اجرای نورگیر حبابی

اجرای نورگیر حبابی

دسته بندی
اجرای نورگیر و سقف پاسیو
تعداد ارائه دهنده ها
۴۳ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

اجرای نورگیر حبابی

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۴

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۴

location

تهران

******۰۲۱۸۶

۴

location

تهران

******۰۲۱۱۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۵

location

تهران

******۰۹۱۲۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۴

location

تهران

******۰۲۱۶۵

۵

location

تهران

******۰۹۱۲۳

۴

location

تهران

******٠٢١۴۴

۴

location

تهران

******۰۲۱۶۶

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۶

۴

location

تهران

******۰۲۱۴۴

ابتدا
۱
۲
۳
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

اجرای نورگیر حبابی

یکی از مهم ترین نکات در معماری ساختمان ، تعبیه نور کافی می باشد. به این منظور، می توان از نورگیرهای سقفی استفاده نمود. نورگیر حبابی یا کوپل که به منظور پوشش سقف مورد استفاده قرار می گیرد موجب افزایش زیبایی و حفظ نور محیط می گردد. اجرای نورگیر حبابی در سقف حیاط خلوت ، پاسیو ، منازل مسکونی و آپارتمان امکان پذیر می باشد. این نورگیرها در انواع ثابت و بازشو و با اندازه و رنگ های متنوعی در بازار عرضه می شوند.


 اجرای نورگیر حبابی
نورگیر حبابی


اجزای نورگیر حبابی

به طور کلی یک نورگیر حبابی از دو جزء اصلی پایه و حباب تشکیل می شود. در ادامه، این اجزا معرفی شده است.

پایه نورگیر حبابی

پایه نورگیر حبابی از جنس فایبرگلاس می باشد. مقاومت ضربه ای این پایه ها بالا است. به منظور عایق بندی سیستم ، محل اتصال آنها به شیوه مناسبی آب بندی می گردد.

حباب

در اجرای نورگیر حبابی از حباب های با جنس ورق های اکرلیک منعطف استفاده می شود. این حباب ها که به منظور تامین نور محیط مورد استفاده قرار می گیرند در برابر ضربه مقاومت بالایی دارند. به طوری که مقاومت آن حدودا ۱۱ برابر مقاومت ضربه ای شیشه هم ضخامت خود می باشد. این ورق ها ضد UV بوده و مانع عبور اشعه ماورا بنفش می گردند. 

سایر اجزای نورگیر حبابی

بازشو زیر سقفی ، توری آکاردئونی و لوله تهویه ، از سایر متعلقات در اجرای نورگیر حبابی می باشند. بازشو زیر سقفی جهت دسترسی بر روی سقف اعمال می گردد. از توری های آکاردئونی نیز در اجرای نورگیر حبابی با بازشو استفاده می گردد تا از این طریق از ورود حشرات موذی جلوگیری به عمل آید. از لوله تهویه نیز همان طور که از نام آن بر می آید، به منظور تهویه هوا استفاده می شود.


قیمت نورگیر حبابی
نورگیر حبابی بازشو


مراحل اجرای نورگیر حبابی

اولین مرحله برای آغاز اجرای نورگیر حبابی ، اندازه گیری دقیق محل پروژه می باشد. پس از آن اقدام به شبکه بندی سقف می نمایند. بدین منظور ابتدا دور تا دور سقف با آهن کلاف کشی شده و سپس شبکه بندی انجام می شود. شبکه بندی سقف به منظور اجرای نورگیر حبابی باید با توجه به سایز حباب ها صورت پذیرد. 

پس از این مرحله ، پایه های فایبرگلاس نورگیر بر روی کلاف آهنی اجرا شده پیچ می گردد. سپس حباب های آن نصب می شود. شایان ذکر است که به منظور عایق بندی سیستم در برابر باران و گرد و غبار، باید آن را آب بندی نمود.


قیمت سقف نورگیر حبابی
نصب نورگیر حبابی


مزایای اجرای نورگیر حبابی

از مهم ترین مزایای اجرای نورگیر حبابی امکان استفاده از نور خورشید به منظور روشنایی محیط می باشد. این امر صرفه جویی در مصرف انرژی و در نتیجه کاهش هزینه های مربوط به آن را در پی دارد. نورگیر حبابی در برابر سرما ، بارش و زنگ زدگی مقاوم است. علاوه بر این در برابر ضربه و خش نیز مقاوم می باشد. نورگیرهای حبابی عایق حرارتی و صوتی هستند. حباب های مورد استفاده در اجرای نورگیر حبابی عایق رطوبتی اند که با عایق بندی درزها و محل اتصالات، کل سیستم از نظر رطوبتی عایق می گردد.

از دیگر مزایای اجرای نورگیر حبابی می توان به فراهم نمودن امکان دسترسی به فضای بالای سقف و در نتیجه آسان تر شدن نظافت آن اشاره نمود. این نورگیرها قابلیت شست و شو دارند. نورگیر حبابی از تنوع رنگی و شکلی متعددی برخوردار می باشد که این امر علاوه بر زیبایی، امکان انتخاب با توجه به سلیقه مشتری را فراهم می نماید. همچنین می توان در اجرای نورگیر حبابی از ترکیب رنگ های حباب استفاده نموده و به این ترتیب بر زیبایی محیط افزود. در صورت آسیب دیدگی این سیستم ، قابلیت تعمیر آن وجود دارد. سیستم حبابی بازشو موجب تهویه و تبادل جریان هوا می گردد.


سقف نورگیر حبابی
سقف نورگیر حبابی


قیمت نورگیر حبابی

ساده و یا دو جداره بودن یکی از عوامل موثر بر قیمت نورگیر حبابی محسوب می شود. کیفیت مواد و مصالح مصرفی، بر روی قیمت تمام شده سقف نورگیر حبابی تاثیر گذار است. علاوه بر این، نورگیرهای حبابی از نظر ثابت بودن و یا بازشو بودن دارای قیمت متفاوتی می باشند. از سایر عوامل موثر بر قیمت سقف نورگیر حبابی می توان به تعداد حباب های مورد نیاز برای پوشش سقف اشاره نمود. شایان ذکر است که تنوع رنگی در اجرای نورگیر حبابی بر قیمت آن موثر نمی باشد.

Powered by Froala Editor

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما