آینه کاری سقف

آینه کاری سقف

دسته بندی
آینه کاری ساختمان
تعداد ارائه دهنده ها
۱۴ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
قیمت آینه کاری سقف منزل به طرح، میزان ظریف کاری، مهارت استادکار و متراژ آن و ... وابسته است. آینه کاری روی سقف ، با نصب آینه های برش خورده در ابعاد و اشکال مختلف انجام می شود. آینه کاری سقف پذیرایی و همچنین آینه کاری سقف اتاق خواب از پرطرفدارترین محل های استفاده از آن می باشد.
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

آینه کاری روی سقف

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۳

location

شیراز

******۰۹۰۳۸

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۵

location

تهران

******۰۲۱۸۸

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۹

۲

location

تهران

******۰۹۱۲۵

۲

location

تهران

******۰۹۱۲۸

۳

location

تهران

******۰۲۱۲۶

۳

location

تهران

******۰۲۱۷۷

۳

location

تهران

******۰۲۱۷۷

۴

location

اصفهان

******۰۳۱۳۳

۳

location

تهران

******۰۹۳۹۱

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

آینه کاری سقف

آینه کاری سقف به مفهوم برش آینه ها در ابعاد و اشکال مختلف و نصب آنها بر روی سقف می باشد. آینه کاری روی سقف باعث زیباتر دیده شدن فضای داخلی شده و جلوه ای بی نظیر به آن می بخشد. اگرچه آینه کاری در قسمت های مختلف منزل همچون دیوار، دور شومینه و ... امکان پذیر است، اما اجرای آن در سقف دشوارتر از آینه کاری دیوار می باشد.

 

آینه کاری سقف
آینه کاری سقف

 

لازم به ذکر است که آینه کاری سقف در سبک های مختلفی همچون سنتی و مدرن امکان پذیر است. در سبک های سنتی ، آینه کاری غالبا در ترکیب با گچبری انجام می شود. علاوه بر این، در سبک سنتی از تکه های آینه در ابعاد کوچک استفاده می شود. سبک مدرن آینه کاری هم به صورت ساده و هم به صورت دکوراتیو امکان پیاده سازی دارد. در این سبک از طرح هایی همچون لوزی، نیزه ای، طرح های حجمی و ... استفاده می گردد. 

 

آینه کاری روی سقف
آینه کاری سقف اتاق غذاخوری

 

هزینه آینه کاری سقف

هزینه آینه کاری سقف وابسته به متراژ کار، طرح انتخابی و میزان ظریف کاری آینه کاری می باشد. همچنین مهارت نصاب در اجرای آینه کاری و پیاده سازی طرح، نیز بر روی اجرت نصاب و درنتیجه قیمت آینه کاری روی سقف تاثیرگذار خواهد بود. جنس آینه و نوع برش آن، از دیگر عوامل تاثیرگذار بر هزینه ها می باشند. از دیگر عوامل موثر بر هزینه آینه کاری روی سقف می توان به رنگ آینه و ضخامت آن اشاره نمود.

 

مراحل آینه کاری سقف

برای آینه کاری سقف ، نیاز به اندازه گیری ابعاد آن می باشد. همچنین باید با توجه به دکوراسیون و رنگ های مورد استفاده در آن، نوع رنگ آینه انتخاب گردد. پس از انتخاب طرح مورد نظر برای پیاده سازی آینه کاری روی سقف ، اقدام به برش زدن آینه ها می کنند. در مرحله بعد آینه ها تراش زده می شوند.

سپس اقدام به نصب آینه های سقف می نمایند. بدین منظور می توان می توان آینه ها را با استفاده از چسب های مخصوص به سقف چسباند. بهتر است که از چسب های آینه استفاده گردد، زیرا چسب های سیلیکون به مرور باعث از بین رفتن جیوه آینه می شود.

 

آینه کاری سقف پذیرایی

آینه کاری سقف در فضاهای مختلف امکان پذیر بوده و عمده کاربرد آن به صورت آینه کاری روی سقف منزل می باشد. آینه کاری سقف پذیرایی ، جلوه ویژه ای به دکوراسیون فضای سالن پذیرایی می بخشد. آینه کاری باعث درخشش و زرق و برق و درنتیجه جنبه لوکس بخشیدن به سالن پذیرایی می گردد. 

 

آینه کاری سقف پذیرایی
آینه کاری سقف پذیرایی

 

آینه کاری سقف پذیرایی معمولا به صورت تماما یکدست و یکپارچه انجام نمی شود و به صورت حرفه ای تنها تکه هایی از سقف با مدل ها و طرح های مختلف آینه کاری می شوند. نصب آینه کاری منازل در این بخش ها نیاز به مهارت بیشتری نسبت به آینه کاری دیوار دارد و باید از افراد حرفه ای در این زمینه کمک گرفت. گاهی آینه کاری سقف پذیرایی با گچ بری همراه می شود و ترکیب جالبی را ایجاد می کند.

 

آینه کاری سقف
آینه کاری سقف

 

آینه کاری سقف اتاق خواب

آینه کاری سقف اتاق خواب دیگر کاربرد استفاده از آینه در سقف می باشد. نصب آن در اتاق خواب ، آن را به فضایی زیبا و جذاب تبدیل می کند. در آینه کاری روی سقف اتاق خواب باید توجه داشت که از آینه های سبک وزن تر مخصوص نصب بر روی سقف استفاده گردد. همچنین آینه کاری روی سقف سرویس بهداشتی به دلیل مقاومت آینه در برابر آب، انتخاب مناسبی برای زیباتر کردن این فضا محسوب می شود.

 

آینه کاری روی سقف
آینه کاری سقف سرویس بهداشتی

 

مزایای آینه کاری سقف

آینه کاری سقف جلوه ای لوکس و زیبا به فضای منزل می بخشد. استفاده از آینه کاری ، به ویژه در فضاهای کوچک، باعث بزرگتر و دلبازتر دیده شدن فضا می گردد. همچنین استفاده از آینه در سقف ، موجب بلندتر دیده شدن ارتفاع سقف می شود. از دیگر مزایای آن، می توان به افزایش نور اشاره نمود. زیرا آینه موجب بازتاب نور شده و کمبود روشنایی فضا را جبران می کند. این ویژگی به خصوص در مکان های کم نور بسیار کاربردی است. 

 

آینه کاری روی سقف
استفاده از آینه های رنگی در آینه کاری روی سقف

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

اردلان نادری

برای آینه کاری روی سقف باید خودمان آینه را تهیه کنیم یا کسی که کار انجام میده آن را تهیه میکند

لاله یارایی

سلام پاک کردن و تمیز کردن آیینه های رو سقف چگونه انجام میشه؟

جهانی

آینه کاری سقف با چه روشی اجرا میشه و حتما باید ترکیبی با گچ باشه یا در سایر سقف ها هم امکان اجرا دارد؟

نارونی

آینه کاری سقف و آینه کاری دکوراتیو منازل هزینه یکسانی دارد؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما