بلوک هبلکس ۱۰ سانتی

بلوک هبلکس ۱۰ سانتی

تعداد ارایه دهنده : 1

توضیحات قیمت :‌

قیمت بلوک هبلکس ۱۰ سانتی به عواملی همچون نوع و کیفیت متریال و مواد اولیه، روش های ساخت و تولید، نوع نگهداری و انبارکردن آن ها بستگی دارد. برای استعلام قیمت هبلکس ۱۰ سانتی می توانید با همکاران ما در عمران مدرن تماس بگیرید. عمران مدرن ارائه دهنده خدمات فروش انواع هبلکس ۱۰ سانتی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.

بلوک هبلکس ۱۰ سانتی

فروشندهشماره تماستحویلواحدقیمت(تومان)بروزرسانی

۵

phone

تماس بگیرید

-

بلوک هبلکس ۱۰ سانتی

برای دیوارچینی دیوارهای داخلی از بلوک هبلکس ۱۰ سانتی استفاده می شود. این بلوک ها به دلیل ضخامت کمتری که دارند برای تیغه های داخلی مناسب تر هستند. بلوک هبلکس ۱۰ سانتی برش خوری آسانی دارد، به همین جهت پس از اتمام مراحل تولید می توان آن ها را به ابعاد و ضخامت دلخواه برش داد. کارایی بالای این محصول موجب شده حتی بعد از اتمام ساخت دیوار ها، اجرای تاسیسات درون آن ها کار نسبتا ساده ای باشد. تنها با یک دستگاه برش ساده می توان جای لوله کشی ها و سیم کشی برق را داخل دیوار ها به وجود آورد. قیمت بلوک هبلکس ۱۰ سانتی بسیار مناسب بوده و با توجه به مزایایی که دارد استفاده از آن برای ساخت دیوار ها و تیغه های داخلی توصیه می شود.

 

بلوک هبلکس ۱۰ سانتی
ساخت تیغه های داخلی با هبلکس ۱۰ سانتی

 

قیمت بلوک هبلکس ۱۰ سانتی

برای برآورد قیمت بلوک هبلکس ۱۰ سانتی می توان به عواملی همچون نوع و کیفیت متریال و مواد اولیه، روش های ساخت و تولید، نوع نگهداری و انبارکردن آن ها، هزینه های بالاسری مانند حمل و نقل و جابه جایی توجه نمود. قیمت هبلکس ۱۰ سانتی با توجه به مزایا و امتیازاتی که پس از اجرا برای ساختمان به وجود می آورد، به صرفه است. شاید در ابتدا قیمت هبلکس ۱۰ سانتی بیشتر از سایر بلوک ها باشد، اما ویژگی های این محصول مانند عایق بودن، برش خوری آسان، مقاومت بالا، مقاومت در برابر حریق و ... خرید آن را به صرفه می کند.

 

بلوک هبلکس ۱۰ سانتی
بلوک هبلکس ۱۰ سانتی

 

قیمت هبلکس ۱۰ سانتی بر اساس نوع

قیمت هبلکس ۱۰ سانتی با توجه به انواع درجه یک و درجه دو بلوک هبلکس متغیر است. انواع هبلکس درجه یک از کیفیت ساخت و متریال اولیه بهتری برخودار است. قیمت بلوک هبلکس ۱۰ سانتی درجه دو مناسب تر از نوع درجه یک است اما کیفیت پایین تری نیز دارد. برای دیوار چینی با بلوک هبلکس ۱۰ سانتی استفاده از نوع درجه یک بیشتر توصیه می شود.

 

بلوک هبلکس ۱۰ سانتی
دیوارچینی هبلکس ۱۰ سانتی

 

قیمت بلوک هبلکس ۱۰ سانتی بر اساس ابعاد

منظور از قیمت هبلکس ۱۰ سانتی ، ضخامت بلوک ها است. ۱۰ سانتی متر ضخامت هر بلوک هبلکس بوده و می توانند در هر ابعادی تولید شوند. به عنوان مثال ۱۰*۲۵*۶۰ متداول ترین ابعاد بلوک هبلکس ۱۰ سانتی می باشد. قیمت بلوک هبلکس ۱۰ سانتی نیز با توجه به ابعاد و اندازه های آن تغییر می کند. هر چه ابعاد بزرگ تر باشد، قیمت هبلکس ۱۰ سانتی نیز افزایش می یابد.

 

بلوک هبلکس ۱۰ سانتی
برش خوری آسان بلوک هبلکس ۱۰ سانتی

 

قیمت هبلکس ۱۰ سانتی بر اساس مواد اولیه

یکی دیگر از عوامل موثر بر تعیین قیمت بلوک هبلکس ۱۰ سانتی که جزو مهم ترین آن ها نیز به شمار می رود، کیفیت مواد اولیه است. برای بررسی این موضوع ابتدا لازم است بدانیم بلوک های هبلکس از چه موادی تشکیل می شود. مواد اولیه هبلکس پودر آلومینیوم، پودر منیزیم، آهک میکرونیزه، سیلیس و سیمان سفید است. برای تولید بلوک هبلکس ۱۰ سانتی از بهترین مواد اولیه با مرغوبیت بالا استفاده می شود. هر چه هبلکس با مواد بهتر و با کیفیت بالاتری تولید شود، قیمت هبلکس ۱۰ سانتی نیز افزایش می یابد.

 

بلوک هبلکس ۱۰ سانتی
قرار دادن بلوک هبلکس ۱۰ سانتی روی پالت های چوبی

 

قیمت بلوک هبلکس ۱۰ سانتی بر اساس روش تولید

در مرحله اول تولید بلوک هبلکس ۱۰ سانتی بعد از ترکیب مواد اولیه داخل میکسر این مواد قالب گیری شده و وارد مرحله کنترل کیفی می شود. قیمت هبلکس ۱۰ سانتی تا حد زیادی به این مرحله وابسته است. کنترل کیفی تضمین کیفیت بلوک ها است. به همین دلیل باید در خط تولید این موضوع را بسیار جدی گرفت.

 

قیمت هبلکس ۱۰ سانتی بر اساس روش نگهداری

بلوک هبلکس ۱۰ سانتی به روی پالت و در کیسه های هوابندی شده نگهداری می شوند. این موضوع بسیار مهم است که بلوک ها به روی پالت حمل شوند، زیرا حمل دستی آن ها ممکن است به بلوک ها آسیب برساند.

 

بلوک هبلکس ۱۰ سانتی
حمل بلوک هبلکس ۱۰ سانتی با تریلی تا محل

 

مزایای بلوک هبلکس ۱۰ سانتی

  • مقاومت در برابر زلزله: از مهم ترین ویژگی های بلوک های هبلکس استحکامی است که برای دیوار در برابر زلزله ایجاد می کنند. 
  • وزن پایین: بلوک های هبلکس وزن پایینی داشته و به همین منظور حمل و نقل آسان، سرعت بالای اجرا و صرفه جویی در هزینه های اجرا را به همراه دارد. همین امر در کاهش قیمت بلوک هبلکس ۱۰ سانتی بسیار موثر است.
  • عایق مناسب: بلوک هبلکس ۱۰ سانتی در برابر صوت و حرارت عایق بسیار مناسبی است و همین امر استفاده از آن در ساخت دیوار ها و تیغه های داخلی را بسیار کاربردی می کند. هم چنین به دلیل این ویژگی بلوک هبلکس ۱۰ سانتی ، استفاده از آن در ساخت بیمارستان ها، مدارس، استودیوهای ضبط صدا و ...  توصیه می شود.
  • مقاومت در برابر آتش: قیمت بلوک هبلکس ۱۰ سانتی به مقاومتی که در برابر حریق دارد نیز وابسته است. معمولا بلوک هبلکس با توجه به ضخامتش، تا ۶ ساعت در برابر آتش مقاومت می کند.