ساخت درب و پنجره یو پی وی سی

ساخت درب و پنجره یو پی وی سی

دسته بندی
نصب درب و پنجره
تعداد ارائه دهنده ها
۱۷ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

نصب درب و پنجره یو پی وی سی

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۰

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۹

۵

location

تهران

******۰۲۱۷۷

۳

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۵۵

۳

location

تهران

******۰۹۱۲۹

۴

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۴

location

اصفهان

******۰۳۱۳۳

۳

location

اصفهان

******۰۳۱۹۵

۳

location

اصفهان

******۰۳۱۳۶

۳

location

اصفهان

******۰۹۱۳۰

۴

location

اصفهان

******۰۳۱۳۶

ابتدا
۱
۲
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

ساخت درب و پنجره یو پی وی سی (upvc)

ساخت درب و پنجره یو پی وی سی از جمله خدمات شرکت عمران مدرن می باشد. استفاده از نیروهای متخصص برای ساخت درب و پنجره upvc ، از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت عمران مدرن ، حرفه ای ترین پیمانکاران فعال در زمینه ساخت درب و پنجره یو پی وی سی را به شما کاربران گرامی معرفی می نماید. شما عزیزان می توانید به طور مستقیم با پیمانکاران ساخت درب و پنجره یو پی وی سی تماس گرفته و یا اینکه معرفی آنها را به عمران مدرن بسپارید.

شرکت عمران مدرن با توجه به محل و شرایط پروژه، نزدیک ترین و در عین حال حرفه ای ترین پیمانکار را به شما معرفی می نماید تا به بهترین نحو ممکن و در اسرع وقت، پروژه شما اجرا گردد. با توجه به فضای رقابتی بین پیمانکاران، کمترین قیمت ساخت درب و پنجره یو پی وی سی با بهترین کیفیت، به شما پیشنهاد می شود.

 

ساخت درب و پنجره یو پی وی سی
پنجره یو پی وی سی

 

مراحل ساخت درب و پنجره یو پی وی سی

اولین گام برای ساخت درب و پنجره یو پی وی سی ، طراحی آن است. پس از تعیین نقشه ها و ابعاد، اجزای تشکیل دهنده درب و پنجره طبق اندازه های تعیین شده، برش داده و فارسی بر می شوند. پنجره ها باید دارای یک شیار آبرو باشند. در این مرحله با کمک دستگاه های مخصوص، شیار آبرو آن را ایجاد می کنند. همچنین محل اتصال و نصب دستگیره درب و پنجره را نیز تعیین و سوراخکاری می نمایند.

 

ساخت پنجره یو پی وی سی
ساخت پنجره یو پی وی سی

 

در گام بعدی ساخت درب و پنجره یو پی وی سی ، گالوانیزه را درون پروفیل های ساخته شده قرار می دهند و با کمک پیچ محکم می کنند. پس از آن قطعات آماده شده به یکدیگر جوش داده می شوند. سپس برای پاک کردن ضایعات جوش، از دستگاه پولیش استفاده می کنند. این مرحله از ساخت درب و پنجره یو پی وی سی باید با دقت کامل انجام شود تا آسیبی به نقطه اتصال نرسد.

 

ساخت درب یو پی وی سی
تولید درب upvc

 

برای ساخت درب و پنجره یو پی وی سی ، چهارچوب وسط یا همان مولیون در درون محصول قرار داده می شود. بدین منظور قسمتی از ابتدا و انتهای پروفیل مولیون را به کمک دستگاه کتیبه زن، برش می زنند. مرحله بعدی، آب بندی درب و پنجره می باشد. برای دستیابی به این هدف از گسکت استفاده می شود. در واقع گسکت فضای بین دو یا چند سطح را برای آب بندی پر می کند. گسکت epdm، یکی از بهترین انواع آن می باشد که تا ۱۲۰ درجه مقاومت حرارتی دارد.

گام بعدی ساخت درب و پنجره یو پی وی سی ، یراق بندی است. برای این کار شابلون را در محل مورد نظر قرار داده و به وسیله مته سوراخکاری می کنند و لوله ها، یراق آلات و دستگیره را روی آن نصب می کنند. پس از آن، برای جاگذاری شیشه ها، ابتدا محل قرار گیری شیشه ها را با کمک قطعات پلاستیکی رگلاژ می کنند. سپس شیشه ها را در جای خود قرار داده و برای ایستادگی آنها، زوارهای upvc را نصب می نمایند.

 

ساخت درب و پنجره یو پی وی سی
نصب پنجره یو پی وی سی

 

هزینه ساخت درب و پنجره upvc

برای برآورد هزینه ساخت درب و پنجره یو پی وی سی باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت. یکی از این عوامل برند سازنده می باشد. برندهای مختلف با کیفیت های متفاوتی تولید می شوند. هر چه سازنده درب پی وی سی و یا پنجره پی وی سی ، از مهارت بالاتری برخوردار بوده و دقت بیشتری به خرج دهد، کیفیت محصول نهایی نیز بیشتر خواهد بود. با افزایش کیفیت، قیمت درب و پنجره upvc نیز افزایش می یابد.

ابعاد و اندازه، بر هزینه ساخت پنجره یو پی وی سی و درب یو پی وی سی موثر است. پنجره های یو پی وی سی به شیوه های مختلفی همچون، تک حالته، دو حالته، آکاردئونی و ... امکان باز شدن دارند. نوع بازشو و به تبع آن، یراق آلات مورد استفاده بدین منظور، بر قیمت نهایی ساخت درب و پنجره upvc تاثیرگذار خواهد بود. پروفیل های upvc در رنگ های مختلف امکان تولید دارند که این موضوع نیز تعیین کننده قیمت ساخت درب و پنجره یو پی وی سی می باشد. قیمت انواع رنگی آن، گران تر از رنگ سفید آن است.

 

ساخت درب و پنجره upvc
نصب درب upvc

 

ساخت پنجره یو پی وی سی غالبا به صورت دو جداره انجام می شود. اما به صورت تک جداره و سه جداره نیز قابل تولید است. هر چه پنجره ساخته شده عایق بهتری برای گرما، برودت و صدا باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. اما باید توجه داشت که این موضوع موجب کاهش مصرف انرژی و درنتیجه کاهش هزینه های مربوط به مصرف سوخت می گردد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

لیلا حاتمی

ساخت درب و پنجره یو پی وی سی در یک رنگ امکان پذیره یا میتونی با توجه به دکوراسیون داخلی رنگ رو هم تغییر داد

ساسان

سلام ساخت درب و پنجره یو پی وی چقدر طول میکشد و آیا متریال از خود شرکت است یا فقط برش آن انجام میشود؟سی

رایا احمدی

هزینه ساخت پنجره یو پی وی سی به صورت دو جداره ، تک جداره و سه جداره چقدره و کدوم مدل پیشنهاد میشه؟

ملکیانی

ساخت درب و پنجره یو پی وی سی برای ساختمان های قدیمی امکان دارد؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما