وان جکوزی در اهواز

وان جکوزی در اهواز

دسته بندی

وان حمام

تعداد ارائه دهنده ها

۳۰۷ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت جکوزی خانگی به عوامل مختلفی از جمله امکانات، جنس بدنه و ابعاد وان جکوزی در اهواز دار بستگی دارد. همچنین هر چه ظرفیت انواع وان جکوزی در اهواز آماده بیشتر باشد، قیمت وان جكوزي نیز افزایش می یابد. وان جکوزی در اهواز ها دارای مدل ها، طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی دارند. برای خرید وان جکوزی در اهواز خانگی و ویلایی برند های مطرح با بهینه ترین قیمت و بهترین کیفیت، به سایت عمران مدرن مراجعه کنید.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

اهواز x

برند

برند را مشخص کنید

ظرفیت

ظرفیت را مشخص کنید

شکل

شکل را مشخص کنید

طول

طول را مشخص کنید

عرض

عرض را مشخص کنید

رنگ

رنگ را مشخص کنید

ویژگی خاص

ویژگی خاص را مشخص کنید

وان جکوزی بادیز-پلاسیو

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

۳۲,۸۱۰,۰۰۰ تومان

ابعاد:

ظرفیت:

۱

مشخصات:

وان جکوزی بادیز-کارلو

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

۴۰,۳۷۵,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۱۸۰x۸۵x۶۸

ظرفیت:

۱

مشخصات:

وان جکوزی بادیز-مارتین ۴ نفره (با یک موتور)

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

۷۸,۱۱۵,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۲۱۰x۱۸۰x۷۵

ظرفیت:

۴

مشخصات:

وان جکوزی بادیز-روکا

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

۳۵,۹۵۵,۰۰۰ تومان

ابعاد:

ظرفیت:

۱

مشخصات:

وان جکوزی تنسر- 204

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

۴۱,۵۲۵,۵۰۰ تومان

ابعاد:

۱۲۰x۱۲۰x۵۵

ظرفیت:

۱

مشخصات:

وان جکوزی آریانا-704

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

۳۶,۹۳۵,۵۰۰ تومان

ابعاد:

۱۴۰x۷۵x۵۶

ظرفیت:

۱

مشخصات:

https://omranmodern.com/files/products/2rCrJEH9VYtMjg4sX3VSDfh2gJdVXKcN.jpg

وان جکوزی آریانا-705

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

۳۹,۰۶۲,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۱۵۰x۷۵x۵۴

ظرفیت:

۱

مشخصات:

وان جکوزی آریانا-706

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

۳۹,۱۸۴,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۱۶۰x۷۵x۵۴

ظرفیت:

۱

مشخصات:

وان جکوزی آریانا-707

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

۴۰,۴۱۱,۰۰۰ تومان

ابعاد:

۱۷۰x۷۵x۵۴

ظرفیت:

۱

مشخصات:

وان جکوزی آریانا-708

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

۴۱,۶۳۶,۵۰۰ تومان

ابعاد:

۱۸۰x۷۵x۵۴

ظرفیت:

۱

مشخصات:

ابتدا
۱
۲
۳
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

جکوزی خانگی در اهواز

وان جکوزی خانگی بخش مهمی از دکوراسیون حمام به حساب می آید؛ به همین دلیل انواع جکوزی پیش ساخته و آماده با قیمت های مختلف، در مدل ها و حتی رنگ های متفاوت، طراحی و تولید شده و فروش جکوزی آماده بسیار رواج یافته است. همچنین ابعاد جکوزی حمام نیز دارای اندازه های مختلف است. برای ایجاد دکوراسیونی لوکس و زیبا می توان وان جکوزی خانگی خرید . خرید جکوزی خانگی نه تنها چهره مدرن و زیبایی به حمام می بخشد، بلکه مزایای بسیاری نیز برای سلامتی دارد. همچنین بسته به ابعاد و متراژ محل نصب در حمام، گزینه های بسیاری برای انتخاب سایز مناسب وان حمام جکوزی دار دارید. در این مطلب به بررسی ابعاد وان جکوزی ، مزایا، مدل ها و قیمت انواع وان و جکوزی خانگی می پردازیم.

 

جکوزی خانگی
جکوزی خانگی

 

قیمت جکوزی خانگی در اهواز

یکی از مهم ترین فاکتورها هنگام خرید جکوزی خانگی ، قیمت جکوزی آماده خانگی است. با توجه به بالا بودن تنوع جکوزی وان ها، دست خریدار با هر بودجه ای در انتخاب وان جکوزی قیمت مناسب باز است. برای خرید وان جکوزی خانگی ، انواع وان جکوزی خانگی قیمت های مختلف در بازار موجود است. در اینجا لازم است توضیح دهیم که وان جكوزي نسبت به وان ساده حمامی، پمپ آب، موتور، سیستم برقی و به طور کلی امکانات پیشرفته تری دارد. به همین دلیل وان جکوزی قیمت بیشتری نسبت به وان ساده دارد. در هنگام خرید جکوزی خانگی اماده عوامل مختلفی بر قیمت وان جکوزی موثرند. از جمله این عوامل می توان به ظرفیت، مدل، امکانات و ابعاد جکوزی خانگی اماده اشاره کرد. در ادامه، این فاکتور های موثر بر قيمت وان جكوزي مورد بررسی قرار گرفته اند.

 

خرید جکوزی خانگی در اهواز

امروزه خرید جکوزی خانگی ، یکی از خرید های ضروری و واجب برای هر خانه ای است. خرید وان جکوزی خانگی نه تنها چهره مدرن و زیبایی به چیدمان حمام می دهد، بلکه پس از یک روز سخت کاری، استراحت در وان جکوزی داخل حمام ، تمام خستگی و گرفتگی عضلات را رفع می کند. جهت خرید وان جکوزی قیمت مناسب به دو صورت می توانید اقدام کنید. اولین شیوه، خرید جکوزی پیش ساخته به صورت حضوری و بازدید از فروشگاه های مختلف برای بررسی برند های گوناگون است. هر چند که بسیاری هنوز خرید وان جکوزی خانگی را به شیوه سنتی حضوری ترجیح می دهند، اما بازدید حضوری از مغازه ها، به خصوص در شهر های بزرگ تر، مستلزم صرف هزینه و وقت بسیار در ترافیک و رفت و آمد به نقاط مختلف شهر است. راحت ترین و کم دردسر ترین شیوه، خرید آنلاین جکوزی پیش ساخته است. به همین دلیل بسیاری از فروشگاه ها و مغازه ها به سمت فروش اینترنتی جکوزی روی برده اند. همچنین تنوع در انواع جکوزی های خانگی موجود در فروشگاه های آنلاین، بیشتر از فروشگاه های فیزیکی است. برای تجربه خوب خرید اینترنتی جکوزی ، نیاز است تا قیمت جکوزی خانگی و ویژگی های وان حمام مدنظرتان را دانسته و آن را از مرجعی مطمئن خریداری کنید.

در حالت کلی، به دو شیوه می توان برای خانه و یا فضای باز، وان جکوزی دار تهیه کرد. روش اول، ساخت جکوزی برای خانه و حیاط با سرامیک و کاشی در محل مورد نظر است که این روش مستلزم صرف هزینه و وقت بسیار است. اما روش دوم که هزینه تمام شده ارزان تری داشته و نصب آن راحت تر و سریع تر است، خرید جکوزی پیش ساخته است. خرید جکوزی اماده و پیش ساخته علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، مزایای دیگری نیز دارد. از جمله مزایای جکوزی آماده خانگی می توان به قابل حمل بودن، مقاومت بالا تر در برابر کپک و جلبک و همچنین امکان نصب تجهیزات هوشمند، اشاره کرد. در سایت عمران مدرن تلاش کرده ایم تا با گرد آوری تمامی مدلهای جکوزی خانگی از برند های با کیفیت و مطرح بازار ایران، مجموعه کامل و متنوعی را برای انتخاب، مقایسه و خرید وان جکوزی دار قیمت مناسب به شما ارائه دهیم. به دلیل تنوع بسیار زیاد در انواع جکوزی خانگی ارائه شده در سایت عمران مدرن از برند های مطرح مانند ریتون، پرشین، زرین آب و تنسر، می توانید مقایسه دقیق تری کرده و در نتیجه هوشمندانه تر جکوزی خرید . برای مقایسه بهتر، با کیفیت ترین و به روز ترین انواع جکوزی پیش ساخته با قیمت هایشان را در مدل ها، امکانات و هزینه جکوزی های اماده و سایز وان جکوزی خانگی های مختلف گرد آورده ایم و دیگر نیازی به بررسی سایت ها و مغازه های مختلف نیست. به راحتی می توانید به بررسی ابعاد و قیمت انواع جکوزی خانگی بپردازید تا خرید وان جکوزی خانگی دقیق تری داشته باشید. همچنین لازم به ذکر است که فروش وان جکوزی های ارائه شده در سایت عمران مدرن به همراه گارانتی و ضمانت نامه اصل است.

 

قیمت جکوزی خانگی ارزان در اهواز

چنانچه خریدار به دنبال قیمت جکوزی خانگی ارزان است، از میان جنس های آکریلیک و فایبرگلاس، باید جکوزی آماده ارزان فایبرگلاس را انتخاب نماید. چنانچه ابعاد حمام چندان بزرگ نیست می توان با خرید وان جکوزی یک نفره در هزینه ها صرفه جویی کرده و جکوزی آماده ارزان خریداری نمود. برای اینکه قیمت وان حمامی ارزان تمام شود می توان آپشن های اضافی آن را حذف کرد. به طور کلی با در نظر گرفتن پارامترهایی همچون جنس، رنگ، آپشن های جکوزی، برند آن، ظرفیت و … می توان هزینه ها را مدریت کرده و وان جکوزی ارزان قیمت خریداری کرد. اما باید توجه داشت که کیفیت فدای قیمت جکوزی خانگی ارزان نشود. امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی، بسیاری از خریداران به دنبال خرید وان جکوزی ارزان قیمت برای خانه یا ویلای خود می باشند. تصور عموم افراد از وان جکوزی ارزان قیمت ، کیفیت بسیار نامطلوب است. اما می توان گفت تا حد بسیار زیادی این تفکر اشتباه است. همان طور که پیش تر بیان شده است، پارامترهای متعددی از جمله جنس، ابعاد و برند تعیین کننده قیمت وان جکوزی می باشد. در نتیجه با در نظر گرفتن این عوامل و انتخاب مناسب پارامترها، خرید جکوزی خانگی ارزان امکان پذیر خواهد شد. پس لزوما برای خرید جکوزی خانگی ارزان ، نیازی به کاستن از کیفیت کالا نیست.

 

جکوزی خانگی
خرید وان جکوزی خانگی بادیز مدل لاوین

 

تاثیر ابعاد جکوزی آماده بر قیمت وان جکوزی در اهواز

ابعاد جکوزی اماده دارای اندازه های مختلف بوده و اندازه وان جکوزی قیمت آن را تحت تاثیر قرار می دهد. ابعاد وان جکوزی ها در اندازه های مختلف تولید می شوند تا با توجه به متراژ و مساحت حمام یا محل نصب مورد نظرتان، وان جكوزي آپارتماني مناسب را انتخاب کنید. ابعاد وان جکوزی بر قيمت وان جکوزی حمام اثر گذار بوده و باید متناسب با مساحت و فضای حمام انتخاب شود. از انواع جكوزي آپارتماني و جکوزی در حمام گرفته تا وان و جکوزی های بزرگ چند نفره برای ویلا ها و سالن های استخر، انواع ابعاد جکوزی پیش ساخته در بازار موجود است تا نیاز خریداران و مشتریان مختلف را رفع کنند. می توان ابعاد جکوزی اماده برای باغ و فضای باز را بزرگ تر انتخاب کرده تا به همراه دوستان و اعضای خانواده خود از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است که قيمت جكوزي خانگي با سایز جکوزی ارتباط مستقیم دارد. هرچه ابعاد وان جکوزی اماده بزرگ تر باشد، قیمت جکوزی خانگی نیز گران تر است.همچنین هرچه جکوزی ابعاد کوچک تری داشته باشد، قیمت جکوزی خانگی ارزان تر خواهد بود. در سایت عمران مدرن انواع ابعاد وان جکوزی خانگی قیمت مناسب موجود است. 

قبل از اقدام به خريد وان و جكوزي و انتخاب ابعاد جکوزی خانگی یا جکوزی اماده باغ ، مساحت حمام و محلی را که برای قرار گیری جکوزی در حمام جا نمایی کرده اید، با دقت اندازه گیری کنید. اندازه جکوزی ، در هر شکل و مدلی که باشد، دارای سه اندازه مهم طول، عرض و عمق استاندارد جکوزی یا همان ارتفاع جکوزی است. در نوشتار سایز وان جکوزی ، عدد اول طول جکوزی وان ، عدد دوم عرض جکوزی و عدد سوم ارتفاع جکوزی یا عمق جکوزی می باشد. عمق استاندارد جکوزی معمولا چیزی در حدود ۵۰ سانتی متر الی ۷۰ سانتی متر است. هنگام اندازه گیری مساحت حمام، به اندازه دو دیوار یا فضای مجاوری که اندازه وان جکوزی دار اشغال می کند و همچنین ارتفاع جکوزی ، دقت شود. عمق جکوزی یا ارتفاع جکوزی اگر زیاد باشد، برای سهولت در استفاده از آن، تولیدکنندگان پانل های پله دار طراحی کرده اند.  

ابعاد وان جکوزی ها با توجه به مدلشان متفاوت است. برای مثال، برای سایز جکوزی مدل سه گوش (کنجی) ۱۳۰x۱۳۰ سانتی متر به دلیل آن که در گوشه دو دیوار قرار می گیرد، باید مکانی را برای قرار گیری جکوزی در حمام در نظر بگیرید که هر دو دیوار مجاور به اندازه حداقل ۱۳۰ سانتی متر فضای خالی داشته باشند. در نتیجه برای جلوگیری از زیان مالی و اتلاف وقت، در هنگام خريد جكوزي خانگي در انتخاب ابعاد وان جکوزی مورد نظرتان دقت کنید. 

 

وان جکوزی
عکس جکوزی خانگی

 

ظرفیت وان و جکوزی آماده در اهواز

وان و جکوزی خانگی ابعاد و ظرفیت های متفاوتی دارند. از ظرفیت های رایج و موجود در بازار می توان به وان حمام جکوزی دار ۱ نفره، ۲ نفره، ۴ نفره، ۶ نفره و ۸ نفره اشاره کرد. مدل هایی که ظرفیت بالای ۴ نفر دارند، برای جکوزی اماده باغ مناسب هستند. با توجه به متراژ آپارتمان ها و خانه های امروزی، پر فروش ترین مدل های وان جكوزي آپارتماني ، انواع وان و جکوزی آماده ۱ نفره و ۲ نفره هستند. قیمت وان جکوزی دار ۲ نفره از قیمت جکوزی خانگی یک نفره بیشتر است. اما اگر برای ویلای بزرگ یا سالن استخرتان به دنبال خريد وان جكوزي خانگي هستید، جکوزی و وان های با ظرفیت چند نفره را پیشنهاد می دهیم تا اوقات خوبی را در کنار خانواده و دوستان خود بگذرانید. قيمت وان جكوزي هایی که ظرفیت بیشتری دارند، به دلیل نیاز به متریال و تعداد موتور بیشتر و پر قدرت تر و همچنین اندازه وان جکوزی بزرگ تر، بالا تر است.

 

تاثیر امکانات بر قیمت جکوزی خانگی در اهواز

مزیت اصلی انواع جکوزی های خانگی نسبت به وان های ساده، امکانات و آپشن های آن ها است. وان جکوزی آماده دارای تیپ های مختلف هستند و امکانات و ویژگی های هر تیپ وان جکوزی آپارتمانی و یا جکوزی بزرگ ویلایی ، بر اساس سیاست های شرکت تولید کننده اش مشخص می شود. در کاتالوگ جکوزی خانگی برندها، لیست تمام تجهیزات تیپ های مختلف جکوزی و همچنین امکاناتی که در صورت تمایل قابل نصب هستند، در آن نوشته شده است. اما به طور کل، هرچه تیپ وان جكوزی دار بالاتر باشد، امکانات آن بیشتر و کامل تر شده و در نتیجه قیمت وان و جکوزی داخل حمام بالاتر می رود. وان جكوزي ها امکانات متنوعی دارند که تاثیر مستقیمی بر قیمت انواع وان جکوزی آماده می گذارند. به این صورت که با توجه به نیاز و سلیقه مان، اگر امکانات بیشتری به وان و جكوزي اضافه کنیم، قیمت وان جکوزی دار مذکور بیشتر خواهد شد. برخی از این امکانات، مانند اضافه کردن دستگیره، پانل جلو، پانل کنار و یا پانل های ترمو وود و همچنین رنگ و مدل شیرآلات و متعلقات (مانند رنگ جت های آب)، به ویژگی های ظاهری وان حمام جکوزی دار مرتبط می باشند. در مورد رنگ شیرآلات و متعلقات می توان گفت رنگ های طلایی، سفید و کروم به ترتیب اثر بیشتری در افزایش قیمت انواع وان جکوزی خانگی اماده دارند. 

اما برخی از این امکانات، با ویژگی های ساختاری و فنی وان جكوزي در ارتباط هستند. از جمله این امکانات می توان به تعداد و قدرت موتور ها، تعداد جت های ماساژور، موتور بلوئر یا حباب ساز، هیتر (گرمکن)، محافظ جان، سیستم ازن، زیر آب پدالی یا اتومات، چراغ هالوژن و کیت رادیو بلوتوث جکوزی و وان اشاره کرد. برخی از این امکانات، با توجه به مدل و برند سازنده جکوزی وان ، به صورت پیش فرض بر روی تیپ های مختلف وان جكوزي نصب هستند. اما افزودن آپشن های اضافی در محاسبه هزینه جکوزی خانگی ، جدا محسوب شده و قیمت وان جکوزی دار را افزایش می دهد.

 

جنس بدنه و قیمت جکوزی آماده در اهواز

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت جکوزی آماده خانگی ، جنس بدنه آن است. جکوزی آماده خانگی که در بازار موجود است، غالبا جنس بدنه فایبرگلاس و یا آکریلیک دارند. قیمت جکوزی پیش ساخته که از جنس فایبرگلاس می باشد، نسبت به قیمت جکوزی آماده خانگی آکریلیک، ارزان تر است. زیرا دوام جکوزی آماده آکریلیک از دوام جکوزی آماده فایبرگلاس ، بیشتر است. برخی از برند ها اقدام به تولید مدل های محدودی از جکوزی های دارای پنل های چوبی کرده اند. قیمت جکوزی پیش ساخته چوبی نسبت به جکوزی های دارای پانل های آکریلیک و فایبر گلاس، گران تر است.

 

وان جکوزی
وان جکوزی مدرن زرین آب مدل وال

 

کاتالوگ جکوزی خانگی برندهای مطرح در اهواز

مطالعه کاتالوگ جکوزی خانگی از برندهای مختلف، در هنگام خرید جکوزی کمک بسیاری در مقایسه کالا ها و تصمیم گیری می کند. کاتالوگ جکوزی خانگی به طور معمول شامل اطلاعاتی مانند نام مدل، ابعاد، تعداد ظرفیت و امکانات جکوزی می باشد. همچنین چندین عکس از یک مدل جکوزی در زاویه های مختلف برای بهتر نشان دادن کالا، در کاتالوگ درج شده است. به همین دلیل، برندهای تولیدکننده جکوزی با گردآوری و ارائه کاتالوگ، می توانند محصولات خود را بهتر به مشتریان و خریداران معرفی می کنند. در سایت عمران مدرن تمامی اطلاعات کاتالوگ جکوزی خانگی و باغی از برندهای مختلف جمع آوری شده است. در نتیجه در هنگام مشاهده اطلاعات وان جکوزی ها در این سایت، لیست کاملی از تمام آپشن ها به همراه عکس و قیمت جکوزی ها از برندهای مطرح و باکیفیت ارائه می شود.

 

انواع جکوزی خانگی و فضای باز در اهواز

در قدیم، وان جکوزی در خانه تنها وسیله ای برای شستشوی بدن و یا استراحت در آب گرم بودند. اما امروزه انواع وان جکوزی آپارتمانی و ویلایی در طرح ها و مدل های متنوع و زیبا تولید می شود. به همین دلیل وان جكوزي ها نقش بسزایی در تکمیل دکوراسیون لوکس و زیبای حمام دارند. انواع جکوزی و وان ها در مدل ها و شکل های مختلف ساخته می شوند تا مشتریان با وجود سلیقه های مختلف و ابعاد گوناگون حمام، در هنگام خرید جکوزی خانگی انتخاب های بسیاری در میان انواع وان جکوزی ها داشته باشند. چه طرفدار دکوراسیون مدرن و مینیمال باشید و چه طرفدار چیدمان کلاسیک، هنگام خرید اینترنتی وان جکوزی ، انتخاب های زیادی میان طرح، شکل و رنگ انواع جكوزي آپارتماني دارید. در سایت عمران مدرن انواع وان و جکوزی با قیمت های مختلف موجود است. قیمت انواع وان جکوزی خانگی و فضای باز از جمله جکوزی اماده برای باغ ، با توجه به ابعاد آن، ظرفیت و امکاناتشان متفاوت خواهد بود. در ادامه چند طرح جکوزی در خانه که رایج و پر فروش هستند را معرفی می کنیم. 

 

جکوزی آماده مدل مستطیل در اهواز

خرید جکوزی اماده مدل مستطیل، خرید هوشمندانه ای است. زیرا با وجود گذشت زمان و تولید مدل ها و طرح های جدید، وان جکوزی مدل چهار گوش یا مستطیل همواره از پر فروش ترین و پر تقاضا ترین انواع وان و جكوزي بوده است. وان جکوزی پیش ساخته مدل مستطیل را هم می توان در گوشه و هم وسط دیوار حمام قرار داد. انواع جکوزی چهار گوش یا مستطیل در ابعاد مختلف تولید می شوند. برای خرید و یا استعلام لیست قیمت جکوزی خانگی اماده چهار گوش در ابعاد مختلف، از سایز ۷۰x۱۲۰ سانتی متر (عرض x طول) گرفته تا ۹۰x۱۹۰ سانتی متر، در سایت عمران مدرن موجود است. قیمت جکوزی پیش ساخته مستطیلی در ابعاد مختلف، متفاوت است.

 

وان و جکوزی خانگی آکواریومی در اهواز

اگر به دنبال خرید وان جکوزی خانگی با طراحی بدنه ی خاص می گردید، وان و جكوزي های مدل آکواریومی از زیبا ترین و خاص ترین مدل های وان جكوزي آپارتماني هستند. برند های مختلف، انواع مدل های وان و جکوزی به شکل های مستطیل و یا کنجی را با بدنه آکواریومی نیز طراحی و تولید کرده اند.

 

عکس جکوزی
عکس جکوزی آماده مدل آکواریومی

 

جکوزی خانگی سه گوش (کنجی) در اهواز

وان و جکوزی های سه گوش یا کنجی به دلیل طراحی خاص خود، از پر فروش ترین مدل وان جکوزی دار هستند. این مدل وان جکوزی های اماده به سبب آن که در گوشه دیوار قرار می گیرند، جکوزی مدل گوشه نیز نامیده می شوند. اگر قصد خرید جکوزی پیش ساخته دارید اما فضای حمام مورد نظرتان کوچک است، سایز جکوزی کنجی مناسب حمام های کوچک بوده و خريد جكوزي های مدل سه گوش یا گوشه را پیشنهاد می کنیم. به جهت آن که وان جکوزی مدل سه گوش برای حمام های کوچک و آپارتمانی امروزه بسیار مناسب است، این مدل جکوزی خانگی فروش بسیاری دارد. سایز وان جکوزی های مدل کنجی یا سه گوش اندازه های مختلفی داشته و در ظرفیت های ۱ و ۲ نفره تولید می شوند. قیمت جکوزی پیش ساخته سه گوش (کنجی) در ابعاد مختلف، متفاوت است. برخی از مدلهای جکوزی خانگی کنجی نیز دارای بدنه آکواریومی هستند که نمای بسیار خیره کننده ای دارند.

 

وان و جکوزی مدل گرد و چند ضلعی در اهواز

یکی از مدلهای جکوزی خانگی امروزی و مدرن ، وان جکوزی گرد و یا چند ضلعی است. این مدل جکوزی خانگی ها در ظرفیت های ۲ نفره و بیشتر در بازار موجودند. وان و جکوزی های گرد و چند ضلعی را با پانل های جانبی به صورت جزیره می توان نصب کرد. وان حمام جکوزی دار گرد و چند ضلعی موجود در بازار، این قابلیت را دارند که در صورت امکان زیر سازی مناسب، بدون پانل و به صورت توکار نصب شوند. به دلیل ظاهر و طراحی مدرن، این مدل وان جکوزی خانگی فروش بسیاری دارد. بیشتر مدل های جکوزی اماده باغ ، به شکل گرد هستند.

 

وان جکوزی مدل توکار  در اهواز

اگر به دنبال ایجاد فضایی لوکس و زیبا برای حمام آپارتمان یا ویلای خود هستید، خرید جکوزی خانگی مدل توکار انتخاب بسیار خیره کننده ای است. وان جکوزی توکار برای نصب، احتیاج به کندن کف حمام و تعبیه لوله های فاضلاب و آب گرم و سرد در زیر سرامیک و یا ایجاد یک سکو برای قرار گیری جکوزی در آن، دارد. قیمت و اندازه جکوزی مدل توکار با توجه به ظرفیت آن، متفاوت خواهد بود.

 

وان جکوزی
وان جکوزی آماده مدل توکار گرد

 

مزایای وان جکوزی حمام در اهواز

در نوشته های بالا، با انواع جکوزی و عوامل موثر بر قیمت انواع جکوزی خانگی و ویلایی در هنگام خريد جكوزي خانگي آشنا شدیم. اما ممکن است این سوال پیش آید که وان جکوزی ، آیا خرید غیر ضروری است ؟ وان جکوزی دار علاوه بر جلوه زیبایی که به حمام می بخشد، مزایای فراوانی نیز دارد که نباید از آن غافل بود. استراحت و آب درمانی در وان جكوزي فواید بسیاری دارد و به دلیل این فواید، فروش جکوزی خانگی بسیار رواج یافته است. اگر به دلایل مختلفی مانند مسائل بهداشتی و یا ضیق وقت، امکان استفاده از سالن های وان و جکوزی عمومی را ندارید، می توان برای منزل خود یک وان جکوزی خانگی خرید . در زیر به اختصار مهم ترین مزایای وان جکوزی حمام را شرح می دهیم.

 

کاهش دردها و گرفتگی های عضلانی با وان جکوزی خانگی

یکی از مهم ترین مزایای جکوزی حمام ، کاهش درد ها و گرفتگی های عضلانی است. تاکنون برای بسیاری از ما پیش آمده است که به دلیل نشستن های طولانی مدت پشت میز و یا حتی پس از فعالیت بدنی شدید، دچار گرفتگی و درد در عضلات خود شده باشیم. استراحت کردن در وان جكوزي دار ، به دلیل جریان آب گرم و جت های ماساژور، به رفع خستگی و کاهش گرفتگی و درد های عضلانی و اسپاسم عضلات کمک شایانی می کند. 

 

وان جکوزی حمام و کاهش استرس 

استراحت در وان و جکوزی ، به دلیل خاصیت آرامش بخش بودن آب، به کاهش استرس ها و آشفتگی های ذهنی کمک بسیاری می کند. پس از یک روز پر مشغله و پر استرس، حمام و استراحت در وان جکوزی آپارتمانی با آب گرم، بهترین انتخاب برای کاهش اضطراب و استرس است.

 

کاهش فشار خون با وان جکوزی 

یکی دیگر از مزایای جکوزی حمام ، بهبود و کاهش فشار خون است. گرمای آب وان جکوزی حمام سبب می شود که عروق خونی گشاد شده و به همین دلیل فشار خون کاهش یابد. گرما و فشار آب سبب می شود که قلب، خون بیشتری پمپاژ کند و این باعث اکسیژن رسانی و خون رسانی بهتر به سراسر بدن می شود.

 

وان جکوزی در اهواز در اهواز، وان جکوزی در اهواز در حمیدیه، وان جکوزی در اهواز در آبادان، وان جکوزی در اهواز در اروندکنار، وان جکوزی در اهواز در امیدیه، وان جکوزی در اهواز در جایزان، وان جکوزی در اهواز در اندیکا، وان جکوزی در اهواز در آبژدان، وان جکوزی در اهواز در چلو، وان جکوزی در اهواز در اندیمشک، وان جکوزی در اهواز در الوار گرمسیری، وان جکوزی در اهواز در ایذه، وان جکوزی در اهواز در دهدز، وان جکوزی در اهواز در سوسن، وان جکوزی در اهواز در باغ ملک، وان جکوزی در اهواز در صیدون، وان جکوزی در اهواز در میداود، وان جکوزی در اهواز در باوی، وان جکوزی در اهواز در ویس، وان جکوزی در اهواز در بندر ماهشهر، وان جکوزی در اهواز در بندر امام خمینی، وان جکوزی در اهواز در بهبهان، وان جکوزی در اهواز در آغاجاری، وان جکوزی در اهواز در تشان، وان جکوزی در اهواز در زیدون، وان جکوزی در اهواز در خرمشهر، وان جکوزی در اهواز در مینو، وان جکوزی در اهواز در دزفول، وان جکوزی در اهواز در چغامیش، وان جکوزی در اهواز در سردشت، وان جکوزی در اهواز در شهیون، وان جکوزی در اهواز در دشت آزادگان، وان جکوزی در اهواز در بستان، وان جکوزی در اهواز در رامشیر، وان جکوزی در اهواز در مشراگه، وان جکوزی در اهواز در رامهرمز، وان جکوزی در اهواز در شادگان، وان جکوزی در اهواز در خنافره، وان جکوزی در اهواز در شوش، وان جکوزی در اهواز در شاوور، وان جکوزی در اهواز در فتح المبین، وان جکوزی در اهواز در شوشتر، وان جکوزی در اهواز در شعیبیه، وان جکوزی در اهواز در گتوند، وان جکوزی در اهواز در عقیلی، وان جکوزی در اهواز در لالی، وان جکوزی در اهواز در حتی، وان جکوزی در اهواز در مسجدسلیمان، وان جکوزی در اهواز در گلگیر، وان جکوزی در اهواز در هفتگل، وان جکوزی در اهواز در رغیوه، وان جکوزی در اهواز در هندیجان، وان جکوزی در اهواز در چم خلف عیسی، وان جکوزی در اهواز در هویزه، وان جکوزی در اهواز در نیسان.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۵ از ۵ - از مجموع ۲۶ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما