اجرای کناف دیوار

اجرای کناف دیوار

دسته بندی
اجرای دیوار پوش
تعداد ارائه دهنده ها
۱۹ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

خدمات مرتبط در عمران مدرن

اجرای کناف دیوار

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۵

location

تهران

******۰۲۱٢٢

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۴

location

تهران

******۰۲۱۲۶

۴

location

تهران

******۰۲۱۶۶

۴

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۴

location

تهران

******۰۲۱۷۷

۳

location

تهران

******۰۲۱۳۳

۴

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۴

location

تهران

******۰۲۱۸۶

۴

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۴

location

تهران

******۰۲۱۹۱

۳

location

مشهد

******۰۹۳۸۷

ابتدا
۱
۲
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

اجرای کناف دیوار

امروزه دکوراسیون و زیبایی منزل از اهمیت بالایی برخوردار است. بدین منظور از روش های مختلفی همچون اجرای کناف دیوار ، کناف کاری سقف ، انواع دیوارپوش ها و ... استفاده می گردد. کناف صفحات پیش ساخته با روکش گچی است که امروزه کاربرد فراوانی در پروژه های ساخت و ساز و بازسازی ساختمان دارد. این صفحات پیش ساخته در انواع ساده، مقاوم در برابر حریق، مقاوم در برابر رطوبت و مقاوم در برابر حریق و رطوبت، تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند.

 

طرح کناف روی دیوار

 کناف کاری دیوار

 

کاربرد کناف کاری دیوار

کناف کاری دیوار جلوه ای لوکس و زیبا به فضای منزل بخشیده و علاوه بر آن امکان استفاده از فضا را بیشتر می نماید. از مهم ترین کاربردهای کناف دیوار می توان به کناف کاری دیوار پشت تلویزیون اشاره نمود. اجرای این پانل های گچی در دیوار پشت تلویزیون بسیار آسان بوده و قیمت مقرون به صرفه ای دارند. علاوه بر این، با اجرای کناف دیوار پشت تلویزیون ، قفسه و طبقه برای قرار دادن لوازم دکوری نیز ایجاد می شود.

علاوه بر سالن پذیرایی و دیوار پشت تلویزیون، در اتاق خواب نیز می توان کناف دیوار را اجرا کرد. در طراحی کناف دیوار اتاق خواب باید به ابعاد اتاق، میزان نور، رنگ و ... توجه ویژه ای داشت.

 

اجرای کناف دیوار

 اجرای کناف دیوار

 

مزایای اجرای کناف دیوار

کناف دیوار از وزن کمی برخوردار بوده و بار چندانی به دیوار و سازه وارد نمی کند. در واقع می توان با بکارگیری متریالی سبک و با وزن کم، زیبایی چشم نوازی به فضا بخشید. علاوه بر این، طراحی کناف دیوار در اشکال مختلف امکان پذیر می باشد. بدین معنا که به دلیل فرم پذیری بالای پنل های کناف ، امکان طراحی و اجرای کناف دیوار به صورت ساده و مستطیلی و یا در طرح های پیچیده وجود دارد.

 

طرح کناف روی دیوار

 کناف دیوار اتاق خواب

 

سرعت اجرای کناف دیوار بالا می باشد. از دیگر مزایای آن می توان به امکان اجرای آن در رنگ های مختلف اشاره نمود. این ویژگی سبب می گردد که بتوان به راحتی هارمونی و هماهنگی بین کناف دیوار با دکوراسیون منزل ایجاد کرد. در صورتی که در سقف ساختمان نیز از کناف استفاده شده باشد، بهتر است که رنگ کناف دیوار با رنگ کناف سقف مطابقت و همخوانی داشته باشد. همچنین امکان پیاده سازی نورپردازی های مختلف و زیبا برای باکس کناف دیواری وجود داشته و می توان با این کار زیبایی دوچندانی به آن بخشید.

امکان اجرای کناف دیوار در ترکیب با سایر مصالح همچون چوب، سنگ آنتیک و کاغذ دیواری وجود دارد. در این صورت، باید به هارمونی رنگ ها توجه ویژه ای داشت.

 

اجرای کناف دیوار

کناف دیوار پشت تلویزیون 

 

قیمت دیوار دکوراتیو کناف

هزینه اجرای دیوار کناف به عواملی همچون نوع کناف مورد استفاده و قیمت آن، متراژ کار، دستمزد استادکار و طرح کناف روی دیوار وابسته می باشد. به طور معمول با افزایش پیچیدگی طرح، هزینه اجرای کناف دیوار نیز افزایش می یابد. قیمت کناف علاوه بر نوع آن، بر اساس وارداتی یا داخلی بودن آن متفاوت است. از دیگر موارد تاثیرگذار بر قیمت دیوار دکوراتیو کناف می توان به قیمت سایر متریال مصرفی در اجرای آن، همچون پیچ، نوار مش، درزگیر و ... اشاره نمود.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

حدیث زمردیان

اجرای کناف دیوار برای دیوار اتاق خواب خیلی قشنگه و خیلی هم جدیده چون من کمتر جایی دیدم که اجرا کرده باشند برای دیوار اونهم با این طرح های مدرن اما برای سقف بسیار دیده بودم که کار کرده بودند.

حمیرا پیرخضری

سلام اجرای کناف دیوار با اجرای کناف روی سقف چه تفاوتی داره ، مثلا آیا مواد و مصالح استفاده شده در ساخت هر کدومشون یکسانه یا متفاوته؟

قلی پور

اجرای کناف دیوار باعث کاهش فضا نمی شود و ایا میشه انواع کمد ها رو در کناف دیوار قرار داد؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما