نصب سایبان ماشین

نصب سایبان ماشین

دسته بندی
اجرای سایبان
تعداد ارائه دهنده ها
۲۸ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
ساخت سایبان خودرو از آسیب دیدن ماشین در شرایط آب و هوایی مختلف جلوگیری می نماید. قیمت نصب سایبان ماشین به ثابت یا متحرک بودن آن، دستی یا برقی بودن، جنس پوشش سایبان، متراژ کار، اجرت نصب و ... وابسته است. عمران مدرن ارائه دهنده بهترین خدمات ساخت سایبان ماشین با بهینه ترین قیمت می باشد.
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

نصب سایبان ماشین

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۴

location

تهران

******۰۲۱۳۶

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۵

location

کرج

******۰۹۱۲۳

۴

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۴

location

تهران

******۰۲۱۸۶

۴

location

تهران

******۰۲۱۱۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۵

location

تهران

******۰۹۱۲۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۵

location

تهران

******۰۹۱۲۳

۴

location

تهران

******٠٢١۴۴

۴

location

تهران

******۰۲۱۲۸

ابتدا
۱
۲
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

نصب سایبان ماشین

نصب سایبان ماشین از خودرو در برابر تابش نور خورشید و بارش باران و برف محافظت می نماید. ساخت سایبان ماشین برای خانه های فاقد پارکینگ و یا دارای کمبود فضا برای پارک تمامی اتومبیل ها، بسیار کاربردی و مفید است. با مسقف کردن بخشی از حیاط، می توان اقدام به ساخت سایبان پارکینگ نمود. ساخت سایبان خودرو ، موجب سالم و تمیز ماندن بدنه خودرو و طول عمر بیشتر آن می شود.

 

نصب سایبان ماشین
 سایبان ماشین

 

ساخت سایبان خودرو را می توان با استفاده از تکیه گاه دیوار جانبی انجام داد. در این حالت سایبان ها به دو صورت با ستون و بدون ستون قابل اجرا می باشند. در نصب سایبان ماشین ، علاوه بر زیبایی، استحکام و مقاومت سایبان نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. سایبان ماشین از نظر اجرایی و متریال مصرفی در ساخت آن به انواع مختلفی تقسیم بندی می گردد که در ادامه به معرفی آن پرداخته شده است.

 

نصب سایبان ماشین
سایبان ثابت ماشین

 

هزینه نصب سایبان ماشین

پیش از خرید سایبان ماشین ، باید نوع آن را از نظر ثابت یا متحرک بودن و همچنین دستی یا برقی بودن، انتخاب کنید. نوع پوشش و رنگ آن نیز باید مشخص گردد. قیمت نصب سایبان ماشین به عوامل متعددی وابسته است. قیمت سایبان ثابت ماشین کمتر از نوع متحرک آن می باشد. همچنین قیمت سایبان برقی ماشین به دلیل نصب موتور الکتریکی بیشتر از نوع دستی است.

 

ساخت سایبان خودرو
سایبان فلزی خودرو

 

از دیگر عوامل موثر بر هزینه نصب سایبان ماشین ، نوع پوشش آن است. به منظور ساخت سایبان ارزان برای ماشین می توان از پوشش پارچه ای استفاده کرد. به عبارت دیگر سایبان پارچه ای از جمله ارزانترین سایبان ماشین می باشد. نوع سایبان از نظر آکاردئونی، سیار، چتری و ... هم بر قیمت و هزینه نصب سایبان ماشین تاثیرگذار است. برای برآورد هزینه ها باید متراژ کار را نیز در نظر گرفت. با افزایش متراژ، هزینه خرید و تامین مواد اولیه نیز افزایش می یابد. کیفیت متریال مورد استفاده و اجرت استادکار از دیگر عوامل موثر بر هزینه ساخت سایبان خودرو است. افزایش کیفیت، افزایش قیمت مصالح مورد نیاز برای نصب سایبان ماشین را در پی دارد.

 

انواع سایبان ماشین

سایبان ماشین به دو دسته کلی ثابت و متحرک دسته بندی می شود. سایبان ثابت در محل مورد نظر نصب شده و امکان باز و بسته شدن ندارد. اما نصب سایبان متحرک امکان جابجایی و باز و بسته کردن سایبان را فراهم می نماید. سایبان متحرک ماشین خود به دو نوع دستی و برقی تقسیم بندی می شود. همان طور که از نام آنها پیدا است، نوع دستی با نیروی دست باز و بسته شده اما نوع برقی آن با کمک ریموت کنترل و از راه دور قابل باز و بسته شدن است.

 

نصب سایبان برقی ماشین
سایبان برقی ماشین

 

نصب سایبان ماشین به صورت آکاردئونی، چتری و ... قابل انجام است. برای پوشش این سایبان از ورق های پلی کربنات، فلزی، پارچه برزنتی و ... استفاده می گردد. سایبان های ساخته شده با ورق پلی کربنات بسیار زیبا و شکیل بوده و از دوام و طول عمر بالایی برخوردارند. نصب سایبان ماشین با ورق های پلی کربنات، در اکثر فضاها قابل انجام است.

 

سایبان خودرو
سایبان ماشین با پوشش پلی کربنات

 

سایبان آکاردئونی به دو صورت دستی و برقی قابل اجرا و استفاده است. این سایبان علاوه بر محافظت خودرو در برابر تابش نور خورشید، از کثیف شدن آن هم جلوگیری می کند. در ساخت سایبان آکاردئونی ماشین، از بهترین متریال استفاده می گردد. از جمله مزیت های این نوع از سایبان خودرو، امکان جمع کردن آن در مواقع غیر ضروری و استفاده از فضای در نظر گرفته شده برای پارک خودرو، می باشد.

 

سایبان ماشین
سایبان آکاردئونی ماشین

 

برای نصب سایبان ماشین ، می توان از سایبان های چتری استفاده کرد. سایبان چتری با پایه کنار، یکی از بهترین انتخاب ها برای ساخت سایبان خودرو می باشد. سایبان چتری نیز در انواع ثابت و متحرک و همین طور دستی و برقی قابل اجرا می باشد.

 

سایبان ماشین
سایبان چتری خودرو

 

سایبان پارچه ای یا برزنتی سبک و ارزان است. تنوع رنگی پارچه های برزنتی برای ساخت سایبان ماشین ارزان ، بالا است. پارچه های برزنتی مقاومت بالایی در برابر بارش برف و باران دارند و از این رو گزینه مناسبی برای نصب سایبان ماشین می باشند.

 

سایبان پارکینگ
سایبان پارچه ای ماشین

 

امروزه نوع جدیدی از سایبان ماشین پا به عرصه ظهور گذاشته اند که با نام سایبان سیار شناخته می شوند. از جمله ویژگی های این سایبان قابل حمل بودن و همچنین قابل شستشو بودن سقف می باشد. می توان سایبان سیار را در هر جایی به همراه داشت و در زمان لزوم از آن استفاده نمود.

 

سایبان سیار خودرو
سایبان سیار

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

رضا

سلام نصب سایبان ماشین به صورت متحرک امکان دارد؟ مث سایبان مغازه باشه؟

خلفی

برای جلوگیری از دزدیده شدن سایبان سیار ماشین باید چیکار کرد؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما