وان ساده

وان ساده

دسته بندی

وان حمام

تعداد ارائه دهنده ها

۳۱۰ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت وان ساده ایرانی به عوامل مختلفی از جمله ظرفیت، جنس بدنه، امکانات و ابعاد وان حمام ساده بستگی دارد. به همین دلیل وان ساده بدون جکوزی قیمت های مختلفی دارد. همچنین رنگ بدنه و پایه های وان ساده حمام نیز بر روی قیمت وان ساده موثر است. وان حمامی ساده رنگ ها و مدل های بسیار متنوعی دارد. برای خرید وان ساده بدون جکوزی با بهینه ترین قیمت از برندهای مطرح و با کیفیت، به سایت عمران مدرن مراجعه کنید.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهر را مشخص کنید

ظرفیت

ظرفیت را مشخص کنید

برند

برند را مشخص کنید

شکل

شکل را مشخص کنید

رنگ

رنگ را مشخص کنید

طول

طول را مشخص کنید

عرض

عرض را مشخص کنید

ویژگی خاص

ویژگی خاص را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/5ZfBqEJ8AFoE0iUKwjWBjxiLHZgLIGKY.jpg

وان ساده بادیز-آرون

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۱۴,۵۳۵,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۱۵۰x۹۰x۵۸

ظرفیت:

۱

مشخصات:

شاسی استیل ، زیر سری ، پانل جلو ، زیر آب پدالی
https://omranmodern.com/files/products/CYny3XmHKONWcDawJ7hKsT5VXP8nuOgy.jpg

وان ساده بادیز-اسکای

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۲۰,۴۸۵,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۱۵۰x۱۵۰x۶۵

ظرفیت:

۱و۲

مشخصات:

شاسی استیل ، زیر سری ، پانل جلو ، زیر آب پدالی
https://omranmodern.com/files/products/YmrBb0PymfyGB3w5sIkKQWm4gpgPfrSS.jpg

وان ساده آریانا-701

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۲۴,۱۲۸,۵۰۰ تومان

ابعاد:

۱۵۱x۱۰۰x۵۵

ظرفیت:

۱

مشخصات:

وان ساده ، شاسی ، زیر آب، پانل جلو
https://omranmodern.com/files/products/IZiaoP1vepzAPAH8GzwRAo6iPZSJi1NR.jpg

وان ساده آریانا-702

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۲۴,۳۹۹,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۱۵۵x۱۰۲x۵۵

ظرفیت:

۱

مشخصات:

وان ساده ، شاسی ، زیر آب، پانل جلو
https://omranmodern.com/files/products/y31GKHiPdMngbP7DHMKWZ7Rd0lUsBhGV.jpg

وان ساده آریانا-703

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۳۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۱۵۰x۱۵۰x۵۵

ظرفیت:

۲

مشخصات:

وان ساده ، شاسی ، زیر آب، پانل جلو
https://omranmodern.com/files/products/SWMoHmfcUr3E03GV7OIWer6SLF1MF4r8.jpg

وان ساده آریانا-704

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۱۶,۳۶۷,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۱۴۰x۷۵x۵۶

ظرفیت:

۱

مشخصات:

وان ساده ، شاسی ، زیر آب، پانل جلو
https://omranmodern.com/files/products/sqgMYBh0McchnXWUlRfdp48QVC1sVgvE.jpg

وان ساده آریانا-705

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۱۷,۸۳۹,۵۰۰ تومان

ابعاد:

۱۵۰x۷۵x۵۴

ظرفیت:

۱

مشخصات:

وان ساده ، شاسی ، زیر آب، پانل جلو
https://omranmodern.com/files/products/zvSG90Zkg2TnmsXWkkmu3AYWav8j1o4a.jpg

وان ساده آریانا-706

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۱۸,۰۲۶,۵۰۰ تومان

ابعاد:

۱۶۰x۷۵x۵۴

ظرفیت:

۱

مشخصات:

وان ساده ، شاسی ، زیر آب، پانل جلو
https://omranmodern.com/files/products/hdBWLBkYQ45cxn2R4V7Uq53lkcV0OV7r.jpg

وان ساده آریانا-707

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۱۹,۴۸۰,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۱۷۰x۷۵x۵۴

ظرفیت:

۱

مشخصات:

وان ساده ، شاسی ، زیر آب، پانل جلو
https://omranmodern.com/files/products/ezdxTMTALIBchyvfNJ2Bdj4FAEmMFdmk.jpg

وان ساده آریانا-708

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۱۹,۹۲۹,۵۰۰ تومان

ابعاد:

۱۸۰x۷۵x۵۴

ظرفیت:

۱

مشخصات:

وان ساده ، شاسی ، زیر آب، پانل جلو
ابتدا
۱
۲
۳
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

قیمت وان ساده ایرانی

قیمت وان ساده ایرانی به مدل ها، طرح ها و رنگ های مختلفی که طراحی می شود، بستگی دارد. همچنین به دلیل رشد زندگی آپارتمان نشینی و فضای محدود حمام ها، وان ساده در ابعاد و ظرفیت های مختلف، متناسب به نیاز و شرایط خریدار، تولید می شود. در نتیجه بسته به سلیقه، بودجه و متراژ فضای مد نظر، انتخاب های بسیاری برای وان حمامی ساده مناسب خواهید داشت. منظور از وان ساده ، وان حمام ساده بدون پمپ جکوزی، جت ها و موتور است. علاوه بر آن که استراحت در وان ساده حمام پر از آب گرم باعث رفع خستگی و افزایش آرامش می شود، به صرفه جویی در مصرف آب نیز کمک بسیاری می کند. علاوه بر کیفیت بالاتر، قیمت وان ساده ایرانی نیز نسبت به برندهای خارجی، مناسب تر است. در سایت عمران مدرن تلاش کرده ایم تا با گرد آوری تنوع بالا و بی نظیری از انواع وان ساده ارزان قیمت و وان قیمت مناسب از برندهای مطرح و با کیفیت ایرانی و خارجی مانند ریتون، تنسر، پرشین، زرین آب و فارس وان، گزینه های بسیاری را پیش روی شما قرار دهیم.

 

وان حمام ساده

یکی از پرفروش ترین تجهیزات حمام در سال های اخیر، وان حمام ساده است. وان ساده بدون جکوزی ، پمپ جکوزی و موتور نداشته و ویژگی ها و آپشن های ساده تری نسبت به وان جکوزی دارد. به همین دلیل قیمت وان ساده بدون جکوزی در مقایسه با قیمت وان جکوزی دار، مناسب تر است. برای خرید انواع وان ساده ارزان قیمت و مشاهده لیست قیمت وان ساده بدون جکوزی با بهترین کیفیت و از معتبرترین برندها، می توانید به سایت عمران مدرن مراجعه کنید.

 

قیمت وان حمامی ارزان

قیمت وان ساده بدون جکوزی ، یکی از مهم ترین فاکتورها در فرایند تصمیم گیری برای خرید وان ساده حمام است. ممکن است بسیاری افراد تصور کنند که برای تهیه یک وان حمام ساده ، به بودجه هنگفتی نیاز بوده و به همین دلیل، عموما از خرید آن منصرف می شوند. اما اگر با عوامل موثر بر قیمت وان ساده ایرانی و خارجی آشنا باشید، می توانید محدوده قیمت وان حمامی ارزان موردنظر خود را متناسب با بودجه شناسایی کنید. به طور کلی می توان گفت که قیمت وان حمامی ارزان به عوامل بسیاری مانند برند، ابعاد، ظرفیت، رنگ، نوع شیرآلات و سایر امکاناتی که به سفارش خریدار بر روی وان ساده نصب می شود، بستگی دارد. به همین دلیل قیمت وان حمامی ارزان مقدار ثابتی ندارد. با توجه به هر بودجه ای که دارید، قیمت وان خانگی ارزان بسیاری را در سایت عمران مدرن جهت بررسی قیمت وان ساده ایرانی و خارجی ارائه کرده ایم. در ادامه به بررسی چند عامل موثر بر قیمت وان حمامی ساده ، از جمله ابعاد، ظرفیت و امکانات وان ساده حمام پرداخته ایم. 

 

خرید وان ساده

امروزه خرید وان ساده ، یکی از خرید های ضروری هر خانه ای است و صرفا یک کالای لوکس محسوب نمی شود. چه قصد شما از خرید وان ساده حمام ، تکمیل دکوراسیون زیبای حمام باشد و چه قصدتان استراحت در یک وان آب گرم و رفع خستگی و کاهش استرس باشد، وان حمامی ساده بهترین انتخاب است. همان طور که می دانید، برای خرید و استعلام قیمت وان حمامی ارزان به دو صورت حضوری و اینترنتی می توانید اقدام کرده و انواع وان خرید . امروزه بسیاری از مشتریان، مخصوصا ساکنان کلان شهر ها، به دلیل اتلاف وقت و هزینه در رفت و آمد های درون شهری، جلوگیری از آلودگی هوا و پرهیز از ترافیک های طولانی، خرید اینترنتی را ترجیح می دهند.

در سایت عمران مدرن، لیست قیمت وان ساده بدون جکوزی از تمام برند های مطرح و با کیفیت موجود در بازار ایران را گرد آورده ایم تا هنگام تصمیم گیری برای خرید وان، مجموعه کامل و متنوعی را برای مقایسه و انتخاب در اختیار داشته باشید. به دلیل این تنوع بالا در مدل های وان معمولی ارائه شده در سایت عمران مدرن، می توان با مقایسه دقیق تر لیست قیمت وان ساده ایرانی و خارجی، به صورت هوشمندانه تری وان خرید . تمامی محصولات ارائه شده در سایت عمران مدرن، دارای گارانتی و ضمانت نامه اصل هستند. همچنین به دلیل ارسال مستقیم از کارخانه و نبود واسطه، قیمت وان حمامی ارزان ارائه شده در سایت عمران مدرن، نسبت به کالا های مشابه در سطح بازار، مناسب تر دارند.

 

ابعاد وان حمام ساده

وان ساده در ابعاد مختلف تولید می شود تا خریداران بتوانند با توجه به متراژ مکانی که برای قرار گیری وان در نظر گرفته اند، ابعاد وان حمامی ساده مناسب را خریداری کنند. اندازه های مختلف وان قیمت های مختلفی دارد. در حالت کلی، ابعاد وان حمامی ساده با قیمت آن رابطه مستقیم دارد. به این صورت که هرچه ابعاد وان حمامی ساده بیشتر باشد، قیمت وان حمامی ساده ارزان نیز بیشتر خواهد شد. هنگام خرید وان ساده ، به ابعاد وان حمامی ساده انتخابی بسیار دقت کنید. قبل از اقدام به خرید و انتخاب مدل وان حمامی ساده ، متراژ دقیق مکانی که برای قرار گیری وان ساده حمام در نظر دارید را اندازه گیری کنید. با اندازه گیری دقیق فضای مد نظر، از هرگونه زیان مالی و مشکلاتی که در صورت نا هماهنگی ابعاد وان ساده و مساحت محل نصب وان ساده ممکن است پیش آید، جلوگیری کرده اید.

 

ظرفیت و قیمت وان ساده ایرانی

وان ساده با ظرفیت های مختلف تولید می شود؛ از انواع یک نفره و دو نفره آن که مناسب حمام های کوچک آپارتمانی است، گرفته تا انواع مدل های ۶ نفره یا ۸ نفره آن که برای قرار گیری در فضای باز ویلا ها یا سالن های ورزشی مناسب هستند. با توجه به متراژ آپارتمان ها و فضای کوچک تری که امروزه برای حمام ها در نظر گرفته می شود، انواع تک نفره و دو نفره وان حمامی ساده ، پر فروش تر هستند. ظرفیت وان حمامی ساده ، تاثیر مستقیمی بر قیمت وان خانگی ارزان می گذارد. هرچه ظرفیت آن بیشتر باشد، قیمت وان ساده بدون جکوزی نیز بیشتر خواهد بود. می توانید با توجه به نیاز، بودجه مالی و متراژ فضایی که دارید، وان ساده ارزان قیمت با ظرفیت مد نظر خود را از سایت عمران مدرن به صورت مستقیم از کارخانه، خریداری کنید.

 

تاثیر امکانات بر قیمت وان ساده ایرانی

اکثر مدل های وان ساده با توجه به تصمیم برند تولید کننده وان ایرانی ، دارای چند آپشن یا ویژگی پیش فرض مانند زیر سری، شاسی استیل و یک پانل از جنس فایبرگلاس می باشند. اما هزینه شیرآلات و سایر امکانات از جمله زیر آب پدالی یا اتومات و پانل های اضافی از جنس فایبرگلاس یا ترمو وود که بخواهید به آن اضافه کنید، به صورت مجزا محاسبه شده و بر قیمت وان ساده ایرانی یا خارجی می افزاید. همچنین رنگ شیرآلات انتخابی نیز بر قیمت وان ساده ایرانی و خارجی تاثیر گذار است. به این صورت که قیمت شیرآلات طلایی و سفید، از شیرآلات به رنگ کروم، گران تر است.

 

تاثیر رنگ بر قیمت وان ساده بدون جکوزی

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت وان ساده ، رنگ وان است. اخیرا وان ها در رنگ هایی جز سفید نیز تولید می شوند تا با رنگ و طراحی خاص خود، جلوه بیشتری به دکوراسیون و فضای حمام ببخشند. قیمت وان حمام ساده دارای بدنه طرح دار و رنگی، نسبت به وان ساده سفید، گران تر است. همچنین برخی برندها، وان ساده را با پانل های ترموود تولید کرده که به وان چوبی معروف هستند. پانل های ترموود وان چوبی در برابر گرما و رطوبت، مقاومت بسیار خوبی داشته و حتی برای مناطقی که آب و هوای مرطوب و شرجی دارند نیز انتخاب مناسبی است. قیمت وان چوبی با پنل های چوبی، گران تر است.

 

انواع وان ساده

وان ساده یکی از اجزای مهم و تکمیل کننده دکوراسیون حمام است. وان حمامی ساده تنوع بسیاری در مدل، طرح و رنگ دارد. انواع وان ساده مدرن و کلاسیک، طراحی و تولید می شوند تا خریداران با سلایق مختلف، بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشند. در ادامه، به صورت مختصر انواع وان ساده رایج در بازار را بررسی می کنیم. برای مشاهده لیست قیمت وان ها و یا استعلام قیمت وان حمامی ساده ارزان در مدل های مختلف، به سایت عمران مدرن مراجعه کنید. 

 

وان ساده مدل جزیره

طراحی مدرن وان ساده مدل جزیره، آن را به یکی از محبوب ترین مدل های وان حمام ساده تبدیل کرده است. به این مدل وان، به دلیل آن که می تواند با فاصله از دیوار ها و وسط اتاق یا حمام نصب شود، وان ساده مستقل نیز گفته می شود. برخی از وان های ساده مدل جزیره، قابلیت نصب شیر آب را ندارند. به همین دلیل باید از انواع شیرآلات ایستاده و یا شیرآلات دیواری برای پر کردن وان استفاده کرد.

 

وان حمامی ساده مدل کلاسیک

وان حمام ساده مدل کلاسیک، همان طور که از نامش پیداست، برای حمام هایی که طراحی کلاسیک و یا نئو کلاسیک دارند بسیار مناسب هستند. این مدل وان حمامی ساده که به وان پایه دار نیز معروف است، در رنگ های مختلف ارائه می شود. در برخی برند ها، حتی می توانید رنگ پایه وان را نیز انتخاب کنید. ابعاد وان ساده مدل کلاسیک یا پایه دار، اغلب دارای ظرفیت یک نفر است. برند های تولید کننده وان ایرانی ، طرح های بسیار زیبا و متنوعی از وان معمولی مدل کلاسیک را در رنگ های مختلف تولید می کنند.

 

وان ساده رنگی

بیشتر وان حمام هایی که تا به حال دیده ایم، به رنگ سفید ساده بوده است. اما در سال های اخیر، طراحان با رنگ بخشیدن به وان ساده ، جلوه متفاوت و زیبایی به آن داده اند. قرار دادن وان ساده رنگی حتی در یک حمام با چیدمان ساده و سفید نیز می تواند زیبایی و انرژی خاصی به آن ببخشد.

 

وان ساده مدل مستطیل (مربعی)

وان ساده مدل مستطیل یا وان مربعی ، به دلیل طراحی ساده و همیشه به روز خود، همواره از پرفروش ترین مدل های وان حمامی ساده بوده است. بر خلاف وان های مدل کنجی، وان مربعی یا مستطیل شکل را می توان هم در گوشه دیوار و هم در وسط دیوار حمام قرار داد. وان حمامی ساده مستطیل شکل در ابعاد مختلف، از ابعاد ۷۰x۱۲۰ سانتی متر (عرض x طول) گرفته تا ابعاد ۹۰x۱۹۰ سانتی متر، تولید می شوند. همچنین وان مربعی نیز دارای ابعادی نظیر ۱۵۰×۱۵۰ تا ۱۸۵×۱۸۵ سانتی متر می باشد. ابعاد وان حمام ساده مستطیل با ظرفیت یک نفر، مناسب حمام های کوچک بوده و ظرفیت هشت نفره آن، مناسب خانه های ویلایی و فضای باز است.

 

وان ساده سه گوش (کنجی)

یکی دیگر از مدرن ترین مدل های وان ساده، وان حمام ساده مدل سه گوش (کنجی) است. این مدل وان ها به دلیل آن که در گوشه دیوار قرار می گیرند، به وان ساده گوشه نیز معروف هستند. ابعاد وان حمام ساده سه گوش (کنجی)، برای حمام هایی که متراژ کوچک و محدودی دارند، بسیار مناسب هستند. اگر قصد خرید وان ساده سه گوش (کنجی) دارید، هنگام اندازه گیری متراژ حمام دقت کنید که هر دو دیوار مجاور فضای کافی قرار گیری وان را داشته باشند. قیمت وان ساده ایرانی مدل مستطیلی در ابعاد مختلف، متفاوت است.

 

وان ساده توکار

وان ساده توکار، به دکوراسیون حمام، جلوه لوکس و مدرنی بخشیده و نصب آن باید توسط افراد آموزش دیده و نصاب ماهر صورت گیرد. زیرا نصب وان ساده مدل توکار درون یک سکو و یا کف زمین صورت گرفته و احتیاج به کاشی کاری و زیر سازی مناسب دارد. انواع وان ساده توکار به شکل های مستطیل، گرد و چند ضلعی در بازار موجود است. قیمت و ابعاد وان ساده حمام مدل توکار با توجه به ظرفیت آن، متفاوت خواهد بود. قیمت وان ساده بدون جکوزی مدل مستطیلی در اندازه های مختلف، متفاوت است.

 

وان ساده گرد یا چند ضلعی

وان ساده گرد یا چند ضلعی، طراحی بسیار زیبا و لاکچری دارد. این مدل وان عموما در ظرفیت های ۲ نفره و بیشتر، در بازار موجودند. وان ساده حمام گرد یا چند ضلعی هم به صورت توکار و هم روکار قابل نصب است. اگر نصب وان ساده گرد یا چند ضلعی با پانل دور انجام شود، از زیر مجموعه وان جزیره محسوب می شوند. اما اگر بدون پانل و درون سکو یا کف نصب شود، زیر مجموعه وان ساده توکار محسوب می شود. این مدل نصب توکار وان ساده گرد، داخل حمام های مدرن و یا هتل های لوکس طرفداران زیادی دارد.

 

وان حمامی ساده مدل آکواریومی

یکی دیگر از مدل های پر طرفدار وان های ساده، وان حمام ساده مدل آکواریومی است. مدل آکواریومی به وان هایی گفته می شود که قسمتی از بدنه یا پانل آن ها شفاف است. اگر به دنبال یک وان حمامی ساده با طراحی خاص می گردید، وان ساده آکواریومی انتخاب بی نهایت زیبایی است. قیمت وان ساده بدون جکوزی آکواریومی، با توجه به اندازه و مدل آن، متفاوت است.

 

مزایای وان حمام ساده

استحمام و استراحت در یک وان ساده آب گرم، علاوه بر کمک به صرفه جویی در مصرف آب، مزایا و فواید بسیاری نیز برای سلامتی دارد. در ادامه به صورت مختصر، به چند مزیت استفاده از وان حمامی ساده آب گرم برای سلامتی اشاره می کنیم.

  • رفع خستگی و استرس های روزانه و آرامش یافتن
  • شفاف شدن پوست به دلیل باز شدن منافذ پوست و پاکسازی و آن از آلودگی ها
  • بهبود گردش خون و اکسیژن رسانی بهتر به اندام های داخلی به دلیل گرمای آب وان حمام ساده
  • کمک به بازیابی و رفع گرفتگی عضلات با استراحت در وان ساده آب گرم
  • کمک به کاهش ورم و التهاب مفاصل

 

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۱۶ رای

نظرات کاربران

وجیهه شیرزادی

من وآن جکوزی سه گوش همین مدلی با سایز ۹۰در ۹۰ میخوام

عمران مدرن

با سلام - شماره تماس بفرمایید تا با شما تماس بگیریم یا در ساعات اداری با شماره 02162999675 تماس بگیرید.

وجیهه شیرزادی

این خیلی قشنگه سایز و قیمتش مشخص نیست

عمران مدرن

با سلام - شماره تماس بفرمایید تا با شما تماس بگیریم یا در ساعات اداری با شماره 02162999675 تماس بگیرید.

علی مرادی

سلام قیمت وان حمامی ارزان باشه از چند تومان هست؟

عمران مدرن

سلام. طبق لیست قیمت وان حمام ساده در نیمه دوم سال ۱۴۰۲، حداقل قیمت وان حمامی ارزان ۳ میلیون تومان است. سپس بسته به ابعاد انتخابی وان و یا امکاناتی که به خواست مشتری به وان اضافه می گردد، بر قیمت وان ساده افزوده خواهد شد. برای استعلام و اطلاع از مشخصات انواع وان ساده ارزان قیمت ، لطفا شماره تماس خود را بگذارید تا کارشناسان شرکت عمران مدرن با شما تماس بگیرند و یا در طی ساعات اداری با شماره 02162999675 تماس بگیرید.

مرتضی نیک پور

ابعاد وان یک نفره در مدل های مختلف تفاوت زیادی داره؟

سهیل باباپور

قیمت وان ساده ایرانی دو نفره رو لطف میفرمایید؟

عفت فهیمی

قیمت وان حمامی تک نفره از جکوزی تک نفره پایین تره درسته؟

میلاد زمانی

بزرگ ترین ابعاد وان یک نفره که موجود دارید چقدر هست؟

حبیب رضانژاد

قیمت وان ساده ایرانی کدوم برند مناسب تر هست؟

الهه

تعداد اون پشتی ها هم رو قیمت وان حمامی تک نفره تاثیر میذاره؟

ریما پناه زاده

ابعاد وان یک نفره چه قدر باید باشه تا با دیوار های اطراف فاصله ی استاندارد داشته باشه؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما