نصب قفل دیجیتال

بازه قیمت

از ۰ تومان تا ۰ تومان

توضیحات قیمت

نصب قفل دیجیتال

دسته بندی
نصب انواع آیفون، قفل درب
تعداد ارائه دهنده ها
6 ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۰ تومان تا ۰ تومان
توضیحات قیمت

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
sortمرتب سازی بر اساس

filterفیلتر کردن پیشنهادات


نصب قفل دیجیتال


location

تهران منطقه 4 - علم و صنعت

قیمت:

نامشخص

phone

*******۰۹

location

تهران منطقه 5

قیمت:

نامشخص

اویو

۴

phone

*******۰۹

location

تهران منطقه 1

قیمت:

نامشخص

phone

*******۰۹

location

اصفهان

قیمت:

نامشخص

phone

*******۰۹

location

تهران منطقه 5

قیمت:

نامشخص

phone

*******۰۹

location

تهران منطقه 1

قیمت:

نامشخص

نصب قفل دیجیتال


phone

*******۰۹

نامشخص

shop

فروشنده

اویو
phone

*******۰۹

نامشخص

phone

*******۰۹

نامشخص

shop

فروشنده

جهان اسمارت
phone

*******۰۹

نامشخص

phone

*******۰۹

نامشخص

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا


نصب قفل دیجیتال

امروزه تامین امنیت ساختمان به واسطه تکنولوژی های جدید تا حد زیادی تغییر کرده است. نصب قفل دیجیتال از امن ترین روش های قفل درب های ورودی است که قابلیت بهره گیری از امکانات مختلفی مانند شناسایی رمز عبور، کارت و یا اثر انگشت را دارد. نصب قفل دیجیتال به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد، امنیت ساختمان را دو چندان می کند. علاوه بر آن این سیستم قابلیت هماهنگی با سایر سیستم های حفاظتی مانند دوربین های مدار بسته، سیستم های ضد سرقت و غیره را دارد.  

 

قفل دیجیتال
قفل دیجیتال رمزی

 

قفل دیجیتال با استفاده از روش های مختلف قابل کنترل می باشد که رایج ترین آن ها استفاده از رمز است. علاوه بر آن امکان هماهنگی آن با سایر سیستم های هوشمند مانند گوشی، سیستم تشخیص چهره و اثر انگشت وجود دارد. نصب قفل دیجیتال باید به صورت استاندارد بر اساس کاتالوگ محصولات مختلف انجام گیرد تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود. 

 

مراحل نصب قفل دیجیتال

با توجه به افزایش روند استفاده از قفل دیجیتال در انواع ساختمان های اداری و مسکونی، انتخاب قفل مناسب، متناسب با کاربرد، از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از مسائل مهم در زمینه انتخاب گزینه مناسب، نصب قفل الکترونیکی و استانداردهای لازم درب ورودی برای نصب می باشد.

 

دستگیره دیجیتال
نصب انواع قفل و دستگیره دیجیتال

 

انتخاب قفل دیجیتال

پیش از خرید قفل دیجیتال باید از امکان نصب آن در محل مورد نظر اطمینان حاصل شود. به طوری که درب ورودی نسبت به چارچوب رگلاژ باشد. چرا که در غیر این صورت مشکلاتی مانند از کار افتادن مکانیزم قفل اتفاق می افتد.

قفل دیجیتال به واسطه داشتن قابلیت های مختلف از قبیل هماهنگی با سیستم هشدار امنیتی، ارتباط از راه دور توسط تلفن یا سایر دستگاه ها و یا سیسم های امنیتی مختلف دارای تنوع زیادی می باشد. در ایران انواع مختلف قفل دیجیتال موجود که باید با کاربرد آن در محل سازکار بوده و از نظر اقتصادی نیز به صرفه باشد.

 

نصب قفل دیجیتال بر اساس کاتالوگ

پس از انتخاب نوع و برند مورد نظر، عملیات نصب قفل دیجیتال براساس کاتالوگ محصول انجام می شود. لازم به ذکر است که مراحل نصب می تواند در مدل های مختلف قفل دیجیتال متفاوت باشد. محل نصب دستگیره دیجیتال متناسب با ابعاد آن اندازه گیری و مشخص می شود. سپس بدنه بیرونی قفل دیجیتال نصب می شود. در زمان نصب، از یک سیستم نگهدارنده  برای اتصال بخش داخلی به قسمت خارجی استفاده می شود. شرکت های سازنده از تکنولوژی های متنوعی به عنوان سیستم های نگهدارنده  قفل دیجیتال استفاده می کنند که بدون استفاده از پیچ در قسمت خارجی، قفل بر روی درب قرار می گیرد. اطمینان از محکم بودن سیستم نگهدارنده و بخش خارجی برای امنیت و جدا نشدن قفل از درب لازم است.

 

قیمت قفل دیجیتال درب آپارتمان
نصب قفل دیجیتال بر روی انواع درب

 

راه اندازی قفل دیجیتال

پس از نصب قفل دیجیتال لازم است تا تنظیمات لازم برای راه اندازی قفل انجام شود. در انواع مختلف قفل هوشمند درب ، انجام این کار به شیوه های مختلفی انجام می شود. به طوری که برای نصب قفل رمزی درب ، اولین قدم پس از قراردادن باتری ها، شناسایی رمز است. این در حالی است که برای قفل دیجیتال کارتی شناسایی کارت و قفل دیجیتال انگشتی شناسایی اثر انگشت متناسب با مدل آن انجام می شود. سپس جهت اطمینان از صحت عملکرد قفل، مولفه های عبوری را به آن معرفی می شود. برای این کار لازم است تا درب باز بوده و با استفاده از دکمه قفل دستی و یا گرفتن سنسور قفل اتوماتیک ، بسته بودن درب شبیه سازی شود.

تمامی قفل های دیجیتال دارای کلید اضطراری هستند. این کلید برای شرایطی که امکان استفاده از قابلیت های هوشمند آن ها وجود ندارد کاربرد دارد. بنابراین در زمان نصب لازم است تا صحت عملکرد این بخش نیز در حضور نصاب، مورد بررسی قرار گیرد. 

 

قفل هوشمند درب
نصب قفل دیجیتال برای منزل

 

قیمت نصب قفل دیجیتال

نصب  قفل دیجیتال در فضاهای مختلف که به امنیت نسبی بالایی و یا برای کنترل تردد پرسنل نیاز دارند انتخاب بسیار مناسبی است. از طرفی با توجه به وجود انواع مختلف قفل هوشمند درب با قابلیت های مختلف لازم است تا انتخاب آن متناسب با کاربرد آن در محیط صورت گیرد. قیمت نصب قفل دیجیتال به نوع قفل، نوع درب و عواملی از قبیل ضخامت درب ورودی، جنس و نوع درب ورودی، فاصله میان درب و چهارچوب، اندازه مغزی قفل الکترونیکی و زمان نصب وابسته است. بنابراین لازم است تا این کار توسط افراد متخصص و مجرب انجام شود.

Powered by Froala Editor

نظرات کاربران