نماشویی با واترجت

نماشویی با واترجت

دسته بندی
نماشویی
تعداد ارائه دهنده ها
۳۲ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

خدمات مرتبط در عمران مدرن

نماشویی با واترجت

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۷

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۵

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

۳

location

کرج

phone

******۰۲۱۵۶

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۳۳

۵

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۶

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۹۷

۵

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۶

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۹

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۹

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۶

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۴۸

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

ابتدا
۱
۲
۳
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

نماشویی با واترجت

نماشویی با واترجت از جمله خدمات شرکت عمران مدرن می باشد. استفاده از نیروهای متخصص برای شستشوی نمای ساختمان با واترجت ، از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت عمران مدرن ، حرفه ای ترین پیمانکاران فعال در زمینه نماشویی با واتر جت را به شما کاربران گرامی معرفی می نماید. شما عزیزان می توانید به طور مستقیم با نیروهای متخصص در زمینه نماشویی با واترجت ، تماس گرفته و یا اینکه معرفی آنها را به عمران مدرن بسپارید.

شرکت عمران مدرن با توجه به محل و شرایط پروژه، نزدیک ترین و در عین حال حرفه ای ترین پیمانکار را به شما معرفی می نماید تا به بهترین نحو ممکن و در اسرع وقت، پروژه شما اجرا گردد. با توجه به فضای رقابتی بین پیمانکاران، کمترین هزینه نماشویی با واترجت با بهترین کیفیت، به شما پیشنهاد می شود.

 

نماشویی با واترجت

 نماشویی با واترجت

 

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

آلودگی های مختلف با گذشت زمان، بر روی ساختمان نشسته و ظاهر بدی به آن می دهند. نماشویی با واترجت یکی از راهکارهایی است که علاوه بر بهتر کردن جلوه ساختمان، از فرسودگی و گسترش تخریب نما نیز جلوگیری می کند. این روش برای شستن نماهای مختلف بتنی، آجری، سیمانی، شیشه ای و ... قابل کاربرد است. واترجت شستشوی نمای ساختمان با فشار آب بالایی که دارد، تمامی آلودگی ها و چربی ها را از سطح نما می زداید. زمانی که میزان جرم و آلودگی زیاد باشد، به همراه آب از سیلیس نیز استفاده می کنند.

 

نماشویی با واتر جت

 شستشوی نمای آجری با واترجت

 

در شهرهای کوچک که آلودگی هوای کمی دارند، غالبا آلودگی ها از نوع گرد و غبار بوده و به راحتی و با فشار متوسط آب می توان اقدام به شستشوی نما نمود. در این حالت برای نماشویی با واترجت ، نیازی به استفاده از مواد شوینده نمی باشد. در شهرهایی که با پدیده ریزگردها مواجه هستند، برای نماشویی نیاز به فشار آب بالاتری است. در مناطقی که هم با پدیده ریزگردها مواجه هستند و هم میزان مصرف سوخت های فسیلی بالاست، باید از آب گرم برای نماشویی با واترجت استفاده کرد. در شهرهای پرجمعیت و کلان شهرها که آلودگی ناشی از سوخت های فسیلی بسیار بیشتر است، برای شستشوی نما با واترجت باید از مواد شوینده نیز استفاده کرد تا سطح به طور کامل تمیز شود.

 

نماشویی با واتر جت

 شستشوی نمای بتنی با واترجت

 

واترجت شستشوی نمای ساختمان از اجزای مختلفی تشکیل شده است که شامل موتور برق یا دینام، پمپ آب، یک نازل جهت خروج آب با فشار زیاد، شلنگ و تابلوهای برق برای کنترل دستگاه می باشد. واترجت ها در دو نوع برقی و بنزینی موجود می باشند. نوع برقی آن خود به دو دسته تکفاز و سه فاز تقسیم بندی می گردد.

 

مزایای نماشویی با واتر جت

با کمک واترجت می توان در کمترین زمان ممکن، نمای ساختمان را شستشو داد. استفاده از این دستگاه آسان بوده و آلودگی تولیدی آن نیز بسیار کم است. در صورتی که نمای ساختمان از استحکام بالایی برخوردار نباشد، پیش از آغاز به کار، باید با پیچ و رولپلاک آن را محکم کرد.

 

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

 تاثیر نماشویی با واتر جت

 

برخلاف روش های سنتی و دستی نماشویی، شستشوی نمای ساختمان با واترجت ، نیاز به نیروی کار چندانی ندارد. همچنین هزینه نماشویی با واترجت مقرون به صرفه است. فشار دستگاه واترجت شستشوی نمای ساختمان قابل تنظیم بوده و می توان با توجه به نوع سطح و عملیات نظافتی مورد نظر، فشار آن را تنظیم کرد. از دیگر مزایای نماشویی با واتر جت ، عدم نیاز آن به داربست می باشد، این امر حذف هزینه های مربوط به نصب داربست را موجب می شود. این کار با کمک طناب قابل انجام است. البته با استفاده از داربست نیز می توان از این روش شستشوی نما استفاده کرد.

 

نماشویی با واتر جت

 نماشویی با واتر جت

 

آلودگی های روی سطح نما به مرور موجب آسیب به آن می شوند. به طور کلی نماشویی دوره ای ساختمان به ویژه در کلان شهرهایی که میزان آلودگی در آن بسیار  بالاست، لازم و ضروری است. زیرا آلودگی ها به مرور باعث ریزش مصالح نما، همچون سنگ، شده و با گذشت زمان هزینه ترمیم افزایش یابد. بنابراین بهترین گزینه برای جلوگیری از وقوع چنین حوادثی، نماشویی با واترجت یا هر روش متناسب دیگری برای شستشوی نما است.

 

نماشویی با واترجت

 شستشوی نمای ساختمان چوبی با واترجت

 

قیمت نماشویی با واترجت

یکی از عوامل موثر بر قیمت نماشویی با واترجت ، متراژ کار است. هر چه متراژ کار بیشتر باشد، مدت زمان لازم برای نماشویی بیشتر بوده و از این نظر هزینه ها افزایش می یابد. میزان آلودگی نیز بر روی هزینه ها تاثیرگذار است. هر چقدر که آلودگی بیشتر باشد، علاوه بر آب به مواد شوینده بیشتری نیاز است. همچنین زمان بیشتری برای نماشویی نیاز بوده و درنتیجه هزینه ها افزایش می یابد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

بیتا

سلام نماشویی با واتر جت به چه فشار آبی نیاز دارد?

سپهر محمودی

نماشویی یک آپارتمان ۵ طبقه سه نما با واتر جت حدودا چند ساعت یا چند روز طول میکشه و نماشویی با واتر جت رو برای خونه هایی که در یک کوچه باریک قرار داره هم امکان پذیره اون تجهیزات و اینا جا میشن؟

گلیان

نماشویی با واترجت توسط چه شرکت های انجام می شود ممنون میشم برای شهر سمنان شرکتی رو معرفی بفرمایید

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما