استعلام قیمت
۰۲۱-۶۵۰۲۳۱۵۷
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

آیفون تصویری هوشمند

آیفون تصویری هوشمند
آیفون تصویری هوشمند

آیفون تصویری هوشمند به واسطه تکنولوژی روز مورد استفاده، به عنوان یکی از وسایل بسیار کاربردی در خانه های هوشمند شناخته می شود. قابلیت های ایفون تصویری هوشمند متناسب با نوع پنل های داخلی و خارجی متغیر است. به طوری که با استفاده از ایفون تصویری هوشمند نگرانی های ناشی از عدم حضور در زمان مراجعه مهمان ها، پایش کودکان و سالمندان به حداقل می رسد. همچنین به واسطه خرید آیفون های تصویری هوشمند در قیمت های متنوع، حداکثر امنیت و زیبایی، در یک خانه هوشمند فراهم می شود. آن چه که موجب تمایز آیفون های تصویری هوشمند با مدل های مشابه می شود، تکنولوژی مورد استفاده در ساخت آن ها است که باعث افزایش قیمت آن ها نیز می شود. در ادامه قابلیت ها و مزایای ایفون های هوشمند بررسی می شود.

آیفون تصویری هوشمند چیست
آیفون تصویری هوشمند

قیمت آیفون تصویری هوشمند

در حال حاضر برندهای مختلف ایرانی و خارجی ایفون های تصویری هوشمند را تولید می کنند. از طرفی قابلیت های در نظر گرفته شده در هر یک از این برند ها از قبیل اینترکام، حافظه داخلی برای ثبت و ضبط تصاویر و … متغیر است. بنابراین متناسب با برند مورد نظر و همچنین قابلیت های مورد نظر خریداران قیمت آیفون تصویری هوشمند از ۱۰ میلیون تا ۱۰۰ میلیون متغیر است.

مزایای آیفون تصویری هوشمند

 • راحتی دسترسی به سابقه تردد های ساختمان
 • صدور مجوز تردد برای مهمان ها بدون نیاز به حضور در محل
 • برقراری تماس صوتی و تصویری با مراجعه کنندگان تحت پروتکل SIP
 • کنترل متمرکز دوربین های مدار بسته با استفاده از پنل های هوشمند
 • افزایش امنیت ساختمان به واسطه پایش متمرکز
 • قابلیت انتقال تصاویر به صورت آنلاین روی گوشی موبایل
 • امکان کنترل تردد چندین درب به صورت همزمان (درب ورودی ساختمان و درب پارکینگ)
 • ثبت پیغام صوتی و تصویری توسط مراجعه کنندگان
قیمت آیفون تصویری هوشمند
کنترل از راه دور تردد ساختمان با ایفون هوشمند

قابلیت آیفون تصویری هوشمند

ایفون تصویری هوشمند از سری تجهیزاتی است که قابلیت های متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد. به طوری که بسیاری از فعالیت بدون وابستگی به حضور افراد در ساختمان، تنها از طریق اتصال به اینترنت انجام می شوند. در ادامه قابلیت های مختلف آیفون تصویری هوشمند که بر قیمت آن تأثیر مستقیم دارند، مورد بررسی قرار می گیرد.

آیفون تصویری هوشمند و پاسخگویی آنلاین

در بسیاری از موارد این دغدغه برای صاحبان ساختمان وجود دارد که در زمان عدم حضور بتوانند تردد افراد به ساختمان را کنترل کنند و یا از مراجعه افراد مختلف مطلع شوند. ایفون تصویری هوشمند این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد تا در زمان نبودن، از طریق اینترنت درب ساختمان را برای مهمان ها باز کنند. به طوری که در زمان مراجعه مهمان، آلارم درب نه تنها در فضای داخلی ساختمان، بلکه بر روی گوشی هوشمند صاحب ساختمان پخش می شود. در بعضی نمونه های آیفون های هوشمند ، تصویر مهمان به صورت آنلاین برای صاحبخانه ارسال می شود. بنابراین مجوز ورود به ساختمان پس از کسب اطمینان کافی صادر می شود.

