نصب سایبان در و پنجره (بارانگیر)

نصب سایبان در و پنجره (بارانگیر)

دسته بندی
اجرای سایبان
تعداد ارائه دهنده ها
۳۴ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

نصب سایبان در و پنجره (بارانگیر)

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۴

location

کرج

******۰۹۹۰۹

۵

location

تهران

******۰۹۱۲۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۵

location

کرج

******۰۹۱۲۳

۴

location

تهران

******۰۲۱۸۶

۴

location

تهران

******۰۲۱۱۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۴

location

تهران

******۰۲۱۶۵

۵

location

تهران

******۰۹۱۲۳

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۴

location

تهران

******٠٢١۴۴

۴

location

تهران

******۰۲۱۲۸

ابتدا
۱
۲
۳
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

نصب سایبان در و پنجره (بارانگیر)

نصب سایبان در و پنجره به منظور جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید و محافظت در برابر بارش باران و برف انجام می شود. با نصب سایبان در و پنجره ضمن تامین روشنایی مورد نیاز، از آسیب به آنها و کاهش دوام و طول عمر در و پنجره جلوگیری به عمل می آید. استفاده از سایبان از رنگ پریدگی و تغییر رنگ درب و پنجره نیز جلوگیری می کند.

 

نصب سایبان در و پنجره

 سایبان پنجره

 

نصب سایبان در بالای درب، به ویژه درب های چوبی امری غیر قابل اجتناب است. زیرا چوب در برابر رطوبت مقاوم نبوده و با برخورد باران دچار پوسیدگی می شود. نصب سایبان درب فلزی نیز از ورود آب و رطوبت به درون ساختمان جلوگیری می کند.

 

قیمت سایبان در

 سایبان در

 

انواع سایبان در و پنجره

پوشش بالای درب و پنجره دارای انواع و رنگ های مختلفی است که میزان عبور نور از هر کدام متفاوت است. نصب سایبان در و پنجره در انواع ثابت و متحرک، دستی و برقی قابل انجام است. سایبان ثابت استحکام و مقاومت بالایی دارد. اما قابل باز و بسته شدن نبوده و در تمام طول شبانه روز به یک حالت هستند. به عبارت دیگر سایبان های ثابت پس از نصب، قابلیت تغییر وضعیت نداشته و همواره در یک حالت ثابت باقی می مانند.

 

نصب سایبان در و پنجره

 سایبان متحرک (دستی) پنجره

 

سایبان های متحرک قابلیت باز و بسته شدن دارند و با تغییر نور در طول روز می توان میزان بازشوی آن را تنظیم کرد. نصب سایبان متحرک صرفه جویی در مصرف انرژی را نیز سبب می گردد. در طول زمستان می توان با بهره گیری از نور خورشید به گرم تر شدن خانه و کاهش مصرف انرژی گرمایشی کمک شایانی نمود. در طول تابستان نیز نصب سایبان در و پنجره متحرک این امکان را فراهم می کند که با جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید، داخل خانه را خنک تر نگه داشته و استفاده از سیستم سرمایشی را به حداقل رساند.

 

قیمت سایبان پنجره

 سایبان برقی پنجره

 

از منظری دیگر سایبان و بارانگیرها بر اساس جنس پوشش به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. پوشش رویه می تواند از جنس پارچه، پلی استر، آلومینیومی، شیشه ای و ... باشد. نوع پوشش با توجه به شرایط آب و هوایی، میزان استحکام مورد نیاز و کاربرد، انتخاب و اجرا شود. سایبان و بارانگیر در و پنجره در سایز و ابعاد مختلفی تولید و نصب می شود.

 

بارانگیر پنجره

سایبان کالسکه ای در 

 

مزایای نصب سایبان در و پنجره

همان طور که واضح است، مهم ترین مزیت سایبان و بارانگیر، حفاظت از درب و پنجره در شرایط آب و هوایی مختلف و جلوگیری از رنگ پریدگی آنها و نیز وسایل خانه می باشد. سایبان دارای وزن کمی بوده و دارای مقاومت بالایی می باشد. از آنجایی که بارانگیر و سایبان در و پنجره سبک هستند، بار اضافی چندانی به ساختمان وارد نمی کنند.

 

نصب سایبان در و پنجره

 نصب سایبان پنجره

 

تنوع جنس و رنگ پوشش رویه سایبان و بارانگیر زیاد بوده و در انواع مختلفی قابل نصب و استفاده می باشند. غالبا نصب سایبان در و پنجره آسان بوده و به سرعت قابل اجرا است.

 

نصب سایبان در و پنجره

 سایبان برقی در

 

هزینه نصب سایبان در و پنجره

قیمت سایبان در و پنجره به عوامل مختلفی وابسته است. یکی از این عوامل نوع سایبان از نظر ثابت یا متحرک بودن است. عامل دیگر دستی و یا برقی بودن سایبان می باشد. قیمت سایبان برقی درب و پنجره بیشتر از نوع دستی آن است اما هم استفاده از آن آسان تر است و هم اینکه زیبایی بیشتری به دکوراسیون ساختمان می بخشد.

 

قیمت نصب سایبان در و پنجره

 بارانگیر درب ورودی از جنس پلی کربنات

 

جنس پوشش، برند، نوع و کیفیت موتور (در انواع برقی آن)، سبک طراحی (گنبدی، صاف، قوسی، کالسکه ای و ...) و متراژ کار از دیگر عواملی هستند که در هزینه نصب سایبان در و پنجره مدنظر قرار می گیرند. در نهایت نیز قیمت نصب سایبان در و پنجره بر اساس متراژ برآورد شده و اعلام می گردد.

 

هزینه اجرای سایبان در و پنجره

 سایبان فلزی پنجره

 

سایبان متحرک را می توان به دو نوع دستی و برقی دسته بندی نمود. همان طور که از نام سایبان دستی برمی آید، باز و بسته شدن آن با دست انجام می شود. در مقابل نصب سایبان در و پنجره برقی ، موجب افزایش در سهولت استفاده از آن می گردد. این سایبان ها می توانند مجهز به سنسورهایی باشند که با توجه به شدت تابش آفتاب و یا میزان بارش باران و برف باز و بسته شوند.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

محدثه رحیمی

نصب سایبان در و پنجره جز نمای ساختمان محصوب میشه یا یه چیر اپشناله؟

طوایان

در نصب سایبان در و پنجره طبیعی مثل گیاهان به عنوان سایبان هم داریم؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما