میلگرد ۲۵ ساده فولاد آلیاژی ایران

میلگرد ۲۵ ساده فولاد آلیاژی ایران

تعداد ارایه دهنده : 4

میلگرد ۲۵ ساده فولاد آلیاژی ایران

فروشندهشماره تماستحویلواحدقیمت(تومان)بروزرسانی

۵

phone

تماس بگیرید

-

۳

phone

******۰۹۹۸۱

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

۵

phone

******۰۳۱۳۶

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

۴

phone

******۰۲۱۶۶

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

قیمت میلگرد 25 فولاد آلیاژی

جدول قیمت میلگرد ساده 25 فولاد آلیاژی امروز از تمامی فروشگاه‌های آنلاین سراسر کشور در اختیار خریداران قرار گرفته است. این میلگرد را با نام میلگرد ۲۵ فولاد آلیاژی یزد نیز می‌شناسند. به دلیل نوسانات شدید نرخ میلگرد و تلاطم بازار پیش از خرید میلگرد ۲۵ فولاد آلیاژی لازم است تا آنالیز قیمت لحظه ای میلگرد 25 فولاد آلیاژی به همراه اطلاعات دقیق از محل کارخانه ، محل بارگیری و وزن و مشخصات میلگرد در اختیار خریدار قرار گیرد . در لیست پیش رو اطلاعات دقیق آخرین قیمت میلگرد 25 فولاد آلیاژی از تمامی بنگاه های فروش میلگرد به همراه تاریخ به روزرسانی و محل بارگیری ارائه شده است. در ادامه، علاوه بر وزن میلگرد 25 فولاد آلیاژی ، تمامی مشخصات فیزیکی، شیمیایی و فنی بررسی شده و با توجه به اعلام وزن هر شاخه، قیمت هر شاخه میلگرد 25 فولاد آلیاژی و قیمت هر بندیل و هر تریلی نیز به صورت مجزا اعلام شده است. با دریافت اطلاعات دقیق در مورد کیفیت و مقایسه قیمت های میلگرد در بازار ، می‌توان خریدی هوشمندانه و به صرفه را تجربه کرد.

قیمت میلگرد ساده 25 فولاد آلیاژی امروز

با توجه به رقابت میان فروشندگان ، معمولا قیمت میلگرد ساده 25 فولاد آلیاژی به روز رسانی می‌شود تا خریداران از آخرین قیمت‌ها آگاه شوند. با توجه به عدم یکپارچگی در اعلام نرخ واحد، خریداران بازار آهن به دنبال راهی برای دریافت کمترین قيمت ميلگرد 25 فولاد آلياژي زمان زیادی را بین وب سایت‌های فروش آنلاین آهن‌الات صرف می‌کنند. آنچه پیش روی خریداران قرار گرفته، جزئیات فروش به همراه آخرین قیمت اعلامی بنگاه‌هاست تا بدون هدر دادن وقت و انرژی، ارزان‎‌ ترین میلگرد مورد نیاز خود را خریداری کنند.  

قیمت میلگرد 25 فولاد آلیاژی یزد

قیمت میلگرد ساده 25 فولاد آلیاژی امروز از برند فولاد آلیاژی یزد و بر اساس قیمت مصوب بازار بورس تهران و شرایط بازار تعیین می‌شود. قیمت میلگرد 25 فولاد آلیاژی برای هر شاخه نیز به استاندارد وزن تولیدی کارخانه بستگی دارد. وزن میلگرد 25 فولاد آلیاژی برابر است با 46 کیلوگرم که بر اساس قیمت روز هر کیلو ، قیمت هر شاخه محاسبه خواهد شد.

قیمت لحظه ای میلگرد 25 فولاد آلیاژی

در اختیار داشتن قیمت میلگرد ساده 25 فولاد آلیاژی امروز و به صورت لحظه ای ، الگوی مناسبی برای انتخاب زمان و فروشگاه مناسب را پیش روی خریداران قرار خواهد داد. از این میلگرد در صنایع و ساختمان سازی استفاده‌های گسترده‌ای می‌کنند. برخی کاربردهای این میلگرد در ادامه بررسی شده است:

کاربرد میلگرد ۲۵ فولاد آلیاژی ساده بدون آج

کاربرد میلگرد۲۵ فولاد آلیاژی یزد آج۲۴۰ در ساختمان سازی محدود است و بیشتر در صنایع کاربرد دارد. آیین نامه ساختمان اجازه استفاده از میلگرد ساده را در بسیاری از موارد نمی‌دهد. میلگرد۲۵ فولاد آلیاژی یزد آج۲۴۰ را میتوان به عنوان دورپیچ ستون مورد استفاده قرار داد. نکته‌ی مهم در مورد میلگرد۲۵  انعطاف پذیری بالا و قابلیت جوش پذیری است. در صورتی که نیاز به جوشکاری میلگرد وجود داشته باشد، میلگرد ساده گزینه مناسب‌تری است.

کمترین قطر میلگرد طولی در کلاف های افقی بتن آرمه در مورد میلگردهای ساده ۱۲ میلیمتر است. در صورتی میلگردهای ساده برای این منظور استفاده شود باید انتهای میلگردها را در محل وصلهها و در محل انتخای میلگردها به قاب ۱۸۰ درجه‌ای انتهایی متصل کند

از میلگرد ساده ۲۵ در رابیتس کاری نیز استفاده می‎شود. علاوه بر این، در موارد بسیاری در صنایع و ساخت و ساز، این میلگردها به دلیل انعطاف پذیری بالاتر و قابلیت جوش‌پذیری و وزن سبک‌تر و قیمت مناسب‌تر از نمونه مشابه سایر استانداردها، انتخاب اول مهندسان است.

آخرین قیمت میلگرد ساده 25 فولاد آلیاژی

آخرین قیمت میلگرد 25 آلیاژی ایرانیان توسط فروشندگان کلان بازار تعیین می‌شود. بسیاری از نرخ‌هایی که برای قیمت روز میلگرد 25 فولاد آلیاژی یزد اعلام می‌شود به روزرسانی نشده است و خریداران را گمراه می‌کند. لیستی که در اختیار خریداران قرار گرفته، جزئیات به روزرسانی قیمت‌ها را برای هر محصول در نظر گرفته است. استفاده گسترده از میلگرد۲۵ باعث شده تا نوسان در عرضه و تقاضا، نرخ بازار را به صورت روزانه تغییر دهد.

قیمت هر شاخه میلگرد 25 فولاد آلیاژی

ماه تیر  سال ۱۴۰۳ قیمت لحظه ای میلگرد 25 فولاد آلیاژی برای هر کیلو بعد از نوسانات بازار روی قیمت با 19500 تومان ایستاد. اگر برای محاسبه قیمت میلگرد 25 فولاد آلیاژی برای هر شاخه و هر بندیل و قیمت یک تریلی میلگرد نمره ۲۵ فولاد آلیاژی یزد ، مبنا را قیمت تیرماه ۱۴۰۳ در نظر بگیریم ، برای محاسبه قیمت به روز میلگرد 25 فولاد آلیاژی در بازار نیاز به وزن‌ هر شاخه خواهیم داشت. در بسیاری از موارد تفاوت وزن کارخانه‌ها تاثیر قابل توجهی در حجم بالا خواهد داشت.

قیمت میلگرد ساده 25 فولاد آلیاژی شاخه ای

برای محاسبه قیمت هر شاخه میلگرد 25 فولاد آلیاژی نیاز به دانستن وزن میلگرد 25 فولاد آلیاژی خواهید داشت. وزن میلگرد بر اساس شاخه‌های 12 متری اعلام می‌شود و وزن استاندارد اشتال میلگرد 4.74 کیلوگرم است.

·         وزن میلگرد 25 فولاد آلیاژی در هر شاخه ۱۲ متری  کیلوگرم اندازه گیری شده

·         قیمت میلگرد 25 فولاد آلیاژی شاخه ای در بازار بر اساس قیمت اعلامی تیر ۱۴۰۳: 887250 تومان خواهد بود

قیمت روز میلگرد 25 فولاد آلیاژی هر بندیل

برای محاسبه قیمت میلگرد 25 فولاد آلیاژی در هر برندیل نیاز است جزئیات وزن هر کارخانه بررسی شود. هر بندیل میلگرد در اغلب کارخانه‌ها ۲ تن در نظر گرفته شده است. البته در دو کارخانه کاشان و اصفهان این مقدار بالاتر است. در واقع داخل هر بندیل میلگرد۲۵فولاد آلیاژی ،43 عدد میلگرد ۲۵ وجود خواهد داشت.

بر اساس نرخ اعلام شده در تیر ماه 1402 قیمت هر بندیل میلگرد۲۵ فولاد آلیاژی یزد آج۲۴۰ برابر با 39000000 تومان خواهد بود.

قیمت میلگرد 25 فولاد آلیاژی یزد هر تریلی

کامیون و کامیونت توانایی انتقال شاخه‌های ۱۲ متری میلگرد را ندارد و برای انتقال بار میلگرد از تریلی ۱۸ چرخ استفاده می‌کنند. تریلی ۱۸ چرخ توانایی حمل ۲۰ تن بار را خواهد داشت. در واقع ۱۰ بندیل استاندارد توسط تریلی جابجا می‎شود. قیمت میلگرد 25 فولاد آلیاژی و وزن بار هر تریلی به شرح زیر است:

·         تعداد میلگرد ساده ۲۵ آلیاژی ایرانیان در هر تریلی :483 عدد

·         قیمت میلگرد ساده فولاد آلیاژی 25 مربوط به هر بار تریلی ۱۸ چرخ : 429000000 تومان خواهد بود.

قیمت آنلاین میلگرد 25 فولاد آلیاژی

تفاوت قيمت ميلگرد 25 فولاد آلياژي که توسط فروشندگان آنلاین اعلام می‌شود نشان می‌دهد که پیش از خرید اینترنتی نیاز به بررسی لیست کامل قیمت میلگرد ساده فولاد آلیاژی 25 بنگاه‎‌های فروش آنلاین خواهد بود تا ارزان ترین نرخ و نزدیک‌ترین محل تحویل انتخاب شود. جزئیات فنی میلگرد به همراه اطلاعات کارخانه در ادامه مرور شده است.

میلگرد ۲۵ فولاد آلیاژی

میلگرد۲۵ فولاد آلیاژی یزد آج۲۴۰ با علامت اختصاری ( IASCO ) شناخته می‌شود. برای نام گذاری میلگرد 8 ابهر آج جناقی به نوع آج، میزان تنش تسلیم هر استاندارد و شیوه تولید نیاز خواهید داشت. قیمت میلگرد 25 فولاد آلیاژی بر اساس نوع آج و استاندارد متفاوت است. جداول زیر راهنمایی در زمینه نامگذاری ارائه می‌کند:

نام گذاری بر اساس شیوه‌ی تولید

علامت اختصاری

فرآیند تولید میلگرد

T

میلگرد تولید شده به روش ترمکس یا خنک کاری شده

U

میلگرد تولید شده به روش آلیاژ سازی

A

میلگرد تولید شده به روش استاندارد موجود در شناسنامه محصول

 

پیش از خرید و استعلام قیمت لحظه ای میلگرد 25 فولاد آلیاژی باید بر اساس نوع آج و شیوه تولید با نام گذاری آشنا شوید. برای مثال میلگرد آج ۴۰۰ که به روش ترمکس نامگذاری شده باشد با علامت CT و نام کارخانه مشخص خواهد شد.

نام میلگرد۲۵ فولاد آلیاژی یزد آج۲۴۰ که روی میلگرد حکاکی می‌شود:

IASCO

 

مشخصات فنی قیمت میلگرد 25 فولاد آلیاژی

مشخصات فنی میلگرد ۲۵فولاد آلیاژی س ۲۴۰ و ۲۶۰ میلگرد بدون آج را از اطلاعات جداول زیر به دست می آید. پیش از خرید و مقایسه قیمت میلگرد 25 فولاد آلیاژی لازم است جزئیات تنش تسلیم و تنش نهایی و ازدیاد طول میلگردها مورد بررسی قرار گیرد.

ویژگی کششی میلگرد های ساده

ازدیاد طول٪

استحکام کششی

تنش تسلیم  N/mm2

نوع میلگرد

Agt

A10

A5

N/mm2

حداکثر

حداقل

علامت مشخصه

نام میلگرد

18

25

360

240

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

·         مقاومت تسلیم (Fy) میلگرد ۲۵فولاد آلیاژی :  تنش تسلیم 240 - 260 (تنش جاری شدن مگا پاسکال)

·         تنش نهایی فولاد (Fu) استحکام نهایی (گسیختگی) قیمت میلگرد 25 فولاد آلیاژی مقاومت کششی میلگرد s240 بر حسب مگا پاسکال  برابر با : 360

·         استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۱۰ برابر قطر اسمی) میلگرد ساده ۲۵  برابر با: 18%

·         استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۵ برابر قطر اسمی) میلگرد نمره ۲۵ برابر با: 25%

 

مشخصات شیمیایی میلگرد ۲۵ ساده فولاد آلیاژی ایران ساده بدون آج

ترکیبات شیمیایی میلگردها نقش تعیین کننده‌ای در استحکام و میزان جوش پذیری خواهد داشت و قیمت میلگرد 25 فولاد آلیاژی بر اساس ترکیبات به کار رفته در شمش مورد استفاده برای تولید آن تعیین می‌شود. به طور کلی قیمت لحظه ای میلگرد 25 فولاد آلیاژی نسبت به میلگردهایی با قطر بالاتر بر اساس هر کیلو گران‌تر خواهد بود و این تفاوت قیمت به دلیل شمش مورد استفاده در تولید است. 

