استعلام قیمت
۰۲۱-۶۲۹۹۹۶۷۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

آسانسور هیدرولیک

آسانسور هیدرولیک
اسانسور هیدرولیک

آسانسور هیدرولیک یا هیدرولیکی امروزه یکی از پر فروش ترین و کاربردی ترین سیستم های جابجایی افراد و وسایل در بین طبقات مختلف ساختمان ها به شمار می رود. به طوری که در کشورهای اروپایی و توسعه یافته، درصد قابل توجهی از آسانسور های ساختمان‌ های زیر ۵ طبقه ، با استفاده از سیستم هیدرولیکی طراحی ، ساخته و نصب می ‌شوند.

آسانسور هیدرولیکی اگرچه به نسبت آسانسور کششی ، محدودیت‌ هایی دارد اما مزایای استفاده از این تکنولوژی به نحوی است که استفاده از آن را در بسیاری از ساختمان‌ های مسکونی و تجاری ، مقرون به صرفه می کند.

آسانسور هیدرولیک
آسانسور هیدرولیک

استاندارد آسانسور هیدرولیک ۲-EN81 می باشد که بسیاری از آیتم های آن با استاندارد آسانسور کششی ۱-EN81 یکسان است.

کاربرد آسانسور هیدرولیک

از آنجایی که طرز کار اسانسور هیدرولیکی شامل یک سیستم سیلندر پیستون می باشد که کابین را بالا و پایین می برد، ارتفاع آسانسورهای هیدرولیک در داخل ساختمان محدود است. این امر آسانسورهای هیدرولیک را برای کاربردهای کم ارتفاع ایده آل می کند. این آسانسورها معمولا در ساختمان های مسکونی، مجتمع های اداری کوچک و سایر سازه ها با تعداد طبقات محدود نصب می شوند. به خصوص مواقعی که به انتقال اجسامی با وزن زیاد نیاز باشد و سرعت آسانسور اهمیت چندانی نداشته باشد که نمونه هایی از این کاربرد ها در ذیل عنوان شده است.

 • دفاتر اداری تا ۴ طبقه
 • ساختمان های مسکونی تا ۵ طبقه
 • بیمارستان های کوچک، کلینیک ها و ساختمان های بهداشتی تا ۳ طبقه
 • کارخانجات کم ارتفاع
 • آسانسور های مسافربر و باری در فروشگاه های تا ۳ طبقه
آسانسور هیدرولیک

 

آسانسور هیدرولیک

قطعات آسانسور هیدرولیک

آسانسور دارای قطعات بسیار متنوعی می باشد اما از اختصاصی ترین قطعات آسانسور هیدرولیک می توان به جک ، کاراسیلنک و پاوریونیت اشاره کرد.

جک آسانسور هیدرولیک

در آسانسور هیدرولیک مجموعه ای از یک سیلندر و پیستون ، یک وسیله حرکت هیدرولیکی به نام جک را تشکیل می دهند.

جک هیدرولیکی آسانسور

 

جک هیدرولیکی آسانسور

سیلندر جک هیدرولیک آسانسور از لوله فولادی ساخته می شود و سطح داخلی آن بسیار صاف و صیقلی می باشد. همچنین لازم است در برابر فشارهای وارده و همچنین خوردگی ناشی از رطوبت محیط بسیار مقاوم باشد.

پیستون جک هیدرولیک آسانسور نیز استوانه ای است که در داخل سیلندر قرار گرفته و قسمت انتهایی آن به کابین آسانسور متصل می گردد. به طوری که پیستون بر اثر فشار روغن جابجا شده و موجب حرکت کابین می گردد.

کاراسلینگ آسانسور هیدرولیک

یکی از وسایلی که عمدتا در آسانسور هیدرولیک و در موارد بسیار معدود در آسانسور کششی کاربرد دارد، کاراسلینک می باشد.

کاراسلینگ آسانسور هیدرولیک

 

کاراسلینگ آسانسور هیدرولیک

کاراسلینگ نقش فریم کابین (یوک) آسانسور کششی را در انواع آسانسور هیدرولیکی نظیر آسانسور هیدرولیکی جک از بغل به عهده دارد. به طوری که کفشک ، رولر و پاراشوت آسانسور بر روی آن مونتاژ می شود.

پاوریونیت آسانسور هیدرولیک

پاوریونیت آسانسور هیدرولیک تولید کننده نیروی محرکه و ایجاد کننده فشار بر روغن برای حرکت جک می باشد. با تمام تفاوت های ظاهری که پاوریونیت ها می توانند با یکدیگر داشته باشند، همه آن ها در ساده ترین حالت، دارای یک تانک ذخیره روغن ، شیر کنترل جریان ، پمپ ، موتور و شیر های اطمینان می باشند.

پاوریونیت آسانسور هیدرولیک

 

پاوریونیت آسانسور هیدرولیک

لازم به ذکر است که پاوریونیت آسانسور هیدرولیکی در موتورخانه آسانسور ، زیرزمین ساختمان و یا در برخی مواقع در خود چاه آسانسور نصب می گردد.

شرح طرز کار اسانسور هیدرولیکی

طرز کار اسانسور هیدرولیکی از یک مفهوم ساده پیروی می کند. این طرز کار به طور گسترده ای در صنعت ساخت و ساز محبوب شده است. آسانسور هیدرولیک با افزایش فشار سیال هیدرولیک توسط یک پمپ الکترونیکی و فشار دادن آن به داخل یک سیلندر کار می کند. فشار ایجاد شده، پیستونی که آسانسور را به سمت بالا حرکت می دهد، فشار می دهد. برای پایین آوردن آسانسور، این عمل به صورت معکوس با کاهش فشار انجام می شود و کابین آسانسور را پایین می آورد.

اسانسور هیدرولیک

 

اسانسور هیدرولیک

در طرز کار اسانسور هیدرولیکی ، ماژول جک یک جز حیاتی می باشد. این قطعه، پیستون، سیلندر و سر جک را نگه می دارد و برای عملکرد درست یک آسانسور هیدرولیک ضروری است. جک آسانسور هیدرولیک شامل انواع گوناگونی می باشد. اولین مدل، جک درون زمینی معمولی است که دقیقا همان چیزی است که از نام آن به نظر می رسد. این جک دارای یک استوانه منفرد است که در حفره ای که در زمین حفر شده قرار می گیرد. برای قرار دادن سیلندر، که برای هدایت از کابین آسانسور در هنگام بالا و پایین آمدن استفاده می شود، این حفره باید به همان اندازه که آسانسور به سمت بالا حرکت می کند، عمق داشته باشد.

در صورتی که یک ساختمان شرایط حفاری نداشته باشد یا مالک ملک مایل به حفاری در زمین برای جک نباشد، از یک گزینه جایگزین بیرون زمینی استفاده می شود. این جک کاملا خارج زمین نصب می شود و یک سیستم دو جکه می باشد. این دو جک در دو طرف کابین آسانسور نصب می شوند و به آن کمک می‌ کنند تا مسافتی تقریبا ۱۱ متری را طی کند.

مزایا آسانسور هیدرولیک

آسانسور هیدرولیکی نسبت به آسانسور کششی در حدود ۱۲ درصد فضای کم تری را اشغال می کند که این تنها یکی از موارد تفاوت اسانسور هیدرولیک و کششی می باشد. همچنین جهت نصب و اجرای این نوع از آسانسور به ساخت موتورخانه نیاز نمی باشد اما به یک مقدار محدود فضای بالاسری نیاز است.

آسانسور هیدرولیکی خانگی

 

آسانسور هیدرولیکی خانگی

از آن جایی که آسانسور هیدرولیکی نیرو و بار عمودی به اسکلت ساختمان تحمیل نمی کند، هزینه آهن کشی چاهک آسانسور به گونه چشم گیری کاهش می یابد.

همچنین از آن جایی که اتصالات مکانیکی بین پاوریونیت و جک آسانسور هیدرولیک را، لوله ها و شیلنگ ها تشکیل می دهند، می توان از این قابلیت انعطاف استفاده نموده و بخش پاوریونیت و موتورخانه را در محل مناسبی در شعاع ۱۲ متری جک هیدرولیک نصب نمود.

اسانسور هیدرولیک خانگی

 

اسانسور هیدرولیک خانگی

از طرفی هنگامی که به آسانسوری با تراول های کوتاه و ظرفیتی بیش از دو تن نیاز باشد، اهمیت آسانسور های هیدرولیکی آشکارتر می شود، چرا که به طور کلی سیستم های هیدرولیکی به نسبت مکانیزم آسانسور های کششی ، دارای توان و نیروی بالا برنده قوی و راندمان مکانیکی مناسب همراه با هزینه کم تر می باشند.

اسانسور هیدرولیکی

 

اسانسور هیدرولیکی

از آن جایی که نیروی پایین آمدن آسانسور های هیدرولیکی توسط نیروی جاذبه زمین تامین می شود ، لذا در هنگام فرود، نیازی به استفاده از نیروی برق نبوده و مصرف انرژی نزدیک به صفر است. به خاطر همین خصیصه، طراحی و نصب سیستم اضطراری در آسانسور های هیدرولیکی بسیار ساده و کم هزینه است.

به دلیل این که در انواع آسانسور هیدرولیک هیچ گونه وزنه و سیم بکسلی به کار نرفته است و زمان وقوع زلزله و تکان های شدید، احتمال سقوط وزنه ها بر روی کابین وجود ندارد؛ بنابراین با انتخاب آسانسور هیدرولیکی به جای آسانسور کششی امنیت مسافران در هنگام وقوع زلزله افزایش می یابد.

آسانسور هیدرولیک

 

اسانسور هیدرولیک

معایب آسانسور هیدرولیک

آسانسور های هیدرولیکی مزایای فراوانی دارند، اما همواره باید دقت شود که در کاربری های مناسب خود استفاده گردند؛ چرا که نتیجه کاربرد نامناسب آن ها می تواند پر هزینه باشد.

آسانسور هیدرولیکی

 

آسانسور هیدرولیکی

یکی از مهم ترین محدودیت ها و معایب آسانسور هیدرولیک سرعت جابجایی کم آن است. به طوری که این نوع از آسانسور عمدتا برای سرعت های زیر ۱ متر بر ثانیه استفاده می شود.

همچنین به دلیل وابستگی دبی روغن به درجه حرارت آن، استفاده از آسانسور های هیدرولیکی در ساختمان های پر ترافیک توصیه نمی شود.

قیمت اسانسور هیدرولیک

 

اسانسور هیدرولیک

آسانسور هیدرولیک در تهران

۱- شرکت کیان آسانبر سلیمی دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در تهران می باشد. همچنین آدرس شرکت کیان آسانبر سلیمی جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران بازار آهن شادآباد مجتمع ۱۷ شهریور بلوک A-د-طبقه دوم پلاک ۱۷۸

آسانسور هیدرولیک

 

آسانسور هیدرولیک

۲- شرکت کیهان گستر مانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در تهران می باشد. همچنین آدرس شرکت کیهان گستر مانا جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

قیمت درب آسانسور

آدرس : تهران،بزرگراه ایته اله سعیدی، ۳۰ متری جی ، پلاک ۳۶۸، ط همکف

آسانسور هیدرولیک در تهران

 

اسانسور هیدرولیک در تهران

آسانسور هیدرولیک در کرج (البرز)

۳- شرکت آسمان فراز ماهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در کرج (البرز) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسمان فراز ماهان جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرج-میدان سپاه -به سمت سه راه گوهردشت -بین بوستان و گلستان -ساختمان اصیل -طبقه اول- واحد ۱۰۱

آسانسور هیدرولیک

 

اسانسور هیدرولیک

۴- شرکت آسمان فراز هشتگرد دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در کرج (البرز) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسمان فراز هشتگرد جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان البرز شهرستان ساوجبلاغ هشتگرد بعثت بلوار امام خامنه ای پلاک ۲۷۷

۵- شرکت آوین آسا سپهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در کرج (البرز) می باشد. همچنین آدرس شرکت آوین آسا سپهر جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرج- ۴۵ متری گلشهر، خیابان گلستان سوم، بلوار پونه شرقی، ساختمان سهند، طبقه چهارم، واحد ۶

آسانسور هیدرولیک در کرج (البرز)

 

اسانسور هیدرولیک در کرج (البرز)

آسانسور هیدرولیک در اصفهان

۶- شرکت تعاونی خدمات سورن صعود گلپا دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در اصفهان می باشد. همچنین آدرس شرکت تعاونی خدمات سورن صعود گلپا جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گلپایگان -خیابان ۱۷تن روبه روی درب امام زاده ۱۷تن -پلاک ۱۰۰- آسانسور سورن

قیمت آسانسور هیدرولیک خانگی

 

قیمت آسانسور هیدرولیک خانگی

۷- شرکت تمکین فولاد آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در اصفهان می باشد. همچنین آدرس شرکت تمکین فولاد آسانبر جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران میدان آرژانتین خیابان ۲۱ پلاک ۶

آسانسور هیدرولیک در اصفهان

 

اسانسور هیدرولیک در اصفهان

آسانسور هیدرولیک در مشهد (خراسان رضوی)

۸- شرکت مهندسی الکترونیک امیدیار فراز هشتم دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در مشهد (خراسان رضوی) می باشد. همچنین آدرس شرکت مهندسی الکترونیک امیدیار فراز هشتم جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مشهد – احمدآباد – خیابان بخارایی – نبش بخارایی ۶ – پلاک ۴۴

آسانسور هیدرولیک در مشهد

 

اسانسور هیدرولیک در مشهد

۹- شرکت مهندسی سامان کاوش یزدان دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در مشهد (خراسان رضوی) می باشد. همچنین آدرس شرکت مهندسی سامان کاوش یزدان جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مشهد بلوار پیروزی حد فاصل پیروزی ۱۰ و چهارراه مخابرات پلاک ۲۰۰

آسانسور هیدرولیک در مشهد (خراسان رضوی)

 

اسانسور هیدرولیک در مشهد (خراسان رضوی)

آسانسور هیدرولیک در تبریز (آذربایجان غربی)

۱۰- شرکت آسمان فراز پیمای سهند دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در تبریز (آذربایجان غربی) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسمان فراز پیمای سهند جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مرند- شیخ رفیعان- خیابان پاسداران- بلوار معلم- پلاک ۰- طبقه دوم

آسانسور هیدرولیک در تبریز

 

اسانسور هیدرولیک در تبریز

۱۱- شرکت تیوا طراحان آسیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در تبریز (آذربایجان غربی) می باشد. همچنین آدرس شرکت تیوا طراحان آسیا جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تبریز – میدان باغ گلستان- اول ضلع شمالی- خیابان امام خمینی- ساختمان نانو- طبقه ۲ واحد ۱۰

آسانسور هیدرولیک در تبریز (آذربایجان غربی)

 

اسانسور هیدرولیک در تبریز (آذربایجان غربی)

آسانسور هیدرولیک در همدان

۱۲- شرکت تاسیسات صنعت سیفیه دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در همدان می باشد. همچنین آدرس شرکت تاسیسات صنعت سیفیه جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ملایر کمربندی همدان بروجرد خیابان دوازده متری صنعت اسانسور سیفیه کد پستی ۶۵۷۱۷۸۷۱۱۱

آسانسور هیدرولیک در همدان

 

آسانسور هیدرولیک در همدان

۱۳- شرکت داده پردازان صبا سامانه دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در همدان می باشد. همچنین آدرس شرکت داده پردازان صبا سامانه جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان – میدان جهاد – ساختمان جم – واحد ۹ 

14- شرکت ماهان آسانبر آسیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در اردبیل می باشد. همچنین آدرس شرکت ماهان آسانبر آسیا جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل خیابان عطایی ما بین خیابان شهید ایرانی جم و عطایی ۹

آسانسور هیدرولیک در همدان

 

آسانسور هیدرولیک در همدان

آسانسور هیدرولیک در اردبیل

۱۵- شرکت مهرگان آسانبر آرتا دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در اردبیل می باشد. همچنین آدرس شرکت مهرگان آسانبر آرتا جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردیبل میدان بعثت بزرگراه شهدا کوچه حسنی ۱

موتور آسانسور هیدرولیکی خانگی

 

موتور آسانسور هیدرولیکی خانگی

۱۶- شرکت مهندسین سهند نیرو گستر آرتاویل دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در اردبیل می باشد. همچنین آدرس شرکت مهندسین سهند نیرو گستر آرتاویل جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل ابتدای سه راه اتوبوسرانی

آسانسور هیدرولیک در اردبیل

 

اسانسور هیدرولیک در اردبیل

آسانسور هیدرولیک در شیراز (فارس)

۱۷- شرکت اسانبر زاگرس تک پارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در شیراز (فارس) می باشد. همچنین آدرس شرکت اسانبر زاگرس تک پارس جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز بلوارامیرکبیر-برج صنعت – ورودی دوم – طبقه سوم- واحد ۳۱۲

اسانسور هیدرولیک در شیراز

 

اسانسور هیدرولیک در شیراز

۱۸- شرکت اسانبرصنعتگردیارکورش دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در شیراز (فارس) می باشد. همچنین آدرس شرکت اسانبرصنعتگردیارکورش جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز -خیابان انقلاب بن بست ۴ -پلاک ۷۱-طبقه سوم واحد ۲

آسانسور هیدرولیک در شیراز (فارس)

 

اسانسور هیدرولیک در شیراز (فارس)

آسانسور هیدرولیک در یزد

۱۹- شرکت سیما آسانبر مهرنگار یزد دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در یزد می باشد. همچنین آدرس شرکت سیما آسانبر مهرنگار یزد جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : یزد-صفاییه-بلوار دانشگاه- خیابان ملاصدرا-فرعی ۱-ساختمان سپیدار-طبقه ۴-واحد ۴۰۴

آسانسور هیدرولیک در یزد

 

آسانسور هیدرولیک در یزد

۲۰- شرکت شرکت آسانسور اطلس نیرو دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در یزد می باشد. همچنین آدرس شرکت شرکت آسانسور اطلس نیرو جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : یزد میدان اطلسی بلوار دانشگاه خیابان شاهد نبش شاهد ۲۳ پلاک ۱۸

آسانسور هیدرولیک در یزد

 

اسانسور هیدرولیک در یزد

آسانسور هیدرولیک در کرمان

۲۱- شرکت توسن پارس سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در کرمان می باشد. همچنین آدرس شرکت توسن پارس سپاهان جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرکرد – میدان انقلاب – خیابان ملت کوچه ۴۴-خیابان رباط – خیابان دکتر باهنر -بعد از چهاراه خادمی -ساختمان ایران واحد ۷

موتور آسانسور هیدرولیک

 

موتور اسانسور هیدرولیک

۲۲- شرکت دیبا صعود عرش آسمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در کرمان می باشد. همچنین آدرس شرکت دیبا صعود عرش آسمان جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران -فلکه سوم تهرانپارس ضلع شمال غربی میدان ساختمان پزشکان پارسیان پلاک ۳۳۸ طبقه پنجم واحد ۱۸

آسانسور هیدرولیک در کرمان

 

اسانسور هیدرولیک در کرمان

آسانسور هیدرولیک در رشت (گیلان)

۲۳- شرکت گیل فرازان خزر دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در رشت (گیلان) می باشد. همچنین آدرس شرکت گیل فرازان خزر جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : رشت – خیابان سعدی – ابتدای بلوار معلم – مجتمع تجاری معلم – طبقه دوم – واحد ۲ 

آسانسور هیدرولیک در رشت

 

آسانسور هیدرولیک در رشت

۲۴- شرکت محافظ صنعت بندر دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در رشت (گیلان) می باشد. همچنین آدرس شرکت محافظ صنعت بندر جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : رشت-خیابان معلم -نرسیده به استانداری قبل بانک ایران زمین ساختمان قصرسفید طبقه ۳ واحد ۵

آسانسور هیدرولیک در رشت (گیلان)

 

اسانسور هیدرولیک در رشت (گیلان)

آسانسور هیدرولیک در زنجان

۲۵- شرکت آسمان پرواز دنا دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در زنجان می باشد. همچنین آدرس شرکت آسمان پرواز دنا جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کمربندی شمالی روبه روی آموزشگاه رانندگی ولیعصر آسانسور دنا

موتور اسانسور هیدرولیک

 

موتور اسانسور هیدرولیک

۲۶- شرکت آسمان پویان تیرداد دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در زنجان می باشد. همچنین آدرس شرکت آسمان پویان تیرداد جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ابهر خیابان طالقانی جنوبی – کوچه شهید خلیل طهماسبی – ساختمان نیکان طبقه سوم غربی

آسانسور هیدرولیک در زنجان

 

آسانسور هیدرولیک در زنجان

آسانسور هیدرولیک در کرمانشاه

۲۷- شرکت سهند اسانبر اسیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در کرمانشاه می باشد. همچنین آدرس شرکت سهند اسانبر اسیا جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمانشاه بلوار ارشاد شرقی ( حد فاصل چهار راه مصطفی امامی و چهار راه اتش نشانی ) نبش کوچه صائب تبریزی

گاورنر آسانسور هیدرولیک

 

گاورنر اسانسور هیدرولیک

۲۸- شرکت شکیب اطمینان غرب دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در کرمانشاه می باشد. همچنین آدرس شرکت شکیب اطمینان غرب جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمانشاه: ۲۲ بهمن – بلوارآل آقا (گذرنامه ثابق) – نبش کوچه ۲۲۰ و ۲۲۱ – طبقه فوقانی عکاسی چشمان سیاه – واحد ۴

آسانسور هیدرولیک در کرمانشاه

 

اسانسور هیدرولیک در کرمانشاه

آسانسور هیدرولیک در سنندج (کردستان)

۲۹- شرکت جهان آسانبرسنه دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در سنندج (کردستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت جهان آسانبرسنه جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج – محله مبارک آباد – نبش کوچه بهشت ۳ – طبقه همکف

قطعات آسانسور هیدرولیک

 

قطعات آسانسور هیدرولیک

۳۰- شرکت سپند صنعت کردستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در سنندج (کردستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت سپند صنعت کردستان جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرستان قروه- خیابان شریعتی – جنب حوزه علمیه

آسانسور هیدرولیک در سنندج (کردستان)

 

آسانسور هیدرولیک در سنندج (کردستان)

آسانسور هیدرولیک در ایلام

۳۱- شرکت پارسوا آسان بر اطلس دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در ایلام می باشد. همچنین آدرس شرکت پارسوا آسان بر اطلس جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ایلام- میدان خیام- خیابان شهدا- روبه روی بانک ملی

آسانسور هیدرولیک در ایلام

 

آسانسور هیدرولیک در ایلام

۳۲- شرکت سهند آسانبر ایلام دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در ایلام می باشد. همچنین آدرس شرکت سهند آسانبر ایلام جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ایلام خ امیرکبیر خ رضوان

آسانسور هیدرولیک در ایلام

 

آسانسور هیدرولیک در ایلام

آسانسور هیدرولیک در اهواز (خوزستان)

۳۳- شرکت آسمان فرازان نفیس دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در اهواز (خوزستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسمان فرازان نفیس جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شوشتر، منطقه دروازه، روبروی دکتر عظیمی

قیمت آسانسور هیدرولیک

 

آسانسور هیدرولیک

۳۴- شرکت آسمانفراز شکوه جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در اهواز (خوزستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسمانفراز شکوه جنوب جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خوزستان اهواز-فاز یک پادادشهر نبش خیابان اردیبهشت غربی پلاک ۵۳

آسانسور هیدرولیک در اهواز (خوزستان)

 

اسانسور هیدرولیک در اهواز (خوزستان)

آسانسور هیدرولیک در یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد)

۳۵- شرکت ایمن فراز هخامنشی دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) می باشد. همچنین آدرس شرکت ایمن فراز هخامنشی جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : یاسوج – بلوار ابوذر نبش ابوذر ۱۰

اسانسور هیدرولیکی

 

اسانسور هیدرولیکی

۳۶- شرکت پی تا فراز اسپیروز دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) می باشد. همچنین آدرس شرکت پی تا فراز اسپیروز جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : یاسوج آخر آسفالت سی متری تل زالی جنب تعویض روغنی فجر

آسانسور هیدرولیک در اهواز (خوزستان)

 

اسانسور هیدرولیک در اهواز (خوزستان)

آسانسور هیدرولیک در بوشهر

۳۷- شرکت مروارید آسانبر فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در بوشهر می باشد. همچنین آدرس شرکت مروارید آسانبر فارس جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز بولوارصنایع خ فرمانداری طبقه فوقانی مبل خانه من

آسانسور هیدرولیک در بوشهر

 

اسانسور هیدرولیک در بوشهر

۳۸- شرکت مهندسی آسانبر افلاک سازه غدیر دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در بوشهر می باشد. همچنین آدرس شرکت مهندسی آسانبر افلاک سازه غدیر جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان بوشهر – جم – میدان امام حسین (ع) –بلوار بهارستان – مجتمع تجاری مسکونی پریشان – واحد ۱۳۲ کدپستی ۷۵۵۸۱۶۸۲۰۸

آسانسور هیدرولیک در بوشهر

 

اسانسور هیدرولیک در بوشهر

آسانسور هیدرولیک در بندرعباس (هرمزگان)

۳۹- شرکت معراج فراز خلیج فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در بندرعباس (هرمزگان) می باشد. همچنین آدرس شرکت معراج فراز خلیج فارس جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بندرعباس میدان دکتر شریعتی جنب برج اصناف کوچه مژده ۴ ساختمان عرفانیان طبقه سوم واحد ۹

موتور آسانسور هیدرولیکی

 

موتور آسانسور هیدرولیکی

۴۰- شرکت ویرا آسانبر خلیج فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در بندرعباس (هرمزگان) می باشد. همچنین آدرس شرکت ویرا آسانبر خلیج فارس جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : هرمزگان، بندرعباس، بلوار آیت الله صدر شمالی، جنب دفتر هواپیمایی، ساختمان عرفان، طبقه اول، واحد ۲

آسانسور هیدرولیک در بندرعباس (هرمزگان)

 

اسانسور هیدرولیک در بندرعباس (هرمزگان)

آسانسور هیدرولیک در بیرجند (خراسان جنوبی)

۴۱- شرکت آسانسور شایان دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در بیرجند (خراسان جنوبی) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانسور شایان جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بیرجند بلوار معلم حد فاصل معلم ۴۸ و ۵۰ ساختمان نوژان طبقه سوم

قطعات آسانسور هیدرولیک

 

قطعات آسانسور هیدرولیک

۴۲- شرکت پارت آسانبر اُنیس دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در بیرجند (خراسان جنوبی) می باشد. همچنین آدرس شرکت پارت آسانبر اُنیس جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بین هاشمیه ۳۸ و ۴۰ – پلاک ۲۹۲ – طبقه اول

آسانسور هیدرولیک در بیرجند (خراسان جنوبی)

 

اسانسور هیدرولیک در بیرجند (خراسان جنوبی)

آسانسور هیدرولیک در بجنورد (خراسان شمالی)

۴۳- شرکت کنترل آسانبر رویان دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در بجنورد (خراسان شمالی) می باشد. همچنین آدرس شرکت کنترل آسانبر رویان جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اسفراین خیابان اسفراینی بین ۱۹و۲۱

قیمت آسانسور هیدرولیک

 

قیمت اسانسور هیدرولیک

۴۴- شرکت کیفیت تراز ایمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در بجنورد (خراسان شمالی) می باشد. همچنین آدرس شرکت کیفیت تراز ایمان جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خراسان شمالی-شیروان-بلوار استاد شهریار-نبش شهریار ۱۴

آسانسور هیدرولیک در بجنورد (خراسان شمالی)

 

اسانسور هیدرولیک در بجنورد (خراسان شمالی)

آسانسور هیدرولیک در گرگان (گلستان)

۴۵- شرکت پارس کسری گلستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در گرگان (گلستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت پارس کسری گلستان جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان فلکه کاخ آذر دوم مجتمع گلستان طبقه ۴ واحد ۱۱

قیمت اسانسور هیدرولیکی

 

اسانسور هیدرولیکی

۴۶- شرکت پرشین آسانبر نیما دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در گرگان (گلستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت پرشین آسانبر نیما جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران، تهران نو، خیابان مهر بار، پلاک ۱۷، طبقه اول

آسانسور هیدرولیک در گرگان (گلستان)

 

اسانسور هیدرولیک در گرگان (گلستان)

آسانسور هیدرولیک در ساری (مازندران)

۴۷- شرکت طاهااوج پرواز دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در ساری (مازندران) می باشد. همچنین آدرس شرکت طاهااوج پرواز جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ساری:بلوارامیرمازندرانی،نرسیده به کوچه اتحاد،جنب بانک کشاورزی

قیمت آسانسور هیدرولیک

 

قیمت آسانسور هیدرولیک

۴۸- شرکت فرازمندان نوین مامطیر دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در ساری (مازندران) می باشد. همچنین آدرس شرکت فرازمندان نوین مامطیر جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بابل – خیابان شریعتی – حد فاصل میدان اوقاف و باغ فردوس – جنب رستوران حوریا

آسانسور هیدرولیک در ساری (مازندران)

 

اسانسور هیدرولیک در ساری (مازندران)

آسانسور هیدرولیک در قزوین

۴۹- شرکت صعود گران ارتفاع آروین دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در قزوین می باشد. همچنین آدرس شرکت صعود گران ارتفاع آروین جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خیابان نوروزیان انتهای حکمت ۶۶

قیمت اسانسور هیدرولیک

 

اسانسور هیدرولیک

۵۰- شرکت صنعتگران اوج پرواز دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در قزوین می باشد. همچنین آدرس شرکت صنعتگران اوج پرواز جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خیابان عارف کوچه شهید قنبری پلاک ۲ طبقه ۳ واحد ۶

آسانسور هیدرولیک در قزوین

 

آسانسور هیدرولیک در قزوین

آسانسور هیدرولیک در قم

۵۱- شرکت الوند آذین اوج دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در قم می باشد. همچنین آدرس شرکت الوند آذین اوج جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان معلم، مجتمع عمرانیه، واحد ۴۱۹

قیمت آسانسور هیدرولیک در قم

 

قیمت اسانسور هیدرولیک در قم

۵۲- شرکت اوج گستر استیلا دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در قم می باشد. همچنین آدرس شرکت اوج گستر استیلا جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان قندی غربی – پلاک ۲۶ – واحد ۵

آسانسور هیدرولیک در قم

 

اسانسور هیدرولیک در قم

آسانسور هیدرولیک در اراک (مرکزی)

۵۳- شرکت کیسان نوید صنعت دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در اراک (مرکزی) می باشد. همچنین آدرس شرکت کیسان نوید صنعت جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان مرکزی شهرستان اراک ابتدای خیابان شریعتی ساختمان پاسارگاد طبقه ۳ واحد ۹

آسانسور هیدرولیک در اراک

 

اسانسور هیدرولیک در اراک

۵۴- شرکت نگین آسانبر پرند دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در اراک (مرکزی) می باشد. همچنین آدرس شرکت نگین آسانبر پرند جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرستان زرندیه مامونیه خ امام خمینی (ره) جنب فرمانداری شهرستان زرندیه

آسانسور هیدرولیک در اراک (مرکزی)

 

اسانسور هیدرولیک در اراک (مرکزی)

آسانسور هیدرولیک در خرم آباد (لرستان)

۵۵- شرکت فراز پویان غرب دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در خرم آباد (لرستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت فراز پویان غرب جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بروجرد خیابان ۴۵ متری شهرداری بعد از کوچه حمزه لو روبروی شهرداری منطقه یک پلاک ۶۰ طبقه همکف . کدپستی ۶۹۱۶۷۶۹۹۵۳

موتور آسانسور هیدرولیک خانگی

 

موتور اسانسور هیدرولیک خانگی

۵۶- شرکت گروه صنعتی آسمان گستر آبان دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در خرم آباد (لرستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت گروه صنعتی آسمان گستر آبان جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : لرستان بروجرد خیابان آیت اله کاشانی شمالی پایین تر از بیمه ایران پلاک ۱۷۲

آسانسور هیدرولیک در خرم آباد (لرستان)

 

اسانسور هیدرولیک در خرم آباد (لرستان)

آسانسور هیدرولیک در شهرکرد (چهارمحال و بختیاری)

۵۷- شرکت توسن پارس سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در شهرکرد (چهارمحال و بختیاری) می باشد. همچنین آدرس شرکت توسن پارس سپاهان جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرکرد- میدان انقلاب خ ملت کوچه ۴۴ نبش کوچه

قیمت موتور آسانسور هیدرولیک

 

قیمت موتور آسانسور هیدرولیک

۵۸- شرکت جهان اسانبر شعله چهارمحال دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در شهرکرد (چهارمحال و بختیاری) می باشد. همچنین آدرس شرکت جهان اسانبر شعله چهارمحال جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرکرد- خیابان مولوی- روبروی کلینیک تامین اجتماعی- ساختمان هما- طبقه ۳

قیمت آسانسور هیدرولیک

 

اسانسور هیدرولیک

۵۹- شرکت جهانبین چهارمحال دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در شهرکرد (چهارمحال و بختیاری) می باشد. همچنین آدرس شرکت جهانبین چهارمحال جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرکرد- خیابان سعدی- حدفاصل چهارراه فصیحی و سه راه سینما- ساختمان حسام- طبقه اول

آسانسور هیدرولیک در شهرکرد (چهارمحال و بختیاری)

 

اسانسور هیدرولیک در شهرکرد (چهارمحال و بختیاری)

آسانسور هیدرولیک در سمنان

۶۰- شرکت شرکت فنی مهندسی و آسانسوراطلس گستر کومش دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در سمنان می باشد. همچنین آدرس شرکت شرکت فنی مهندسی و آسانسوراطلس گستر کومش جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان سمنان-شهرستان دامغان-خیابان پاسداران.روبه روی کانون فرهنگی معراج

قیمت آسانسور هیدرولیک در سمنان

 

اسانسور هیدرولیک در سمنان

۶۱- شرکت شرکت ماهین مه قومس دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در سمنان می باشد. همچنین آدرس شرکت شرکت ماهین مه قومس جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سمنان بلوار ولیعصر بلوار ارم ارم دوم پلاک ۹۳

آسانسور هیدرولیک در سمنان

 

آسانسور هیدرولیک در سمنان

آسانسور هیدرولیک در کیش

۶۲- شرکت فاخر آسانبر کیش دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در کیش می باشد. همچنین آدرس شرکت فاخر آسانبر کیش جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کیش بلوار ایران بازار هرمز طبقه اول غرفه N114 شرکت فاخر آسانبر کیش

قیمت آسانسور هیدرولیک در کیش

 

قیمت اسانسور هیدرولیک در کیش

۶۳- شرکت فراز پرداز کیش دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در کیش می باشد. همچنین آدرس شرکت فراز پرداز کیش جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : جزیره کیش : بازار هرمز طبقه اول واحد N-132

آسانسور هیدرولیک در کیش

 

اسانسور هیدرولیک در کیش

آسانسور هیدرولیک در قشم

۶۴- شرکت ثمین آسانبر قشم دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در قشم می باشد. همچنین آدرس شرکت ثمین آسانبر قشم جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قشم شهرک سام و زال مجتمع تجاری سام و زال طبقه همکف پلاک ۲۰

گاورنر آسانسور هیدرولیک

 

گاورنر اسانسور هیدرولیک

۶۵- شرکت شرکت بالان صنعت دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در قشم می باشد. همچنین آدرس شرکت شرکت بالان صنعت جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز.شهرک صنعتی بزرگ شیراز فاز۲  میدان ششم خیابان مهارت

آسانسور هیدرولیک در قشم

 

آسانسور هیدرولیک در قشم

آسانسور هیدرولیک در زاهدان (سیستان و بلوچستان)

۶۶- شرکت پرنداور شرق دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت پرنداور شرق جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت آسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زاهدان خیابان مولوی ۲۲ جنب بانک مسکن

قیمت آسانسور هیدرولیک در زاهدان

 

اسانسور هیدرولیک در زاهدان

۶۷- شرکت دلتا آسانبر طوس دارای پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور هیدرولیکی در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت دلتا آسانبر طوس جهت خرید قطعات و جک اسانسور هیدرولیک و یا استعلام قیمت اسانسور هیدرولیک جک مستقیم ، اسانسور هیدرولیکی جک از بغل و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مشهد بلوار پیروزی بین ۶ و ۸ پلاک ۲۰۲

آسانسور هیدرولیک در زاهدان (سیستان و بلوچستان)

 

اسانسور هیدرولیک در زاهدان (سیستان و بلوچستان)

قیمت آسانسور هیدرولیک

قیمت آسانسور هیدرولیکی به عوامل مختلفی وابسته است که از این عوامل می توان به کاربری آسانسور ، ابعاد چاه آسانسور ، ظرفیت آسانسور ، سرعت آسانسور ، نوع درب طبقات و کابین آسانسور ، برآورد ترافیک و تعداد استارت در ساعت آسانسور ، عمق چاهک آسانسور ، نوع جک هیدرولیک آسانسور و … اشاره کرد.

برای مطالعه بیشتر:

بهترین کابین اسانسور

موتور گیربکس بهران

موتور گیرلس بهران

۴۷ نظر

 1. اسانسور هیدرولیک چه مزیتی نسبت به اسانسور های دیگه داره ؟

 2. آسانسور هیدرولیک به صورت رو کار انجام میدین!

 3. کاراسلینگ در آسانسورهای هیدرولیک چه کاری انجام میدهد؟

  • کاراسلینگ نقش فریم کابین (یوک) آسانسور کششی را در انواع آسانسور هیدرولیکی نظیر آسانسور هیدرولیک جک از بغل به عهده دارد. به طوری که کفشک ، رولر و پاراشوت آسانسور بر روی آن مونتاژ می شود.

 4. شرکتهای آسانسور هیدرولیک چه خدماتی ارائه میدهند؟

 5. دوستانی که تجربه ی خرید دارند کدوم یک از شرکت های ارائه کننده رو پیشنهاد میکنن

 6. نصب آسانسور هیدرولیک برای چه مکانهایی مناسب نیست؟

 7. جک هیدرولیک آسانسور چگونه کار میکند ؟

 8. آسانسور هیدرولیک چه مزایایی دارد ؟

 9. قیمت و هزینه نصب آسانسور هیدرولیک چقدر است ؟

 10. آسانسور هیدرولیک در چه ساختمانهایی کاربرد دارد ؟

 11. آیا نصب آسانسور هیدرولیکی در فروشگاهها مقرون به صرفه است؟

  • در صورتی که نیاز به آسانسور تا سه طبقه باشد، نصب آسانسور هیدرولیکی برای مراکز تجاری از نظر هزینه به صرفه است.

 12. پاوریونیت آسانسور هیدرولیک درچه قسمتی از ساختمان نصب می شود؟

  • پاوریونیت آسانسور هیدرولیک در موتورخانه آسانسور ، زیرزمین ساختمان و یا در برخی مواقع در خود چاه آسانسور نصب می گردد.

 13. آسانسور هیدرولیکی چه تفاوتی با بقیه ی آسانسور ها داره ؟

  • آسانسور هیدرولیکی نسبت به آسانسور کششی در حدود ۱۲ درصد فضای کم تری را اشغال می کند که این تنها یکی از موارد تفاوت آسانسور هیدرولیک و کششی می باشد. همچنین جهت نصب و اجرای این نوع از آسانسور به ساخت موتورخانه نیاز نمی باشد اما به یک مقدار محدود فضای بالاسری نیاز است.

 14. قیمت و هزینه نصب آسانسور هیدرولیک چقدر است ؟

 15. نصب آسانسور هیدرولیک چه معایبی دارد؟

 16. آسانسور هیدرولیکی چه مزیتی نسبت به بقیه ی اسانسور ها داره ؟

 17. هزینه نصب آسانسور هیدرولیک چقدر است؟

 18. ساختمان ما ۱۰ طبقه هستش . آیا میشه از اسانسور هیدرولیکی استفاده کرد ؟

 19. طرز کار آسانسور هیدرولیک چگونه است؟

 20. هزینه نصب چگونه است ؟

 21. هزینه نصب آسانسور هیدرولیک چقدر است؟

 22. قیمت آسانسور هیدرولیک چقدر است؟

 23. آسانسور هیدرولیکی چه مزایایی دارد؟

 24. اسانسور هیدرولیکی فقط مناسب ساختمان های پنج طبقه و کمتره ؟ چرا نمیشه برای طبقات بیشتر استفاده کرد ؟

 25. آسانسور هیدرولیک ارزان تر در میاد یا اسانسور کششی؟ کدام عمر مفید بیشتری دارد بین این دو اسانسور

 26. ممنون از مطالب مفیدتون تو زمینه آسانسور هیدرولیک

 27. مطلبتون خیلی کاربردیه ممنون

 28. آسانسور هیدرولیک حدود قیمتش چقدره؟

 29. ببخشید من میخواستم برای داخل خونه برای مادرم آسانسور هیدرولیک بذارم امکان چنین کاری هست؟

 30. آسانسور هیدرولیکی برای خونه های کوچیک میتونه گزینه مناسبی باشه

 31. متاسفانه مردم ایران فرهنگ استفاده از آسانسور ندارن، حالا شما آسانسور هیدرولیک بذار یا کششی یا هرچی، فرقی نمیکنه