پنجره چوبی

پنجره چوبی

دسته بندی
پنجره و پروفیل
تعداد ارائه دهنده ها
۵ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

پنجره چوبی

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۵

location

پاکدشت

phone

******۰۹۱۲۱

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۲

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۲

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

پنجره چوبی

پنجره چوبی از اولین پنجره های مورد استفاده در صنعت ساخت و ساز است. از جمله مزایای پنجره های چوبی ضریب انتقال حرارتی پایین آن می باشد. چوب سرما و گرما را انتقال نمی دهد و به عنوان ماده ای رایج در طبیعت از اولین متریال های مورد استفاده در ساخت در و پنجره بوده است. با پیشرفت تکنولوژی، تولید پنجره های چوبی نیز دچار تحول شده و شکلی مدرن به خود گرفته است. به طوری که می توان پنجره های چوبی را به صورت دو جداره نیز تولید کرد. پنجره چوبی مدرن در برابر ورود گرد و غبار، آلودگی صوتی، نفوذ آب و ... مقاوم می باشد.

چوب بافت طبیعی و رنگ گرمی دارد و زیبایی چشم نوازی به خانه می بخشد. چوب با محیط زیست سازگار بوده و تاثیر منفی بر سلامت انسان ندارد. در برابر مزایا و زیبایی چشم نوازی که پنجره چوبی سنتی و پنجره چوبی مدرن دارند، دارای معایبی نیز می باشند. امکان خورده شدن چوب در برابر حشرات وجود دارد. همچنین در صورت عدم محافظت در برابر عوامل جوی، دچار تغییر رنگ و یا پوسیدگی می شود. برای رفع این مشکل می توان از ترموود برای ساخت این پنجره استفاده کرد.

 

پنجره چوبی
پنجره چوبی

 

انواع پنجره چوبی

پنجره چوبي در طرح ها و سبک های مختلفی تولید می شود. از سبک سنتی تا مدرن و از طرح های ثابت تا pivot قابل تولید می باشند. همچنان هم از پنجره چوبی سنتی در ساخت رستوران ها، سفره خانه ها، خانه های قدیمی و اماکن این چنینی استفاده می گردد. پنجره چوبی مدرن ثابت و یا سنتی که به صورت فیکس و ثابت ساخته می شوند، قابلیت باز شدن ندارند. این پنجره ها بهترین انتخاب برای اجرا در محل هایی می باشند که بازشو بودن پنجره چندان اهمیت نداشته و تامین نور از اهمیت بالاتری برخوردار است.

 

پنجره چوبی مدرن
پنجره چوبي مدرن

 

پنجره چوبي یک طرف بازشو، تنها حول یک محور قابلیت باز شدن دارد. پنجره های چوبی دو حالته، هم از بالا و هم از کنار قابلیت باز شدن دارند. پنجره چوبی مدرن به صورت لولایی، کشویی و حتی pivot قابل تولید و استفاده می باشد. نوع کشویی یا اسلایدینگ، آسان ترین نوع بازشو می باشند. اما از نظر عایق بودن، پنجره های تک لنگه، دو لنگه و ... بهتر عمل می کنند. پنجره چوبی مدرن pivot، از وسط ثابت بوده و به دور می چرخند.

 

قیمت پنجره چوبی
پنجره چوبي کشویی

 

پنجره ارسی که نوعی پنجره چوبی قدیمی یا سنتی می باشد، در جهت عمودی حرکت کرده و از ضامنی چوبی برای بستن آن استفاده می گردد. در گذشته از شیشه های رنگی برای پنجره های چوبی استفاده می گردید. پنجره چوبی سنتی غالبا با هنر گره چینی ساخته می شود. پنجره چوبی دکوری با شیشه های مشبک، زیبایی چشم نوازی به محیط می بخشد.

 

پنجره سنتی چوبی
پنجره چوبی سنتی

 

قیمت پنجره چوبی

قیمت پنجره چوبی در درجه اول به سبک تولید آن وابسته است. قیمت پنجره چوبی سنتی با مدرن متفاوت است. پنجره چوبی قدیمی خود در طرح های مختلفی همچون اسلیمی، جقه، چهار پر و ... ساخته می شود که قیمت متفاوتی دارند. نوع بازشو عامل دیگر تعیین کننده قیمت پنجره چوبی می باشد. به طور مثال انواع ثابت قیمت کمتری از انواع دو محوره (دو طرف بازشو) دارند. جنس چوب های مورد استفاده در ساخت، تعیین کننده قیمت پنجره های چوبی می باشد. ابعاد پنجره ها، بر روی قیمت آن تاثیرگذار است.

 

پنجره چوبی قدیمی
پنجره چوبی قدیمی

 

تک جداره، دو جداره و یا سه جداره بودن پنجره های چوبی ، تعیین کننده قیمت آن می باشد. هر چه پنجره چوبي عایق بهتری بوده و تعداد جداره های آن بیشتر باشد، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. اما باید توجه نمود که انواع پنجره چوبی مدرن دو جداره و سه جداره ، از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و هزینه های مربوط به سرمایش و گرمایش را کاهش می دهند. برای هر یک از انواع بازشو پنجره، یراق آلات خاصی مورد نیاز است که در برآورد قیمت ها باید مدنظر قرار داد.


پنجره چوبی در تهران

پنجره چوبی در تهران، پنجره چوبی در تهران - آفتاب، پنجره چوبی در تهران - بومهن، پنجره چوبی در تهران - پردیس، پنجره چوبی در تهران - کن، پنجره چوبی در اسلام شهر، پنجره چوبی در اسلام شهر - چهاردانگه، پنجره چوبی در پاکدشت، پنجره چوبی در پاکدشت - شریف آباد، پنجره چوبی در دماوند، پنجره چوبی در دماوند - رودهن، پنجره چوبی در رباط کریم، پنجره چوبی در رباط کریم - بوستان، پنجره چوبی در رباط کریم - پرند، پنجره چوبی در رباط کریم - صالح آباد، پنجره چوبی در رباط کریم - گلستان، پنجره چوبی در رباط کریم - نصیرآباد، پنجره چوبی در ری، پنجره چوبی در ری - حسن آباد، پنجره چوبی در ری - خاوران، پنجره چوبی در ری - کهریزک، پنجره چوبی در شهریار، پنجره چوبی در شهریار - اندیشه، پنجره چوبی در فيروزکوه، پنجره چوبی در فيروزکوه - ارجمند، پنجره چوبی در قدس، پنجره چوبی در لواسان، پنجره چوبی در لواسان - فشم، پنجره چوبی در ملارد، پنجره چوبی در ملارد - صفا دشت، پنجره چوبی در ورامین، پنجره چوبی در ورامین - پیشوا، پنجره چوبی در ورامین - جوادآباد، پنجره چوبی در ورامین - قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

یاور تقوی

سلام پنجره چوبی مدرن مدل کشویی رو خیلی پسندیدم ، برای اجرای این مدل پنجره چوبی برای هفت ها پنجره اگر بخوام ، چطوری باید اقدام کنم ؟

بینایی

پنجره چوبی طرح سنتی را از کجا میتونم سفارش بدم؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما