نصب سایبان مغازه

نصب سایبان مغازه

دسته بندی
اجرای سایبان
تعداد ارائه دهنده ها
۱۴ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

نصب سایبان مغازه

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۴

location

تهران

******٠٢١۴۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۶۵

۳

location

تهران

******۰۹۲۰۸

۵

location

تهران

******۰۲۱۵۵

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۴

location

تهران

******۰۲۱۵۵

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۳

۴

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۴

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۵

location

تهران

******۰۹۱۲۶

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

نصب سایبان مغازه

نصب سایبان مغازه یکی از خدمات شرکت عمران مدرن است که توسط بهترین و مجرب ترین پیمانکاران انجام می شود. شما کاربران و مشتریان گرامی می توانید مستقیما با این پیمانکاران تماس حاصل نمایید و یا اینکه معرفی آنها را به عمران مدرن بسپارید. با توجه به مکان و نوع پروژه شما، نزدیکترین و در عین حال بهترین پیمانکاران فعال در زمینه نصب سایبان مغازه ، معرفی می گردد.

برای خرید و نصب سایبان مغازه ، به یک تیم حرفه ای نیاز است، بنابراین شرکت عمران مدرن می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. پیمانکاران عمران مدرن، کمترین قیمت نصب سایبان مغازه را با بهترین کیفیت، به شما مشتریان گرامی ارائه خواهند نمود.

 

نصب سایبان مغازه
سایبان مغازه 

 

 قیمت و هزینه نصب سایبان مغازه

هزینه نصب سایبان مغازه در درجه اول به دستی و یا برقی بودن آن وابسته است. قیمت سایبان برقی مغازه بیشتر از نوع دستی آن است. هزینه نصب سایبان برقی مغازه ، خود وابسته به عواملی همچون نوع و کیفیت موتور، متراژ، نوع اسکلت سایبان و ... می باشد.

 

هزینه نصب سایبان مغازه
 هارمونی رنگ سایبان با رنگ و دیزاین فروشگاه

 

در تعیین قیمت سایبان مغازه باید مواردی همچون جنس اسکلت و پارچه (PVC، برزنتی و ...) مورد استفاده در نصب آن و کیفیت پروفیل و سازه ها را مدنظر قرار داد. در انتخاب نوع پارچه باید شرایط آب و هوایی منطقه را در نظر گرفت. به طور مثال برای مناطق پربارش باید از پارچه های ضد آب استفاده کرد. دستمزد اجرا، از دیگر عوامل موثر بر هزینه نصب سایبان مغازه می باشد. خرید سایبان مغازه و نصب و اجرای آن باید توسط شرکت های معتبر و پیمانکاران ماهر انجام شود تا دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد.

 

انواع سایبان مغازه

سایبان مغازه را می توان به دو نوع کلی دستی و برقی تقسیم بندی کرد. سایبان دستی مغازه قدیمی ترین نوع آن می باشد که با دست باز و بسته می شود. این سایبان ها به صورت کالسکه ای قابل اجرا می باشند. سایبان کالسکه ای تقریبا به صورت ربع دایره می باشد. بر روی این سایبان می توان تبلیغات فروشگاه را چاپ کرد. این نوع از سایبان مغازه علاوه بر کاربردی که دارد، دارای ظاهری زیبا بوده و جلوه خاصی به مغازه می بخشد.

 

هزینه نصب سایبان مغازه
 سایبان کالسکه ای مغازه

 

نوع برقی به کمک یک ریموت کنترل، باز و بسته می شود. سایبان بازویی مغازه در این دسته قرار می گیرد. طول بازوها با توجه به نوع کاربرد، متفاوت است. این نوع سایبان ظاهری شیک و مدرن داشته و مساحت خوبی را تحت پوشش قرار می دهد. از جمله مزیت های نصب سایبان برقی مغازه ، سهولت باز و بسته کردن آن است. سایبان های کالسکه ای نیز به صورت برقی قابل اجرا هستند. مهم ترین جزء در نصب سایبان برقی مغازه ، موتور آن است. به طور کلی سایبان برقی، از پرکاربردترین سایبان ها در مکان های مختلف است. با بکارگیری سنسور نور و باد در نصب سایبان مغازه (سایبان برقی مغازه) با توجه به شرایط، سایبان به طور خودکار تنظیم می گردد.

 

نصب سایبان مغازه
 سایبان برقی مغازه

 

کاربرد و مزایای نصب سایبان مغازه

نصب سایبان مغازه در فصول گرم سال از تابش مستقیم نور خورشید بر مواد و محصولات موجود در فروشگاه جلوگیری می نماید. همچنین موجب جلوگیری از نفوذ باران و برف نیز می شود. این موضوع در مغازه های فروش مواد غذایی و یا لوازم آرایشی بسیار حائز اهمیت می باشد. علاوه بر این با اجرا و کاربرد آن در کافی شاپ و رستوران، امکان استفاده از فضای آزاد برای صرف غذا فراهم می گردد. با نصب سایبان مغازه ، مصرف انرژی به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد.

 

نصب سایبان مغازه
 امکان استفاده از فضای آزاد با نصب سایبان مغازه

 

نصب سایبان مغازه می توان راهی برای جذب مشتری باشد. به این معنی که می توان تبلیغات مغازه را بر روی سایبان، چاپ کرد. بر روی سایبان می توان آیدی و آدرس شبکه های مجازی مربوط به فروشگاه، لوگو مغازه، شعارهای تبلیغاتی و ... را بدون پرداخت هزینه به شهرداری چاپ کرد. این روش، راهی مقرون به صرفه برای جلب مشتری و افزایش درآمد می باشد.

 

نصب سایبان مغازه
 چاپ تبلیغات بر روی سایبان مغازه

 

تنوع طرح و رنگ سایبان مغازه بالا بوده و با توجه به دکوراسیون مغازه می توان هر یک از آنها را انتخاب و اجرا کرد. از دیگر مزایای نصب سایبان مغازه ، وزن پایین و سبک بودن آن است. اجرای سایبان مغازه باید به صورتی انجام شود که مزاحمتی برای عابرین پیاده ایجاد نکند.

امکان نصب چراغ های ال ای دی در بازوهای سایبان وجود داشته و به این ترتیب می توان نور مورد نیاز را تامین کرد. همچنین امکان نصب مه پاش برای خنک تر کردن هوا وجود دارد.

 

نصب سایبان مغازه
 تنوع طرح و رنگ سایبان

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

یزذان

سلام هزینه نصب سایبان مغازه چند است و ممنون میشم نمایندگی در یزد معرفی فرمایید

تنهایی

سایبان مغازه که قبلا وجود داره میتوان آنرا برقی کرد؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما