استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

سقف هال

سقف هال
سقف هال

سقف کاذب به عنوان پوششی بر روی سقف اصلی ساختمان اجرا می گردد. این نوع سقف در اتاق های مختلف منزل قابل اجرا بوده و از این رو به انواع سقف هال ، سقف آشپزخانه ، سقف سرویس بهداشتی و … دسته بندی می شود. بدین منظور می توان از انواع سقف کناف ، سقف هال مدرن ، سقف کاذب ساده ، سقف پی وی سی ، سقف رابیتس و … بهره جست. عمران مدرن مجری انواع طرح سقف کاذب پذیرایی با بهینه ترین قیمت می باشد.

سقف هال
سقف هال

سالن پذیرایی از مهم ترین بخش های یک ساختمان بوده که دکوراسیون و زیبایی آن همواره مورد توجه قرار داشته است. با اجرای سقف کاذب برای پذیرایی ، دستیابی به این هدف به راحتی امکان پذیر می گردد. شایان ذکر است که علاوه بر زیباسازی فضا ، سقف کاذب به عنوان پوششی برای کابل های برق ، شیر آلات و تاسیسات آب و گاز و … عمل می کند. همچنین می توان از آن برای عایق نمودن صوتی و حرارتی سقف نیز بهره جست. اجرای سقف کاذب موجب کاهش ارتفاع سقف می گردد.

سقف هال
طرح های متنوع سقف کاذب هال

از نظر جنس مصالح مورد استفاده در اجرای سقف هال می توان آن را به انواع سقف کاذب چوبی ، سقف کاذب طلقی ، گچی و … دسته بندی نمود. از سوی دیگر نیز بر اساس سبک طراحی به انواع مدرن ، ساده و لوکس تقسیم بندی می گردند.

سقف کاذب هال
طرح و نورپردازی متنوع سقف هال

قیمت سقف هال

قیمت سقف هال در درجه اول به نوع و جنس مصالح به کار رفته در ساخت آن وابسته می باشد. به طور مثال از بین انواع سقف کاذب سالن پذیرایی ، نوع چوبی آن از گرانترین انواع سقف کاذب محسوب می گردد. از این رو گاهی به منظور کاهش هزینه های مربوط به اجرای سقف کاذب چوبی ، تنها در بخشی از فضای سقف از چوب استفاده می گردد و به صورت ترکیبی با سایر مصالح اجرا می شود.

سقف هال
سقف کاذب سالن پذیرایی

طرح و مدل سقف هال نیز بر روی هزینه آن موثر است. به طور کلی با پیچیده تر شدن طرح ، قیمت سقف هال نیز افزایش می یابد. از دیگر عوامل موثر بر روی مقدار قیمت آن، دستمزد و اجرت کار می باشد. به طور معمول دستمزد استادکارانی که از مهارت بالاتری برخوردار می باشند، بیشتر است.

سقف کناف هال

سقف کناف از جمله سقف های کاذبی است که در سالن پذیرایی اجرا می گردد. در کناف کاری سقف از صفحات گچی پیش ساخته با روکش گچی استفاده می شود که به سازه های فلزی گالوانیزه پیچ می شوند. سقف کناف پذیرایی نسبت به سایر سقف های کاذب وزن کمتری داشته و به راحتی قابل نصب و اجرا می باشد.

سقف هال و پذیرایی
کناف سقف هال و پذیرایی

در این نوع سقف به راحتی می توان از انواع نورپردازی های توکار ، روکار و نور مخفی استفاده کرده و زیبایی دو چندانی به سقف کناف پذیرایی بخشید.

سقف هال
نورپردازی سقف کناف هال

سقف پی وی سی هال

سقف پی وی سی هال ، از دیگر انواع سقف کاذب جدید پذیرایی محسوب می گردد که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. از مزیت های اجرای سقف کاذب پی وی سی ، وزن کم ، تنوع بالا در شکل ، طرح و رنگ می باشد.

سقف هال
سقف پی وی سی پذیرایی به صورت منحنی

سقف پی وی سی پذیرایی به صورت مات، براق، روکش دار و … در طرح های مختلف قابل اجرا است.

سقف هال
سقف کاذب پذیرایی پی وی سی

سقف رابیتس هال

این دسته ، از قدیمی ترین انواع سقف های کاذب به شمار می آیند که برای اجرای آن از رابیتس ، میلگرد ، گچ و … استفاده می گردد. اگرچه این سقف از تنوع زیادی در طرح سقف هال برخوردار است، اما در مقابل وزن زیادی نیز داشته و سرعت اجرای نسبتا پایینی دارد.

سقف هال
سقف کاذب پذیرایی رابیتس

سقف هال چوبی

به طور کلی استفاده از چوب در دکوراسیون منزل موجب القای حس گرم و دلپذیر به بیننده می شود. سقف چوبی هال نیز از این قاعده مستثنی نیست.

سقف هال
سقف پذیرایی چوبی و نورپردازی آن

می توان این نوع سقف را تنها در بخشی از فضای سقف پذیرایی و یا تمام آن به کار برد. همچنین ترکیب آن با سقف های کاذب گچی ، شیشه ای و … جلوه ای بی نظیر به فضای خانه می بخشد.

سقف کاذب هال
اجرای سقف کاذب چوبی در بخشی از فضای هال

سقف هال طلقی

برای اجرای سقف هال می توان از تایل طلقی نیز استفاده نمود. از مزیت های اجرای این نوع سقف می توان به امکان اجرای نورپردازی های زیبا به دلیل قابلیت عبور نور از آنها اشاره نمود.

سقف کاذب هال
سقف کاذب طلقی پذیرایی

همچنین در صورت آسیب دیدگی بخشی از سقف می توان آن را به راحتی با پنل های جدید جایگزین کرد.

سقف هال
سقف پذیرایی طلقی به صورت پنل

سقف هال گچی

از پر استفاده ترین انواع سقف کاذب برای سالن پذیرایی ، سقف های کاذب گچی می باشند. در اجرای این سقف ها از تایل های پیش ساخته استفاده می گردد. همچنین این نوع سقف ها قابلیت اجرا به صورت سقف آکوستیک را نیز دارا می باشند.

سقف کاذب هال
سقف پذیرایی گچی
سقف هال
قابلیت پیاده سازی طرح های مختلف در سقف پذیرایی

سقف پذیرایی شیشه ای

سقف کاذب شیشه ای هال ، از انواع دیگر سقف کاذب می باشد که غالبا در ترکیب با سایر مصالح همچون چوب اجرا می گردد. تنوع طرح و رنگ در این نوع سقف ها بالا می باشد.

سقف هال
سقف شیشه ای پذیرایی

سقف کاذب پذیرایی رنگی

می توان با بکارگیری سقف کاذب رنگی برای سالن پذیرایی ، تلفیق و هارمونی زیبا و چشم نوازی بین رنگ دکوراسیون و دیوارهای سالن پذیرایی با سقف ایجاد کرد.

سقف کاذب هال
سقف رنگی پذیرایی
سقف هال
هارمونی رنگ سقف پذیرایی با رنگ دیوارها و دکوراسیون

علاوه بر بکارگیری رنگ در مصالح سازنده سقف کاذب ، می توان رنگ های مختلفی با کمک نورپردازی های متنوع ایجاد نمود. از جمله مزیت های استفاده از نورپردازی های رنگی این است که به راحتی می توان با خاموش و یا روشن کردن یک چراغ رنگ های متنوعی به سقف بخشید و یا تنها در شرایط خاص از آنها استفاده کرد.

سقف هال
نورپردازی رنگی سقف پذیرایی

سقف هال مدرن

بدین منظور از جدیدترین انواع سقف هال استفاده می گردد. در اجرای سقف کاذب پذیرایی باید به هارمونی سقف و دکوراسیون توجه ویژه ای داشت. از این رو شاید بتوان گفت از آنجایی که امروزه اکثر خانه ها با سبک و سیاق مدرن و امروزی ساخته و دکوراسیون می شوند، بنابراین سقف کاذب پذیرایی مدرن ، از پرکاربردترین انواع محسوب می گردد.

سقف هال
سقف پذیرایی بتنی

اجرای سقف هال مدرن ، امکان پیاده سازی ایده های جدید را فراهم کرده و زیبایی دو چندانی به سقف کاذب و فضای منزلتان خواهد بخشید.

سقف هال
امکان پیاده سازی طرح های متنوع در سقف پذیرایی مدرن

سقف هال لوکس

بسیاری از افراد در طراحی داخلی و چیدمان منزل خود از طرح های لوکس استفاده می نمایند. در چنین منازلی به منظور اجرای سقف کاذب برای پذیرایی ، بهتر است از سقف های لوکس استفاده گردد تا با فضای اتاق هارمونی مناسبی داشته باشد.

سقف کاذب هال
سقف پذیرایی لوکس

هر چقدر هم که سقف خود به تنهایی از زیبایی چشمگیری برخوردار باشد، عدم هماهنگی آن با فضا و دکوراسیون جلوه ای نازیبا ایجاد می کند.

سقف کاذب هال
هارمونی سقف کاذب لوکس پذیرایی با دکوراسیون
سقف هال
سبک لوکس سقف پذیرایی

سقف هال ساده

در کنار انواع سقف های مدرن و لوکس سقف های کاذب پذیرایی ، برخی نیز طرفدار انواع ساده آن می باشند. این نوع سقف کاذب در عین سادگی، جلوه ای زیبا و بی نظیر به سالن پذیرایی می بخشد.

سقف کاذب هال
سقف پذیرایی ساده

از مزیت های اجرای سقف کاذب ساده برای پذیرایی این است که دیرتر از سایر انواع سقف کاذب قدیمی شده و به اصطلاح از مد می افتند.

سقف هال
سقف پذیرایی ساده با نورپردازی متنوع

نورپردازی سقف

از جمله خلاقیت های نوآورانه به منظور افزایش زیبایی سقف کاذب و فضای منزل ، استفاده از نورپردازی های مختلف و متنوع می باشد. اهمیت نورپردازی درست و صحیح بر کسی پوشیده نیست. با انجام نورپردازی سقف هال می توانید جلوه ای لوکس و مدرن به سالن پذیرایی منزلتان ببخشید.

سقف هال
نورپردازی سقف پذیرایی

در انتخاب نورپردازی سقف هال باید به هارمونی مناسب آن با دیوارها ، دکوراسیون داخلی ، ارتفاع سقف و … توجه نمود.

سقف هال
نورپردازی مدرن سقف پذیرایی

انواع سقف کاذب

سقف های کاذب به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که با توجه به جنس، ویژگی و سلیقه در اماکن مختلف اجرا می گردند. از نظر محل اجرا به انواع سقف کاذب سرویس بهداشتی ، سقف کاذب اتاق خواب ، سقف کاذب آشپزخانه و سقف کاذب پذیرایی تقسیم بندی می شود. از سایر انواع و روش های اجرای سقف کاذب می توان به سقف کاذب مشبک ، سقف کاذب دامپا ، سقف کاذب لوکسالون ، سقف کاذب گریلیوم ، سقف کانتکس ، سقف کاذب معرق ، سقف کاذب لوور ، سقف کاذب تایل گچی ، اجرای سقف کشسان و اجرای آسمان مجازی اشاره کرد. همچنین با اجرای تزئینات سقف به ویژه بر روی سقف های گچی زیبایی سقف افزایش می یابد.

برای مطالعه بیشتر:

سقف کناف

سقف کشسان

آسمان مجازی

سقف کاذب گچی

سقف کاذب پی وی سی سرویس بهداشتی

سقف کاذب

طرح کناف سقف

سقف سرویس بهداشتی

نورپردازی سقف

سقف آشپزخانه

سقف متحرک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!