پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نما

دسته بندی
ترمیم نما
تعداد ارائه دهنده ها
۴۵ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

خدمات مرتبط در عمران مدرن

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۷

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۵

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۵

location

کرج

******۰۹۳۰۸

۳

location

کرج

******۰۲۱۵۶

۵

location

تهران

******۰۲۱۳۳

۵

location

تهران

******۰۹۱۲۶

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۹

۳

location

تهران

******۰۹۱۲۵

۵

location

تهران

******۰۲۱۷۷

۳

location

تهران

******۰۹۱۹۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۴

location

کرج

******۰۹۱۲۵

۴

location

کرج

******۰۹۱۲۰

ابتدا
۱
۲
۳
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نما از جمله خدمات شرکت عمران مدرن می باشد. استفاده از نیروهای متخصص برای پيچ و رولپلاك نما ، از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت عمران مدرن ، حرفه ای ترین پیمانکاران فعال در این زمینه را به شما کاربران گرامی معرفی می نماید. شما عزیزان می توانید به طور مستقیم با مجری پیچ و رولپلاک نما تماس گرفته و یا اینکه معرفی آنها را به عمران مدرن بسپارید.

شرکت عمران مدرن با توجه به محل و شرایط پروژه، نزدیک ترین و در عین حال حرفه ای ترین پیمانکار را به شما معرفی می نماید تا به بهترین نحو ممکن و در اسرع وقت، پروژه شما اجرا گردد. با توجه به فضای رقابتی بین پیمانکاران، کمترین هزینه پیچ و رولپلاک نما با بهترین کیفیت، به شما پیشنهاد می شود.

 

پیچ رولپلاک نمای ساختمان
پیچ رولپلاک نمای ساختمان

 

نحوه پیچ و رولپلاک سنگ نما

نیاز به پیچ و رولپلاک نما به دلایلی همچون رانش زمین، زلزله، برف و باران و نشست ساختمان ایجاد می شود. پیچ و رولپلاک سنگ نما بسیار حائز اهمیت می باشد، زیرا بعد از مدتی به دلایل ذکر شده، ممکن است سنگ نما سست شده و در صورت عدم رسیدگی به موقع و مناسب، سقوط کرده و خسارت مالی و جانی به وجود آورد. رولپلاک، بست های مخروطی شکل پلاستیکی هستند.

 

پيچ و رولپلاك نما
پیچ و رولپلاک

 

در صورت ریزش سنگ در ابتدا باید سنگ را در ابعاد مورد نیاز سفارش داده و خریداری نمود. پس از تهیه پشت آن را چسب کاری کرده و در محل مورد نظر نصب می کنند. سپس با استفاده از پیچ رولپلاک نمای ساختمان آن را در جای خود محکم می نمایند. پیچ های مورد استفاده باید از جنس گالوانیزه ضد زنگ باشند تا در برابر رطوبت و آب مقاوم باشند. غالبا پیچ رولپلاک نمای سنگی با کمک طناب انجام می شود. برای پیچ و رولپلاک نما با طناب ، نیاز به یک نقطه ایمن برای اتصال طناب می باشد. بدین منظور طناب را به دور خرپشته، دور کانال های قطور کولر و محل های این چنینی می بندند.

 

پیچ رولپلاک نمای سنگی
پیچ رولپلاک نمای سنگی

 

در انتهای عملیات پیچ رولپلاک نمای سنگی ، با توجه به رنگ و نوع سنگ، پیچ ها را می پوشانند. برای مثال برای سنگ های مرمریت و تراورتن، از بتونه همرنگ سنگ نما برای پوشاندن پیچ استفاده می کنند. برای سنگ های گرانیت، در صورت امکان می توان پیچ را همسطح سنگ بسته و روی آن را با یک رنگ همرنگ گرانیت پوشاند. در صورتی که مجری پیچ و رولپلاک نما از تخصص و مهارت بالایی برخوردار باشد و کار خود را به درستی انجام دهد، پیچ و رولپلاک تا آخر عمر ساختمان باقی مانده و ریزش نخواهد کرد. باید توجه نمود که قطر پیچ به توجه به ضخامت سنگ تعیین و مشخص می شود.

 

نحوه پیچ و رولپلاک سنگ نما
نحوه پیچ و رولپلاک سنگ نما

 

هزینه پیچ و رولپلاک نما

برای تعین قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان حتما باید بررسی های لازم از محل مورد نظر صورت پذیرد. هزینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان به جنس سنگ بستگی دارد. همچنین قیمت پیچ و رولپلاک انواع مختلف یک سنگ نیز با یکدیگر متفاوت است. زیرا از مقاومت، کیفیت و مرغوبیت متفاوتی برخوردار هستند. متراژ کار تعیین کننده هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان می باشد. با افزایش متراژ به پیچ و رولپلاک بیشتری نیاز بوده و هزینه ها افزایش می یابد. نوع پیچ نیز از جمله مواردی است که بر روی قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان تاثیرگذار است.

 

پیچ و رولپلاک نما
پیچ و رولپلاک نما

 

هزینه پیچ رولپلاک نماهایی که طرح های ساده تری دارند، کمتر است. با پیچیده تر شدن طرح ها، نیاز به دقت بالاتری بوده و سختی کار بیشتر می گردد. در نتیجه هزینه پیچ و رولپلاک نما ساختمان افزایش می یابد. برای محکم سازی سنگ نمای ساختمان می توان از طناب یا داربست استفاده کرد. با تغییر روش محکم سازی، قیمت پيچ و رولپلاك نما تغییر می یابد. هزینه پیچ رولپلاک سنگ نما با طناب به دلیل عدم استفاده از داربست، پایین تر است. هزینه پيچ و رولپلاك نماهایی که سنگ آن افتاده و شکسته، بیشتر است. زیرا ابتدا نیاز است که سنگ با کمک چسب در محل چسبانده شده و سپس پیچ رولپلاک گردد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

علیرضا اسکودار

پیچ و رولپلاک نما باعث شکسته شدن ینگ نما نمیشود؟

صابر مولایی

راهی وجود داره ک بشه پیچ و روپلاک های نما رو مخفی کرد تا ظرافت سازه رو تحت تاثیر قرار نده ولی همون قدرت رو داشته باشه

رایان صوفیان

سلام اجرای پیچ و رولپلاک نما برای نماهایی که سنگی نیستند ، مثلا برای نماهای آجری یا بتنی یا سیمانی هم اجرا میشه یا این روش پیچ و رولپلاک نما فقط برای نماهای سنگی طراحی شده؟!

احراری

پیچ و رولپلاک نما برای نماهای سنگی است یا در نمای آجری و سیمانی هم بکار میره؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما