اجرای نمای سنگی خشک

اجرای نمای سنگی خشک

دسته بندی
اجرای نمای سنگی
تعداد ارائه دهنده ها
۴۹ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
هزینه اجرای نمای سنگی خشک به جزئیات اجرای نمای سنگ خشک ، مراحل اجرای نمای سنگ ساختمان و نحوه اجرای سنگ نما بستگی دارد. انواع روش های اجرای نمای سنگی خشک با بهترین کیفیت در عمران مدرن ارائه می شود.
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

اجرای نمای سنگی خشک

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۵۴

۵

location

تهران

phone

******۰۹۰۱۱

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۶۶

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۶

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۶۶

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۲

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۲

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۲

۳

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۷

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۳

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۷

ابتدا
۱
۲
۳
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

اجرای نمای سنگی خشک

نماهای سنگی دامنه گسترده ای از نوع و جنس سنگ و نوع کاربری ها را شامل می شود. در ساختمان های با سطح نما خور وسیع و بلندمرتبه، استفاده از قطعات کوچک سنگ زمانبر خواهد بود. برای استفاده از قطعات بزرگ سنگ باید از روشی مطمئن برای تثبیت نما استفاده کنیم. اجرای نمای سنگی خشک که روش تازه تری در مقایسه با روش اجرای با دوغاب است، راهکاری مطمئن برای این منظور است. در سال 70 میلادی، مهندسین برای برطرف کردن ایرادات اجرای تر نما، از جمله ریزش نما و ایجاد ترک بر روی قطعات نما، روشی برای اجرای نمای سنگی ابداع کردند. در این روش سطح نما شاقولی شده و اجرای دقیق تری نسبت به روش دوغاب و اسکوپ است. اجرای نمای سنگی با دوغاب و اسکوپ در هر صورت ناصافی در سطح خواهد داشت که ناترازی ها و ناشاقولی در سطوح وسیع بیشتر به چشم می آیند.

 

نمای سنگی خشک
نمای سنگی خشک

 

سنگ ها بسته به جنس و فرایند شکل گیری شان رفتار متفاوتی از خود نشان می دهند. جنس و ابعاد سنگ در انتخاب نوع اجرای نما موثر خواهد بود. به طور مثال گرانیت از سنگ های آذرین درونی است که به دلیل جنس و شبکه بلوری سنگ ، چسبندگی مورد قبولی با ملات ندارد و در انتخاب روش اجرای آن باید دقت لازم را به خرج داد. چون در صورت عدم اتصال مناسب به پشت کار، نما ریخته و منجر به خسارت خواهد شد.

 

هزینه اجرای نمای سنگی خشک

هزینه اجرای نمای سنگی خشک ، در مقایسه با اجرای نمای سنگی با دوغاب و اسکوپ به دلیل اتصالات فلزی آن بالاتر خواهد بود. همچنین هزینه پروفیل آلومینیومی این روش در مقایسه با شاسی کشی در اجرای نمای سنگی با دوغاب و اسکوپ بالاتر است.

از طرفی توجه به این نکته لازم است که روش اجرای خشک، در مقایسه با اجرای نمای سنگی با روش دوغاب و اسکوپ سریع تر خواهد بود و ملاحظات لازم برای خشک شدن نما را نمی طلبد. اجرای نمای سنگی خشک در ساختمان هایی با سطح نمای وسیع توصیه می شود.

اجرای شاسی کشی در نمای سنگی خشک

در اجرای نمای سنگی خشک ، ابتدا زیرسازی و شاسی کشی نما متناسب با وزن نما طراحی می شود. سپس پروفیل آلومینیومی به صورت عمودی که عموما به شکل L است روی اجزای شاسی کشی نما نصب می شود. پس از این مرحله، عایق های حرارتی کار گذاشته می شوند. سپس پروفیل آلومینیومی افقی که نگه دارنده اصلی قطعات سنگ محسوب می شود، با پیچ و پرچ به پروفیل های عمودی نصب می شود. 

 

شاسی کشی اجرای نمای سنگی خشک
شاسی کشی اجرای نمای سنگی خشک

 

روش نصب سنگ در نمای سنگی خشک

در اجرای نمای سنگی خشک ، قطعات سنگ با استفاده از گیره هایی بر روی پروفیل آلومینیومی افقی نما نصب می شوند. با توجه به نوع گیره ها دو نوع روش در این نصب به کار برده می شود که در ادامه به بررسی این روش ها پرداخته شده است.

 

اجرای نمای سنگی خشک با اتصالات غیرنمایان

در اجرای نمای سنگی خشک از گیره های فلزی نگهدارنده سنگ که بر روی پروفیل آلومینیومی افقی قرار می گیرد انواع مختلفی دارد که میان شیارهای جانبی ایجاد شده قرار می گیرد و این اتصال داخل سنگ مخفی می ماند. پس از نصب قطعات سنگی ، درزهای ایجاد شده ما بین قطعات سنگ را می توان با درزگیر پوشاند.

 

جزئیات اتصال خشک غیرنمایان نمای سنگی
جزئیات اتصال خشک غیرنمایان نمای سنگی

 

اجرای نمای سنگی خشک با اتصالات نمایان

مراحل اجرای نمای سنگی خشک نمایان مانند روش غیرنمایان است با این تفاوت که گیره های استفاده شده در این روش که سنگ را به پروفیل های افقی متصل می کند، پس از اتصال سنگ به گیره و اتمام کار در سطح کار نمایان خواهد بود.

اجرای نمای سنگی خشک در تهران

اجرای نمای سنگی خشک در تهران، اجرای نمای سنگی خشک در تهران - آفتاب، اجرای نمای سنگی خشک در تهران - بومهن، اجرای نمای سنگی خشک در تهران - پردیس، اجرای نمای سنگی خشک در تهران - کن، اجرای نمای سنگی خشک در اسلام شهر، اجرای نمای سنگی خشک در اسلام شهر - چهاردانگه، اجرای نمای سنگی خشک در پاکدشت، اجرای نمای سنگی خشک در پاکدشت - شریف آباد، اجرای نمای سنگی خشک در دماوند، اجرای نمای سنگی خشک در دماوند - رودهن، اجرای نمای سنگی خشک در رباط کریم، اجرای نمای سنگی خشک در رباط کریم - بوستان، اجرای نمای سنگی خشک در رباط کریم - پرند، اجرای نمای سنگی خشک در رباط کریم - صالح آباد، اجرای نمای سنگی خشک در رباط کریم - گلستان، اجرای نمای سنگی خشک در رباط کریم - نصیرآباد، اجرای نمای سنگی خشک در ری، اجرای نمای سنگی خشک در ری - حسن آباد، اجرای نمای سنگی خشک در ری - خاوران، اجرای نمای سنگی خشک در ری - کهریزک، اجرای نمای سنگی خشک در شهریار، اجرای نمای سنگی خشک در شهریار - اندیشه، اجرای نمای سنگی خشک در فيروزکوه، اجرای نمای سنگی خشک در فيروزکوه - ارجمند، اجرای نمای سنگی خشک در قدس، اجرای نمای سنگی خشک در لواسان، اجرای نمای سنگی خشک در لواسان - فشم، اجرای نمای سنگی خشک در ملارد، اجرای نمای سنگی خشک در ملارد - صفا دشت، اجرای نمای سنگی خشک در ورامین، اجرای نمای سنگی خشک در ورامین - پیشوا، اجرای نمای سنگی خشک در ورامین - جوادآباد، اجرای نمای سنگی خشک در ورامین - قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

مهدی میهن دوست

اجرای نمای سنگی خشک در مقایسه با سایر نما های سنگی مقاومت بیشتری نسبت به آب داره یا کمتر

رامین هادی

اجرای نمای سنگی خشک یعنی از سیمان برای نگهداریش استفاده نمیشه؟

دارابیان

اجرای نمای سنگی خشک برای استحام میتوان از پیچ و روپلاک استفاده کرد؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما