نماشویی با اسید

نماشویی با اسید

دسته بندی
نماشویی
تعداد ارائه دهنده ها
۱۹ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

خدمات مرتبط در عمران مدرن

نماشویی با اسید

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۵

location

تهران

******۰۹۱۲۶

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۶

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۳

location

تهران

******۰۹۹۰۱

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۶

۴

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۴

location

تهران

******۰۹۱۴۴

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

ابتدا
۱
۲
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

نماشویی با اسید

نماشویی با اسید از جمله خدمات شرکت عمران مدرن می باشد. استفاده از نیروهای متخصص برای اسیدشویی نما ، از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت عمران مدرن ، حرفه ای ترین پیمانکاران فعال در زمینه نماشویی با اسید را به شما کاربران گرامی معرفی می نماید. شما عزیزان می توانید به طور مستقیم با نیروهای متخصص در زمینه اسیدشویی نما تماس گرفته و یا اینکه معرفی آنها را به عمران مدرن بسپارید.

شرکت عمران مدرن با توجه به محل و شرایط پروژه، نزدیک ترین و در عین حال حرفه ای ترین پیمانکار را به شما معرفی می نماید تا به بهترین نحو ممکن و در اسرع وقت، پروژه شما اجرا گردد. با توجه به فضای رقابتی بین پیمانکاران، کمترین هزینه نماشویی با اسید با بهترین کیفیت، به شما پیشنهاد می شود.

 

نماشویی با اسید

 نماشویی با اسید

 

روش نماشویی با اسید

نماشویی با اسید ، یکی از روش های قدرتمند شستن نمای ساختمان است. این روش که با عنوان اسیدشویی نما نیز شناخته می شود، به راحتی ذرات گرد و غبار، دوده، شوره و ... را می زداید. در عین حال این روش از حساس ترین روش های نماشویی ساختمان نیز محسوب می گردد. نماشویی با اسید زمانی به عنوان روش شست و شوی نما برگزیده می شود که سایر روش های نماشویی کارساز نباشد. به عبارت دیگر زمانی از این روش استفاده می شود که جرم حاصله بر روی نما با آب پاک نشود.

 

اسیدشویی نما

 ترکیب کردن اسید با آب

 

اسیدشویی نما غالبا در شهرهای شلوغ و پرترافیک که آلودگی هوا و درنتیجه آلودگی نمای ساختمان بیشتر است، مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که نمای ساختمان به موقع شسته شود، نیازی به نماشویی ساختمان با اسید ، نخواهد بود.

برای شست و شوی نما به این روش، در گام اول باید متناسب با نمای ساختمان، اسید مورد نیاز برای نماشویی انتخاب گردد. سپس سطح را مرطوب کرده و اسید رقیق شده با آب را بر روی سطح مورد نظر اسپری می کنند. با یک برس بر روی سطح کشیده و اجازه می دهند مدتی به همان حالت بماند و خیس بخورد. در گام بعدی با استفاده از یک برس آلودگی های روی نما را پاک کرده و می شویند. از آنجایی که نماشویی با اسید کاری خطرناک است، لازم است که حتما از نیروی های متخصص در این زمینه استفاده شود.

 

نماشویی با اسید

 برس کشیدن سطح اسیدپاشی شده

 

الزامات اسیدشویی نما

از مهم ترین نکاتی که باید در نماشویی با اسید به آن توجه داشت این است که هر نمایی قابل شست و شو با اسید نیست. نماشویی با اسید تنها برای نماهای اجرا شده با برخی از سنگ ها کاربرد دارد. این سنگ ها شامل سنگ تیشه ای و سنگ گرانیت می باشد. اسید مورد استفاده بدین منظور نباید بالای ۲۵ درصد باشد. زیرا اسید قوی تر، سبب تخریب مصالح و نما می شود. برای اسیدشویی نما ، از اسید دیسکلر، جوهر نمک و یا جرم آلکس استفاده می شود. در هنگام کار با اسید باید از تجهیزات ایمنی همچون دستکش و عینک استفاده گردد.

 

نماشویی با اسید

 زمان دادن به اسید اعمال شده روی سطح

 

ضرورت نماشویی با اسید

یکی از اولین دلایل نماشویی با اسید ، رفع آلودگی ها و زیباتر شدن جلوه و نمای ساختمان است. نماشویی ساختمان سبب می شود که خرابی های احتمالی نما که در زیر آلودگی ها پنهان شده اند، نمایان شده و با رسیدگی به موقع، از گسترش تخریب نما جلوگیری به عمل آید. به طور کلی آلودگی های نما، همچون اکسیدهای گوگرد، باران اسیدی و ... به مرور به نمای ساختمان آسیب وارد کرده و موجب تسریع روند فرسایش نما می شوند. با اسیدشویی نما می توان فرسایش و تخریب نما را به تاخیر انداخت و از تحمیل هزینه های گزاف نماسازی دوباره ساختمان جلوگیری کرد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

میلاد

سلام نماشویی با اسید به سنگ نما ساختمان آسیب نمیزند و باعث خوردگی نمیشود؟

مهری عبادی

نماشویی با اسید برای چه تیپ نماهایی بیشتر استفاده می شود و چرا؟

فلکی

نماشویی با اسید برای نماهای سنگی باعث خوردگی نما نمیشود؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما