استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت میلگرد ۲۰ میانه

قیمت میلگرد میانه
قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد ۲۰ میانه و سایر قطرهای این برند در ادامه بررسی شده است. مجتمع فولاد آذربایجان با برند میلگرد میانه، یکی از قطب‌های مهم تولید میلگرد در ایران است. این کارخانه در مجاورت خط آهن قرار گرفته است که امتیازی ویژه محسوب می‌شود. با توجه به اینکه میلگرد میانه قیمت های پر نوسانی را تجربه کرده؛ در ادامه مروری خواهیم داشت به نوسانات قیمت میلگرد ۱۴ میانه در شش ماه اخیر. همچنین قیمت میلگرد ۱۶ میانه نیز از نظر نوسان قیمت برای هر شاخه میلگرد مقایسه خواهد شد. در ادامه مقایسه ای خواهیم داشت بر قیمت میلگرد میانه کارخانه های کاوه و شاهین که در نزدیکی این کارخانه واقع شده‌اند. برای خرید میلگرد لازم است اطلاعات کامل در مورد قیمت کارخانه ها داشته باشید. قیمت میلگرد کاوه میانه و قیمت میلگرد شاهین با مجتمع فولادی میانه مقایسه شده است. قیمت میلگرد حرارتی میانه نیز از میلگردهای ساده تولیدی این شرکت بررسی شده. با ما همراه باشید تا از قیمت میلگرد میانه سال ۱۴۰۱ آگاه شوید.

میلگرد میانه قیمت
مقایسه قیمت تیر و فروردین و شهریور (هزار تومان)

قیمت میلگرد ۲۰ میانه

قیمت میلگرد ۲۰ میانه شاخه ای حدود ۴۴۱ هزار تومان است و در مقایسه با میلگرد بناب کمی گران تر است. این تفاوت قیمت معمولا به دلیل تفاوت وزن هر شاخه است. قیمت هر کیلو در مهر ۱۴۰۱ حدود ۱۳.۳۰۰ تومان است و در نمودار زیر مقایسه قیمت دو کارخانه میانه و شاهین نشان داده شده.

قیمت میلگرد شاهین میانه
مقایسه قیمت میلگرد شاهین و میانه (هزار تومان)

استاندارد میلگرد میانه

در این بخش لیستی از استانداردهای میلگردهای تولیدی کارخانه میانه با مشخصات و ویژگی‌ها ارائه شده است. توجه داشته باشید که در این کارخانه میلگرد آج مرکب a4 تولید نمی شود:

 • میلگرد میانه ساده a1 ( استاندارد ۳۱۳۱ : س ۲۴۰ ) ( استاندارد ASTM = A615G40 ) :
 • مقاومت کششی : ۳۶۰ – مقاومت تسلیم : ۲۴۰
 • میلگرد میانه آجدار مارپیچ a2 ( استاندارد ۳۱۳۲: آج ۳۴۰ – آج ۳۵۰ ) (استاندارد ASTM = A615G40 )
 • مقاومت کششی : ۵۰۰ – مقاومت تسلیم : ۳۰۰
 • میل گرد میانه آجدار جناقی a3 ( استاندارد ۳۱۳۲: آج ۴۰۰ – آج ۴۲۰ ) (استاندارد ASTM = A615G60)
 • مقاومت کششی : ۶۰۰ – مقاومت تسلیم : ۴۰۰

قیمت میلگرد میانه امروز در بازار

در این بخش قیمت میلگرد میانه امروز در بازار مربوط به سه قطر ۱۴ ، ۱۶ و ۱۸ بررسی شده و با ماه تیر، شهریور و فروردین ۱۴۰۱ مقایسه می‌شود. مقایسه‌ها نشان می‌دهد که افزایش قیمت ابتدای امسال در نیمه دوم سال رو به کاهش گذاشته. البته هنوز هم قیمت میلگرد میانه امروز در بازار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، افزایش چشم‌گیری را تجربه کرده است. به طور کلی میزان ساخت و ساز در فصل های سرد کاهش پید می کند و تقاضا کم می شود. کاهش تقاضا به طور طبیعی کاهش قیمت ها را در پی دارد. اما با توجه به افزایش نرخ دلار و تلاطم بازار ، ممکن است شاهد تغییر روند نوسانات قیمت باشیم. درخواست میلگردهای ساده و کم قطر از کارخانه میانه بالاست. قیمت میلگرد حرارتی میانه را باید در میان قطرهای زیر ۱۰ میلیمتر جستجو کرد.

