سندبلاست نما

سندبلاست نما

دسته بندی
نماشویی
تعداد ارائه دهنده ها
۲۴ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

خدمات مرتبط در عمران مدرن

سندبلاست نما

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۹۷

۵

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۶

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۹

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۷

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۴

location

کرج

phone

******۰۹۱۲۰

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۹

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۹۱

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

۳

location

تهران

phone

******۰۹۹۰۱

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۶

ابتدا
۱
۲
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

سندبلاست نما

سندبلاست نما از جمله خدمات شرکت عمران مدرن می باشد. استفاده از نیروهای متخصص برای سندبلاست نمای ساختمان ، از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت عمران مدرن ، حرفه ای ترین پیمانکاران فعال در زمینه سندبلاست نما را به شما کاربران گرامی معرفی می نماید. شما عزیزان می توانید به طور مستقیم با پیمانکاران سندبلاست نمای ساختمان تماس گرفته و یا اینکه معرفی آنها را به عمران مدرن بسپارید.

شرکت عمران مدرن با توجه به محل و شرایط پروژه، نزدیک ترین و در عین حال حرفه ای ترین پیمانکار را به شما معرفی می نماید تا به بهترین نحو ممکن و در اسرع وقت، پروژه شما اجرا گردد. با توجه به فضای رقابتی بین پیمانکاران، کمترین هزینه سندبلاست نما با بهترین کیفیت، به شما پیشنهاد می شود.

 

سندبلاست نما
سندبلاست نما

 

سندبلاست نمای ساختمان

سندبلاست یکی از روش های زدودن آلودگی از سطح نمای ساختمان می باشد. در این روش از ماسه مخصوص استفاده می گردد. این مواد با فشار باد یا آب بر روی سطح نما پاشیده می شود. برای سندبلاست نمای ساختمان از دستگاه واترجت یا کمپرسور فشار قوی هوا استفاده می شود. ماسه ها عمدتا از جنس سیلیس و اکسید فلزات هستند. ماسه پاشیده شده بر روی سطح، لایه های جرم را سست کرده و باعث کنده شدن آن از سطح نما می گردد.

اندازه دانه های ماسه به جنس نمای ساختمان وابسته است. به طور مثال برای نماهای اجرا شده با تراورتن، از سیلیس دانه نمکی که دارای اندازه تا ۰/۳ میلی متر است، استفاده می شود. برای سطوحی که دارای خلل و فرج زیاد هستند از دانه های بزرگتر که دارای اندازه ۰/۳ تا ۱/۳ میلی متر می باشند برای سندبلاست نما استفاده می گردد.

روش سندبلاست برای پاک کردن کثیفی ها و لک های شدید نما مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین برای ساختمان هایی که مدت زیادی از نماشویی آن می گذرد، روشی کارآمد می باشد. بهتر است که پس از اتمام کار از مواد پوششی و محافظ همچون مواد نانو و رزین اپوکسی، برای جلوگیری از نفوذ مجدد آلودگی استفاده کرد. این روش از بهترین روش های نماشویی محسوب می شود. سندبلاست آجر نما و سندبلاست نمای سنگی از جمله کاربردهای این روش است. با سندبلاست آجر نما ، هرگونه چربی، رسوبات آهکی، رنگ و ... از سطح نما پاک می شود.

 

سندبلاست آجر نما
پاک کردن رنگ از روی سطح آجری با سندبلاست

 

انواع روش های سندبلاست نما

سندبلاست نمای ساختمان بر اساس روش اجرا به دو نوع واتر سندبلاست و سندبلاست خشک ، دسته بندی می شود. در روش واتر سندبلاست ، از دستگاه سه فاز فشار قوی به همراه مخلوط آب و ماسه (یا سیلیس) استفاده می شود. این روش بیشتر برای سندبلاست آجر نما کاربرد دارد. برای نماهایی که سیمان بر روی آن چسبیده باشد و نماهایی که آلودگی و کثیفی بر روی آن نشسته باشد، می توان از روش واتر سندبلاست استفاده کرد.

در روش سندبلاست خشک ،‌ مواد ساینده با کمک کمپرسور فشار قوی هوا، به سمت سطح نما پرتاب می شود. در این روش برای جلوگیری از آسیب به نما از سیلیس با دانه های ریزتر استفاده می گردد. زیرا روش سندبلاست خشک برای زدودن جرم هایی که در لایه های زیرین نما نفوذ کرده اند، استفاده می شود. بنابراین باید از دانه های ریزتری استفاده کرد تا نما دچار آسیب نگردد.

سندبلاست خشک ممکن است موجب ایجاد دفرمگی، تاب برداشتن و آسیب به سطح شود. اما روش تر، سطحی صاف و یکدست ایجاد می کند. سندبلاست خشک گرد و غبار زیادی تولید می کند و برای اجرا به یک فضای باز و بزرگ نیاز دارد. در صورتی که واتر سندبلاست چنین آلودگی ای ایجاد نمی کند. سرعت اجرای واتر سندبلاست نما نیز از سندبلاست خشک بیشتر است.

 

سندبلاست نمای ساختمان
سندبلاست نمای ساختمان

 

قیمت سندبلاست نما

از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سندبلاست نمای ساختمان ، میزان کثیفی نما است. هرچه نما کثیف تر بوده و لک های بیشتری داشته باشد، قیمت نماشویی به روش سندبلاست بیشتر خواهد بود. جنس نما و ابعاد آن، هم تعیین کننده هزینه های سندبلاست نما می باشد. در مقایسه دو روش واتر سندبلاست و سندبلاست خشک نما می توان گفت که در روش اول از مواد ساینده کمتری استفاده شده و در نتیجه از سندبلاست خشک ارزان تر است.

باید توجه داشت که برای نماشویی ساختمان از بهترین روش استفاده گردد تا در هزینه ها صرفه جویی شود. به طور مثال اگر نمای ساختمان چندان کثیف نیست، لزومی به استفاده از روش سندبلاست نمای ساختمان نبوده و می توان با روش هایی دیگری اقدام به شستشوی نما نمود.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

بیتا ارمان

میتونید کمی در مورد سند بلاست نما به صورت خشک اطلاعات بدین و با سایر روش ها مقایسه کنید

سهیل کریمی

سلام در روش سندبلاست نمای ساختمان ، تا چه اندازه از کثیفی و آلودگی روی نما تمیز میشه ، منظورم اینکه از این روش برای پاک کردن چه تیپ آلاینده هایی استفاده میشه؟!

شیروانی

سلام برای استعلام سندبلاست نما با چه شماره ای تماس بگیرم؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما