نماشویی در ارتفاع

نماشویی در ارتفاع

دسته بندی
نماشویی
تعداد ارائه دهنده ها
۴۴ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

خدمات مرتبط در عمران مدرن

نماشویی در ارتفاع

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۵

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۳

location

کرج

******۰۲۱۵۶

۵

location

تهران

******۰۲۱۳۳

۵

location

تهران

******۰۹۱۲۶

۴

location

تهران

******۰۹۱۹۷

۵

location

تهران

******۰۹۱۲۶

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۹

۳

location

تهران

******۰۹۱۲۵

۵

location

تهران

******۰۲۱۷۷

۳

location

تهران

******۰۹۱۹۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۴

location

کرج

******۰۹۱۲۵

۴

location

کرج

******۰۹۱۲۰

ابتدا
۱
۲
۳
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

نماشویی در ارتفاع

نماشویی در ارتفاع که شامل روش های نماشویی با راپل ، نماشویی با داربست و همین طور نماشویی با بالابر است، از جمله خدمات شرکت عمران مدرن می باشد. استفاده از نیروهای متخصص برای نماشویی ساختمان باطناب ، از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت عمران مدرن ، حرفه ای ترین پیمانکاران فعال در زمینه نماشویی در ارتفاع را به شما کاربران گرامی معرفی می نماید. شما عزیزان می توانید به طور مستقیم با پیمانکاران شرکت نماشویی ساختمان تماس گرفته و یا اینکه معرفی آنها را به عمران مدرن بسپارید.

شرکت عمران مدرن با توجه به محل و شرایط پروژه، نزدیک ترین و در عین حال حرفه ای ترین پیمانکار را به شما معرفی می نماید تا به بهترین نحو ممکن و در اسرع وقت، پروژه شما اجرا گردد. با توجه به فضای رقابتی بین پیمانکاران، کمترین هزینه نماشویی در ارتفاع با بهترین کیفیت، به شما پیشنهاد می شود.

 

نماشویی در ارتفاع
نماشویی در ارتفاع

 

نماشویی با راپل

نماشویی با طناب یا نماشویی با راپل از بهترین روش های شستشوی نما می باشد. در این روش نماشویی در ارتفاع ،‌ راپل کار از طناب آویزان شده و اقدام به شستشوی نمای ساختمان می نماید. یک سر طناب به صورت محکم به قسمت ایمن بالایی ساختمان بسته شده و سر دیگر آن به راپل کار متصل می شود. طناب دیگری نیز که به عنوان طناب ترمز شناخته می شود، به راپل کار وصل می شود.

در این روش نماشویی در ارتفاع ، تامین ایمنی افراد بسیار حائز اهمیت می باشد. راپل کار باید از سلامتی طناب و ابزارهای مورد استفاده برای صعود و فرود اطمینان حاصل نماید. این عمل باید بعد از اتمام هر پروژه و پیش از شروع پروژه جدید انجام شود. راپل کار حرفه ای باید با کار با انواع ابزار نظافت آشنا باشد. برای ساختمان های بیشتر از ۳ طبقه بهتر است که از روش نماشویی با طناب برای شستشوی نمای ساختمان استفاده کرد. از جمله مزیت های این روش عدم نیاز به داربست و همین طور عدم مزاحمت برای دیگران است. نماشویی ساختمان باطناب موجب کاهش زمان و هزینه می شود. به طور کلی شستشوی نمای ساختمان به صورت دوره ای، موجب افزایش طول عمر نمای ساختمان می گردد.

 

نماشویی با طناب
نماشویی با طناب

 

نماشویی با داربست

از دیگر روش های نماشویی در ارتفاع که از جمله روش های سنتی است، نماشویی با داربست می باشد. این روش در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفته و امروزه به ندرت استفاده می شود. در روش نماشویی با داربست ، ابتدا داربست بر روی ساختمان نصب شد و نیروی کار بر روی آن قرار گرفته و اقدام به شستشوی نما می نمایند.

از جمله مزایای این روش نماشویی در ارتفاع ، ایمنی آن می باشد. اما در مقابل هزینه انجام آن بیشتر است. زیرا علاوه بر هزینه نماشویی، هزینه داربست نیز باید پرداخت شود. استفاده از این روش در ساختمان های با ارتفاع کم توصیه می گردد. همان طور که پیشتر نیز ذکر گردید برای ساختمان های بلندتر از ۳ طبقه بهتر است که از روش نماشویی با طناب استفاده کرد. همچنین نماشویی با داربست نسبت به روش نماشویی ساختمان باطناب ،‌ مزاحمت بیشتری ایجاد می کند. زیرا برای اجرای داربست ، بخشی از پیاده رو اشغال می شود.

 

نماشویی با داربست
نماشویی با داربست

 

نماشویی در ارتفاع با بالابر

این روش نماشویی در ارتفاع ، نسبت به دو روش دیگر هزینه بیشتری دارد. بنابراین از این روش در صورتی استفاده می شود که استفاده از طناب یا داربست با محدودیت هایی رو به رو باشد. استفاده از روش نماشویی با بالابر ، نسبت به دو روش دیگر آسان تر است.

 

نماشویی در ارتفاع
نماشویی با بالابر

 

هزینه نماشویی در ارتفاع

در برآورد هزینه نماشویی در ارتفاع باید عواملی همچون متراژ و مساحت نما و عرض ساختمان را مدنظر قرار داد. تعداد طبقات و ارتفاع ساختمان تعیین کننده هزینه نماشویی بدون داربست است. نوع و جنس نما دیگر عامل تعیین کننده هزینه نماشویی ساختمان باطناب می باشد. به طور مثال در نمای سنگی ساختمان ، نوع سنگ در میزان جذب آلودگی تاثیرگذار است. نمای گرانیت میزان آلودگی کمتری را به خود جذب کرده و سنگ های تیشه ای و تراورتن به دلیل منافذ بیشتر آلودگی بیشتری را جذب می کنند و تمیز کردن آن سخت تر است. این عامل بر هزینه نماشویی در ارتفاع تاثیرگذار است.

 

نماشویی با راپل
نماشویی با راپل

 

شستشوی نمای ساختمان می تواند به صورت دستی، با دستگاه و یا با استفاده از مواد مختلف انجام شود. نمای ساختمان در طی سالیان متمادی آلودگی های مختلفی را به خود جذب می کند. میزان کثیفی نما هم در تعیین قیمت نماشویی با طناب و سایر روش های نماشویی در ارتفاع تاثیرگذار است. قدمت و حساسیت بنا و همین طور جنس نما بر قیمت نماشویی با راپل موثر است. به طور کلی از میان سه روش نماشویی در ارتفاع ، هزینه نماشویی ساختمان باطناب کمتر از سایر روش ها است.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

خالد میرباقری

کارگرانی که در کار نماشویی در ارتفاع سابقه خدمت دارند رو میتونید جذب گروهتون بکنید اگه امکانش هست ممنون میشم پاسخ بدید

المیران احمدی

سلام لطفا شماره تماس رزو یا آدرس سایت شرکت هایی که نماشویی در ارتفاع رو انجام میدن برام قرار بدید ، ممنون از توجه تون🙏🏻

حمید صالحی

نماشویی در ارتفاع که با استفاده از داربست انجام میشه چطوریه ، چون من پرسیدم که داربست رو اگر اجاره بدن به صورت ماهیانه اجاره میدن خب برای کسی که نماشویی در ارتفاع با داربست رو بخواد انجام بده یک روز یا نهایتا دو روز از این داربست استفاده میکنه خب چرا باید کرایه یه ماه داربست رو بده؟

خلیلی

سلام نماشویی در ارتفاع برای شهر کرج رو معرفی می فرمایید. ممنون

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما