نصب پوشش استخر

نصب پوشش استخر

دسته بندی

اجرای سایبان

نصب پوشش استخر

دسته بندی
اجرای سایبان
تعداد ارائه دهنده ها
۲۷ ارائه دهنده

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
شهر
شهر را مشخص کنید

نصب پوشش استخر

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۰

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۲

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

۵

location

کرج

phone

******۰۹۱۲۳

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۲

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۵

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۳

۴

location

تهران

phone

******٠٢١۴۴

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۶۶

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۶

۳

location

تهران

phone

******۰۹۲۰۸

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۵۵

۴

location

اصفهان

phone

******۰۹۱۳۳

ابتدا
۱
۲
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

نصب پوشش استخر

نصب پوشش استخر از جمله خدمات شرکت عمران مدرن می باشد. عمران مدرن با معرفی بهترین شرکت های فعال در این زمینه به شما مشتریان گرامی این امکان را می دهد که در کمترین زمان ممکن بهترین پوشش را برای استخر خود ایجاد کنید. شما کاربران گرامی می توانید به طور مستقیم با پیمانکاران این امر تماس بگیرید و یا اینکه معرفی آنها را به ما بسپارید. شرکت عمران مدرن نزدیک ترین و حرفه ای ترین پیمانکار را به محل اجرای پروژه فرستاده تا از محل مورد نظر بازدید نمایند. پیمانکاران نصب پوشش استخر ، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را با مقرون به صرفه ترین هزینه به شما ارائه می نمایند.

 

نصب پوشش استخر

 پوشش استخر

  

انواع پوشش استخر

در ساخت سازه پوشش استخر باید مواردی همچون بار باران و برف، بار باد و ... مورد محاسبه قرار گرفته و لحاظ گردد. لازم به ذکر است که در نصب پوشش استخر باید توجه داشت که بدنه و فریم اصلی پوشش، در برابر رطوبت و کلر آب مقاوم باشد.

 

نصب پوشش استخر

 

نصب پوشش استخر

 

پوشش استخر به دو دسته کلی ثابت و متحرک دسته بندی می گردد. در ادامه به معرفی انواع آن پرداخته شده است. همچنین نوعی از پوشش استخر وجود دارد که به صورت روکش و کاور، سطح آب استخر را می پوشاند. این روکش ها تنها موجب جلوگیری از کثیف شدن آب استخر شده و برای شنا کردن در استخر باید آن را جمع کرد.

 

نصب پوشش استخر

 روکش (کاور) استخر

 

نصب پوشش ثابت استخر

برای نصب پوشش استخر به صورت ثابت، می توان از ورق های پلی کربنات استفاده کرد. همان طور که از نام آن برمی آید این پوشش ها ثابت بوده و قابلیت جابجایی و باز و بسته شدن ندارند. از مهم ترین نکات در نصب این نوع پوشش، آب بندی آن می باشد. نصب پوشش استخر باید به نحوی انجام شود که از نفوذ آب باران و برف جلوگیری شود. همچنین با آب بندی پوشش استخر ، دوام و طول عمر آن نیز افزایش می یابد.

 

نصب پوشش استخر

 سقف ثابت استخر

 

نصب پوشش متحرک استخر

برای نصب پوشش متحرک ، نیاز به فضایی برای نصب ریل در اطراف استخر می باشد. این نوع از پوشش استخر غالبا برای پوشاندن استخرهای احداث شده در خانه های ویلایی مورد استفاده قرار می گیرد. پوشش متحرک استخر این امکان را فراهم می نماید که هر وقت که خواستید سقف استخر را بسته و یا باز کنید. این پوشش استخر خود به دو نوع دستی و برقی (اتوماتیک) تقسیم بندی می گردد که می توانند از یک طرف و یا از وسط (به سمت دو طرف استخر) باز و بسته شوند. نوع دستی آن با کمک نیروی انسانی باز و بسته شده و نوع برقی آن به کمک ریموت کنترل باز و بسته می شود.

 

نصب پوشش استخر

 سقف برقی استخر

 

برای نصب پوشش استخر به صورت متحرک نیز می توان از ورق های پلی کربنات استفاده کرد. در واقع ورق های پلی کربنات از بهترین گزینه های پوشش استخر می باشند. این ورق ها علاوه بر حفظ نور و روشنایی استخر، سبک بوده و از استحکام بالایی برخوردار هستند.

 

نصب پوشش استخر

 پوشش استخر از یک طرف جمع شونده

 

مزایای نصب پوشش استخر

امروزه با توجه به افزایش ساخت و ساز ساختمان های مرتفع و برج ها، استفاده از استخرهای روباز با مشکل مواجه شده است. نصب پوشش استخر از جمله راهکارهای رفع این مشکل و ایجاد مانعی برای دید مشرف می باشد. پوشش استخر تا حدود زیادی موجب جلوگیری از ورود گرد و غبار به درون آب می شود. در صورتی که این پوشش ها به صورت سقف اجرا شوند، از ورود برگ به درون آب جلوگیری کرده و در شرایط آب و هوایی مختلف امکان استفاده از استخر را فراهم می نمایند. به عبارت دیگر استخر کارکرد چهارفصل خواهد داشت.

 

هزینه نصب پوشش استخر

 پوشش استخر از دو طرف جمع شونده

 

همان طور که پیشتر نیز ذکر گردید، برای نصب پوشش استخر غالبا از ورق های پلی کربنات استفاده می گردد که دچار زنگ زدگی نمی شوند. این ورق ها از تنوع رنگی مناسبی برخوردار می باشند. از دیگر مزایای استفاده از ورق پلی کربنات در نصب پوشش استخر ، می توان به مقاومت در برابر شکستگی، تغییرات آب و هوایی و بادهای سنگین اشاره کرد.

 

هزینه نصب پوشش استخر

 پوشش متحرک دستی استخر

 

هزینه نصب پوشش استخر

هزینه نصب پوشش استخر وابسته به عواملی همچون متراژ کار، نوع پوشش، جنس پوشش رویه و ... می باشد. همان طور که پیشتر نیز بیان شد، پوشش ها به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم بندی می گردند که غالبا هزینه نوع ثابت آن کمتر از نوع متحرک است. علاوه بر این قیمت پوشش متحرک برقی استخر با نوع دستی آن متفاوت بوده و از قیمت بالاتری برخوردار است. در برآورد هزینه های نصب پوشش استخر باید اجرت نصاب را نیز مدنظر قرار داد.

نصب پوشش استخر در تهران

نصب پوشش استخر در تهران، نصب پوشش استخر در تهران - آفتاب، نصب پوشش استخر در تهران - بومهن، نصب پوشش استخر در تهران - پردیس، نصب پوشش استخر در تهران - کن، نصب پوشش استخر در اسلام شهر، نصب پوشش استخر در اسلام شهر - چهاردانگه، نصب پوشش استخر در پاکدشت، نصب پوشش استخر در پاکدشت - شریف آباد، نصب پوشش استخر در دماوند، نصب پوشش استخر در دماوند - رودهن، نصب پوشش استخر در رباط کریم، نصب پوشش استخر در رباط کریم - بوستان، نصب پوشش استخر در رباط کریم - پرند، نصب پوشش استخر در رباط کریم - صالح آباد، نصب پوشش استخر در رباط کریم - گلستان، نصب پوشش استخر در رباط کریم - نصیرآباد، نصب پوشش استخر در ری، نصب پوشش استخر در ری - حسن آباد، نصب پوشش استخر در ری - خاوران، نصب پوشش استخر در ری - کهریزک، نصب پوشش استخر در شهریار، نصب پوشش استخر در شهریار - اندیشه، نصب پوشش استخر در فيروزکوه، نصب پوشش استخر در فيروزکوه - ارجمند، نصب پوشش استخر در قدس، نصب پوشش استخر در لواسان، نصب پوشش استخر در لواسان - فشم، نصب پوشش استخر در ملارد، نصب پوشش استخر در ملارد - صفا دشت، نصب پوشش استخر در ورامین، نصب پوشش استخر در ورامین - پیشوا، نصب پوشش استخر در ورامین - جوادآباد، نصب پوشش استخر در ورامین - قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

پدرام

سلام نصب پوشش استخر به صورت متحرک است؟

نیایی

پوشش استخر چند متر با زمین فاصله دارد؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما