استعلام قیمت
۰۲۱-۶۵۰۲۳۱۵۷
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شرکت نورپردازی

شرکت نورپردازی

انواع نورپردازی داخلی از اساسی ترین عناصر معماری است. به طور کلی نورپردازی را می توان به دو دسته نورپردازی داخلی و نورپردازی فضای باز تقسیم بندی نمود. نورپردازی داخلی شامل مواردی همچون نورپردازی سقف کناف می باشد. نورپردازی فضای باز نیز شامل نورپردازی اصول نورپردازی محوطه و نورپردازی استخر است. طراحی و اجرای نورپردازی توسط شرکت نورپردازی انجام می شود. شرکت نورپردازی باید در زمینه کاری خود متخصص بوده و با زوایای مختلف نورپردازی آشنا باشد.

لیست شرکت های فعال در زمینه نورپردازی

شرکت نورپردازی پیش از اقدام به طراحی، کاربری ساختمان، متریال مورد پسند و رنگ های مورد علاقه مشتری و … را مورد بررسی قرار می دهد. در این مطلب به معرفی بهترین شرکت های فعال در زمینه نورپردازی پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور اطمینان از تخصص و نیز اطلاع از هزینه نورپردازی محوطه و استخر ارائه شده است.

شرکت نورپردازی

۱- شرکت نورپردازی گروه صنعتی SSCO در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نورپردازی محوطه می باشد. برای تماس با گروه صنعتی SSCO و اطلاع از هزینه نورپردازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با گروه صنعتی ssco و اطلاع از قیمت نورپردازی

۲- شرکت نورپردازی آر جی ئی در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نورپردازی محوطه می باشد. برای تماس با آر جی ئی و اطلاع از هزینه نورپردازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با شرکت نورپردازی آر جی ئی

شرکت های فعال در زمینه نورپردازی

۳- شرکت نورپردازی نماتکس (رسام نور) در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نورپردازی محوطه می باشد. برای تماس با نماتکس (رسام نور) و اطلاع از هزینه نورپردازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با نماتکس و اطلاع از قیمت نورپردازی
نورپردازی عکاسی در خانه

۴- شرکت نورپردازی مانی نور در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نورپردازی محوطه و نورپردازی استخر می باشد. برای تماس با مانی نور و اطلاع از هزینه نورپردازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با شرکت نورپردازی مانی نور

۵- شرکت نورپردازی نما گستر تیام در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نورپردازی محوطه می باشد. برای تماس با نما گستر تیام و اطلاع از هزینه نورپردازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با نما گستر تیام و اطلاع از قیمت نورپردازی

۶- شرکت نورپردازی مادوا در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نورپردازی محوطه و نورپردازی استخر می باشد. برای تماس با مادوا و اطلاع از هزینه نورپردازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با شرکت نورپردازی مادوا
لوازم نورپردازی

۷- شرکت نورپردازی گروه ساختمانی سیمرغ در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نورپردازی محوطه می باشد. برای تماس با گروه ساختمانی سیمرغ و اطلاع از هزینه نورپردازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با گروه ساختمانی سیمرغ و اطلاع از قیمت نورپردازی

۸- شرکت نورپردازی پرتونگار در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نورپردازی محوطه می باشد. برای تماس با پرتونگار و اطلاع از هزینه نورپردازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با شرکت نورپردازی پرتونگار

۹- شرکت نورپردازی سانوتک در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نورپردازی محوطه می باشد. برای تماس با سانوتک و اطلاع از هزینه نورپردازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با سانوتک و اطلاع از قیمت نورپردازی
نورپردازی

۱۰- شرکت نورپردازی رهاوند در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نورپردازی محوطه می باشد. برای تماس با رهاوند و اطلاع از هزینه نورپردازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با شرکت نورپردازی رهاوند

۱۱- شرکت نورپردازی بی اس ئی در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نورپردازی محوطه و نورپردازی استخر می باشد. برای تماس با بی اس ئی و اطلاع از هزینه نورپردازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با بی اس ئی و اطلاع از قیمت نورپردازی

۱۲- شرکت نورپردازی متحد گستر برق پارسیان در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نورپردازی محوطه و نورپردازی استخر می باشد. برای تماس با متحد گستر برق پارسیان و اطلاع از هزینه نورپردازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با شرکت نورپردازی متحد گستر برق پارسیان
شرکت های فعال در زمینه نورپردازی

۱۳- شرکت نورپردازی توسعه افراز هوراد در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نورپردازی محوطه و نورپردازی استخر می باشد. برای تماس با توسعه افراز هوراد و اطلاع از هزینه نورپردازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با توسعه افراز هوراد و اطلاع از قیمت نورپردازی

۱۴- شرکت نورپردازی ایران نور در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نورپردازی محوطه می باشد. برای تماس با ایران نور و اطلاع از هزینه نورپردازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با شرکت نورپردازی ایران نور

۱۵- شرکت نورپردازی روشا لایتینگ در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نورپردازی محوطه می باشد. برای تماس با روشا لایتینگ و اطلاع از هزینه نورپردازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با روشا لایتینگ و اطلاع از قیمت نورپردازی
شرکت های فعال در زمینه نورپردازی

۱۶- شرکت نورپردازی رامش گل در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نورپردازی محوطه می باشد. برای تماس با رامش گل و اطلاع از هزینه نورپردازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با نورپردازی رامش گل و اطلاع از قیمت نورپردازی

شرکت نورپردازی

نورپردازی از مهم ترین اقدامات نصب تاسیسات الکتریکی است که اجرای اصولی آن می تواند جلوه های بصری محیط را چندین برابر کند.

