تایل سقفی

تایل سقفی

تعداد ارائه دهنده ها

۲۱۳ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت تایل سقفی به عواملی همچون نوع، طرح، ضخامت، کیفیت و ... وابسته است. از تایل های سقفی برای اجرای سقف کاذب استفاده می شود. فروش تایل سقفی در انواع ساده، آکوستیک، ضد رطوبت و فلیس دار صورت می پذیرد. به منظور خرید تایل سقفی باید پارامترهایی همچون محل اجرا، نوع کاربری فضا و متراژ کار را مدنظر قرار داد. عمران مدرن ارائه دهنده انواع تایل سقفی با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهر را مشخص کنید

ضخامت

ضخامت را مشخص کنید

جنس

جنس را مشخص کنید

طرح

طرح را مشخص کنید

رنگ

رنگ را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/GDWnqxRDun2OlropF0os1YB0prZM80nA.jpg

تایل سقفی -fcm10100

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۲۵,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۶۰x۶۰

رنگ:

سفید

نحوه فروش:

تکی

قیمت (تومان):

۲۵۰۰۰
https://omranmodern.com/files/products/fJ5Sy1A5FTTs4rCaISdO0EiR86omLJmq.jpg

تایل سقفی -fcm10101

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۲۷,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۶۰x۶۰

رنگ:

سفید

نحوه فروش:

تکی

قیمت (تومان):

۲۷۰۰۰
https://omranmodern.com/files/products/PWDhau6yz30C087yR7t3WQ5D0uQse5tF.jpg

تایل سقفی -fcm10102

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۸۰,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۶۰x۶۰

رنگ:

طلایی

نحوه فروش:

تکی

قیمت (تومان):

۸۰۰۰۰
https://omranmodern.com/files/products/4NPHlrT34ModXoVdlWBMwVUDRAnNWNbS.jpg

تایل سقفی -fcm10103

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۲۷,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۶۰x۶۰

رنگ:

سفید

نحوه فروش:

تکی

قیمت (تومان):

۲۷۰۰۰
https://omranmodern.com/files/products/JKzJmvEtXzEO016GvFZ8B77ggIe3ZXOs.jpg

تایل سقفی -fcm10104

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۲۷,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۶۰x۶۰

رنگ:

سفید

نحوه فروش:

تکی

قیمت (تومان):

۲۷۰۰۰
https://omranmodern.com/files/products/4fLJ2dGuvJb0DYBCRo8yhpEMQoYVDlWK.jpg

تایل سقفی -fcm10106

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۲۵,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۶۰x۶۰

رنگ:

سفید

نحوه فروش:

تکی

قیمت (تومان):

۲۵۰۰۰
https://omranmodern.com/files/products/2rwpZ27DjhyRISo4hyokezz3SkiJD0st.jpg

تایل سقفی -fcm10107

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۲۵,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۶۰x۶۰

رنگ:

سفید

نحوه فروش:

تکی

قیمت (تومان):

۲۵۰۰۰
https://omranmodern.com/files/products/iw6a2RF6Kn8KbW0pOwlZ3imRwcl2LeG3.jpg

تایل سقفی -fcm10108

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۲۵,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۶۰x۶۰

رنگ:

سفید

نحوه فروش:

تکی

قیمت (تومان):

۲۵۰۰۰
https://omranmodern.com/files/products/vTKYrNPLSojf6RrVjARJoCco1iw6Hdk9.jpg

تایل سقفی -fcm10109

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۲۷,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۶۰x۶۰

رنگ:

سفید

نحوه فروش:

تکی

قیمت (تومان):

۲۷۰۰۰
https://omranmodern.com/files/products/bku5CrQpIsSlS85AH9k3H9qu2cqfqaWE.jpg

تایل سقفی -fcm10110

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۷۵,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۶۰x۶۰x۱

رنگ:

سفید

نحوه فروش:

تکی

قیمت (تومان):

۷۵۰۰۰
ابتدا
۱
۲
۳
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تایل سقفی

تایل سقفی یکی از انواع مصالح ساختمانی است که به عنوان پوشش فضای زیر سقف و تاسیسات در طبقات ساختمان بکار می رود. تايل سقفي علاوه بر پوشاندن تاسیسات ساختمان، یکی از فاکتورهای موثر در طراحی و دکوراسیون داخلی به شمار می رود. امروزه بدلیل اهمیت سرعت اجرای پروژه های ساختمانی و پیامدهای مهم اقتصادی آن، فروش تایل سقفی افزایش یافته است. در دسترس بودن، قابلیت سفارش اینترنتی و سهولت در حمل تایل های سقفی از جمله عوامل گسترش کاربرد و استفاده آن می باشد.

 

تایل سقفی
تایل سقفی

 

قیمت تایل سقفی

قیمت تایل سقفی به عواملی همچون طرح، ابعاد، ضخامت و نوع وابسته است. از میان انواع تایل، قیمت تایل سقفی آکوستیک بیشتر از انواع معمولی می باشد. یکی دیگر از موارد موثر بر قیمت تايل سقفي ، ابعاد سفارشی و یا پوشش مخصوص برای سطح تایل ها می باشد. در صورت نیاز شما می توانید تایل هایی با سطوح خاص برای مقابله با شرایط متفاوت مثل رطوبت و یا صدا سفارش دهید. در این نوع تایل ها از متریال های خاصی استفاده می شود، بنابراین قیمت این تایل های سقفی از نوع معمولی آن گرانتر خواهد بود.

از دیگر مواردی که در برآورد قیمت تایل سقفی باید مدنظر قرار داد، متراژ کار و شرایط سطح اجرایی است. هر چه سطح سقف و اجرای تايل سقفي پیچیده تر و سخت تر باشد، هزینه اجرای آن نیز بیشتر خواهد بود. همچنین در صورت یک دست نبودن سطح سقف، اجرای شبکه فلزی تايل سقفي سخت تر خواهد بود و در نتیجه هزینه نهایی افزایش خواهد یافت. قطعا متراژ سقف و هزینه اجرا نیز از جمله عوامل دیگری هستند که بر روی قیمت تمام شده تايل سقفي موثرند.

 

قیمت تایل سقفی
سقف اجرا شده با تایل آکوستیک

 

خرید تایل سقفی

قبل از اقدام برای خرید تایل سقفی باید به اطلاعاتی مثل انواع تایل سقفی و ویژگی های آن اشراف کامل داشت. همچنین باید مساحت فضایی که قرار است تايل سقفي در آن اجرا شود به درستی محاسبه شود تا بتوان تعداد تايل سقفي مصرفی و اتصالات فلزی آن را برآورد کرد. از مهم ترین فاکتورهایی که در خرید تايل سقفي تاثیر گذار است، کاربری فضای مورد نظر می باشد. برای فضاهایی عمومی مثل سالن های اجتماعات و آمفی تئاترها، خرید تایل سقفی آکوستیک منطقی ترین گزینه می باشد. زیرا فضاهای جمعی نیاز به کنترل صدا دارند.

برای فضاهایی که به طور مداوم در معرض رطوبت قرار دارند، از تايل سقفي ضد آب استفاده می شود. خرید تایل سقفی ضد آب ، پیامد های مثبتی مثل طول عمر بالا را شامل می شود که در دراز مدت نمایان خواهد شد. قیمت تایل سقفی ضد آب که معمولا از جنس پی وی سی هستند، از تایل های ساده بیشتر است. با این حال این تفاوت هزینه نسبت به مزایای آن، منطقی می باشد. اگر چه قیمت تایل سقفی از مهم ترین پارامترها در خرید است، اما باید توجه داشت که کیفیت فاکتور مهم تری بوده و به عبارتی نباید کیفیت را فدای قیمت تایل سقفی کرد.

 

تایل های سقفی
تایل سقفی گچی

 

فروش تایل سقفی

فروش تایل سقفی معمولا به صورت دانه ای، بسته ای و پالتی صورت می گیرد. گنجایش بسته ها با توجه به طرح و نوع تايل سقفي متغیر است. در واقع طرح تاثیر مستقیمی بر روی تعداد تایلهای سقفی در هر بسته می گذارد. برای مثال جهت فروش تایل سقفی آسمان مجازی ، تولیدی ها با توجه به طرح روی سطحشان تایل ها را بسته بندی می کنند. به طور کلی ممکن است در هر بسته شامل ۴ الی ۱۰ دانه تایل باشد. همچنین گنجایش پالت ها، بین ۵۰۰ تا ۵۵۰ تايل سقفي می باشد. در بعضی مواقع ممکن است هزینه تايل سقفي به صورت متر مربع نیز محاسبه شود.

فروش تایل سقفی غالبا در ابعاد و اندازه استانداردی صورت می گیرد. ابعاد این تایل ها به طور معمول ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر می باشد و در ضخامت ۱/۳ الی ۱۶ میلیمتر تولید می شوند. هر چند در بعضی از تولیدی ها و کارخانه ها، تايل سقفي به صورت طولی در ابعاد متغیر نیز به فروش می رسد.

فروش تایل سقفی به صورت اینترنتی نیز امکان پذیر است. خرید آنلاین تايل سقفي دارای مزایایی می باشد. از جمله اینکه موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد. خرید تایل سقفی به صورت اینترنتی امکان استعلام لیست قیمت تایل سقفی و مقایسه ویژگی های آنها با یکدیگر را به راحتی فراهم می نماید. عمران مدرن ارائه دهنده انواع تایل سقفی با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت می باشد.

 

تایل سقفی
تایل های سقفی

 

انواع تایل های سقفی

تایلهای سقفی در انواع و مدل های متفاوتی تولید و به فروش می رسند. انواع تایل سقفی را می توان با توجه به جنس، طرح، رنگ، سطح و ضخامت به دسته های مختلفی تقسیم بندی کرد. همچنین با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تنوع متریال، در بعضی از تولیدی ها و کارخانه ها تایل سقفی با ویژگی های سفارشی تولید می شود. این ویژگی ها بسته به شرایط متفاوت، می توانند از خرابی تایل سقفی و آسیب به محیط ساختمان و افراد ساکن در آن جلوگیری کنند. انواع تایل سقفی از نظر ویژگی عبارتند از:

  • تایل سقفی ساده
  • تایل سقفی ضد رطوبت
  • تایل سقفی آکوستیک
  • تایل سقفی فلیس دار

 

تایل سقفی ساده

تایل سقفی ساده یکی از انواع متداول در صنعت ساختمان می باشد. همچنین به دلیل سهولت در طراحی دکوراسیون، فروش تایل سقفی ساده افزایش یافته است. این تایل ها معمولا در رنگ سفید تولید و به فروش می رسند. همان طور که پیشتر نیز بیان شد، ابعاد استاندارد تایلهای سقفی ساده ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر می باشد. البته ممکن است به صورت طولی نیز به فروش برسند. معمولا روکش این تایل ها از جنس پی وی سی می باشد تا طول عمر بیشتری داشته باشند. بدلیل استفاده کمتر از متریال های عایق و خاص، قیمت تایل سقفی ساده نسبت به سایر انواع تایل سقفی کمتر است.

 

انواع تایل سقفی
انواع تایل سقفی

 

تايل سقفي ضد رطوبت

با توجه به نیاز می توان تایل های متفاوتی را سفارش داد. به طور مثال برای قسمت هایی که در معرض رطوبت هستند، تایل سقفی با پوشش آلومینیومی گزینه مناسبی است. در فصل تابستان، در صورت استفاده از سیستم سرمایشی ممکن است به دلیل اختلاف دما بین فضای بالای تایل های سقفی و فضای زیر آن میعان صورت گیرد. بنابراین استفاده از تایل سقفی ضد آب، از خرابی، پوسیدگی بر اثر رطوبت و شکم دادن در دراز مدت جلوگیری می نماید. همچنین با توجه به نیاز صنعت ساختمان، فروش تایل سقفی ضد آب بسیار بالا است.

 

تایل سقفی آکوستیک

ویژگی اصلی تایل سقفی آکوستیک، قابلیت جذب صوت بالای آن می باشد. این تایل های سقفی به دلیل هدایت صوت از طریق سوراخ های روی تایل به فضای پشت سقف کاذب، بخشی از امواج صوتی را مستهلک می نمایند. در صورت استفاده از لایه پشم سنگ در پشت این تایل، جذب صوت به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. همچنین باید یادآور شد که این تایل ها در برابر رطوبت و ضربه مقاوم نیستند.

 

تایلهای سقفی فلیس دار

تايل سقفي با لایه فلیس یکی دیگر از انواع تایل های سقفی می باشد. کاربرد لایه فلیس جلوگیری از فرو ریزی و انتشار ذرات پشم معدنی است. این لایه در پشت تایلهای سقفی باعث کاهش مخاطرات تنفسی در دراز مدت و حفظ سلامتی می شود. رنگ لایه فلیس تایل سقفی ، سفید یا مشکی بوده که به ویژه رنگ مشکی آن باعث افزایش زیبایی بصری تایل ها و در نتیجه کل فضا می گردد.

 

خرید تایل سقفی
تایل سقفی فلیس دار

 

مزایای تایل های سقفی

خرید تایل سقفی و اجرای آن انتخاب مناسبی برای پنهان کردن تاسیسات ساختمان در زیر سقف سازه ای است. بعضی از تایلهای سقفی در برابر عوامل شیمیایی مقاومند و با عوامل شیمیایی واکنش نشان نمی دهند. همچنین قابل شستشو با مواد شیمیایی نیز هستند. در صورت نیاز به تعمیرات سیستم تاسیساتی ساختمان یا دسترسی به سقف اصلی، به راحتی می توان تایلهای سقفی را جابجا کرد و دوباره در جای خود قرار داد.

سبک بودن تایل سقفی یکی دیگر از ویژگی های مهم و تاثیر گذار بر روند ساخت می باشد و سرعت اجرای سقف کاذب در پروژه های ساختمانی را افزایش می دهد. همچنین به واسطه وزن کم و سبک بودن تایلهای سقفی ، نصب آن بر روی شبکه فلزی نیز راحت تر خواهد بود. علاوه بر این، امکان نفوذ حشراتی چون موریانه به داخل آن و تخریب ورق توسط این حشرات وجود ندارد. مواردی نظیر قارچ و کپک هم نمی‌ توانند روی تایلهای سقفی رشد کنند.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما