳۶آیین صنعت قم

وزن هر شاخه بر اساس طول ۱۲ متری محاسبه می شود. در صورتی که شاخه میلگرد کوتاه تر باشد پیش از محاسبه ی قیمت لحظه ای میلگرد ۳۶ نورد فولاد آیین صنعت به مشخصات هندسی میلگرد ساده 36 نورد فولاد آیین صنعت در جدول زیر نیاز خواهید داشت :

مشخصات هندسی میلگرد آجدار

قطر اسمی

سطح مقطع اسمی (mm2)

وزن واحد طول (kg/m)

میزان رواداری میلگرد آجدار

6

28.3

0.222

8

8

50.3

0.395

8

10

7835

0.616

6

12

111

0.888

6

14

154

1.21

5

16

201

1.58

5

18

254

2

5

20

314

2.47

5

22

380

2.98

4

25

491

3.85

4

28

616

4.83

4

32

804

6.31

4

36

1018

7.99

4

40

1257

9.87

4

50

1964

15.43

4

 

وزن میلگرد 36 آیین صنعت

وزن میلگرد کارخانه‌های مختلف با هم تفاوت دارد. طول هر شاخه میلگرد ۱۲ متر است و قیمت میلگرد 36 نورد فولاد آیین صنعت همانند سایر کارخانه‌ها به صورت کیلویی اعلام می‌شود اما فروش به صورت شاخه‌ای انجام خواهد شد. مشخصات میلگرد نمره ۳۶ کارخانه آیین صنعت قم به شرح زیر است:

مشخصات ظاهری میلگرد 36آیین صنعت

وزن میلگرد ۳۶ آیین صنعت

 

سطح مقطع میلگرد 36 آیین صنعت

0.5 (سانتی متر مربع)

قطر خارجی میلگرد36 آیین صنعت

9 (میلیمتر)

قطر زمینه میلگرد۳۶ نورد فولاد آیین صنعت

7.5 (میلیمتر)

قطر اسمی میلگرد۳۶ نورد فولاد آیین صنعت

8 (میلیمتر)

 

اطلاعات فنی میلگرد نمره ۳۶ آیین صنعت

اطلاعات فنی زیر بر اساس آخرین تغییرات آیین‌نامه‌های ملی ساختمان در زمینه آرماتور بندی، طول مهاری میلگرد قلابدار ، طول مهاری میلگرد مستقیم و طول همپوشانی و کمترین بعد ستون را بررسی کرده است.

میلگرد ۳۶ کارخانه نورد فولاد آیین صنعت

کارخانه میلگرد آیین صنعت که با نام کارخانه میلگرد نورد فولاد آیین صنعت و کارخانه میلگرد آیین صنعت قم نیز شناخته می‌شود و علاوه بر میلگرد۳۶ A1 ، محصولات خود را شامل انواع میلگرد ساده و ساده - انکر بولت روانه بازار کرده است. این کارخانه میلگرد در منطقه تهران / جاده قم واقع شده است. قیمت میلگرد ۳۶ آیین صنعت بر اساس نوسانات بازار بورس و میزان عرضه و تقاضای بازار و شرایط کلان اقتصادی تعیین می‌شود.

آدرس کارخانه میلگرد نمره ۳۶ آیین صنعت

ایران - تهران - جاده قدیم قم - 60 متری شورآباد - کارخانه آیین صنعت

آدرس وب سایت کارخانه میلگرد ساده 36 نورد فولاد آیین صنعت

https://aeensanat.com/

قیمت میلگرد