 

نیتروژن

گوگرد

فسفر

منگنز

سیلسیم

کربن

علامت مشخصه

طبقه بندی

0.05

0.05

0.75

0.55

0.22

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

مشخصات هندسی میلگرد ۲۵آلیاژی ایرانیان

وزن هر شاخه بر اساس طول ۱۲ متری محاسبه می شود. در صورتی که شاخه میلگرد کوتاه تر باشد پیش از محاسبه ی قیمت لحظه ای میلگرد 25 فولاد آلیاژی به مشخصات هندسی میلگرد ساده ۲۵ فولاد آلیاژی یزد در جدول زیر نیاز خواهید داشت :

مشخصات هندسی میلگرد آجدار

قطر اسمی

سطح مقطع اسمی (mm2)

وزن واحد طول (kg/m)

میزان رواداری میلگرد آجدار

6

28.3

0.222

8

8

50.3

0.395

8

10

7835

0.616

6

12

111

0.888

6

14

154

1.21

5

16

201

1.58

5

18

254

2

5

20

314

2.47

5

22

380

2.98

4

25

491

3.85

4

28

616

4.83

4

32

804

6.31

4

36

1018

7.99

4

40

1257

9.87

4

50

1964

15.43

4

 

وزن میلگرد 25 فولاد آلیاژی

وزن میلگرد کارخانه‌های مختلف با هم تفاوت دارد. طول هر شاخه میلگرد ۱۲ متر است و قیمت میلگرد 25 فولاد آلیاژی یزد همانند سایر کارخانه‌ها به صورت کیلویی اعلام می‌شود اما فروش به صورت شاخه‌ای انجام خواهد شد. مشخصات میلگرد نمره ۲۵ کارخانه آلیاژی ایرانیان به شرح زیر است:

مشخصات ظاهری میلگرد ۲۵فولاد آلیاژی

وزن میلگرد 25 فولاد آلیاژی

 

سطح مقطع میلگرد ۲۵ فولاد آلیاژی

0.5 (سانتی متر مربع)

قطر خارجی میلگرد۲۵ فولاد آلیاژی

9 (میلیمتر)

قطر زمینه میلگرد۲۵ فولاد آلیاژی یزد

7.5 (میلیمتر)

قطر اسمی میلگرد۲۵ فولاد آلیاژی یزد

8 (میلیمتر)

 

اطلاعات فنی میلگرد نمره ۲۵ فولاد آلیاژی

اطلاعات فنی زیر بر اساس آخرین تغییرات آیین‌نامه‌های ملی ساختمان در زمینه آرماتور بندی، طول مهاری میلگرد قلابدار ، طول مهاری میلگرد مستقیم و طول همپوشانی و کمترین بعد ستون را بررسی کرده است.

میلگرد ۲۵ کارخانه فولاد آلیاژی یزد

کارخانه میلگرد فولاد آلیاژی که با نام کارخانه میلگرد فولاد آلیاژی یزد و کارخانه میلگرد آلیاژی ایرانیان نیز شناخته می‌شود و علاوه بر میلگرد۲۵ A1 ، محصولات خود را شامل میلگرد - تسمه - چهارگوش روانه بازار کرده است. این کارخانه میلگرد در منطقه یزد / یزد به کرمان واقع شده است. قیمت میلگرد 25 فولاد آلیاژی بر اساس نوسانات بازار بورس و میزان عرضه و تقاضای بازار و شرایط کلان اقتصادی تعیین می‌شود.

آدرس کارخانه میلگرد نمره ۲۵ فولاد آلیاژی

یزد؛ جاده کنار گذر یزد کرمان- نرسیده به پایانه باربری- کیلومتر 24 جاده فولاد- شرکت فولادآلیاژی

آدرس وب سایت کارخانه میلگرد ساده ۲۵ فولاد آلیاژی یزد

https://www.iasco.ir/

قیمت میلگرد