اجرای آسمان مجازی

اجرای آسمان مجازی

دسته بندی
سقف کاذب
تعداد ارائه دهنده ها
۳۵ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
اجرای آسمان مجازی از جمله خدمات شرکت عمران مدرن است. قیمت سقف کاذب آسمان مجازی وابسته به متراژ، طرح، اجرت اجرا، نوع و کیفیت چاپ تایل ها و ... می باشد. عمران مدرن ارائه دهنده بهترین خدمات اجرای سقف آسمان مجازی با بهینه ترین قیمت می باشد.
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

اجرای آسمان مجازی

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۳

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۳

location

تهران

******۰۹۳۹۲

۳

location

تهران

******۰۹۲۱۵

۴

location

تهران

******۰۲۱۷۷

۵

location

تهران

******۰۲۱۷۱

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۶

۴

location

تهران

******۰۲۱۵۵

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۳

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۴

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۴

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۴

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۴

location

تهران

******۰۲۱۳۳

ابتدا
۱
۲
۳
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

اجرای آسمان مجازی

آسمان مجازی نوعی سقف کاذب است که در اجرای آن از تصاویر مختلف استفاده می گردد. در اجرای آسمان مجازی از تایل هایی با طرح مناظر طبیعی و درختان، شکوفه و گل، آسمان شب و روز و ... استفاده می شود. یکی از مهم ترین ویژگی های این سقف، امکان چاپ تصاویر سفارشی بر روی تایل های آن است. آسمان مجازی که به آن سقف کاذب آسمان مجازی نیز گفته می شود، قابلیت عبور نور از خود را دارا می باشد.

به منظور اجرای آسمان مجازی در ابتدا نورپردازی سقف انجام شده که بدین منظور لامپ های مورد نظر را به سقف اصلی متصل می نمایند. پس از آن شبکه فریم سقف کاذب نصب می گردد. لازم به ذکر است که این شبکه با توجه به ابعاد تایل انتخابی نصب و اجرا می شود. در آخرین مرحله نیز تایل های آسمان مجازی مورد نظر به صورت پازل در کنار یکدیگر نصب می شوند.

 

سقف آسمان مجازی
سقف کاذب آسمان مجازی

 

قیمت سقف کاذب آسمان مجازی

از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت سقف کاذب آسمان مجازی ، کیفیت تایل های مورد استفاده در اجرای آن می باشد. بدیهی است که با افزایش کیفیت تایل ها، قیمت تمام شده اجرای آسمان مجازی نیز افزایش می یابد. همچنین نوع و کیفیت چاپ نیز بر روی قیمت آن موثر خواهد بود. از دیگر عوامل موثر بر قیمت اجرای آسمان مجازی ، ابعاد سقف و تعداد تایل های مورد استفاده می باشد. اجرت و دستمزد نصب و اجرای سقف کاذب آسمان مجازی نیز بر روی هزینه های تمام شده تاثیرگذار است. 

شایان ذکر است که در اغلب موارد، چاپ تصویر سفارشی بر روی تایل آسمان مجازی ، نسبت به تایل های با تصاویر آماده، هزینه بیشتری خواهد داشت. بنابراین قیمت سقف کاذب آسمان مجازی اجرایی با تایل های سفارشی، بیشتر است.

 

اجرای آسمان مجازی
اجرای سقف آسمان مجازی

 

تفاوت آسمان مجازی و سقف کشسان

اگرچه در اجرای هر دو این سقف های کاذب از تصاویر مختلف استفاده می گردد اما از نظر اجرا تفاوت هایی با یکدیگر دارند. در واقع در اجرای سقف کاذب آسمان مجازی از تایل استفاده می شود. جنس تایل های مورد استفاده از نوع PVC و یا پلکسی می باشد. این در حالی است که برای اجرای سقف کشسان از پارچه هایی که خاصیت کشسانی دارند، استفاده می گردد. از دیگر تفاوت های این دو سقف، امکان دسترسی به تاسیسات بالای سقف می باشد.

 

سقف کاذب آسمان مجازی
سقف آسمان مجازی با طرح کهکشان

 

کاربرد آسمان مجازی

اجرای سقف آسمان مجازی در ساختمان های با کاربری های مختلف امکان پذیر است. به طوری که هم در مراکزی همچون بیمارستان ها و هتل ها قابل استفاده بوده و هم می توان در اتاق های مختلف منازل مسکونی از آن استفاده کرد. سقف کاذب آسمان مجازی در اتاق های مختلف ساختمان مسکونی از جمله آشپزخانه، سالن پذیرایی، اتاق خواب و حتی سرویس بهداشتی و به عنوان سقف کاذب حمام قابل اجرا می باشد.

نیاز به حس آرامش در فضای اتاق خواب از اهمیت بالایی برخوردار است. اجرای آسمان مجازی در اتاق خواب با تصاویری همچون آسمان شب، کهکشان، شکوفه و ... به راحتی این امکان را فراهم می نماید. برای اجرای سقف اسمان مجازی اتاق کودکان، می توان از طرح های کارتونی مختلف استفاده نمود. در سالن پذیرایی، سقف کاذب دستشویی و نیز سقف مجازی آشپزخانه، می توان از طرح های مختلف مناظر طبیعی استفاده کرد. لازم به ذکر است که اجرای آسمان مجازی در مراکز درمانی یکی از پرکاربردترین اجراهای این سقف می باشد.

 

آسمان مجازی
سقف کاذب مجازی اتاق کودک

 

مزایای اجرای آسمان مجازی

از مهم ترین مزایای اجرای آسمان مجازی ، امکان عبور نور از آن و نورپردازی از پشت تایل ها می باشد که زیبایی دوچندانی به سقف و فضای خانه می بخشد. بدین منظور می توان از انواع پنل های LED، لامپ FPL و ... استفاده کرد. همچنین اجرای آسمان مجازی ، قابلیت پوشاندن تاسیسات عبوری از سقف را فراهم می نماید. ضمن اینکه اجرای آن به صورت تایل موجب سهولت دسترسی به این تاسیسات می گردد. این ویژگی از برتری های سقف آسمان مجازی نسبت به سقف کشسان می باشد. علاوه بر این، نظافت آن نیز بسیار آسان تر از سقف کشسان است.

 

سقف آسمان مجازی
سقف کاذب مجازی با طرح آسمان

 

تعمیر سقف آسمان مجازی به راحتی امکان پذیر است. به گونه ای که در صورت آسیب دیدگی تایل ، به آسانی می توان آن را تعویض و تعمیر نمود. از دیگر مزایای اجرای آسمان مجازی قابلیت استفاده از تصاویر مختلف مطابق با سلیقه افراد می باشد. حتی می توان در اجرای آن از تصاویر سفارشی نیز استفاده نمود. وزن سقف کاذب آسمان مجازی کم بوده و بار چندانی به سقف اصلی وارد نمی کند. نصب سریع و آسان نیز از دیگر مزایای اجرای سقف آسمان مجازی می باشد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

بیسارانی

برای اتاق خواب چه طرح های در اجرای آسمان مجازی بهتر است؟

بیسارانی

برای اتاق خواب چه طرح های در اجرای آسمان مجازی بهتر است؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما