چسب اسلب

چسب اسلب

دسته بندی

چسب ساختمانی

تعداد ارائه دهنده ها

۶ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت چسب اسلب با توجه به نوع آن متفاوت است. به طور کلی این محصول به دو دسته چسب پودری اسلب و چسب خمیری تقسیم بندی می شود. همچنین چسب مخصوص سنگ اسلب در انواع تک جزئی و دو جزئی ارائه می گردد. انتخاب بهترین چسب اسلب باید با توجه به شرایط محل اجرا همچون میزان رطوبت و جنس سطح انجام شود. شرکت عمران مدرن ارائه دهنده انواع چسب سنگ اسلب با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهر را مشخص کنید

نوع

نوع را مشخص کنید

برند

برند را مشخص کنید

وزن

وزن را مشخص کنید

رنگ

رنگ را مشخص کنید

کشور سازنده

کشور سازنده را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/yYcgt1kqtzgW0bmmsGYq1J34eCSBLvsk.jpg

چسب اسلب پرسلانی Slab Fix پودری نامیکاران

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

وزن (کیلوگرم):

۱۷

رنگ:

سفید

کشور سازنده:

تحت لیسانس سیکا سوئیس

محل استفاده:

کف و دیوار، سطوح تحت تنش حرارتی، فضاهای پرتردد

کاربرد:

نصب اسلب پرسلانی، کاشی و سرامیک پرسلانی، مصالح جاذب و غیرجاذب
https://omranmodern.com/files/products/mu9xOE4TJI1Q5HPS6adadeAiosRwhBem.jpg

چسب اسلب ویژه TL308 پودری بن ملات

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان

وزن (کیلوگرم):

۳۰

رنگ:

خاکستری

کشور سازنده:

ایران

محل استفاده:

کف و دیوار

کاربرد:

نصب اسلب، سرامیک پرسلان، سنگ طبیعی و مصنوعی
https://omranmodern.com/files/products/mu9xOE4TJI1Q5HPS6adadeAiosRwhBem.jpg

چسب اسلب ویژه TL318 پودری بن ملات

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان

وزن (کیلوگرم):

۳۰

رنگ:

سفید

کشور سازنده:

ایران

محل استفاده:

کف و دیوار

کاربرد:

نصب اسلب، سرامیک پرسلان، سنگ طبیعی و مصنوعی
https://omranmodern.com/files/products/3jWd5mAOKgCuHihnSlCdomLBGQVcGY3O.jpg

چسب اسلب دو جزئی ویترافیکس

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

وزن (کیلوگرم):

۲۴.۵

رنگ:

خاکستری روشن

کشور سازنده:

ترکیه

محل استفاده:

کف و دیوار فضاهای داخلی و خارجی ساختمان، استخر، جکوزی، نما

کاربرد:

نصب اسلب، اانواع کاشی و سرامیک، سنگ طبیعی

توضیحات:

۲۰+۴.۵ kg
https://omranmodern.com/files/products/dKeAdPf9Z4AMVgw93sD5FSUIs2c6Ms5i.jpg

چسب اسلب دو جزئی سهند شیمی

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان

وزن (کیلوگرم):

۳۰

رنگ:

خاکستری روشن

کشور سازنده:

ایران

محل استفاده:

مکان های پرتردد با فشار ترافیکی زیاد

کاربرد:

نصب کاشی بزرگ، اسلب

توضیحات:

A=۲۰ kg B=۱۰ kg
https://omranmodern.com/files/products/4Rpqrl42LfBBG4x02gz26Oo5Z1CUPgto.jpg

چسب اسلب سوپر منعطف CM22 پودری سرزیت هنکل

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

وزن (کیلوگرم):

۲۰

رنگ:

سفید

کشور سازنده:

آلمان

محل استفاده:

کف و دیوار فضاهای مرطوب و خشک، استخر، مکان های پر تردد، فضا با گرادیان دمایی، داخل و خارج ساختمان

کاربرد:

نصب کاشی بزرگ، سرامیک، سنگ طبیعی و مصنوعی
ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

چسب اسلب

چسب اسلب برای چسباندن انواع سنگ، سرامیک و کاشی بر روی سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. چسب سنگ اسلب یکی از نیازهای اساسی برای ساختمان سازی مدرن است و بر روی همه سطوح خارجی و داخلی ساختمان قابلیت استفاده دارد. در واقع چسب اسلب جایگزین ملات بنایی است که در گذشته برای چسباندن انواع سرامیک و کاشی استفاده می شد. انواع مختلفی از چسب مخصوص سنگ اسلب برای کاربردهای مختلف تولید و عرضه شده است. انتخاب بهترین چسب اسلب برای کاربرد مورد نظر، می تواند یکی از دغدغه های مهندسان ساختمان باشد.

 

نصب سنگ اسلب با چسب
نصب سنگ اسلب با چسب

 

چسب اسلب چیست؟

چسب اسلب یا چسب سنگ اسلب ، از دسته چسب های پلیمری است و بر پایه پلی استر یا رزین های اپوکسی تهیه می شود. این ترکیب با ایجاد پیوند مولکولی بین سنگ و زیرساخت آن، باعث می شود طول عمر چسبندگی طولانی تری داشته باشیم و به دنبال آن خطر افتادگی یا شکستن سنگ یا سرامیک به حداقل می رسد.

این چسب ها انعطاف پذیر هستند و در برابر تغییرات دما و انبساط حرارتی از خود پایداری نشان می دهند. این موضوع توضیحی است بر اینکه عامل پایداری چسب اسلب چیست . همچنین چسب مخصوص سنگ اسلب دوست دار محیط زیست است و استفاده از آن برای بدن ضرری ندارد.

 

قیمت چسب اسلب

قیمت چسب اسلب با توجه به ویژگی ها و کاربرد هرکدام از انواع آن، متفاوت است. چسب های اسلب در چهار گونه تک جزئی، دو جزئی، پودری و خمیری دسته بندی می شوند. 

چسب مخصوص سنگ اسلب دو جزئی به علت خاصیت ضدآب بودن و مقاومت در برابر تغییرات محیطی و به این دلیل که در دو قسمت که مکمل هم هستند عرضه می شود، دارای قیمت بالاتری نسبت به چسب اسلب تک جزئی است. همچنین در مقایسه قیمت چسب اسلب پودری و خمیری باید گفت که این دو محصول اگر از یک برند باشند، تقریبا از قیمت یکسانی برخوردار هستند. ولی کیفیت و در نتیجه قیمت چسب اسلب برندهای مختلف متفاوت است.

 

چسب کاشی اسلب
نصب سرامیک با چسب اسلب

 

خرید چسب مخصوص سنگ اسلب

اگر قصد خرید چسب مخصوص سنگ اسلب را دارید، چندین راه پیش پای شما است. خرید حضوری از فروشگاه های فروش چسب یا لوازم ساختمانی، یکی از راه های خرید چسب سنگ اسلب است. اما با پیشرفت تکنولوژی و فراهم شدن زیرساخت ها و همچنین گسترده شدن انواع کسب و کار های اینترنتی، خرید از سایت های موجود در این حوزه راه ساده تر و در دسترس تری است. خرید اینترنتی امکان مشاهده مشخصات محصول را به همراه قیمت چسب اسلب فراهم نموده و از اتلاف وقت و هزینه های مربوط به رفت و آمد به فروشگاه های مختلف جلوگیری می نماید. با مشاهده و بررسی این ویژگی ها در نهایت می توان مناسب ترین و بهترین چسب اسلب را خریداری کرد.

 

انواع چسب اسلب

انواع چسب اسلب ، از نظر ترکیبات سازنده، به دسته های تک جزئی و دو جزئی و از لحاظ حالت فیزیکی، به دو دسته پودری و خمیری تقسیم بندی می شود. در ادامه به معرفی انواع چسب پودری اسلب و خمیری پرداخته شده است.

 

چسب پودری اسلب

چسب پودری اسلب ، بر پایه سیمان تقویت شده با پلیمر ساخته شده است که قابلبت چسبندگی بالا و همچنین استفاده به عنوان زیرساخت را دارد. چسب پودری اسلب بیشتر در محیط های آبی مثل سونا و جکوزی و همین طور در سیستم های گرمایش از کف کاربرد دارد. همچنین می توان برای چسباندن کاشی و سرامیک پرسلانی نیز از آن بهره برد. به علت مقاومت بالای این چسب، در محیط های پر رفت و آمد مانند فروشگاه ها هم می توان از چسب پودری اسلب استفاده کرد.

 

چسب سنگ اسلب خمیری

نوع خمیری چسب اسلب ، برای نصب انواع سنگ و سرامیک بر روی سطوح سیمانی گچی و شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد. توصیه می شود که از انواع چسب اسلب خمیری برای نصب سرامیک های با ابعاد بزرگ استفاده نشود.

 

چسب مخصوص سنگ اسلب
چسب مخصوص سنگ اسلب

 

چسب اسلب تک جزئی

ویژگی اصلی چسب اسلب تک جزئی، الاستیک بودن، چسبندگی بالا و کاهش لغزندگی است. با توجه به این ویژگی ها کاربرد چسب اسلب تک جزئی ، چسباندن پوشش های بزرگ سرامیک ، سنگ طبیعی و سنگ پرسلان است. چسب اسلب تک جزئی برای خشک شدن نیاز به عامل خارجی مانند گرما و نور دارد. این چسب های تک جزئی شامل چسب های اپوکسی و سیانو اکریلات می شوند و برای طول عمر بیشتر به محافظت در برابر گرما و رطوبت احتیاج دارند. بنابراین برای محیط های داخلی که تماس زیادی با عوامل محیطی ندارند، چسب پودری اسلب تک جزئی می تواند انتخاب مناسبی باشد.

 

چسب اسلب دو جزئی

چسب اسلب دو جزئی، یکی دیگر از انواع چسب اسلب است که از دو جزء با خاصیت های متفاوت ساخته می شود. این دو جزء مکمل هم هستند که باعث می شود خاصیت چسبندگی و ارتجاعی و همچنین مقاومت در برابر رطوبت بالا برود. کاربرد چسب اسلب دو جزئی، برای استفاده در مکان هایی است که در معرض رطوبت فراوان یا تغییرات دمایی زیاد قرار دارند. از جمله این مکان ها می توان به سرویس های بهداشتی و حمام اشاره کرد.

 

چسب سنگ اسلب

چسب سنگ اسلب برای اتصال سنگ های اسلب و سایر مصالح ساختمانی با ضخامت بالا مانند گرانیت و سنگ آهن کاربرد دارد. برای اتصال این سنگ ها روش های متنوعی وجود دارد که یکی از بهترین آنها، استفاده از چسب ها است.

یکی از پر استفاده ترین انواع چسب سنگ، چسب اسلب است و در تمامی مراحل ساخت و ساز در ساختمان استفاده می شود. این نوع چسب ها از مواد پلیمری مانند پلی اورتان و رزین های اپوکسی و همچنین چسب های حرارتی ساخته می شوند. 

چسب سنگ اسلب انعطاف پذیر و بسیار چسبنده است. این ویژگی کمک می کند سنگ هایی که توسط آن چسبانده می شوند، در هر شرایطی مقاوم باشند. از دیگر ویژگی های چسب مخصوص سنگ اسلب ، مقاومت در برابر آب و رطوبت است. بنابراین به راحتی می توان پس از نصب سنگ اسلب با چسب ، سنگ ها و کاشی ها را با فشار مستقیم آب هم شست و شو داد.

 

چسب اسلب
چسب اسلب

 

چسب کاشی اسلب

چسب کاشی اسلب امروزه به جای ملات در کاشی کاری استفاده می شود. فرمولاسیون این چسب برای کاشی کاری مناسب است و برای مصارف عمومی مثل چسباندن کاغذ کاربردی ندارد. ملات ساختمانی ترکیبی از سیمان، ماسه نرم و آب با درصد های مشخص بود که پروسه طولانی و پرهزینه ای را برای نصب کاشی رقم می زند. 

انواع چسب کاشی اسلب که با پیشرفت صنعت پتروشیمی تولید شده است، ماده ای پلیمری بر پایه رزین و پلی استر است که هم خاصیت چسبندگی بیشتری دارد و هم زمان کمتری برای نصب احتیاج دارد. استفاده از چسب اسلب، تمیز تر نیز هست و ریزش و به هم ریختگی زیادی را ایجاد نمی کند.

چسب کاشی اسلب ضخامت بسیار کمی دارد و حجم کمتری را اشغال می کند. همچنین بار اضافی به سازه وارد نمی کند. این خاصیت شاید برای ساختمان های معمولی نمود نداشته باشد ولی در ساختمان های پیش ساخته بیشتر خود را نشان می دهد.
 

بهترین چسب اسلب

بهترین چسب اسلب با توجه به موقعیت و شرایط مورد استفاده مشخص می شود. اگر زیرساخت نصب سنگ اسلب سیمانی، چوبی یا شیشه ای باشد، بهتر است از چسب اسلب خمیری استفاده شود. بهترین چسب اسلب برای موقعیت هایی مانند استخر و سونا یا سیستم های گرمایشی که در معرض گرما و رطوبت هستند، چسب پودری اسلب است.

چسب اسلب تک جزئی بسیار سریع خشک می شود بنابر این اگر قطعات سنگ نصب شده نیاز به تراز شدن پس از مونتاژ را دارند، استفاده از چسب اسلب دو جزئی مناسب تر است. بهترین چسب اسلب برای اتصال محکم سنگ اسلب با انواع سطوح فلزی، رنگ شده و یا قطعات کامپوزیتی نیز، چسب اسلب دو جزئی است.

 

قیمت چسب اسلب
چسب اسلب برای نصب سرامیک

 

کاربرد چسب اسلب چیست

کاربرد چسب اسلب چسباندن انواع سنگ های پرسلان، سرامیک های سایز بزرگ و انواع اسلب ها است. به دلیل خاصیت چسبندگی خیلی خوب، چسب مخصوص سنگ اسلب قابلیت استفاده در تمام سطوح داخلی و خارجی ساختمان را دارد. 

کاربرد این چسب به اینجا محدود نمی شود. برای اتصال سیستم های گرمایشی، سطوح و بلوک های گچی، همچنین برای محیط های آبی مانند استخر و جکوزی نیز چسب مخصوص سنگ اسلب می تواند انتخاب مناسبی باشد.

 

نصب سنگ اسلب با چسب

با توجه به نوع هر سنگ، روش متفاوتی برای نصب آن ابداع شده است. نصب سنگ اسلب با چسب نیز به علت اندازه و قیمت آن بسیار مهم است. اگر برای نصب سنگ از مصالح با کیفیت استفاده نشود، باعث ریزش و در نهایت آسیب مالی و جانی می شود. نکات ضروری نصب سنگ اسلب با چسب به شرح زیر است:

  • برای نصب سنگ اسلب با چسب ، ابتدا باید سطح کار را به طور کامل تمیز کرد و ضخامت مناسبی از چسب را مورد استفاده قرار داد.
  • در هنگام نصب سنگ اسلب با چسب ، برای چسبندگی بیشتر باید سنگ را روی سطح تکان داد. این کار باعث افزایش هم پوشانی می شود.
  •  دقت شود که از زمان ریختن چسب تا چسباندن سنگ، زمان زیادی نگذرد. 
  • ماله ای که برای نصب سنگ استفاده می شود، حتما باید شیاردار باشد.
  • برای رعایت ایمنی در حین کار از عینک و دستکش استفاده شود.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما