شیشه بری

شیشه بری

دسته بندی

نصب شیشه

تعداد ارائه دهنده ها

۱۰ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share

شهر

شهر را مشخص کنید

شیشه بری

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

تهران

phone۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲
صنایع شیشه و آینه کولیوند

صنایع شیشه و آینه کولیوند

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

درسان جام

درسان جام

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

نگین شرق

نگین شرق

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۹

ایمن در

ایمن در

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

صنایع شیشه جام تک (تکاور)

صنایع شیشه جام تک (تکاور)

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

مدرن جام

مدرن جام

۴

location

کرج

phone

******۰۹۱۲۶

رویال شیشه

رویال شیشه

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

خدمات شیشه بیژوندی

خدمات شیشه بیژوندی

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۱

صنایع شیشه و اینه قائم

صنایع شیشه و اینه قائم

۳

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۹

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

شیشه بری

شیشه بری از جمله خدمات شرکت عمران مدرن می باشد. استفاده از نیروهای متخصص برای شيشه بري ، از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت عمران مدرن ، حرفه ای ترین پیمانکاران ارائه دهنده خدمات شیشه بری را به شما کاربران گرامی معرفی می نماید. شما عزیزان می توانید به طور مستقیم با پیمانکاران شیشه بری تماس گرفته و یا اینکه معرفی آنها را به عمران مدرن بسپارید.

شرکت عمران مدرن با توجه به محل و شرایط پروژه، نزدیک ترین و در عین حال حرفه ای ترین پیمانکار را به شما معرفی می نماید تا به بهترین نحو ممکن و در اسرع وقت، پروژه شما اجرا گردد. با توجه به فضای رقابتی بین پیمانکاران، کمترین قیمت شیشه بری با بهترین کیفیت، به شما پیشنهاد می شود.

 

شیشه بری
شيشه بري

 

شیشه بری سیار

شيشه بري جزو موارد جدا نشدنی در ساختمان سازی است. امروزه خدمات شیشه بری آنلاین و شیشه بری سیار بسیار گسترش یافته است که رفاه حال مشتریان را فراهم می نماید. شیشه بری سیار بدین صورت است که شیشه بر امکان انجام خدمات در محل پروژه را دارا است. از آنجایی که شیشه جسمی شکننده بوده و حمل و جابجایی آن دردسرهای خاص خود را داشته و احتمال شکستن آن وجود دارد، بهره گیری از خدمات جوشکاری سیار به عنوان راه حلی برای این مشکلات ارائه می گردد. با کمک شیشه بری سیار دیگر نیازی به مراجعه به کارگاه شیشه بری نمی باشد.

 

شيشه بري
برش شیشه به صورت منحنی

 

شغل شيشه بري نیازمند مهارت بالایی است، زیرا با یک اشتباه کوچک ممکن است ضرر مالی و حتی جانی جبران ناپذیری به شخص وارد گردد. برای ارائه خدمات شیشه بری با کیفیت لازم است که شیشه بر، ابزارآلات مدرن اندازه گیری و شيشه بري را در اختیار داشته و با نحوه استفاده بهینه از این تجهیزات و الماس شیشه بری آشنا باشد. همچنین باید با انواع شیشه آشنایی کامل داشته باشد.

 

ابزار شيشه بري

برای شيشه بري نیاز به ابزارهای مختلفی همچون الماس شیشه بری ، قواره بر، گردبر، انبر شیشه گیر، قاپک شيشه بري و ... می باشد. الماس شيشه بري دارای انواع مختلف دسته چوبی، دسته نفتی، آهنی، هارد متال و پیستولی است. همان طور که از نام آنها پیداست، جنس دسته این الماس های شيشه بري با یکدیگر متفاوت است. الماس آهنی شيشه بري نیز از دیگر ابزارهایی است که غالبا برای برش شیشه های ضخیم تر مورد استفاده قرار می گیرد. الماس هارد متال دارای بدنه و دسته فلزی است. الماس پیستولی برای طراحی اشکال منحنی روی شیشه استفاده می شود. این الماس نوعی ابزار برش منحنی است که امکان برش شیشه در اشکال مختلف را فراهم می نماید.

 

الماس شیشه بری
الماس شيشه بري

 

برای برش های دایره ای از ابزار گردبر استفاده می شود. بریدن شیشه به صورت گرد کار بسیار دشواری است، اما این ابزار امکان برش گرد شیشه را به راحتی امکان پذیر می نماید. انبر شیشه گیر ابزاری است که برای برای جداسازی شیشه مورد استفاده قرار می گیرد. بدین صورت که ابتدا با کمک الماس شيشه بري خط برش را ایجاد کرده و سپس به کمک انبر شیشه گیر، آن را جدا می کنند.

قاپک حمل شیشه از دیگر ابزارهای کاربردی در کار شیشه بری است. اغلب قاپک ها دارای بادکش لاستیکی مکنده ای هستند که به خوبی به سطح صاف شیشه می چسبند. این ابزار برای حمل شیشه مورد استفاده قرار می گیرد. قاپک های موجود در بازار دارای یک الی سه بادکش هستند. برای برش های نود درجه باید از گونیا استفاده کرد. البته از گونیا شيشه بری به عنوان خط کش نیز می توان استفاده نمود.

 

شیشه بری سیار
قاپک شيشه بري

 

قیمت شیشه بری

قیمت شیشه بری وابسته به عوامل متعددی است که متراژ کار یکی از این عوامل است. نوع شیشه بر قيمت شيشه بري تاثیرگذار می باشد. با افزایش کیفیت شیشه، هزینه شیشه بری افزایش می یابد. میزان مهارت و تخصص استادکار بر روی میزان دستمزد وی و در نتیجه قیمت شيشه بري موثر است. هر چه استادکار از مهارت بالاتری برخوردار باشد، اجرت وی نیز بیشتر خواهد بود.

 

شیشه بری آنلاین
گردبر شیشه

 

عامل دیگری که در تعیین قیمت شیشه بری باید مدنظر قرار داد، ضخامت شیشه می باشد. هر چه شیشه ضخیم تر باشد، قیمت شيشه بري نیز بیشتر خواهد بود. کرایه حمل از کارگاه شيشه بري نیز به صورت جداگانه دریافت می گردد. نوع برش شیشه (خطوط صاف، منحنی و ...) و به تبع آن ابزارهای مورد نیاز، تعیین کننده قیمت شیشه بری می باشد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما