کابین آسانسور ام دی اف

کابین آسانسور ام دی اف

دسته بندی

کابین آسانسور

کابین آسانسور ام دی اف

دسته بندی
کابین آسانسور
تعداد ارائه دهنده ها
۹ ارائه دهنده

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
شهر

filterفیلتر کردن پیشنهادات


کابین آسانسور ام دی اف

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۷۷۸۹۶۶۲۵

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۶۶

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۳

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۱

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۶۶

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۷

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۶۶

۳

location

اردبیل

phone

******۰۹۱۴۳

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

 

کابین آسانسور ام دی اف

امروزه افراد برای راحتی در طی کردن طبقات ساختمان ها از دستگاه آسانسور استفاده می کنند. برای حمل بار و مسافرین در آسانسور از کابین آسانسور که همانند اتاقک کوچکی است کمک گرفته می شود. این بخش از آسانسور وظیفه حفظ امنیت مسافرین و بار را به عهده دارد.

 

 

کابین آسانسور ام دی اف در ظرفیت ها و رنگ های متنوعی طراحی و ساخته می شوند. این کابین ها به علت کیفیت و مرغوبیت در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که کابین آسانسور ام دی اف بیشتر از قطعات دیگر آن در معرض دید استفاده کنندگان می باشد، باید از ظاهر زیبا و البته با کیفیتی برخوردار باشد. استفاده از ام دی اف در کابین آسانسور زیبایی خاصی به آن می بخشد.

 

 

 

کابین آسانسور ام دی اف

 

 

تزئینات داخلی کابین آسانسور، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا این موضوع باعث ترغیب افراد برای استفاده از آن می شود. در طراحی داخلی کابین ها گاهی سازندگان کابین از نبوغ و خلاقیت خود استفاده نموده که این امتیاز مهارت کاری آن ها را بالا می برد و گاهی نیز از سلیقه افراد استفاده کننده کمک می گیرند.

 

ویژگی های کابین آسانسور ام دی اف در تهران

کابین های ام دی اف آسانسور  بسیار با کیفیت و زیبا بوده و با توجه به تنوع در رنگ بسیار پراستفاده می باشد. این کابین ها بیشتر در ساختمان های مسکونی و اداری با ارتفاع و تعداد واحد کم مورد استفاده قرار می گیرند. فضای داخل کابین های ام دی اف تماما از ام دی اف ساخته می شود. اما برای جذابیت بیشتر از اجناسی همچون آینه و استیل و … نیز در آن بکار برده می شود.

 

 

کابین آسانسور ام دی اف
 

 

مزایا

کابین آسانسور ام دی اف از کیفیت و مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه برخوردار هستند; به طوری که بسته به استفاده مشتری تحمل حمل بارهای سنگین را نیز دارا هستند. هم چنین در برابر رطوبت و حرارت هوا نیز نسبت به سایر کابین های آسانسور مقاوم تر است. رنگ کابین ام دی اف مانند کابین های دیگر براق نیست و مات میباشد و امکان کنده کاری روی آن وجود ندارد. از دیگر مزایای کابین آسانسور ام دی اف می توان به موارد زیر اشاره کرد:  

·       ارزان قیمت بودن

·       توانایی بالا برای حفظ شکل و هموار بودن در برابر رطوبت و هوای شرجی

·       وجود طرح های مختلف برای کاربردهای متنوع در انواع ساختمان ها

 

 

 

قیمت کابین آسانسور ام دی اف

کابین چوبی در آسانسور مسکونی

 

کاربرد

در رابطه با جنس کابین آسانسور، میتوان گفت که کابین آسانسور ام دی اف در بین مشتریان بسیار محبوب است. هم چنین از آنجایی که استفاده از آسانسور در ساختمان بسیار به چشم میاید و معمولا اولین چیزی است که هنگام ورود به ساختمان فرد دنبالش میگردد، توجه به زیبایی کابین آن امری بدیهی است. به همین دلیل استفاده از آن در انواع ساختمان های مسکونی لوکس،  تجاری، اداری و هتل ها رایج است. کابین آسانسور ام دی اف علاوه بر تولید و طراحی در مدل ها و نقش های مختلف، به دلیل استفاده از استیل از استحکام بالایی نیز برخوردار است.

 

ساخت کابین آسانسور ام دی اف

·       ضخامت دیواره کابین آسانسور ام دی اف حداقل باید ۱/۵ سانتی متر باشد.

·       ضخامت سقف و کف کابین حداقل باید ۲ سانتی متر باشد.

·       کف کابین باید غیر آتشزا بوده و سختی کافی در برابر فشار وارده توسط مسافر و بار را داشته باشد.

·       داخل کابین باید در حالت ایستاده بطور دائم روشن و در حالت استندبای هم با نور کم روشن باشد.

·       دکمه های زنگ هشدار یا توقف اضطراری باید در محل پایین ترین دکمه در کابین آسانسور ام دی اف باشد. ( در ارتفاعی برابر 890 میلیمتر نصب شود)

·       بالاترین دکمه در کابین نباید ارتفاعی بیشتر از 1370 میلیمتر از کف کابین را داشته باشد.

·       با توجه به استاندارد EN81 اروپا بطور متوسط سطح لازم برای ایستادن یک نفر مسافر در داخل کابین ام دی اف آسانسور ۰/۲۸ متر مربع می باشد.

·       جز درب ورودی کابین، دریچه اضطراری و محل تهویه هوا ، باقی باید کاملا پوشیده باشد.

·       کابین باید در تراز هر طبقه متوقف شود و در زمان ورود و خروج مسافر و بار در تراز کف طبقه باقی بماند.

·       وزن کلی کابین که از موارد مهم تلقی می شود را با توجه به قدرت موتور آسانسور تعیین نمود.

 

خرید کابین mdf آسانسور

 

کابین mdf آسانسور ساختمان

 

قیمت کابین آسانسور ام دی اف

قیمت کابین آسانسور ام دی اف به عوامل مختلفی بستگی دارد. از آن جا که بدنه آن ها از فلز بوده، بنابراین جنس فلز نیز در تعیین قیمت نهایی تاثیرگذار است. علاوه بر آن متناسب با ابعاد آسانسور میزان ام دی اف مورد نیاز نیز متغیر خواهد بود.

 

کابین آسانسور ام دی اف در تهران، کابین آسانسور ام دی اف در تهران - آفتاب، کابین آسانسور ام دی اف در تهران - بومهن، کابین آسانسور ام دی اف در تهران - پردیس، کابین آسانسور ام دی اف در تهران - کن، کابین آسانسور ام دی اف در اسلام شهر، کابین آسانسور ام دی اف در اسلام شهر - چهاردانگه، کابین آسانسور ام دی اف در پاکدشت، کابین آسانسور ام دی اف در پاکدشت - شریف آباد، کابین آسانسور ام دی اف در دماوند، کابین آسانسور ام دی اف در دماوند - رودهن، کابین آسانسور ام دی اف در رباط کریم، کابین آسانسور ام دی اف در رباط کریم - بوستان، کابین آسانسور ام دی اف در رباط کریم - پرند، کابین آسانسور ام دی اف در رباط کریم - صالح آباد، کابین آسانسور ام دی اف در رباط کریم - گلستان، کابین آسانسور ام دی اف در رباط کریم - نصیرآباد، کابین آسانسور ام دی اف در ری، کابین آسانسور ام دی اف در ری - حسن آباد، کابین آسانسور ام دی اف در ری - خاوران، کابین آسانسور ام دی اف در ری - کهریزک، کابین آسانسور ام دی اف در شهریار، کابین آسانسور ام دی اف در شهریار - اندیشه، کابین آسانسور ام دی اف در فيروزکوه، کابین آسانسور ام دی اف در فيروزکوه - ارجمند، کابین آسانسور ام دی اف در قدس، کابین آسانسور ام دی اف در لواسان، کابین آسانسور ام دی اف در لواسان - فشم، کابین آسانسور ام دی اف در ملارد، کابین آسانسور ام دی اف در ملارد - صفا دشت، کابین آسانسور ام دی اف در ورامین، کابین آسانسور ام دی اف در ورامین - پیشوا، کابین آسانسور ام دی اف در ورامین - جوادآباد، کابین آسانسور ام دی اف در ورامین - قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما