بازسازی اداری

بازسازی اداری

تعداد ارائه دهنده ها

۲ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

هزینه بازسازی اداری به عواملی مانند درجه بازسازی که هم می تواند سازه ای و هم در حد تغییر دکوراسیون باشد، بستگی دارد. بازسازی دفتر اداری با کمک دفاتر پیمانکاری و بازسازی و نوسازی قابل انجام است. بهترین خدمات بازسازی ساختمان اداری با مناسب ترین قیمت ها در عمران مدرن ارائه می شود. برای دیدن نمونه کار، مشاوره و استعلام قیمت بازسازی اداری با کمترین هزینه با کارشناسان ما در عمران مدرن تماس بگیرید: ۵۴۴۰۶۰۱۲-۰۲۱
intro
comment
bookmark
share

شهر

شهر را مشخص کنید

بازسازی اداری

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

تهران

phone۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵
فراز

فراز

۵

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۸

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

بازسازی اداری

ادارات کاربری هایی هستند که کارمندان بسیاری از اوقات خود را در آن سپری می کنند. از این رو، بازسازی اداری اهمیت بسیار بالایی دارد. زیرا تغییرات و بازسازی ساختمان اداری متناسب موجب افزایش بهره وری کارمندان می شود. بازسازی دفتر اداری به دلایل مختلفی می تواند انجام شود که در ادامه به آن ها اشاره شده است.

  • بازسازی ساختمان اداری با هدف بهینه سازی مصرف انرژی
  • بازسازی اداری با مقاوم سازی سازه ای
  • بازسازی دفتر اداری با هدف صدابندی ساختمان
  • بازسازی اداری با تغییر مبلمان
  • بازسازی آپارتمان اداری با تغییرات معماری
  • بازسازی اداری به دلیل فرسودگی مصالح

 

هزینه بازسازی اداری
 بازسازی اداری

 

هزینه بازسازی اداری

در تعیین هزینه های بازسازی اداری ، مواردی که در ادامه اشاره می شود، موثر است. بسته به مواردی که نیاز به بازسازی یا تغییر دارند و نوع مصالح به کار رفته و دستمزد خدمات ساختمانی ارائه شده، هزینه بازسازی اداری بسیار متفاوت خواهد بود.

 

انواع فضاها در بازسازی ساختمان اداری

بازسازی دفتر اداری به صورت پلان باز، بسته و ترکیبی طراحی و اجرا می شود. در طراحی پلان باز فضای کار کارمندان در یک فضای باز قرار دارد و در صورت نیاز با پارتیشن های شیشه ای از هم جدا می شوند. در این نوع بازسازی اداری ، فضای کار افراد با تغییر رنگ و یا نوع مصالح تعیین می شود و کاربرد مصالح به دقت بیشتری نیاز دارد.

 

هزینه بازسازی اداری
بازسازی اداری با تعویض مبلمان

 

طراحی و بازسازی اداری در برخی موارد به صورت پلان بسته است و کارمندان به صورت دو یا سه نفره در اتاق های مجزا مشغول به کار هستند.

 

هزینه بازسازی اداری
ساختمان اداری با پلان بسته

 

بخش پذیرش، سالن جلسات و کنفرانس، فضای کار کارمندان، بخش غذاخوری و دفتر کار ریاست، از جمله فضاهایی است که در بازسازی اداری مورد توجه قرار خواهند گرفت.

 

دیوارپوش ملامینه در بازسازی اداری
بازسازی سالن جلسات اداری


 

بازسازی اداری با مقام سازی سازه ای

برخی مواقع هدف از بازسازی ساختمان اداری مقاوم سازی ساختمان های قدیمی است. با توجه به اینکه علاوه بر کارمندان ادارات، مراجعه کنندگان بسیاری روزانه در این ساختمان ها تردد دارند. امنیت استفاده کنندگان آن اهمیت فوق العاده ای دارد. برای مقاوم سازی سازه ای ادارات ابتدا ساختمان توسط مهندسین بازرسی و بررسی می شود. سپس با پیشنهاد طرح مقاوم سازی نسبت به اجرای بازسازی اداری اقدام می شود.

 

بازسازی ساختمان اداری با تغییر طراحی معماری و مبلمان

در بازسازی اداری می توان با تغییر معماری داخلی و مصالح آن فضاهای اداری با پلان بسته را به پلان باز یا ترکیبی از هر دو تبدیل کرد.

 

هزینه بازسازی دفترکار
 بازسازی اداری با تعویض مبلمان

 

در بازسازی اداری با هدف تغییر مبلمان و چیدمان فضای کار کارمندان، می توان با استفاده از انواع پارتیشن به جداسازی فضاها پرداخت. 

 

طراحی و بازسازی اداری
پارتیشن شیشه ای در بازسازی اداری

 

انواع پارتیشن های تک جداره یا دو جداره با جنس های MDF، شیشه ای، آلومینیومی و چوبی در بازار موجود است که می توان از ترکیب آنها نیز طرح های مختلفی را برای بازسازی دفتر اداری ارائه داد.

 

بازسازی اداری
پارتیشن ترکیبی شیشه ای و ام دی اف، شیشه ای و آلومینیومی

  

پارتیشن سبب افزایش تمرکز کارمندان و آرامش آنها در حین کار می شود. همچنین در طراحی اداری با پلان باز می توان با حذف دیوارها و نصب پارتیشن شیشه ای، شفافیت فضای اداری را حفظ کرد و در عین حال جداسازی فضاها را به خوبی انجام داد. با پارتیشن های شیشه ای رنگی می توان زیبایی و سرزندگی را به بازسازی اداری اضافه کرد. 

 

طراحی و بازسازی ساختمان اداری
پارتیشن شیشه ای بدون فریم با شیشه های رنگی

 

یکی از مواردی که در بازسازی اداری بدان پرداخته می شود، تغییر مبلمان اداری است که بهتر است در انتخاب رنگ و نوع قفسه ها، کشوها، میزها و صندلی کارمندان دقت کرد. قبل از تهیه مبلمان روابط بین کارمندان بخصوص در پلان باز اهمیت دارد.

 

انتخاب رنگ در بازسازی دفتر اداری

رنگ در زیبایی و تاثیر فضا اهمیت ویژه ای دارد. در بازسازی اداری می توان با انتخاب رنگ و اعمال آن در مصالح و مبلمان می توان فضای سرزنده و در عین حال مناسب فضای اداری به وجود آورد. کفپوش ها و مبلمان از مهم ترین عناصری هستند که می توان با رنگ های مختلف اجرا کرد. 

 

اجرای بازسازی اداری
رنگ در بازسازی اداری

 

تغییر کفپوش، دیوارپوش و پوشش سقف در بازسازی اداری

در بازسازی اداری توجه به این نکته ضروری است که هر کفپوشی مناسب فضای اداری نیست. به دلیل آرامش و کاهش صدای زمینه موکت اداری گزینه بهتری است. در بخش مدیریت که تردد کمتری دارد، می توان از کفپوش لمینت استفاده کرد. در انتخاب کفپوش اداری باید توجه داشت که کفپوش در مقابل آب و مواد شوینده مقاومت کافی را داشته باشد.

 

هزینه بازسازی اداری
 سقف کاذب آلومینیومی و کفپوش موکت در ساختمان اداری

 

در مواردی هدف از بازسازی اداری تعویض مصالح فرسوده ساختمان از جمله کفپوش، دیوارپوش و سقف پوش هاست. از انواع کفپوش هایی که در ادارات استفاده می شود، می توان به کفپوش پی وی سی، کفپوش لمینت، موکت اداری و سرامیک اشاره کرد. در انتخاب کفپوش اداری به مقاومت مصالح در برابر سایش دقت شود.

 

بازسازی فضای اداری
پارتیشن شیشه ای و کفپوش لمینت مناسب بخش مدیریت ساختمان اداری

  

از دیوارپوش های مناسب برای بازسازی اداری ، می توان به دیوارپوش MDF و ملامینه، دیوارپوش هایگلاس، دیوارپوش پی وی سی و پی وی سی سه بعدی، دیوارپوش کامپوزیت شیشه رنگی و کناف اشاره کرد.

 

بازسازی اداری
سقف پوش پی وی سی و فلزی در ساختمان اداری

  

از سقف پوش های مناسب برای بازسازی آپارتمان اداری می توان به سقف کاذب کناف، سقف کاذب PVC، سقف کاذب شیشه ای، سقف کاذب پلکسی گلس و آسمان مجازی اشاره کرد.

 

نورپردازی در بازسازی ساختمان اداری

آنچه در نورپردازی بازسازی اداری اهمیت دارد، نورپردازی مناسب میزکار کارمندان و تامین نور عمومی فضا است. علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی، از ویژگی هایی که در انتخاب چراغ های اداری باید بدان دقت کرد، پخش یکنواخت نور جهت جلوگیری از خیرگی چشم است. نوع لامپ هایی که در چراغ ها استفاده می شود، تعداد آنها و نحوه توزیع نور توسط چراغ در این ویژگی ها تاثیرگذار است.

 

بازسازی ساختمان اداری
نورپردازی اداری با چراغ های هالوژن

 

چراغ ها بسته به طرح می تواند، روکار، توکار و یا آویز سقفی باشد. در اغلب این چراغ ها از لامپ های فلورسنتی و یا لامپ های ال ای دی استفاده می شود.

 

بازسازی و طراحی دفتر کار
نورپردازی اداری با چراغ های خطی ادغام شده در سقف کاذب کناف

 

نورپردازی عمومی ادارات با چراغ های پانلی انجام می شود. در مواردی از لامپ های هالوژن نیز استفاده می شود. در اتاق های کنفرانس و جلسات می توان از چراغ های ریلی با قابلیت تنظیم زاویه چراغ ها و جابجایی آنها به نورپردازی های مختلف دست یافت.

 

بازسازی اداری با هدف صدا بندی

در بازسازی اداری صدابندی و کاهش صدای زمینه در آرامش و بهره وری کارمندان بسیار موثر است. یکی از مصالحی که در صدابندی سقف و دیوارها رایج است، کناف می باشد. از تایل های آکوستیکی با هدف جذب صوت نیز در سالن های اجتماعات و بخش هایی از ادارات که جذب صوت اهمیت دارد، می توان بهره برد. استفاده از موکت اداری در کف باعث کاهش آلودگی صوتی ناشی از راه رفتن افراد می شود. توجه به این نکته ضروری است که نظافت موکت اداری شرایط خاص خود را می طلبد.

 

بازسازی آپارتمان اداری با بهینه سازی مصرف انرژی

در بازسازی اداری توجه به مصرف انرژی حائز اهمیت است. با اینکه بهینه سازی مصرف انرژی، هزینه های اجرا را افزایش می دهد، اما در کاهش هزینه ها در هنگام بهره برداری تاثیر به سزایی دارد. تعویض در و پنجره ها، استفاده از پنجره های دوجداره و شیشه هایی که نورخورشید را بازتاب می دهند، در صرفه جویی انرژی بسیار موثر است.

 

بازسازی معماری ادارای
بازسازی اداری با هدف بهینه سازی مصرف انرژی

 

علاوه بر مصالح، تجهیزات تهویه، گرمایشی و سرمایشی نیز در میزان مصرف انرژی تاثیر دارد. استفاده از چیلر، اسپیلیت، VRF و سیستم های قابل کنترل و تنظیم دما در شبانه روز برای بازسازی اداری مناسب هستند. چیلرهای جذبی توان بالایی دارند و بسیار مناسب فضاهای اداری هستند. عدم تهویه مناسب هوا در ادارات باعث خمودگی و کاهش بهره وری کارمندان می شود. هرچند نیازی به تهویه صد در صد هوای فضاهای اداری نیست، اما در بازسازی ساختمان اداری تهویه هوا با دستگاه های هواساز نیز اهمیت دارد. دستگاه VRF و GHP از پیشرفته ترین دستگاه های موجود است که سیستم یکپارچه سرمایش و گرمایش است که توسط مبردهایی که در جریان است به فن کوئل ها و هواسازهای داخل ساختمان هدایت می شود.

علاوه بر سیستم گرمایش و سرمایش، تجهیزات و چراغ های روشنایی در مصرف انرژی ادارات موثر هستند. انواع چراغ های فلورسنت سقفی روکار و توکار کاربرد گسترده ای در بازسازی آپارتمان اداری دارند که در ادامه توضیح داده شده است.

 

بازسازی اداری با تغییر طراحی نما

در بازسازی اداری ، نما از جمله اجزایی است که می توان با طراحی و با انتخاب مصالح مناسب، علاوه بر زیبایی ساختمان در کاهش مصرف انرژی تاثیر گذاشت. در اغلب اداراتی که سطح نمای وسیع و در نتیجه مبادله انرژی زیاد با بیرون ساختمان وجود دارد، استفاده از نماهای دو پوسته توصیه می شود. نماهای دو پوسته باعث ایجاد یک لایه هوای عایق در سطح شده و مبادله انرژی با بیرون را کاهش می دهد. از جمله نما هایی که در بازسازی آپارتمان اداری رایج است می توان به نمای آجری، سرامیکی، کامپوزیت، شیشه ای و سنگی می توان اشاره کرد.

 

طراحی ساختمان اداری
بازسازی نمای ساختمان اداری

 

در طراحی نمای استفاده از سایبان های افقی و عمودی برای تابش غیرمستقیم نور به فضای داخل فضاهای اداری اهمیت دارد. زیرا در اکثر موارد از پرده داخل ساختمان اداری استفاده نمی شود.

 

بازسازی دفتر ادرای

دفتر کار از جمله فضاهایی است که افراد بسیاری از ساعات خود را در آن سپری می کنند. بنابراین طراحی مناسب فضا در بازدهی افراد مشغول و آرامش آنها در حین کار حائز اهمیت است. با طراحی میزکار، مبلمان مناسب، دیوارها و نورپردازی در بازسازی دفتر اداری می توان به نتایج مطلوبی دست یافت. آنچه در بازسازی دفتر اداری با بازسازی اداری تفاوت دارد، سبک طراحی آن است، بازسازی دفتر اداری لوکس تر از بازسازی اداری است.

 

بازسازی اداری
بازسازی دفترکار

 

بازسازی مطب و کلینیک

مطب ها از جمله کاربری های اداری است که بازسازی و طراحی آنها، به دلیل مراجعه افراد و سپری کردن ساعاتی در اتاق انتظار بسیار حائز اهمیت است. در این نوع بازسازی اداری ، آرام بخش بودن فضا برای بیماران از ملاحظات اصلی طراحی محسوب می شود.

 

بازسازی مطب
بازسازی اتاق انتظار

 

با استفاده از نورپردازی ملایم و رنگ های گرم در مبلمان و مصالح اتاق انتظار می توان در تلطیف این فضا موثر واقع شد. در طراحی اتاق معاینه بهتر از نورپردازی فلورسنت استفاده شود، زیرا به هنگام معاینه نیاز به نور کافی و دقیق است. طراحی پیشخوان منشی مطب یکی از مواردی است که تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی مطب دارد.

 

بازسازی مطب دندانپزشکی

 

هزینه بازسازی مطب
 بازسازی مطب دندانپزشکی

 

در بازسازی مطب دندانپزشکی می توان از ایده های مختلفی برای مبلمان و دیوارها استفاده کرد که امروزه مورد استقبال بسیاری از دندانپزشکان قرار گرفته است.

 

بازسازی مطب
بازسازی مطب

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

قاسم گودرزی

در زمینه بازسازی اداری فقط محیط های اداری رو بازسازی یا نوسازی می کنند آیا شرکت های معرفی شده خدمات مربوط به تبدیل واحد مسکونی به اداری و تجاری رو هم ارائه میدن؟

قاسم گودرزی

در زمینه بازسازی اداری فقط محیط های اداری رو بازسازی یا نوسازی می کنند آیا شرکت های معرفی شده خدمات مربوط به تبدیل واحد مسکونی به اداری و تجاری رو هم ارائه میدن؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما