آربور

آربور

دسته بندی
اجرای آلاچیق
تعداد ارائه دهنده ها
۷ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

اجرای آربور

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۶

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۳

location

تهران

******۰۲۱۸۶

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۲

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

آربور

اجرای آربور از جمله خدمات شرکت عمران مدرن می باشد. استفاده از نیروهای متخصص برای ساخت آربور ، از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت عمران مدرن ، حرفه ای ترین پیمانکاران فعال در این زمینه را به شما کاربران گرامی معرفی می نماید. شما عزیزان می توانید به طور مستقیم با پیمانکاران اجرای اربور تماس گرفته و یا اینکه معرفی آنها را به عمران مدرن بسپارید.

شرکت عمران مدرن با توجه به محل و شرایط پروژه، نزدیک ترین و در عین حال حرفه ای ترین پیمانکار را به شما معرفی می نماید تا به بهترین نحو ممکن و در اسرع وقت، پروژه شما اجرا گردد. با توجه به فضای رقابتی بین پیمانکاران، کمترین قیمت خرید و اجرای آربور با بهترین کیفیت، به شما پیشنهاد می شود.

 

آربور
آربور

 

انواع اربور

آربور سازه ای است که برای محوطه سازی و در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد. این سازه هم به تنهایی و هم به صورت متصل به حصار، سازه و دیوار، قابل اجرا می باشد. از اربور می توان در روف گاردن نیز استفاده کرد. اربور دارای دو دیواره و سقف نیمه باز می باشد. آربورها معمولا در قسمت ورودی باغ و حیاط اجرا می شوند. همچنین سازه مناسبی برای رشد گیاهان رونده می باشند. اربور هم به صورت پیش ساخته قابل خریداری بوده و هم قابلیت ساخت در محل را دارد. از نظر جنس این سازه ها دارای انواع چوبی، فلزی، چوب پلاست و ... می باشند.

 

اربور
اربور فلزی

 

آربور چوبی هارمونی بیشتری با فضای سبز داشته و زیبایی چشم نوازی به محوطه باغ و ویلا می بخشد. این نوع در رنگ ها و طرح های متنوعی قابل اجرا بوده و امکان سفارشی سازی نیز وجود دارد. برای اجرای اربور چوبی می توان از چوب درخت کاج، چوب روسی و ... استفاده کرد. آربورهای فلزی مقاوم بوده و برای افزایش طول عمر مفید آن، باید از ضد زنگ استفاده کرد. اربور چوب پلاست سبک بوده و قابلیت اجرای انواع طرح ها را امکان پذیر می نماید. چوب پلاست مقاومت بالایی در شرایط آب و هوایی مختلف دارد.

 

اربور
آربور چوبی

 

سقف نیمه باز این سازه به صورت قوسی، گنبدی، مسطح و یا با طراحی های خاص قابل اجرا است. اغلب آربورها دارای سقف منحنی شکل می باشند. سقف های مسطح را می توان در طرح های گوناگونی اجرا کرد.

 

آربور
اربور با نیمکت

 

با نورپردازی آربور می توان علاوه بر تامین روشنایی محوطه و فضای ورودی، زیبایی چشم نوازی به فضا بخشید. می توان در کنار اربورها نیمکت های کوچکی قرار داد و از آن به عنوان محلی برای استراحت های کوتاه استفاده کرد. برای انجام مراسم ازدواج نیز از اربور به عنوان محراب برگزاری مراسم استفاده می شود. همچنین برای مشخص کردن محدوده فضای سبز نیز می توان از اجرای آربور بهره جست. با اتصال دو تکه نرده در دو طرف این سازه، از آن به عنوان دروازه ورودی استفاده می شود.

 

اجرای آربور
اربور ورودی حیاط

 

قیمت آربور

قیمت آربور با توجه به جنس آن متفاوت است. قیمت هر کدام از این آربورها خود وابسته به کیفیت متریال مورد استفاده در ساخت آنها می باشد. به طور مثال عواملی همچون نوع چوب، فرآیند انجام شده بر روی آن، نوع پوشش و رنگ مورد استفاده، بر روی قیمت آربور چوبی تاثیرگذار است. بر اساس نوع پروفیل و طرح اجرایی، قیمت ساخت آربور متغیر خواهد بود. با پیچیده تر شدن طرح اجرایی، هزینه ساخت آربور نیز افزایش می یابد. آربور چوب پلاست از مقرون به صرفه ترین انواع اربور می باشد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما