استعلام قیمت
ثبت درخواست
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

استاد کار آجر نما

نماهای آجری
اجرای نمای آجری در تهران

نماهای آجری از قدیمی ترین انواع نما می باشند. دسترسی آسان به متریال اولیه، قیمت مناسب، تنوع در نوع آجر نما و مقاومت در برابر آتش سوزی، نمای آجری را به یکی از پرطرفدارترین انواع نمای ساختمان مبدل نموده است. اجرای نماهای آجری به دو صورت مدرن و سنتی امکان پذیر می باشد. در این مطلب به معرفی شرکت های معتبر معرفی استاد کار آجر نما پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور مقایسه هزینه اجرای نمای آجری و نیز اطمینان از کیفیت اجرا ارائه شده است.

استاد کار آجر نما
نمای آجری

لیست شرکت های معرفی استاد کار آجر نما

۱- شرکت آریا نمای آترا ، از شرکت های مجری نماهای آجری مدرن و سنتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت آریا نمای آترا و معرفی استاد کار آجر نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آریا نمای آترا

۲- شرکت آرین کاوش ، از شرکت های مجری نماهای آجری مدرن و سنتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت آرین کاوش و معرفی استاد کار آجر نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آرین کاوش

نماهای اجری

دقت کنید هر نوع نمای آجری خوب نیست. هم کیفیت آجر ، هم نوع طراحی نمای آجری و هم نصاب نمای اجری باید بهترین باشد.

در مورد طراحی هر چه بگوییم کم گفته ایم. نمای آجری در دوران مدرن امروز حتما باید طرح مناسبی داشته باشد تا مورد پسند واقع شود.اگر کیفیت اجر خریداری شده خوب نباشد و مشکلاتی از قبیل شوره زدن داشته باشد، مطمئنا از شیک بودن نما کاسته می شود. همچنین اگر نصاب نما به خوبی از پس کار خود بر نیاید، نمای آجری خوب در نخواهد آمد.

استاد کار آجر نما
اجرای نمای آجری
نماهای آجری

۳- شرکت آسان طراح ، از شرکت های مجری نماهای آجری مدرن و سنتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت آسان طراح و معرفی استاد کار آجر نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آسان طراح

۴- شرکت ایران لوتوس ، از شرکت های مجری نماهای آجری مدرن و سنتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت ایران لوتوس و معرفی استاد کار آجر نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با ایران لوتوس

نماهای آجری بهمنی

۵- شرکت بهمنی ، از شرکت های مجری نماهای آجری مدرن و سنتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت بهمنی و معرفی استاد کار آجر نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با بهمنی

۶- شرکت سکنا طرح ماندگار ، از شرکت های مجری نماهای آجری مدرن و سنتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت سکنا طرح ماندگار و اطلاع از هزینه اجرای انواع نماهای آجری بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با سکنا طرح ماندگار

استاد کار نمای آجری مدرن

آجرهای مورد استفاده در ساخت نماهای آجری مدرن مصالح ساختمانی هستند که با استفاده از تکنولوژی، ظاهر و زیبایی آنها ارتقا یافته است. استحکام و خواص مکانیکی این آجر ها در مقایسه با آجر های سنتی به طور قابل توجهی بهتر است.

بر خلاف آجر های سنتی که تنوع زیادی نداشته و اغلب طرح و رنگ ثابت و مشخصی داشتند، آجرهای مدرن تنوع بسیاری زیادی دارند. این آجرها از مواد اولیه متفاوتی تهیه می شوند، تکنولوژی ساخت متفاوتی دارند و در نتیجه طرح، رنگ و البته خواص آن ها با یکدیگر متفاوت است. این نوع آجرها در ابعاد مختلفی تولید و روانه بازار می شوند.

آجرهای مورد استفاده در نمای ساختمان به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. آجرهای نسوز گروه بزرگی از آجرهای نما هستند که به وفور در ساخت انواع نماها مورد استفاده قرار گرفته و خود انواع مختلفی دارند.

استاد کار آجر نما
نمای آجری مدرن

مواد اولیه این نوع آجرها ، ترکیبی از مواد مختلف و انواع خاک های نسوز و خاک رس است. این آجرها پس از شکل دهی، در دماهای بالا در کوره های مخصوص پخته می شوند. پس از فرآیند پخت خواص مکانیکی و شیمیایی این آجرها به صورت قابل ملاحظه ای ارتقا می یابد. از جمله مزیت های آجر نسوز نما مقاومت بالای آن در برابر حرارت و رطوبت می باشد.

آجرهای لعاب دار گروه دیگری از آجرهای مدرن هستند که به منظور افزایش مقاومت آن در برابر به خوردگی و رطوبت، یک لایه لعاب بر روی بدنه آجر اعمال شده است. این آجرها زیباتر بوده و تنوع رنگ بیشتری نیز دارند.

۷- شرکت پادنا آمود ، از شرکت های مجری نماهای آجری مدرن و سنتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت پادنا آمود و معرفی استاد کار آجر نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با پادنا آمود
نمای ساختمان آجری

۸- شرکت سالکو ، از شرکت های مجری نماهای آجری مدرن و سنتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت سالکو و اطلاع از هزینه اجرای انواع نماهای آجری بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با سالکو

۹- شرکت گروه مهندسی بادگیر ، از شرکت های مجری نماهای آجری مدرن و سنتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت گروه مهندسی بادگیر و معرفی استاد کار آجر نما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با گروه مهندسی بادگیر

استاد کار نمای آجری سنتی

در ساختمان سازی نما از مهم ترین بخش های یک ساختمان است.  زیرا همه ی ما در ابتدا نمای یک ساختمان را میبینیم و اگر دقت کرده باشید اگر ساختمانی دارای نمای جذاب و گیرایی باشد بسیار مشتاقیم تا نمای داخلی آن ساختمان را نیز ببینیم.

ولی اگر ساختمان از نمای مطلوبی برخوردار نباشد آن اشتیاق نیز از بین می رود. بسیاری از نماها ارزش تاریخی دارند یا به گونه ای هستند که انسان را به گذشته میبرد، مانند نماهای آجری . نمای ساختمان آجری نمایی است که از قدمت بالایی برخوردار است.

در واقع نمی توان دقیق گفت که قدمت نماهای آجری به چه تاریخی برمی گردد ولی یکی از بناهای باستانی مشهوری را می توان نام برد که در ساخت آن از آجر استفاده شده است که طاق کسری می باشد.

استاد کار آجر نما
نمای آجری سنتی

انواع نمای آجری ساختمان

رنگ انواع نمای آجری ساختمان صرفاً در ایجاد نمای زیبایی برای ساختمان مورد توجه قرار دارد. به طوری که ساختمان های متفاوت و زیبایی را می توانید در تمام کشورهای جهان مشاهده کنید. از انواع آجرنمای رنگی برای ایجاد یک نمای زیبا استفاده می شود. در حال حاضر بیش از ۱۰۰ نوع نمای آجری ساختمان در رنگ های متفاوت در بازار وجود دارند که هم در نمای بیرونی ساختمان و هم در دکوراسیون داخلی در برخی از قسمت‌های ساختمان ها به کار می روند. بر اساس رنگ آجرنما می توان آنها را به صورت زیر دسته بندی کرد:

نمای آجری ساختمان با رنگ های قهوه ای (قهوه ای روشن، قهوه ای تیره، قهوه ای با بافت های ریز و درشت و غیره)

نمای اجری ساختمان با طیف رنگ های نارنجی و زرد (آجرنما با رنگ های نارنجی مایل به قهوه ای، زرد مایل به نارنجی، نارنگی تیره، نارنجی روشن، زرد روشن، زرد تیره، آجرنمای طیف نارنجی با بافت های ریز یا درشت)

نمای آجری ساختمان با طیف رنگی ارغوانی (در این دسته می توانید آجرهای که به رنگ های بنفش تیره مایل به ارغوانی یا طیف های رنگی در این محدوده هستند را به عنوان آجرنما برای ساختمان به کار برید)

انواع نمای آجری ساختمان و رنگ های روشن نظیر خاکستری سفید و یا طوسی

برای مطالعه بیشتر:
نمای آجر مدرن
نمای آجری سنتی
آجر نسوز نما
آجر فشاری

قرارداد پیمانکاری اجرای فضای سبز

مجری نمای کرتین وال

قرارداد پیمانکاری لوله کشی گاز

قرارداد پیمانکاری بتن ریزی

قرارداد پیمانکاری ساختمانی بدون مصالح

قرارداد پیمانکاری دیوارچینی

قرارداد پیمانکاری کاشی کاری

قرارداد پیمانکاری قالب بندی

قرارداد پیمانکاری اجرای دیوار جداکننده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.7 ( 4 نظر)

۶ نظر

  1. واقعا نماهای آجری بسیار زیبا هستن

  2. سلام برای ساختمان هایی که دیوار چینی اون ها با بلوک های سیمانی انجام شده اجرای نماهای آجری امکان پذیره یا خیر خود دیوار چینی باید با آجر انجام شده باشه؟.

  3. سلام نماهای آجری رو معمولا با چه مدل آجرهایی اجرا می‌کنند
    چه مدل آجرهایی برای نماهای ساختمانی مناسب ترند و طول عمر بیشتری دارند و ظاهر زیبایی هم دارند؟!

  4. کاش بجز پرداختن به معرفی شرکت های اجرا کننده ی نمای اجری نمونه طرح های کار شده هم رو بر روی سایت قرار میدادین

  5. محمدرضا علی آبادی

    سلام شرکت های که بعد از تیتر نماهای آجری بهمنی معرفی کردید زیرمجموعه های شرکت آجربهمنی هستند و یا اینکه نمایندگی های اون شرکت اند؟؟

  6. سلام. بین نمای آجری و سنگی کدوم بهتر از نظر هزینه و استحکام؟