آیفون تصویری هوشمند و کیفیت تصویر

کیفیت تصویر از جمله مواردی است که در حال حاضر برای انتخاب انواع آیفون تصویری مورد توجه قرار می گیرد. با توجه به قابلیت های متنوع آیفون های تصویری هوشمند در ثبت، ضبط و ارسال تصاویر، کیفیت تصویر فاکتور تعیین کننده ای است. چرا که امکان تهیه تصاویر با کیفیت در شب، آلودگی های نوری و مواردی از این قبیل برای صدور مجوز ورود به ساختمان، در زمان عدم حضور، ضرورت دارد. در چنین مواردی برای ثبت تصاویر با کیفیت و قابل تشخیص در تاریکی از چراغ های مخصوص دوربین با قابلیت تشخیص حرکت و دید در شب استفاده می شود.

ایفون تصویری هوشمند
کاربرد ایفون تصویری هوشمند در انواع ساختمان

آیفون تصویری هوشمند و اینترکام

اینترکام یا قابلیت ارتباط بین واحدها، این امکان را برای ساکنین فراهم می کند تا از طریق پنل های خانه هوشمند و یا گوشی موبایل خود، با افراد دیگر در سایر واحدها ارتباط برقرار کنند. در چنین حالتی پشتیبانی از پروتکل SIP برای تماس داخلی بین واحدها و تماس خارجی از بیرون واحد ها ضرورت دارد.  لازم به ذکر است که در زمان عدم حضور در ساختمان، امکان برقراری تماس از طریق ایفون تصویری هوشمند با صاحبخانه فراهم می شود.

آیفون تصویری هوشمند و ثبت تصاویر

داشتن حافظه داخلی و ثبت تصویر دوربین های مختلف قابلیتی است که امروزه در ایفون های تصویری آفلاین نیز وجود دارد. به طوری که بدون دسترسی آنلاین، این تصاویر ضبط شده و در زمانی دیگر قابل استفاده هستند. این در حالی است که در آیفون های تصویری هوشمند امکان استفاده از تصاویر دوربین ها به صورت لحظه ای و آنلاین وجود دارد. همچنین تصاویر ثبت شده در زمانی دیگر نیز قابل استفاده هستند.

آیفون تصویری هوشمند
قابلیت اینترکام ایفون های هوشمند

ایفون تصویری هوشمند و پایش لحظه ای

برای بسیاری از مصرف کنندگان این سوال مطرح است که تفاوت آیفون های تصویری هوشمند با ایفون های تصویری ساده برای باز و بستن درب ساختمان ها، چیست؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که آیفون های تصویری هوشمند ، تنوع قابلیت بسیار بالایی دارند. به طوری که نه تنها تصویر دوربین پنل خارجی ایفون بلکه تصویر دوربین های مداربسته در داخل و خارج ساختمان از طریق پنل مرکزی خانه هوشمند و یا گوشی موبایل، قابل ثبت و پایش است. چنین قابلیتی این امکان را در اختیار کار

بران قرار می دهد، تا در زمان عدم حضور در ساختمان، به واسطه تصاویر آنلاین دوربین های مدار بسته، وضعیت سلامت فرزندان و یا افراد سالمند را پایش کنند.

کاربرد آیفون تصویری هوشمند

همانطور که پیش تر به آن اشاره شد، ایفون های تصویری هوشمند نه تنها برای کنترل تردد در ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی کاربرد دارند؛ بلکه برای پایش سلامت بیماران و افراد در بیمارستان ها و فضاهای چند واحدی استفاده می شوند. بنابراین با وجود قیمت بالاتر، آیفون های تصویری هوشمند کاربرد گسترده ای در موارد مختلف دارند.

ایفون هوشمند چیست
برقراری تماس مراجعین از طریق آیفون تصویری هوشمند

پنل هوشمند آیفون تصویری

عملکرد ایفون تصویری هوشمند به پنل های داخلی و خارجی آن وابسته است. از طرفی قیمت آیفون تصویری هوشمند نیز به نوع این پنل ها و قابلیت های آن ها بستگی دارد. پنل های هوشمند در دو نوع داخلی و خارجی خریداری و نصب می شوند. پنل های هوشمند ایفون تصویری که در بیرون ساختمان نصب می شوند، دارای دوربین های مخصوص هستند برای ثبت تصاویر در شرایط نوری مختلف هستند. همچنین در ساختمان های چند واحدی از پنل های کئگذاری شده برای برقرار ارتباط با هر یک از واحدها استفاده می شود. پنل هوشمند داخل هر واحد در دو نوع قابل هماهنگی با سیستم خانه هوشمند و ساده قابل خریداری است. پنل خانه هوشمند در این حالت نه تنها برای کنترل تجهیزات کاربرد دارد؛ بلکه برای پایش تصاویر دوربین های مداربسته ساختمان نیز استفاده می شود.

لازم به ذکر است که پنل های هوشمند آیفون تصویری متناسب با تعداد واحد های ساختمان و همچنین قابلیت های مورد نظر، در قیمت های مختلف قابل خریداری هستند. به طوری که می توان برای هماهنگی هر چه بیشتر تجهیزات خانه هوشمند پنل داخلی در رنگ ها و طرح های مختلف، سازگار با سایر تجهیزات خریداری شود.

خرید آیفون تصویری هوشمند
انواع پنل ها و آیفون های تصویری هوشمند

ایفون هوشمند و پنل کدینگ

کنترل تردد در ساختمان های مختلف یکی دیگر از دغدغه ساکنین است که به واسطه پنل های کدینگ آیفون تصویری هوشمند میسر می شود. در واقع مجوز ورود به ساختمان بر اساس رمز تعریف شده برای هر یک از افراد و یا کارت RFID مخصوص انجام می شود. در چنین حالتی نه تنها اطلاعات مربوط به  رفت و آمد تک تک افراد ثبت و ضبط شده، بلکه امنیت ساختمان به صورت متمرکز بیش از پیش تضمین می شود.

سیستم صوتی هوشمند خانگی تبریز سیستم صوتی هوشمند خانگی بجنورد سیستم صوتی هوشمند خانگی کرمانشاه سیستم صوتی هوشمند خانگی ارومیه سیستم صوتی هوشمند خانگی اهواز سیستم صوتی هوشمند خانگی یاسوج سیستم صوتی هوشمند خانگی اردبیل سیستم صوتی هوشمند خانگی زنجان سیستم صوتی هوشمند خانگی گرگان سیستم صوتی هوشمند خانگی اصفهان سیستم صوتی هوشمند خانگی سمنان سیستم صوتی هوشمند خانگی رشت سیستم صوتی هوشمند خانگی کرج سیستم صوتی هوشمند خانگی زاهدان سیستم صوتی هوشمند خانگی خرم آباد سیستم صوتی هوشمند خانگی ایلام سیستم صوتی هوشمند خانگی شیراز سیستم صوتی هوشمند خانگی ساری سیستم صوتی هوشمند خانگی بوشهر سیستم صوتی هوشمند خانگی قزوین سیستم صوتی هوشمند خانگی اراک سیستم صوتی هوشمند خانگی شهرکرد سیستم صوتی هوشمند خانگی قم سیستم صوتی هوشمند خانگی بندرعباس سیستم صوتی هوشمند خانگی بیرجند سیستم صوتی هوشمند خانگی سنندج سیستم صوتی هوشمند خانگی همدان سیستم صوتی هوشمند خانگی مشهد سیستم صوتی هوشمند خانگی کرمان سیستم صوتی هوشمند خانگی یزد سیستم صوتی هوشمند خانگی تهران

برای مطالعه بیشتر:

قفل دیجیتال ارزان

درب اتوماتیک

قیمت درب ضد سرقت ۱۴۰۱

دوربین مدار بسته

انواع دوربین مدار بسته

دستگاه اکسس کنترل

قیمت سیستم هوشمند سازی ساختمان

آنتن مرکزی

دزدگیر اماکن

سیستم آبیاری هوشمند

خانه هوشمند در تبریز

خانه هوشمند در کرج

خانه هوشمند در شیراز

خانه هوشمند در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ نظر

 1. ممنون از اطلاعاتتون . لطفا قیمت انواع آیفون تصویری رو هم ذکر کنین

 2. سلام آیفون تصویری ما دوتا دوربین داره یعنی روی صفحه کلید آیفون نوشته که دوربین یک و دوربین دو اما دوربین دو کار نمیکنه و به جاش یه صفحه آبی رنگ رو نشون میده چطور وقتی تلویزیون تصویرش میپره اونطوری میشه راهنماییم کنید کهدمشکلش از کجا میتونه باشه؟؟!

 3. سلام وقت بخیر ، امکان تعویض آیفون های ساده ی صوتی رو با آیفون تصویری رو دارید ؟؟؟

 4. آیفون تصویری که عکس بگیره یا فیلم صبط کنه دارید؟

  • سلام بله متناسب با بودجه شما در برندهای مختلف این آیفون قابل تهیه است. می تونید برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.
   ۰۲۱۷۷۸۹۶۶۲۵

 5. قیمت نصب آیفون تصویری برای ساختمان سه طبقه چقدره حدودا؟