قیمت میلگرد ۱۶ میانه

در این بخش قیمت میلگرد میانه امروز در بازار مربوط به شهریور ، تیر و فروردین ۱۴۰۱ برای هر شاخه با هم مقایسه خواهد شد:

قیمت میلگرد ۱۴ میانه

قیمت میلگرد ۱۸ میانه

 • قیمت میلگرد ۱۸ میانه ( فروردین ۱۴۰۱ ) = ۳۱۶ هزار تومان برای هر شاخه
 • قیمت میلگرد ۱۸ میانه ( تیر ۱۴۰۱ ) = ۳۳۶ هزار تومان برای هر شاخه
 • قیمتمیلگرد میانه ۱۸ (شهریور ۱۴۰۱ ) = ۳۵۹ هزار تومان برای هر شاخه
 • قیمت میلگرد میانه امروز در بازار قطر ۱۸ (مهر ۱۴۰۱) = ۳۱۹ هزار تومان برای هر شاخه
قطر میلگرد (mm)قیمت میلگرد میانه فروردین ۱۴۰۱ (هزار تومان)قیمت میلگرد میانه تیر ۱۴۰۱ (هزار تومان)قیمت میلگرد میانه شهریور ۱۴۰۱ (هزار تومان)قیمت میلگرد میانه مهر ۱۴۰۱ (هزار تومان)
۱۴۱۸۶۲۰۱۲۱۷۱۹۳
۱۶۲۴۴۲۸۱۲۸۴۲۵۳
۱۸۳۱۶۳۳۶۳۵۹۳۱۹
جدول مقایسه نوسان قیمت میلگرد میانه ۱۴۰۱
کارخانه میلگرد میانه
کارخانه میلگرد میانه

قیمت هر شاخه میلگرد میانه امروز در بازار

با توجه به اینکه وزن میلگردهای تولیدی کارخانه ها با هم تفاوت دارد، لازم است تا برآورد قیمت ارائه شود که بر اساس وزن میلگرد باشد. در ادامه لیست کاملی از میلگرد آجدار A3 ارائه شده است. قیمت ها مربوط به شهریور ۱۴۰۱ است.

نمودار قیمت میلگرد میانه ۱۴۰۱

در ادامه بر اساس وزن هر شاخه میلگرد های تولیدی کارخانه میانه جدول و نمودار قیمت ارائه خواهد شد. این قیمت ها مربوط به میلگرد آجدار استاندارد a3 است:

قطر میلگرد (mm)وزن میلگردقیمت هر کیلو میلگرد میانه (مهر ۱۴۰۱) (هزار تومان)قیمت هر شاخه میلگرد میانه (مهر ۱۴۰۱) (هزار تومان)
۱۰۸۱۳.۹۰۹۱۱۱
۱۲۱۱۱۳.۷۲۵۱۵۱
۱۴۱۴.۵۱۳.۳۹۴۱۹۴
۱۶۱۹۱۳.۵۸۸۲۵۸
۱۸۲۴۱۳.۳۹۴۳۲۱
۲۰۲۹.۵۱۳.۳۹۴۳۹۵
۲۲۳۶۱۳.۵۸۸۴۸۹
۲۵۴۶.۵۱۳.۵۸۸۶۳۲
۲۸۵۸۱۳.۳۹۴۷۷۷
۳۲۷۵۱۳.۵۸۸۱۰۱۹
جدول قیمت میلگرد میانه – مهر ۱۴۰۱
قیمت میلگرد ۱۶ میانه
مقایسه قیمت هر شاخه میلگرد میانه (هزار تومان)

قیمت میلگرد حرارتی میانه

میلگرد حرارتی ، بدون آج است که در کنار میلگرد آجدار  به منظور جلوگیری از ایجاد ترک در بتن سقف استفاده میشود. این میلگردها مقابل تنش‌های ناشی از انقباض و انبساط را می‌گیرد. میلگردهای حرارتی درصد کربن بالایی دارد و منعطف است. از جوش سرد برای اتصال میلگردهای حرارتی استفاده می شود.

این میلگردها به صورت عمود بر جهت تیرچه‌ها به کار می‌رود. همچنین در صورت نیاز به ایجاد شبکه‌هایی در سقف تیرچه بلوک یا کامپوزیت یا دال های بتنی  و میلگرد مناسب داربست می توان از این میلگردهای حرارتی استفاده کرد. این میلگردها را به منظور کاهش تنش حرارتی به کار می برند. قیمت میلگرد حرارتی میانه مربوط به قطر ۸ و ۱۰ و ۶.۵ ساده است. به طور کلی باید در دسته استاندارد A2 میلگرد اجدار به دنبال میلگردهای حرارتی باشید اما در برخی موارد به دلیل عدم درگیری میلگرد با بتن سفارش میلگرد حرارتی ساده نیز به چشم میخورد.

قیمت میلگرد ساده میانه

قطر میلگرد حرارتی ۴ تا ۸ میلیمتر است. در حالت استاندارد باید از میلگرد a2 استفاده شود. اگر قصد انتخاب میلگرد ساده دارید با توجه به اینکه بدون آج تولید می شود باید در دسته میلگرد (a1) و در قطر های پایین به دنبال میلگرد حرارتی باشید.

سایت کارخانه میلگرد میانه
سایت کارخانه میلگرد میانه

قیمت میلگرد میانه کارخانه های شاهین و کاوه

در آذربایجان شرقی، تعداد بسیار زیادی کارخانه تولید میلگرد وجود دارد. دو مورد معروف در تبریز با نام میلگرد ارگ و دُر شاهین تولید می‌شود. شهر بناب در جنوبی غربی تبریز کارخانه‌های معروفی مانند شاهین و ظفر دارد. میانه نیز با نام مجتمع فولاد میانه شناخته می‌شود. کارخانه کاوه تیکمه داش نیز در نزدیکی شهر میانه واقع شده است. به همین دلیل گاهی نام میلگرد کاوه میانه برای آن به کار می‌رود. در ادامه قصد داریم دو برند میلگرد میانه و میلگرد شاهین را به عنوان دو برند برتر تولید در ایران با هم مقایسه کنیم.

قیمت میلگرد کاوه میانه

اگر به دنبال قیمت میلگرد میانه کارخانه کاوه باشید ، باید بدانید که این میلگرد را در بازار با نام میلگرد تیکمه داش می شناسند. آدرس کارخانه تیکمه داش ، کیلومتر ۱۲ جاده قدیم بستان آباد ، میانه ، نرسیده به جنب پست برق است. به همین دلیل گاهی با نام کاوه میانه نیز شناخته می شود. قیمت میلگرد کاوه میانه را می توانید با عنوان قیمت میلگرد تیکمه داش روی سایت عمران مدرن مشاهده کنید.

قیمت میلگرد شاهین میانه

آنچه با نام میلگرد شاهین شهرت دارد، در واقع میلگرد شاهین بناب است. با توجه به تعدد کارخانه های میلگرد در آذربایجان شرقی، گاهی نام گذاری ها با تداخل همراه است. علاوه بر برند شاهین بناب ، در تبریز نیز ، میلگرد دُر شاهین تبریز تولید می‌شود. که با نام میلگرد شاهین تبریز (درپاد تبریز) شناخته شده است. برای دریافت قیمت میلگرد شاهین میانه ، سری به قیمت میلگرد بناب بزنید و از میان کارخانه‌های موجود ، میلگرد شاهین را انتخاب کنید.

نرخ میلگرد میانه
نرخ میلگرد میانه

قیمت میلگرد تبریز میانه

میلگرد شاهین و میلگرد میانه ، دو برند رقیب در استان آذربایجان شرقی هستند. شاهین، در جنوب غربی تبریز واقع شده و مجتمع فولاد میانه در جنوب غربی این شهر. هر دو حجم بالایی از نیازهای داخلی و خارجی را پوشش میدهند. میلگرد میانه دقیقا مجاور ایستگاه راه آهن احداث شده است و از نظر نزدیکی به شبکه حمل و نقل مزیت دارد. ویژگی‌های شاخص این دو کارخانه به شرح زیر است:

مقایسه میلگرد شاهین و میلگرد میانه

 • میلگرد میانه با نزدیکی به خط آهن امکان صادرات به ۴ کشور خارجی را پیدا کرده است
 • میلگرد میانه دارای گواهی نامه CE است.
 • میلگرد شاهین دارای گواهی نامه BS 4449 است.
 • حجم تولید میلگرد شاهین بیشتر از میانه است.
 • مجتمع فولاد شاهین توانایی تولید شمش فولادی برای میلگرد را دارد.
 • قدمت مجتمع فولاد میانه بیشتر از قدمت مجتمع فولاد شاهین است.

مقایسه استاندارد میلگرد میانه و شاهین

اگر نگاهی به محصولات میلگرد شاهین بیندازید خواهید دید که همه استانداردهای میلگرد آجدار را پوشش میدهد. در واقع میلگردهای مقاوم A4 را نیز تولید میکند. در حالی که میلگرد آجدار میانه تنها دو استاندارد A2 و A3 را پوشش می دهد.

 علاوه بر این مجتمع فولاد شاهین ادعا میکند که ۴ استاندارد زیر را رعایت میکند:

 • استاندارد ASTM 615-A آمریکا
 • استاندارد بین‌المللی ISO 6935:2
 • استاندارد TS 708 ترکیه
 • استاندارد اروپایی BS 4449

همچنین هر دو کارخانه از شمش‌های بسیار با کیفیتی برای تولید میلگردها استفاده می کنند با این تفاوت که شمش‌ فولاد کارخانه میانه خریداری می‌شود اما شمش میلگرد شاهین در خود کارخانه تولید می شود.

با توجه به همه این موارد باید گفت که قیمت میلگرد میانه از شاهین پایین تر است. در ادامه جدول قیمت و نمودارهای قیمت این دو میلگرد ارائه شده است.

مقایسه قیمت میلگرد شاهین و مجتمع فولاد میانه

در جدول زیر قیمت هر شاخه میلگرد میانه با کارخانه شاهین مقایسه شده است.

قطر میلگرد (mm)قیمت هر شاخه میلگرد میانه (هزار تومان)قیمت میلگرد شاهین میانه هر شاخه (هزار تومان)
میلگرد قطر ۱۰۱۲۰۱۰۷
میلگرد قطر ۱۲۱۶۵۱۵۴
میلگرد قطر ۱۴ ۲۱۷۲۰۶
میلگرد قطر ۱۶۲۸۴۲۷۲
میلگرد قطر ۱۸۳۵۹۳۴۴
قیمت میلگرد ۲۰ میانه۴۴۱۴۲۵
میلگرد قطر ۲۲۵۳۹۵۱۳
میلگرد قطر ۲۵۶۹۶۶۶۵
جدول مقایسه میلگرد شاهین و فولاد

میلگرد میانه قیمت ۱۴۰۱

میلگرد میانه قیمت های پر نوسانی را تجربه کرده است. البته این نوسانات هماهنگ با قیمت اهن و میلگرد در بازار بورس بوده است. در آذربایجان شرقی کارخانه کاوه میانه و شاهین نیز علاوه بر مجتمع فولاد میانه مشغول به فعالیت هستند. در بخش قبلی مقایسه ای میان قیمت میلگرد شاهین و مجتمع فولاد میانه ارائه شد. در این بخش قصد داریم قیمت میلگرد کاوه میانه را با مجتمع فولاد میانه مقایسه کنیم:

مقایسه قیمت میلگرد کاوه و مجتمع فولاد میانه

در جدول زیر قیمت میلگرد ۲۰ میانه تولید شده در کارخانه فولاد میانه با کارخانه کاوه مقایسه شده است.

قطر میلگرد (mm)قیمت میلگرد فولاد میانه – هر شاخه (هزار تومان)قیمت میلگرد کاوه میانه – هر شاخه (هزار تومان)
۱۰۱۲۰۱۱۴
۱۲۱۶۵۱۵۵
۱۴۲۱۷۲۱۰
۱۶۲۸۴۲۸۷
۱۸۳۵۹۳۵۲
۲۰۴۴۱۴۳۰
۲۲۵۳۹۵۲۱
۲۵۶۹۶۶۷۹
۲۸۸۶۸۸۶۱
۳۲۱۱۲۲۱۱۲۶
جدول مقایسه قیمت میلگرد میانه و کاوه (هزار تومان)
قیمت میلگرد کاوه میانه
مقایسه قیمت میلگرد کاوه و میانه (هزار تومان)

قیمت میلگرد میانه ۱۴۰۱

در این بخش لیست کاملی از قیمت میلگرد میانه امروز در بازار مربوط به مهر ماه ۱۴۰۱ ارائه شده است. قیمت ها بر اساس هر کیلو میلگرد مربوط به شاخه ۱۲ متری است. این میلگردها آجدار بوده و از استاندارد A3 تبعیت میکند.

نمودار قیمت میلگرد میانه مهر ۱۴۰۱ ( هر کیلو میلگرد A3 )

در این بخش قیمت میلگردهای مجتمع فولاد میانه بر اساس هر کیلو در شاخه های ۱۲ متری ارائه شده است. بخش مهم تولیدات این کارخانه را میلگردهایی با آج جناقی تشکیل می دهد. میلگردهای زیر نیز بر اساس استاندارد a3 تولید شده اند. قطر میلگردها از ۱۰ میلیمتر تا ۳۲ میلیمتر و قیمت ها مربوط به ماه مهر ۱۴۰۱ است. در ادامه نمودار تحلیل قیمت نیز ارائه شده است.

قطر میلگرد (mm)قیمت هر کیلو میلگرد میانه (هزار تومان)
۱۰۱۳.۹۰۹
۱۲۱۳.۷۲۵
۱۴۱۳.۳۹۴
۱۶۱۳.۵۸۸
۱۸۱۳.۳۹۴
۲۰۱۳.۳۹۴
۲۲۱۳.۵۸۸
۲۵۱۳.۵۸۸
۲۸۱۳.۳۹۴
۳۲۱۳.۵۸۸
جدول قیمت هر شاخه میلگرد میانه
قیمت میلگرد 14 میانه
قیمت هر کیلو میلگرد میانه (هزار تومان)

نحوه خرید میلگرد میانه

در گام اول باید وزن بررسی شود. هر بندیل از میلگرد میانه ۲ تا ۲.۱ تن است. تعداد میلگردها در هر بندیل بستگی به قطر انتخابی دارد. روی میلگردها معمولا سه علامت دیده می شود. علاوه اول برند را نشان می‌دهد.

علامت میلگرد میانه
علامت میلگرد میانه

علامت میلگرد میانه

میلگرد میانه را با علامت دو F که یکی از آن‌ها عکس دیگری روبروی هم قرار گرفته می شناسند. علامت بعدی نیز شیوه تولید را نشان می دهد. به طور مثال ، میلگردی که به روش ترمکس تولید شده با علامت T و میلگرد آج جناغی ۴۰۰ (۳A) با علامت C نشان داده میشود. سایز میلگرد نیز در ادامه روی میلگرد حکاکی شده است. خرید میلگرد کارخانه میانه به صورت مستقیم تنها به صورت عمده امکان پذیر است. هزینه های حمل و نقل نیز به عهده مشتری خواهد بود.

برای مطالعه بیشتر:

میلگرد قیمت

خم و برش میلگرد

نرخ میلگرد در بازار ایران

کاشت میلگرد

قیمت میلگرد بافق یزد

قیمت میلگرد ۱۴

خرید میلگرد از کارخانه ذوب آهن اصفهان

خرید میلگرد ارزان

قیمت روز میلگرد بناب

قیمت میلگرد نیشابور

فروش میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد اصفهان

فروش میلگرد صادراتی

فروش میلگرد

خرید میلگرد از کارخانه

لیست قیمت میلگرد

میلگرد کامپوزیت

سایت فروش میلگرد

فروش میلگرد چکی

فروش میلگرد اقساطی

خرید میلگرد از بورس

خرید آنلاین میلگرد

قیمت آنلاین میلگرد

قیمت آرماتور

قیمت آهن قوطی

قیمت تیرآهن

وزن تیرآهن

تیرآهن هاش

تیرآهن-قیمت و انواع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 5 ( 1 نظر)

۳۳ نظر

 1. برای استعلام قیمت میلگرد میانه با شماره ۰۲۱۷۷۸۹۶۶۲۵ تماس میگیرم جواب نمیدهند لطفا شماره دیگری رو میشه بزارید.

 2. قیمت میلگرد کارخانه کاوه میانه رو از کجا استعلام بگیرم؟

 3. برای استعلام قیمت میلگرد میانه با کدوم شماره باید تماس بگیرم؟

 4. آیا قیمت میلگرد در میانه به تعداد شرکت ها و کارگاه های تولیدی میلگرد بستگی داره یا کیفیت محصول تولیدی در میانه عامل تغییر قیمت هست

 5. مجید دوست محمدی

  سلام من میلگرد میانه شرایطی میخواستم اگه ممکنه راهنمایی کنید

 6. شماره‌تون اشغاله برای استعلام قیمت میلگرد میانه و بقیه، شماره دیگه‌ای هم دارید؟