 نورپردازی داخلی از فاکتورهای مهم در معماری و دکوراسیون داخلی بوده که نیازمند دقت و سلیقه خاصی است.

چرا که متناسب با فضای داخلی، انواع نورپردازی متمرکز، نقطه ای و غیره با استفاده از لوسترها و چراغ های مختلف قابل اجرا است. بنابراین لازم است که اجرا و طراحی نورپردازی داخلی توسط افراد مجرب انجام شود.

 نورپردازی نما از جلوه های بصری اصلی نمای ساختمان است که باید متناسب با مصالح، با استفاده از انواع پروژکتورها، وال واشرها و غیره انجام شود.

نورپردازی ساختمان در دو بخش نورپردازی داخلی (خرید و نصب لوستر، نصب انواع چراغ ها، نورپردازی کناف، نورپردازی راه پله و پارکینگ و اجرای نورمخفی) و نورپردازی فضای باز (نورپردازی نما، نورپردازی محوطه و استخر) دسته بندی میشود.

شرکت های نورپردازی متفاوتی در این زمینه مشغول به کار هستند .

 هزینه اجرای نورپردازی های مختلف متناسب با نوع، متراژ و متریال توسط پیمانکاران متفاوت قابل محاسبه و مقایسه است. هر یک از شرکت های نورپردازی با توجه به متریال مورد استفاده قیمت های متفاوتی را به مشتریان ارایه می کنند.

با مراجعه به سایت عمران مدرن بهترین شرکت های نورپردازی را مشاهده کنید.

نورپردازی داخلی
نورپردازی داخلی کناف

خدمات شرکت نورپردازی

هر یک از شرکت های نور پردازی خدمات ویژه ای ارائه میکنند ، اما عمده خدمات شرکت های نورپردازی به شرح زیر می باشد :

 • نورپردازی ساختمان ها
 • نورپردازی فضای داخلی ادارات
 • نورپردازی فضای داخلی ساختمان های مسکونی
 • نورپردازی محوطه باز

اهمیت شرکت های نورپردازی ساختمان

تعداد ساختمان هایی که نمای نورپردازی شده دارند روز به روز در حال افزایش است، مردم دوست دارند شهرهایشان با ساختمان های بلند و نورپردازی شده زیباتر و روشن تر از همیشه بنظر برسد.

نورپردازی داخلی با لامپ

 

نورپردازی داخلی با لامپ

 قسمت های خارجی ساختمان شامل نمای ساختمان، محوطه و فضای سبز همگی نیاز به نورپردازی دارند.

بدون نورپردازی نمای ساختمان ، بنا هر چقدر که در روز زیبا و خاص باشد ، در شب هیچ جلوه ای نخواهد داشت.

با توجه به بیشتر شدن تمایل مردم به نورپردازی شرکت های متعددی در این زمینه مشغول به کار هستند ، امروزه شرکت های نورپردازی زیادی با ارائه خدمات  خوب به مشتریان جایگاه ویژه ای در صنعت ساختمان پیدا کرده اند ، ما در عمران مدرن شرکت های نورپردازی را به شما معرفی خواهیم کرد.

برای مطالعه بیشتر:

نورپردازی سقف

نورپردازی نما

نورپردازی داخلی

نور مخفی سقف

برقکاری ساختمان

تابلو برق ساختمان

آنتن مرکزی

کنترل هوشمند وسایل برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ نظر

 1. شرکت نورپردازی کارهای اجرایی مثل طراحی کناف برای سقف را هم انجام می دهند؟

 2. سلام شرکت نور پردازی در استان کردستان معرفی کنید

 3. سلام ، شرکت های نور پردازی معرفی شده برای هر منطقه ای که کار باشه میتونن بیان و انجام بدن کار رو یا فقط سفارشات مربوط به مناطق اطراف خودشون رو دریافت می کنند؟

 4. دانیال زمردیان

  سلام ، شرکت نورپردازی چه خدماتی دارند؟
  بعضی از شرکت های دکوراسیون داخلی هستند که با طراحی و دیزاین داخل ساختمان کار نورپردازی رو هم انجام میدن اما من شرکت های مجزایی ندیده بودم که به صورت تخصصی فقط در زمینه نورپردازی فعالیت بکنند.

 5. سلام تو این فرصت تعطیلی تالارهای عروسی میخواییم که یه بازسازی بکنیم الان برای نورپردازی سالن اصلی با کدوم یک از این شرکت ها تماس بگیرم که کارم رو زودتر راه بندازن؟!

 6. سلام شرکت نورپردازی در اصفهان هم معرفی کنید لطفا!