ساخت جکوزی

ساخت جکوزی

تعداد ارائه دهنده ها

۲۰ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share

شهر

شهر را مشخص کنید

خدمات مرتبط در عمران مدرن

ساخت جکوزی

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

تهران

phone۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵
هلدینگ ساختمانی سپهر آرمه

هلدینگ ساختمانی سپهر آرمه

۳

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۱

گروه مهندسین مدرن استخر

گروه مهندسین مدرن استخر

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۲

ویرا طرح اسپرلوس

ویرا طرح اسپرلوس

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۲

آبگیر

آبگیر

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۶

اطلس موج آبتین

اطلس موج آبتین

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۶

نقیب سازه

نقیب سازه

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۳

پدیده استخر پارس

پدیده استخر پارس

۴

location

شیراز

phone

******۰۷۱۳۸

آکام استخر

آکام استخر

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

پارسیان استخر

پارسیان استخر

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۲

پرشین استخر

پرشین استخر

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۸

صدای آب دریا

صدای آب دریا

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۳

آیلار استخر

آیلار استخر

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

آریان استخر

آریان استخر

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۷

چشم آذر

چشم آذر

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۷

ابتدا
۱
۲
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

ساخت جکوزی

امروزه متقاضیان ساخت جکوزی بسیار افزایش یافته است. ساخت جکوزی این امکان را می دهد تا جکوزی مورد نظر خود را در ابعاد، مدل و طرح دلخواه ایجاد کرد. استراحت در جکوزی مملو از آب گرم فواید بسیاری از جمله بهبود فشار خون و رفع خستگی های جسمی و ذهنی  دارد. آب گرم از طریق جت هایی که در جکوزی تعبیه شده اند، با فشار بیرون رانده شده و با ایجاد حس ماساژور، باعث تسکین درد و التهابات عضلات و ماهیچه ها می شوند.  

 برای بهره مندی از مزایای استراحت در آب گرم جکوزی، به دو شیوه می توان آن را تهیه کرد. روش اول تهیه جکوزی، خرید جکوزی های آماده و پیش ساخته توسط کارخانه است. با وجود آن که نصب جکوزی های آماده در زمان کوتاه تری صورت می گیرد، اما ممکن است ابعاد و مدل آن متناسب با مساحت حمام نبوده و یا طرح آن، مورد علاقه خریدار نباشد. در این شرایط، روش دوم یعنی ساخت جکوزی ، بهترین راهکار است. قیمت ساخت جکوزی در مقایسه با خرید جکوزی به صورت پیش ساخته، بهینه تر است. برای ساخت جکوزی ارزان در اقصی نقاط کشور با بهترین کیفیت، توسط معماران ماهر و با تجربه، با شرکت عمران مدرن تماس بگیرید.

 

 ساخت جکوزی در ویلا
 ساخت جکوزی

 

هزینه ساخت جکوزی

در هنگام تصمیم گیری برای ساخت جکوزی ، یکی از مهم ترین نکات برآورد هزینه ساخت جکوزی و قیمت ساخت جکوزی می باشد. در تعیین قیمت نهایی ساخت جکوزی ، عوامل مختلفی تاثیر گذار بوده و هزینه ساخت جکوزی متغیر می باشد. مهم ترین فاکتور تاثیر گذار در تعیین نهایی قیمت ساخت جکوزی ، کیفیت قطعات و تجهیزات به کار رفته و نصب شده در جکوزی می باشد. از جمله این تاسیسات و تجهیزات می توان به لوله کشی، قدرت موتور و یا پمپ جکوزی، سیستم گرمایشی و سیستم تصفیه آب جکوزی اشاره کرد. تاسیسات و تجهیزات لازم برای ساخت جکوزی ، از برند های مختلف با کیفیت ها و قیمت های متفاوت در بازار به فروش رسیده و در تعیین قیمت نهایی و هزینه ساخت جکوزی موثر می باشند. مورد تاثیر گذار بعدی در هزینه ساخت جکوزی ، ابعاد و مدل جکوزی و همچنین مقدار مصالح مورد نیاز برای ساخت آن می باشد. برای تخمین هزینه ساخت جکوزی مورد نظر خود، می توانید با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

 

هزینه ساخت جکوزی
هزینه ساخت جکوزی

 

ساخت جکوزی ارزان

با توجه به افزایش قیمت های جکوزی، ساخت جکوزی ارزان قیمت طرفداران بیشتری پیدا کرده است. راهکار های بسیاری با پایین آوردن هزینه ساخت جکوزی و در عین حال، حفظ کیفیت در ساخت جکوزی وجود دارد. به عنوان مثال می توان جکوزی را در ابعاد کوچک تر و با ظرفیت های ۱ الی ۲ نفره ساخت. همچنین می توان در هنگام ساخت جکوزی ارزان برای پایین آوردن قیمت ساخت جکوزی ، از نصب آپشن ها و امکانات غیر ضروری که تاثیری در عملکرد اصلی جکوزی نمی گذارند، پرهیز کرد.

با رعایت موارد گفته شده از جمله کاهش ابعاد جکوزی و همچنین کاهش آپشن های اضافی و غیر ضرور، می توان از هزینه تمام شده ساخت جکوزی ارزان کم کرد. اما برخی هزینه ها با کیفیت، عملکرد و استحکام جکوزی در ارتباط می باشند. در نتیجه هرگونه صرفه جویی در هزینه های ساخت جکوزی که از کیفیت قطعات و متریال بدنه و یا مقاومت جکوزی بکاهد، اشتباه است. بهتر است تا قطعات و تجهیزات ضروری جکوزی و همچنین متریال مورد نیاز برای ساخت بدنه جکوزی را با بالاترین کیفیت خریداری کرد. زیرا درست است که قطعات با کیفیت بالا و دارای ضمانت، نسبت به قطعات با کیفیت پایین، هزینه گران تری دارند؛ اما طول عمر و مقاومت جکوزی بیشتر شده و همچنین هزینه های تعمیر، تعویض و نگهداری آن به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

 

ساخت جکوزی ارزان
ساخت جکوزی ارزان

 

مراحل ساخت جکوزی

ساخت جکوزی مراحل مختلفی دارد. مراحل ساخت جکوزی شامل ساخت و سرهم کردن رینگ متناسب با ابعاد مورد نظر، اجرای لوله کشی، جایگذاری تجهیزات و سرامیک کاری بدنه داخلی جکوزی و اطراف آن می باشد. ترتیب این مراحل می تواند بر حسب نوع جکوزی، متفاوت باشد. ساخت جکوزی عمدتا به‌ وسیله بتن مسلح و آجر چینی صورت می گیرد. البته در هر دو روش ساخت جکوزی ، لازم است تا آب بندی ثانویه با استفاده از مواد مناسب و به ‌صورت کاملا اصولی توسط نیروی کار ماهر و آموزش دیده، انجام گیرد. مرحله مهم بعدی در ساخت جکوزی ، انجام لوله کشی است. برای اجرای لوله کشی لازم است دو لوله آب گرم و سرد به جکوزی متصل گردد. البته برخی از جکوزی ها دارای سیستم گرمکن یا المنت بوده که بدون نیاز به آب گرم مصرفی، گرمایش آب جکوزی را انجام می دهند. برای گرم کردن آب می توان از گرمکن های گازسوز ، گرمکن های الکتریکی یا حتی گرمکن های خورشیدی در ساخت جکوزی استفاده نمود. 

 

ساخت جکوزی
رینگ جکوزی

 

سرامیک کاری در ساخت جکوزی

بعد از تعبیه رینگ ها و تاسیسات جکوزی ، اجرای سرامیک ‌کاری در دستور کار قرار می گیرد. انتخاب طرح، شکل و رنگ سرامیک ‌ها در ساخت جکوزی نقش بسزایی در زیبایی آن خواهد داشت. البته در برخی موارد به جای سرامیک، از فایبرگلاس و یا سایر انواع روکش ها نظیر کاشی در ساخت جکوزی ارزان استفاده می شود. هزینه ساخت جکوزی کوچک به دلیل نیاز کمتر به متریال هایی مانند سرامیک و فایبرگلاس برای ساخت بدنه، ارزان تر است.

 

ساخت جکوزی
ساخت وان جکوزی

 

هزینه ساخت جکوزی کوچک

همان طور که قبلا توضیح داده شده است، هزینه ساخت جکوزی کوچک نسبت به هزینه ساخت جکوزی های دارای ابعاد بزرگ، کمتر است. برای حمام های دارای مساحت کم و همچنین خانه هایی که حیاط کوچکی دارند، ساخت جکوزی با ابعاد کوچک امکان پذیر است. هرچه ابعاد جکوزی ساخته شده کوچکتر باشد، به تجهیزات و تاسیسات کوچک تر و کمتری نیاز بوده و قیمت تمام شده کمتر می شود. به عنوان مثال برای ساخت جکوزی بزرگ، شاید نیاز به ۲ یا ۳ موتور برای پمپاژ آب به درون جکوزی و قدرت و حجم بالاتری از گرمکن نیاز باشد. همچنین زمان ساخت جکوزی بزرگ طولانی تر بوده و مقدار مصالحی که برای آن لازم است نیز بیشتر است. در نتیجه دستمزد سازندگان نیز بیشتر خواهد شد. 

 

ساخت جکوزی
کاشی کاری وان جکوزی

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

امیر بهادری

سلام حداقل فضای مورد نیاز برای ساخت جکوزی چقدره و آیا امکان ساخت جکوزی در مساحت های کم هم وجود داره؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما