بالابر خانگی

بالابر خانگی

دسته بندی
بالابر، رمپ، پله برقی
تعداد ارائه دهنده ها
۱۰ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
با توجه به تنوع آسانسور خانگی هوم لیفت ، عوامل مختلفی بر روی قیمت آسانسور بالابر خانگی موثر است. قیمت و هزینه نصب انواع بالابر های خانگی برقی بر حسب ابعاد بالابر ، ارتفاع جابجایی ، محل قرارگیری آن، جنس کابین (شیشه ای ، چوبی و...) و سیستم محرک بالابر خانگی کابین دار متفاوت است.
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

خدمات مرتبط در عمران مدرن

related-0نصب آسانسورrelated-1تجهیزات بالابر

نصب بالابر خانگی

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۵

location

تهران

******۰۲۱۷۷

۳

location

اردبیل

******۰۹۱۴۳

۳

location

اردبیل

******۰۹۱۲۳

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

بالابر خانگی

بالابر خانگی و یا آسانسور خانگی کابین دار هوم لیفت می تواند مشکل جابجایی و رفت و آمد به طبقات را در مکان هایی که محدودیت فضا وجود دارد، برطرف نماید. نصب بالابر خانگی کابین دار برای سالمندان بسیار کاربردی خواهد بود، چرا که استفاده از پله برای افراد مسن یا افرادی که مشکلات جسمانی دارند، می تواند بسیار دشوار باشد. از طرفی استفاده از پله برای افراد سالم نیز به مرور زمان می تواند آسیب زا باشد به همین دلیل استفاده از مینی آسانسور کوچک خانگی (آسانبر خانگی) در ساختمان های چند طبقه مناسب است. در ساختمان هایی که تعداد طبقات از چهار طبقه کم تر است و از آن جایی که الزام به نصب آسانسور در چنین ساختمان هایی وجود ندارد، می توان جهت کاهش هزینه ها و در عین حال تسهیل تردد از بالابر نفربر خانگی استفاده نمود. قیمت آسانسور بالابر خانگی کابین دار برقی بر اساس جنس و نوع کابین و همچنین موتور آن (هیدرولیکی و یا کششی) مشخص می شود. برای ساخت و خرید انواع آسانسور بالابر خانگی لازم است تا ابتدا ابعاد فضا و همچنین تعداد طبقات برای تخمین قیمت و سایز دقیق کابین تهیه شود.

بالابر خانگی
بالابر خانگی

قیمت بالابر خانگی

با توجه به تنوع آسانسور خانگی هوم لیفت ، عوامل مختلفی بر روی قیمت آسانسور بالابر خانگی موثر است. به طوری که قیمت نصب بالابر های خانگی بر حسب ابعاد بالابر ، ارتفاع جابجایی و محل قرارگیری آن، متفاوت است. سیستم محرک بالابر خانگی کابین دار نیز که می تواند هیدرولیکی یا کششی باشد، یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت و هزینه نصب بالابر خانگی می باشد. در صورت تمایل به استفاده از نمونه کابین دار نیز برحسب متریال مورد استفاده (شیشه ای ، چوبی ، استیل و …) ، قیمت آسانسور خانگی هوم لیفت افزایش می یابد.

آسانسور خانگی

خرید آسانسور کوچک خانگی معمولا برای ساختمان های دو تا سه طبقه مسکونی کاربرد دارد. در این حالت ظرفیت آسانسور بالابر خانگی نفربر بوده و تنها برای جابه جایی یک تا دو نفر کاربرد دارند. چرا که ترافیک رفت و آمد در این ساختمان ها بالا نبوده و نیازی به افزایش ظرفیت آسانسور بالابرهای خانگی کابین دار نیست. انواع آسانسور بالابر خانگی شیشه ای و استیل در قیمت های مختلف متناسب با دکوراسیون فضا در ساختمان ها قابل اجرا هستند. 

ساخت بالابر خانگی

خرید و ساخت بالابر خانگی مختص هر فضا و متناسب با اندازه های مورد نیاز کارفرما صورت می گیرد. با این حال با توجه به استاندارد سایز انواع آسانسور هوم لیفت شیشه ای ، چوبی و غیره، ساخت انواع بالابر در سایز های مشخصی برای فضاهای مختلف انجام می شود. 

قیمت آسانسور بالابر خانگی
آسانسور خانگی

انواع بالابر خانگی

به طور کلی بالابر های خانگی هوم لیفت به دو گروه بالابر ثابت و بالابر متحرک تقسیم می گردند. ویژگی قابل توجه آسانسور خانگی هوم لیفت متحرک ، امکان جابجایی و نصب در مکان های مختلف و در ارتفاعات مختلف می باشد. در یک دسته بندی دیگر بالابرهای خانگی را می توان به دو دسته آسانسور خانگی هوم لیفت هیدرولیک و بالابر کششی نیز تقسیم نمود که گاهی بالابر خانگی هیدرولیکی ، با عنوان هوم لیفت جکی و نمونه کششی با عنوان بالابر وینچی یا بالابر مکانیکی نیز شناخته می شود.

بالابر خانگی هیدرولیکی

بالابر خانگی هیدرولیکی متشکل از یک سیستم هماهنگ هیدرولیکی ، مکانیکی و الکترونیکی می باشد که با دو سیستم برق کشی تک فاز و سه فاز قابل ارائه است. موتور هیدرولیکی سه فاز آسانسورهای خانگی با توجه به توان بالاتر، معمولاً زمانی استفاده می شود که از بالابر برای جابجایی بار های سنگین استفاده شود. قیمت آسانسور بالابر نفربر هیدرولیکی خانگی کابین دار در مقایسه با نمونه کششی که به فضای بیشتری برای اجرا نیاز دارد، مناسب تر است.

بالابر خانگی کششی 

بالابر های خانگی کششی یا وینچی نوع دیگری از انواع هوم لیفت ها هستند که با استفاده از سیستم وزنه تعادل و سیم بکسل به نسبت بالابر های هیدرولیکی دارای قدرت و امنیت کم تری می باشند. البته بالابر های خانگی را نیز می توان به صورت کفی لبه دار و یا کابین دار مورد استفاده قرار داد که به طبع وجود کابین ، امنیت تردد را افزایش می دهد. بالابر خانگی کابین دار نیز می تواند با متریال متفاوت نظیر استیل ، چوب ، شیشه و… ساخته شود. در این حالت قیمت آسانسور بالابر برقی خانگی کابین دار بر حسب متریال  مورد استفاده (شیشه ای ، چوبی و …) متغیر خواهد بود.

بالابر خانگی کابین دار
بالابر خانگی کابین دار

نصب بالابر خانگی 

همانطور که اشاره شد ساخت و نصب آسانسور بالابر خانگی می تواند در دو نوع هیدرولیکی و یا کششی ساخته شود. در هر دو سیستم جهت نصب آسانسور خانگی هوم لیفت (آسانبر خانگی) لازم است یک قاب فولادی ساخته شود که برای ساخت این قاب معمولا از پروفیل قوطی ۱۰ در ۴ استفاده می شود. قاب فولادی با استفاده از صفحه ستون فولادی که با بولت کاملا در بتن قفل شده است، به کف محل نصب بالابر خانگی متصل می شود. البته در صورتی که ماکسیمم باری که مینی آسانسور کوچک خانگی برای آن طراحی شده است، کم باشد، مطابق نظر طراح می توان قاب فولادی را به صفحه ستون متصل ننمود. به طوری که پروفیل قوطی بالابرهای خانگی ، مستقیما به یک کف مستحکم با پیچ و رولپلاک فولادی متصل شود. سپس تجهیزات و متعلقات مینی آسانسور خانگی هوم لیفت شیشه ای بر حسب نوع بالابر و عمدتا با اتصالات پیچی به یک دیگر متصل می شوند.

هزینه نصب بالابر خانگی

بخش مهمی از هزینه خرید و نصب بالابر خانگی مربوط به قیمت آسانسور خانگی هوم لیفت می باشد. به طوری که آسانسور بالابرهای خانگی از پیش ساخته شده تا محل نصب حمل شده و پس از سرهم بندی تجهیزات نصب می شود.ریل کشی، ایجاد فضای نصب و همچنین جانمایی مینی آسانسور خانگی در تعیین هزینه نصب بالابر خانگی تأثیر دارند.

 

هزینه نصب بالابر خانگی
نصب بالابر خانگی

مزایای آسانسور خانگی هوم لیفت

با وجود خطرات مختلف در استفاده از بالابر های خانگی از مزایای خرید و نصب آسانسور بالابر خانگی هوم لیفت می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

  • نصب سریع و آسان آسانسورهای خانگی
  • قابلیت تغذیه با برق تک فاز و سه فاز
  • عدم نیاز به چاهک جهت نصب
  • قابلیت نصب آسانسورهای خانگی در فضای محدود
  • عدم نیاز به آهن کشی مجزا
  • عدم نیاز به احداث موتورخانه برای آسانبر خانگی
  • قیمت مناسب انواع بالابر برقی نفربر خانگی
مینی آسانسور خانگی
مینی آسانسور خانگی

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

سیامک روشندل

سلام برای نصب بالابر خانگی حداقل به چه مقداری فضا نیاز هست و در ساختمان هایی که تازه ساخت نیستند امکان اجرای بالابر خانگی وجود داره؟!

عمران مدرن

بر اساس ظرفیت مورد نیاز شما اندازه فضا مشخص میشه. بله برای ساختمان های آماده هم نصب آسانسور بالابر خانگی انجام میشه.

همایون رضایی

سلام بالابر خانگی در مقایسه با آسانسور امکان جابه جایی تعداد افراد بیشتری رو داره یا کمتر و حداکثر وزنی که میتونه تحمل کنه چقدره؟

عمران مدرن

بر اساس ظرفیت مورد نیاز شما طراحی بالابر و آسانسور خانگی انجام میشه. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09101910532 تماس بگیرید.

علی رمضی

نصب بالابر خانگی رو در راه پله به جای اسانسور میشه استفاده کرد؟

عمران مدرن

بله نصب بالابر خانگی در کنار راه پله و یا به جای راه پله قابل اجرا هست.

خادم نژاد

سلام لیست قیمت انواع آسانسور خانگی شیشه ای رو لطف می کنید؟

عمران مدرن

سلام برای دریافت نمونه آسانسورهای خانگی شیشه ای و لیست قیمت با شماره 09101910532 تماس بگیرید.

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما