استعلام قیمت
۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

پوکه سفید

قیمت پوکه سفید
پوکه سفید

پوکه سفید از انواع مصالح ساختمانی است که به دلیل رنگ آن به این نام شناخته می شود. این پوکه ها حاصل فعالیت های آتشفشانی می باشند. با سرد شدن گدازه های خارج شده از دهانه آتشفشان پوکه های معدنی تولید می شوند. پوکه معدنی سفید در اندازه های مختلفی تولید و در بازار عرضه می گردد. پوکه سفید عدسی، بادامی و نخودی از جمله دانه بندی های این دسته از پوکه ها می باشند. در بین انواع پوکه های سفید ، پوکه ماسه ای دارای کوچکترین اندازه است.

پوکه سفید
پوکه سفید

قیمت پوکه سفید

رنگ پوکه تاثیر بسیار کمی در کیفیت و ویژگی های آن دارد. آهک موجود در پوکه معدنی سفید نسبت به پوکه های سیاه بیشتر است. قیمت پوکه سفید همانند سایر پوکه های معدنی به وزن مخصوص آن وابسته است. در واقع یکی از پارامترهای سنجش کیفیت پوکه معدنی سفید ، وزن مخصوص آن می باشد. هر چه وزن مخصوص آن کمتر باشد، کیفیت پوکه بالاتر بوده و قیمت پوکه سفید نیز بیشتر خواهد بود. پوکه معدنی سفید بر اساس درجه کیفی نیز دسته بندی می شوند. قیمت پوکه سفید با درجه کیفی یک بیشتر از سایر انواع است. پوکه سفید از معادن مختلفی استخراج شده و به فروش می رسد. قیمت پوکه سفید برندهای مختلف با یکدیگر متفاوت است. قیمت پوکه سفید در صورت خرید عمده، کمتر از قیمت خرید خرد می باشد.

پوکه معدنی سفید
اندازه های مختلف پوکه معدنی سفید

خرید پوکه معدنی سفید

به منظور خرید پوکه سفید باید پارامترهای مختلفی را در نظر گرفت. خرید باید متناسب با طراحی های انجام شده صورت پذیرد. وزن پوکه از پارامترهایی است که در طراحی و اجرای سازه بسیار موثر است. اختلاف وزن برندهای مختلف در متراژهای بالا قابل توجه و چشمگیر است. بهتر است خرید از نزدیک ترین تامین کننده به محل پروژه صورت پذیرد. زیرا هزینه حمل از مواردی است که در هزینه های کلی خرید پوکه معدنی سفید تاثیرگذار است. هر چه فاصله بیشتر باشد، هزینه حمل و نقل نیز بیشتر خواهد بود.

مقدار مورد نیاز از پوکه از دیگر مواردی است که باید در خرید مدنظر قرار داد. در صورتی که به مقدار زیادی پوکه سفید نیاز باشد، بهتر است خرید به صورت عمده و یکجا انجام شود تا در هزینه ها صرفه جویی گردد. توجه به کیفیت محصول در کنار قیمت آن حائز اهمیت می باشد. پوکه معدنی سفیدی دارای کیفیت بالا است که فاقد ناخالصی هایی همچون خاک باشد.

قیمت پوکه سفید
پوکه معدنی سفید

فروش پوکه سفید

امروزه به دلیل افزایش کاربرد پوکه سفید ، خرید و فروش آن بسیار افزایش یافته است و فروشندگان مختلفی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. فروش پوکه معدنی سفید هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین امکان پذیر است. خرید به صورت آنلاین دارای مزایایی می باشد. خرید اینترنتی پوکه سفید موجب تسریع کار، صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد. همچنین با بررسی سایت های فروش پوکه سفید می توان لیست قیمت و ویژگی های آنها را با هم مقایسه نمود. این امر به انتخاب بهترین پوکه سفید کمک شایانی می نماید. برای اطمینان از کیفیت محصول و تطابق ویژگی های محصول خریداری شده و دریافت شده، بهتر است پوکه معدنی سفید از فروشندگان معتبر تهیه و تامین گردد.

پوکه سفید
پوکه سفید بادامی

ویژگی های پوکه سفید

پوکه ها دارای تخلخل بالایی می باشند که سبب می شود در برابر حرارت و صوت عایق باشند. این موضوع کاهش هزینه های عایق بندی ساختمان و تامین انرژی را در پی دارد. همچنین سبب کاهش اتلاف انرژی می گردد. پوکه سفید از وزن کمی برخوردار است و سبک بودن آن یکی از دلایل کاربرد گسترده پوکه معدنی سفید می باشد. استحکام و مقاومت آن در برابر ضربه بسیار بالا است. پوکه سفید از دوام و طول عمر بالایی برخوردار می باشد. شرایط تولید این پوکه ها تحت فشار و دمای بالا، سبب شده است که دمای ذوب بالایی داشته و در برابر آتش مقاوم باشند.

قیمت پوکه سفید
تخلخل پوکه سفید

کاربرد پوکه معدنی سفید

از آن می توان به عنوان پر کننده عایق ساختمان و همین طور در نمای ساختمان استفاده کرد. شیب بندی بندی سقف و طبقات ساختمان از کاربردهای پوکه سفید است. پوکه های سفید به دلیل آهک بیشتر موجود در ترکیبات آن، از استحکام کمتری نسبت به پوکه سیاه برخوردار هستند. بنابراین بهتر است از آن به تنهایی در قسمت های حساس ساختمان استفاده نشود. در تولید برخی از صابون ها، شوینده ها و خمیردندان ها از پوکه معدنی سفید استفاده می گردد. در تصفیه آب و فاضلاب هم قابل استفاده می باشند.

برای مطالعه بیشتر:

پوکه ماسه ای

پوکه فندقی

بهترین پوکه معدنی

پوکه نخودی

پوکه عدسی

وزن پوکه معدنی

پوکه بادامی

پوکه معدنی چیست

پوکه سیاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.35 ( 4 نظر)